Polski "zamach" rusza w świat

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Propagandowa akcja o kryptonimie „Zamach” nie została zaadresowana, jak nam się z początku wydawało, tylko do miejscowego tubylczego plebsu.

Jednak wygląda na to, że obecna ekipa rządowa przygotowuje sobie alibi i usprawiedliwienie na międzynarodowej scenie politycznej, aby światowa opinia publiczna nie była zszokowana czy zaniepokojona czymś, co ma się wydarzyć i przed czym wielu „oszołomów” ostrzega od dawna.
Jak informują media:
 
„Szef MSW Jacek Cichocki przedstawi sprawę niedoszłego zamachowca na spotkaniu ministrów Grupy G6 i USA - poinformowała Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW
 
Wygląda na to, że świat ma dostrzec powagę sytuacji oraz poczucie grozy i ze zrozumieniem w przyszłości przyglądać się jak rząd premiera Tuska wspierany przez „odpowiedzialnych” polityków opozycji typu Miller i Palikot walczy z terroryzmem wyhodowanym na nacjonalizmie, ksenofobii i antysemityzmie. Na ołtarzu tej walki ma się rozumieć, usprawiedliwione będą wszelakie represje i zawieszenie różnych swobód obywatelskich łącznie z delegalizacją różnych organizacji i partii politycznych.
 
Przerabialiśmy podobne propagandówki tuż przed stanem wojennym, kiedy to reżimowe media epatowały widza skonfiskowaną u „Solidarności” bronią, głównie białą oraz informowały o tworzonych listach członków PZPR przeznaczonych do likwidacji.
 
Obawiam się, że to, czego świat ponad trzy dekady temu nie kupił, dzisiaj przełknie z łatwością, bo przecież nacjonalizm, ksenofobia i antysemityzm to największe zbrodnie we współczesnym świecie, a ci, którzy z nimi walczą mogą liczyć na zielone światło i przymknięcie oczu nawet, kiedy dojdzie do łamania praw człowieka i ograniczenia demokracji.
 
Poseł Wenderlich widzi już związek Brunona K. z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Palikot już teraz apeluje o aresztowanie Jarosława Kaczyńskiego, a SLD ma już gotowy wniosek o delegalizację ONR-u i Młodzieży Wszechpolskiej.
Już nie ma mowy, aby ten niedoszły akt terroru stał się „zamachem ponad politycznymi podziałami”, jak próbowano usilnie przedstawić pamiętną łódzką zbrodnię gdzie fanatyczny członek Platformy Obywatelskiej zabił członka opozycyjnej partii, a drugiemu próbował poderżnąć gardło.
 
To nie była zbrodnia wirtualna, lecz jak najbardziej prawdziwa, a mordercę, a właściwie jego nienawiść wyhodowali w większości ci dziennikarze i politycy, którzy teraz próbują wykorzystać ten grubymi nimi szyty zamach do likwidacji opozycji. Chodzi o to by bezpiecznie przetrwały owoce „okrągłostołowego geszeftu” i nadal obowiązywały ówczesne ustalenia oraz odpowiedzialni za Smoleńsk pozostali bezkarni.
 
To nie przypadek, że głos w mediach zabierają dzisiaj ludzie typu Jasik, Dukaczewski, Czempiński czy Dziewulski.
Czy po mordzie dokonanym przez członka PO, Ryszarda C. taksówkarza z Częstochowy Salon nawoływał do delegalizacji partii rządzącej? Nie przypominam sobie, choć krew, która wtedy się polała była jak najbardziej prawdziwa.
 
Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami Arkadiusza "Gaspara" Gacparskiego, jak i poprzednią.
Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900
 
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak dotąd akcja "Zamach" spotkała się ze stosunkowo niewielkim oddźwiękiem mediów zagranicznych. Nie zauważyłem, aby gdziekolwiek była headline news.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308717

Sprawa jest poważna jeśli "przygotowują" świat. Dziad nie po próżnicy śpiewał - vs. ostatnia zwrotka.
Oddźwięk zagraniczny wcale im nie jest potrzebny.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#308727

Szachiści? To raczej warcaby... ;-)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308729

Athina

ale widocznie poważne media stronią od kretynizmów typu płk Przybył, hyhyhyhy za złapano matkę nieszczęsnej Madzi.....

 i zerknijcie na komenty na sztandarowych rządowych onetach interiach etc - kpiny i drwiny   lud chce chleba oj chleba

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#308728

Kolego Blogierze tł, a ja za to zauważyłem zaś, że zdjęcia - 12 sztuk - "morderczego ekwipunku", który ABW znalazła "przy" (jak to sformułowali) Brunonie - a które dziś pół dnia wisiały na portalu der Dziennika - zginęły bez śladu... i wszelkie komęty do nich tudzież...

A z komętów owych dowiedziałem się, że np na zdjęciu 1 była wybebeszona (chociaż raczej lepiej brzmiałoby - odskórzona - bo były bebechy bez futerału) lampa błyskowa Czajka, sowiecki wyrób z lat '60. Czego sam nie potrafiłem uprzednio rozpoznać... ;P

Z innych komętów dowiedziałem się, że pewne "kawałki" to połamany celownik optyczny z tych, których lepszych "następców" kupuje się obecnie legalnie za cenę od 60 złociszów wzwyż... A taki malowniczy pęczek "czegoś" na zdjęciu 12., to pęczek sznurków do podwiązywania pomidorów... Oni nas naprawdę mają za mega-debili... :)

Ale jakby-co, to ja te zdjęcia zdążyłem sobie wcześniej zgrać na dysk, dodając komęt, że to dla wiadomości mądrych główek z abw, coby ślad nie zaginął...

I z ta małą refleksja na temat, czym i gdzie bywa "coś", znane jako "hedlajn" pozwolę sobie pozostawić Cię i pójść zaparzyć zieloną herbatkę... :)

Pzdr, Hun

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308733

Kolego Blogierze Hun, parzta! Też zaparzę, też zieloną. Do Waszego, kolego, komentarza dodam jeszcze fałszywe(?)samochodowe tablice rejestracyjne WSI... Koledzy z ABW mają więc poczucie humoru. Finezyjne... ;-)

Pozdrawiam

PS> Portal der Dziennika nie był przedmiotem mojego zainteresowania.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308736

Był sobie zamach, w sumie mniej ważne czy udany, generalnie tez mniej wazne kto wyprodukował "spot reklamowy"i na czyje polecenie.Teraz trzeba posprzatać rozlane mleko i zapobiec dalszemu "kipieniu"wszak nie wiedzieć czemu KTOŚ ma nadrzedny cel wciąż je gotować. Może lepiej gdybym napisała, kilkakrotnie odgrzewać.Co to znaczy w praktyce.Proste i logiczne, skoro terror, ktoś osmielił się podnieść ręke na władzę, to i środki ostrożności trzeba spotęgować(podwójnie N-tej albo nawet po stokroć)Skoro spotegować, to równorzednie zacisnąc ludziom paseczki na szyi(oby nie spowodowac bezdechu na wieczność-choć kto ich tam wie :))), ukrócić wolną amerykankę, w tym zgromadzenia, zrzeszenia, organizowania, nawoływania, etc etc...ale nader wszystko oświecić sojuszników ze my "walczymy"( z samymi sobą) z terroryzmem, stad bedziemy od tej pory wsadzać, inwigilowac, zastraszać(wszak wszystko by ZAPOBIEC)bez stosownych pozwoleń, nakazów, podpisów, dekretów (prawa człowieka ?hmm...prawa konstytucji ?hmmm...gdy terror- nie ma granic bezpieczeństwa (każda ofiara, kazda cena, kazdy koszt etc)a na końcu z niemym przyzwoleniem sasiadów w ramach walki Z w godzinie W odłaczą wam kabelki , modemki, wifi...pewnie pralki, zelazka, lodówki cobyście nie narzekali ze za prad płacicie zbyt wiele (konieczne z pozytecznym)...wszak w dobrej sprawie działamy bez litery prawa ..a co tam :)))))

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

#308732

Marek z Woli
Cezary Gmyz podaje (za gazeta.pl) iż Brunon K w latach 2004 - 2010 był członkiem PO. Zrezygnował z członkostwa po nieudanym starcie na radnego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marek z Woli

#308741

" bo przecież nacjonalizm, ksenofobia i antysemityzm to największe zbrodnie we współczesnym świecie".

Zapomniał Pan o "narodowości", bo wg prokuratora na tle "narodowościowym, nacjonalistycznym itp". Niewątpliwie chodzi o narodowość  polską, inne nie sa tak szkodliwe.

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#308751

choć co do tria (trio ?) naszych wad nacj, ksen , antysem -nie są one wirtualne i ja nie popieram tego typu poglądów i samą mnie one drażnią. Natomiast rozdmuchiwanie tego faktu, a chyba się zdarzył z tym terrorystą od siedmiu boleści - to już inna bajka. Własnie taka, jaką Pan nakreslił. Tuszowali autentyczny mord i nienawiść, która pchnęła łódzkiego psychola do zabójstwa. Tusk - wyjątkowo perfidny dwulicowiec - pieje o eliminowaniu nienawiści, którą sam nakręca swoimi wSciekłymi "buldogami", udając ugodowca i człowieka honoru. Najgorsze jest to, iż ma sporo takich, którzy kupują te gadki i wierzą w łgarza. Nakazuje nam kochać siebie , wyobraża w swoim chorym umyśle, że faktycznie jest ponad wszelkim złem, a obarcza winą nieszczęsnego Kaczyńskiego (jak on wytrzymuje owe nieustające serie bezczelnej napastliwości ?!) o swoje nieudaczne rządy. My wiemy o co jemu , tej formacji chodzi, ale rzesze Polaków , słuchając tylko "szczekaczki" , nie wgłębiając się w sedno sprawy (polityki PO , SLD, Palikota) są zdezorientowani i biorą tę gadaninę jako status quo, zniechęcając się do PiS, a nade wszystko Kaczyńskiego. Jedyna "dobra" robota, jaką potrafią prowadzić to : dezorientacja, intryga i kłamstwo.
Wyobrażam sobie, jak ci szperacze po internecie czytają, z wypiekami na twarzy, nasze i tym podobne wypowiedzi, odnotowując co śmielsze i inwigilując całą masę ludzi, których jedynym celem jest dobro Ojczyzny i obywateli, a eliminacja "śmieci" , których namnożyło się stanowczo zbyt wiele (niekoniecznie 4 tonowym środkiem wybuchowym lub coltem co wredniejszych typów z politycznej sceny). Zwykłą miotłą - wyborami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308812