Korwin Mikke jedną nogą!, raczej już dwiema w PO! Darwinista- teoretyk a darwinizm praktyczny ekipyPO/PSL! Nie tylko muszki żal

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Korwin Mikke jakże bliski praktyce rządu PO/PSL wobec słabszych! On tylko głośno wyraził to co czyni ekipa Tuska od pięciu lat!
JKM? Raczej BChG!: Bydle,Cham Gnój! Korwin Mikke wręcz żywcem pasuje do PO, tylko do PO. Ani do sld, biłgorajskiej kanciapy jeno do PO! To modelowy wręcz człowiek tej partii!
Funkcjonuje używając nobilitującego, wysokokojarzącgo skrótu JKM choć właściwszym , właściwym dla niego jest BChG!
Podobno niby bystry, elokwentny, inteligentny i logiczny!
Tak!
Rosenberg, ten od ustaw norymberskich tez był inteligentny, nawet bardzo!
A Mengele logiczny! do bólu( oczywiście dla tysięcy! setek tysięcy jego ofiar!
Oczywiście trzeba w tej wyliczance zachować, muszę zachować proporcje by się za daleko nie zagalopować!
Nie chce wpaść w idiotyczną koleinę Moniki Stokrotki, Lisa i im podobnych i nie widzę Koewina Mikke jako faszysty!
Żaden z niego faszysta!
Jaki on tam faszysta?
Korwin Mikke funkcjonował całe dekady jako niby oryginał? ekscentryk i do tego konserwatysta, liberał!
Gówno prawda!
Zwyczajny prymitywny, odrażający darwinista!
Co prawda nie ma jeszcze w swoim programie zrzucania ze skały noworodków urodzonych z wadami, uśmiercania ludzi z upośledzeniem umysłowym, eutanazji dla kalek!
Ma nie tylko pogardę dla tych wszystkich co o własnych siłach od urodzenia lub po ciężkich wypadkach nie są sprawni, nie są samodzielni i potrzebują wsparcia, pomocy bliznich oraz instytucjonalnej opieki z3e strony struktur państwa!
Dla Korwina Mikke to zbędny balast, niepotrzebne wydatki, szkoda na tych ludzi pieniędzy podatnika!
Czy Korwin Mikke powiedział coś nowego?
I dlaczego nagle taki szum, oburzenie?
Przecież ten człowiek tylko głośno, otwartym tekstem wyraził to co się faktycznie od lat kilku czyni w praktyce ekipa Tuska!
Korwin Mikke tylko otwarcie, bardziej jasno wyraził to samo co Donald Tusk mówiący o paraolimpiadzie!
Korwin Mikke tylko dopowiedział ze zwykła dla niego otwartą brutalnością to co robi, co czyni ekipa Tuska ustalając listę leków refundowanych!, obcinając pomoc dla matek, rodziców opiekujących się niepełnosprawnymi dziećmi!
Korwin Mikke tylko werbalnie rozwinął brutalna darwinistyczną polityk.e zdrowotną ekipy Tuska!
Wszak Korwin Mikke tylko mówi!
A Donald Tusk, Ewa Kopacz, Bartosz Arłukowicz stosują od lat pięciu w praktyce tę brutalną politykę, którą to jeno werbalnie wyraził niby ekscentryczny konserwatysta!
I dlatego Korwin Mikke tak właściwie tylko dopowiedział publicznie to co już ... ma miejsce za Tuska!
Polityka ekipy Tuska jest taką właśnie zaowalowaną, uśpioną, zakamuflowana eutanazją! skazującą słabszych, chorych, niesprawnych, kalekich na margines, gdzie pozbawieni pomocy wegetują!
Tak więc Korwin Mikke jako żywo pasuje do tej ekipy!, która jest straszliwie POjemną!
Jest w PO miejsce dla Korwina Mikke!
Byłby świetnym uzupełnieniem dla Niesiołowskiego; bo obaj z uśmiechem dziecka mogliby przed kamerami tv wyrywać muszkom skrzydełka!
Ba! Korwin Mikke mógłby być lepszym i skuteczniejszym ministrem finansów od Rostowskiego!
Korwin Mikke bez zbędnych oporów obciąłby wydatki na leki refundowane, szpitale, opiekę paliatywną, domy rencistów, hospicja, dofinansowanie na obiady szkolne itd!
I budżet w rok by się zbilansował!
I jakaż byłaby piękna! para w tym ministerium: Korwin Mikke w muszce i jego zastępczyni Kluzik Rostkowska w żakiecie!, w tym samym żakieciku, w którym co to już obskoczyła-obtańcowała od Kaczyńskiego przez Poncyliusza po Tuska. trzy partie w ciągu jednego tylko sezonu wyborczego!
Tak więc! Korwin Mikke wyraził tylko to brutalnie! mówiąc z pogardą o słabszych, potrzebujących wsparcia, niepełnosprawnych tylko to samo co już w praktyce realizuje Donald Tusk od lat kilku!
Onże, Korwin nie różni się od Tuska, który tylko zabarwionym swym uśmieszkiem ukrył te sama pogardę, gdy mówił o różnicy w odbieranych emocjach z tego samego Londynu w czasie IO oraz paraolimpiady!!!
Tak więc oburzamy się na na werbalnego darwinistę-teoretyka a nie reagujemy na czyny, na praktyczne wyczyny
Tuska,ekipy Tuska darwinistę-darwinistów praktykujących!
Wczoraj przemogłem się o obejrzałem wytłoczyny Lisa!
Jakże oni mocno podobni! Ten Lis i Korwin oraz do kompletu Niesiołowski!
Tylko ta naiwna Kępa trafiła tam jakby przez omyłkę i trochę tę nikczemną trójkę jakby uczłowieczyła!

Kontynuując podorywkę patrzyłem na stada gotowych na południe bocianów, którym dostarczałem "befsztyków"; całych i siekanych myszy, nornic w świeżo zaoranych bruzdach!
I tako mi naszły te powyższe myśli, że w przerwie, bo już ze względu na kolejny upalny dzień pracuję od 5 rano wrzucę na NP.
I tak jak całymi laty wmawiano polskim dzieciom bzdury, że bociany szczególnie lubią żaby!
Tak też, funkcjonował Korwin jako niby taki ekscentryczny konserwatysta-liberał!
Boćki nie znoszą ... żab! Myszy, nornice tudzież pędraki, robaki, etcetera!
Żaby to ostateczność, jeno na wypadek straszliwej klęski. gdy wszystkiego innego braknie!
A jaki z Korwina liberał!?
To zwyczajny cham pogardzający nie tylko każdym kto ma odmienne niż on poglądy!
To zwyczajne bydlę, cham i gnój czyli BChG!, dla którego każdy kto potrzebuje pomocy, kto słabszy, chory , niezaradny, niedołężny nie ma miejsca, nie zasługuje na to by żyć, by funkcjonować wśród zdrowych, sprawnych!
Według tego chama, darwinisty nawet ta, ten co ma pryszcza
na twarzy nie powinien pokazywać się wśród urodziwych zanim go sobie nie przypudruje!

Tak więc mimo całego obrzydzenia dla tej osoby chcę podkreślić, że Korwin Mikke tylko... "twórczo" rozwinął to wszystko co jest od kilku lat realizowane za rządów ekipy Tuska!
On tylko odsłonił tę symboliczną POgardę D. Tuska z tego jego uśmieszku, gdy mówił o "różnicy w emocjach" między IO a paraolimpiadą oraz kubeczkami ministry Muchy dla tych okaleczonych sportowców, którzy zdobyli w Londynie cztery razy więcej medali niż ci w pełni zdrowia!!

pzdr

Brak głosów

Komentarze

Przepraszam bardzo, ale jednak piękna mina Mucha, była pierwsza, kiedy mówiła o staruszkach chodzących do lekarza bez powodu. :P

A ja się zastanawiam, po cholerę Korwin podniósł ten temat? Czy niepełnosprawni faktycznie terroryzują nasz kraj? Chcą nas zdominować swoim światopoglądem? Domagają się jakichś super praw? Nawet z głupim podjazdem do sklepu nierzadko mają problem, żeby to załatwić. Stawianie ich w jednym rzędzie z innymi roszczeniowymi grupami to świństwo. Facet po prostu kłapie dziobem, co mu ślina na język przyniesie, bo akurat taki ma nastrój. To ma być odpowiedzialny lider?

Vote up!
0
Vote down!
0
#289506

Po to, co GzM* robi od lat: żeby ośmieszać i obrzydzać idee prawicowe.

Nie zgodzę się z antysalonem, to nie darwinista. To agenciak. Obrzydliwy, kacapofilski agenciak mieszający w głowach ludziom z sercem po prawej strone. Ale nic to, korwinoza jest uleczalna.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

*Guru z Muszką

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#289513

cje stawów, bioder! To wyrzucanie pieniędzy!
A ci staruszkowie przychodni, to wedle tejże Muchy taka.... moda!, sposób na zabijanie czasu!
Dlatego PO przegłosowała wydłużenie okresu pracy!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#290024

te wszystkie wypowiedzi JKM można odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego Nowa Prawica ma tak nikłe poparcie w społeczeństwie. Ludzie wiedzą na kogo nie należy głosować.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#289714

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#290028

 Nie jestem człowiekiem, który drugiemu źle życzy. Teraz jednak wyzwoliła się we mnie strona mściwa i wredna: Oby tych znieczuliwców połamało i znależli się na wózkach, w hospocjach i gdziekolwiek, gdzie MUSIELIBY  szukać pomocy, bo inaczej nie byliby w stanie egzystować.   I żeby nawet pies z kulawą nogą im palcem nie kiwnął, no, powiedzmy, łapą. Obrzydliwe kreatury. Są największymi inwalidami wśród niepełnosprawnych, bo umysłowymi !!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#289788

Spora czesc Polakow nabrala sie na jego niby prawicowa partie.
Mike odegral agenturalna role odciagniecia wyborcow od PIS i glosowania na inna partie niby prawicowa, jego partie.
I to mu sie w jakims stopniu na szczescie niewielkim udalo i to dzieki nijakiemu Michalkiewiczowi feljetoniscie, ktory byl a moze i dalej jest tuba propagandowa swojego przyjaciela jak sam okresla Korwina.
Podejrzewam ze Michalkiewicz zostal oddelegoiwany do JKM zeby mu robic reklame, bo ma duza poczytnosc dzieki swojemu cietemu jezykowi, ktorego nie szczedzi ni to na Zydow ni to na komuchow.Dziwne ze nigdy Michalkiewicz za swoje agresywne feljetony nie byl przesladowany jak np. Radio Maryja, ktore w agresji antyzydowskiej(jesli to wogole mozna tak nazwac) do piet Michalkiewiczowi nie dorasta.
Michalkiewicz to wyzsza szkola jazdy wiadomo ze pisze nie to co chce tylko to na co mu pozwalaja choc to co pisze jest juz dawno poliszynelowska tajemnica.No, ale co innego cicho wiedziec, a co innego glosno pisac.Typowy drenaz nastrojow.
Ciekawe czy Michalkiewicz wyrazi swoja aprobate dla ostatnich wypowiedzi swojego przyjaciela korwina czy po prostu nabierze wody w usta.

Vote up!
0
Vote down!
0
#289887

To takie rozbijactwo od 89r., na niego nigdy nie można liczyć, gdyż jest tak nieobliczalny w najgorszym tego słowa rozumieniu, że słowo agentura aż samo się przeciska przez gardło!
Wielki szkodnik!
Co to Michałkiewicza, to on mnie nigdy nie zachwycał!, aczkolwiek pisze rzeczy ciekawe!
Co do jego roli przybocznego Korwina, to się zgadzam!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#290029

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#290025

Za takiego od 15 lat co najmniej uważam pana Korwina. Człowieka, który ostatnimi czasy przed wyborami w Polsce robi tak, aby nigdzie 'nie wejść' i aby kompletnie rozmydlić zaangażowanie kolejnych tysięcy młodych osób, którym blisko i do Polski i do Polskości. Mikke czyta klasyków w oryginale a mam uwierzyć, że te dziwne zachowania i psucie własnego wizerunku są cyklicznym przypadkiem? Nie umiem w to uwierzyć i nie mam nawet jak tego zrobić. Jest to zachowanie zbyt czytelne. Ostatni projekt 'Nowej Prawicy' też zabrał PiS ileś tam procent głosów. Niekoniecznie można też głosy oddane na NP wprost zaliczyć do tych 'zabranych', można natomiast przyjąć, że propaganda Korwin Mikkego to uczyniła. Moim zdaniem Mikke bardziej atakuje Kaczyńskiego niż Palikota i Tuska. Taki to dziwny prawicowy mason, (choć sam tej przynależności zaprzecza) i dożywotni lider tej, tamtej i nowej prawicy. I na nieszczęście też tej, którą 'będzie znowu tworzył' przed kolejnymi wyborami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#393589

będziecie pracować na odcinku liberalnym.

Żal mi wielu znajomych głoszących lewackie poglądy pod płaszczykiem liberalnej retoryki

Budowanie dachu politycznego nad własną głową (nacjonalizm) - to największy przeciwnik korwinistów

swój swego zwąchał - muchy ciągną do .....

Vote up!
0
Vote down!
0
#393593