Światło w zamglonej dolinie

Obrazek użytkownika czarnowidz
Kraj

Skowyt po wczorajszym przemówieniu Jarosława Kaczynskiego rozlegać się zapewne będzie jeszcze długo i w rozmaitych odmianach, wiadomo - jak coś boli, to i skowyt się rozlega.

Dlaczego zabolało?

Polityczna pooprawność AD 2010 w Polsce nakazuje nie mówić w żaden sposób o przyczynach śmierci Prezydenta inaczej niż nakazuje oficjalna, reżimowa propaganda - i tu media tzw. prywatne narzuciły swój kanon sformułowań, poglądów i sposobu mówienia o Smoleńsku. 

 

Polityczna poprawność, jak wszedzie na świecie, także w Polsce zabija swobodę wypowiedzi, dyskusji, wolność słowa, a wreszcie - demokrację jako taką. 

 

Politycznie poprawne slogany o “winie prezydenta” "naciskach", "krwi na rękach" itd. próbują nam narzucić macherzy od propagandy, tak aby wyprzeć jakąkolwiek niezależną od nich myśl na temat tej tragedii.

 

Intencja jest jasna - jeśli w przestrzeni publicznej, w duskursie, ale takze i prywatnych rozmowach będzie obowiązywał ich zestaw pojęciowy, a dociekanie przyczyn Smoleńska stanie się “obciachem”, będzie politycznie niepoprawne i w dodatku - ta postawa będzie internalizowana przez większość indoktrynowanego społeczeństwa - to wtedy, za te kilkanaście lat, gdy może jakieś dokumenty wypłyną, to i tak nikt w nie nie uwierzy, bo prawdą dla ludzi będzie to co było wdrukowane w głowy poprzez psychomanipulatywną, politpoprawną propagandę. Wtedy nawet powiedzenie prawdy prawdziwej o Smoleńsku będzie odbijało się od muru niezrozumienia - przecież “wszyscy wiedzą” i “ nikt normalny nie kwestionuje”, że “to Kaczyński naciskał na pilotów”, którzy “chcieli pokazać jakie to z nich debeściaki”.

 

Idziemy, jako Polska, naród w kierunku, ba już jesteśmy - w zamglonej dolinie, w której nie ma ani kierunku marszu, ani wiedzy dokąd idziemy. Jest tylko ta przeklęta, smoleńska mgła. I jest podejrzenie, że ci którym naród powierzył troskę o dobro wspólne w tych ciężkich czasach nie zasługują na zaufanie, ani też - co widać po ich działaniach - na rzecz tego dobra wspólnego wcale nie działają, Że są złymi przewodnikami w TEJ mgle.

 

Wczorajsze jasne postawienie sprawy przez Kaczyńskiego w przemówieniu w Palladium, przemarsz pod krzyż, oznacza dla propagandzistów i manipulatorów-usypiaczy, że ich wysiłki są niewystarczające. Że politpoprawna prawda ich autorstwa nie wyparła prawdy prawdziwej i pytania o przyczyny, o odpowiedzialność, o honor, o wartości, a w końcu - o kierunek marszu i o tożsamość przewodników. 

 

Kaczyński w swoim przemówieniu wymienił z imienia i nazwiska osoby z rządu, które według niego dopuściły się zaniedbań w organizacji lotu do Smoleńska. Tak jasne postawienie sprawy jest wprost sprzeczne z polityczną poprawnością, która obowiązuje po 10 Kwietnia, gdy nawet wtedy, bezpośrednio po wydarzeniu, nie stawiano publicznie pytań o odpowiedzialność. To był pierwszy krok w politpoprawnym fałszowaniu rzeczywistości. Teraz Kaczyński swoim przemówieniem zniweczył cały ten wysiłek. 

 

To tak, jakby do tej naszej zamglonej doliny wniesiono pochodnię - najpierw widzimy tylko poblask niesiony w górze przez cząsteczki skroplonej zawiesiny, cienie się plączą, jasne i ciemne smugi, a potem - widzimy wprost lśniacy ogień, i mimo, że mgła jest przecież, to jednak - znika.

 

Tylko Prawda nas wyzwoli.

 

 

 

Brak głosów

Komentarze

Skoro parenaście minut po "katastrofie" radek-zdradek telefonuje do Jarosława z wieścią że samolot się z rozbił i co ważniejsze - że była to wina pilota to są tylko 2 opcje :
a). radek-zdradek ma zdolności prekognicyjne
b). ta wersja była wersją już od dawna przygotowaną
W to pierwsze trudno mi wierzyć.
Skoro mamy do czynienia z tak ogromną dezinformacyjną propagandą, to chyba nie po to by zamaskować zwykły wypadek.
Pamiętam jak próbowano zainscenizować awarię silnika (pokazywano samolot z "ogniem" w silniku- miał to być Tupolew numer 101 ), dziwne że samolot doleciał na takim silniku aż do Katynia (prawie); skoro była to prawda to dlaczego teraz o tym newsie ani widu ani słychu? A to inne "newsy"- tvn podaję że rozbił się jak 40, samolot podchodził 4 razy do lądowania , jak nie wylądujemy to nas zabije/ą ...i.t.d.
Te newsy równie szybko gasną jak się pojawiają.
Zadziwiające że ludzie dają się na to nabierać chyba trudno im uwierzyć że mogą być tak bezczelnie okłamywani.
Pamiętam jak sfingowano (chyba w Azji) atak i wkroczenie wrogich wojsk (oczywiście tylko w tv)i wyemitowano to ...
reakcje ludzi mimo tego że nie widzieli na własne oczy ani jednego czołgu czy żołnierza były oczywiste- panika, ucieczka , ukrywanie się ...
Czego dowodzi powyższy przykład a no tego że ludzie są uzależnieni od tv w specyficzny sposób- mianowicie myślą że media mają monopol na obiektywizm , co powie tv to prawda .
Rosjanie ponoć mają takie powiedzenie: "zrób coś tak bezczelnego żeby nikt nie uwierzył że to prawda".
Trochę się rozpisałem , miejmy oczy szeroko nie zamknięte
znaczy otwarte. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#85458

Żaden polski specjalista nie badał wraku samolotu! Pięć miesięcy minęło. Reżimowe pralnie mózgów zadbały, aby pytania o katastrofę kojarzyły się Lemingom z chorobą psychiczną. Wychodzi na to, że Polska znajduje się pod medialną okupacją.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#85476

Dobre określenie!

Pozdrawiam

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

Vote up!
0
Vote down!
0

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

#85570

"Kaczyński w swoim przemówieniu wymienił z imienia i nazwiska osoby z rządu, które według niego dopuściły się zaniedbań w organizacji lotu do Smoleńska"...

Kaczyński nie robi nic ad hoc... Jeśli pojechał personalnie, to znaczy, że ma w ręku niezbite dowody i "reszta" jest tylko kwestią wcale niedalekiego czasu. Jednego, czego się obawiam, to nie tego, że go ciągle dyskredytują w oczach narodu, ale tego, że spróbują go sprzątnąć bo im się obręcz wokół gardeł coraz mocniej zaciska. Ze nie wahają się przed niczym - już udowodnili.
Jedno mi się bardzo marzy - zobaczyć Tuska, Komorowskiego i całą bandę na baczność wyznającą publicznie przed lemingami - oszukaliśmy was, oszukaliśmy cały naród polski, Smoleńsk to my.
Może byś w tefałenie....

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#85481

Jednego, czego się obawiam, to nie tego, że go ciągle dyskredytują w oczach narodu, ale tego, że spróbują go sprzątnąć bo im się obręcz wokół gardeł coraz mocniej zaciska. Ze nie wahają się przed niczym - już udowodnili.

O tym samych pomyslalam po wczorajszym wystapieniu Kaczynskiego.Oni sa zdolni do wszystkiego i maja na to mozliwosci.Czy J.Kaczynski ma wystarczajaca ochrone i czy ona potrafi go skutecznie obronic przed podloscia tych ludzi?
Miejmy nadzieje, ze Opatrznosc albo sama nie wiem co nad nim czuwaja. Bo to, ze przez zupelny przypadek nie wsiadl do tego samolotu, jest faktem i najlepszym tego dowodem.On tam mial byc razem z nimi i mam nadzieje, ze Kaczynski o tym nie zapomina.

Vote up!
0
Vote down!
0
#85535

Nie ma obaw. Winni stana przed sądem. Prędzej czy później.

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

Vote up!
0
Vote down!
0

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

#85572

oficjalnym lub podziemnym, a na pewno przed Bożym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#85604

podczas spotkania z Harveyem Kushnerem tłumaczem był ojciec stewardessy.  W pewnym momencie "przejęzyczył się" i powiedział - wybuchła bomba. Widocznie jest taka teza  (o ile wiem udowodniona, może tylko naukowo?) w kręgu Rodzin.

Ponadto odczytano list Pete Kinga.

W czasie pobytu w Ramstain Pani Błasik, generałowie zdeklarowali pomoc i Pan Macierewicz wystąpił o tą pomoc. Bardzo chcę, żeby wreszcie zaczęły pękać ogniwa tego łańcucha kłamstw.

Osobiścienie dopuszczam, aby dr Jarosław Kaczyński wypowiedział się tak zdecydowanie bez solidnych podstaw.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#85475

Swoją drogą ciekawe jakie wymówki będzie nam wciskać banda rudego kiedy PRAWDA wypełznie ze swej ponurej norki , kiedy zrzuci płaszcz kłamstwa i ujrzy światło dzienne w pełnej krasie ; będą kłamać że chcieli uniknąć prawdopodobnego następstwa - konfliktu zbrojnego ;będą lżeć w żywe oczy że to był przymus , ukrywali prawdę bo byli zmuszani przez rosjan ...
Mam uwierzyć że te "sowietyzowanie" Polski z uśmiechem satysfakcji było robione wbrew woli ?
Nie nie nie moi niemili zrobiliście cię "TO" świadomie !
Sami się skazaliście gdy nawet jeszcze samolot nie wyleciał.
Nie jesteście winni tej tragedii poprzez swe zaniedbania ze strony organizacji lotu , to by jeszcze było do przełknięcia
jesteście WINNI ZAMACHU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#85498

Sprawy zostałe nazwne po imieniu. Tak jak napisałem - tylko prawda nas wyzwoli.

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

Vote up!
0
Vote down!
0

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

#85573

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#85502

To, że dla polszewików chęć na zlikwidowanie niewygodnego
przeciwnika jest wielka, to pewnik ale wg mnie pewnikiem jest
że " wszelkie argumenty, dowody w sprawie zamachu" na zdemas-
kowanie morderców i współmorderców znajdują się we właściwym
miejscu i/lub miejscach . JK bezspornie należy do myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0

merypol

#85541

Też marzę , że Banda Tuska z oberszefem na czele siedzi w wiezieniu z wyrokiem dożywocia i w wyborach głosuje jak jeden mąż na Palikota, który przewodzi partii grupującej swołocze z "hapeningów" spod krzyża. No cóż piękne marzenia, ale swołoczy jest w Polsce zamieszkałych nieprzebrane krocie :-(

Vote up!
0
Vote down!
0
#85583

Jakie głosowanie!!! Winni katastrofy smoleńskiej powinni być pozbawieni praw obywatelskich na zawsze! Jeszcze bym sobie życzyła by ich w pierdlu brać więzienna potraktowała tak jak traktuje pedofili.
Pozdrawiam.

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#85599

http://niepoprawni.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=464

Vote up!
0
Vote down!
0

Wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje

#85696

wskazuje na to,że winni tej zbrodni nie staną przed żadnym sądem czy trybunałem,a przed plutonem egzekucyjnym.Bardzo chciałbym dożyc tej chwili czego sobie i Państwu życzę

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#85754