Tamaryny cesarskie! Siedem tych małp zniknęło z opol;skiego zoo! Widziano je nie tylko na czerskiej, wiertniczej,

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Opolskie zoo w panice! W sobotnią noc zniknęły tamtejsze pensjonariuszki, małpy tamaryny cesarskie! I pojawiły się w róznych miejscach!

Pierwej widziano dwie z nich na deskach miejscowego festiwalu; obie podskaiwały z gołymi dupskami w kaloszach. Miały mordki zasłonięte maskami z POdobiznami Tyma i Jandy i szydziły z ofiar katastrofy smoleńskiej!

Kolejną widziano w redakcji Wprost, schowana za maską Maryli Rodowicz udzielała wywiadu w którym tak jak Wałęsa domagała się ostrego spałowania uczestników miesięcznicy, którzy wyjdą za tydzień 10 czerwca z katedry i przejdą na Krakowskie Przedmieście!

Jeszcze inna z zatroskaną mina ministra budowniczego ogłaszała polskim kierowcom o cudownej samoprzejezdności autostrady od Konotopy do Warszawa z tym zastrzeżeniem, że dopuszczalna waga samochodupręfkość maksymal;na do 35 km/h i zakaz hamowania na całej trasie, aby nie zerwać cienkiej warstwy asfaltu!

Gdzie są pozsotałe małpy?
I gdzie się ujawnią?
Z dużą dozą prawdoPOdobieństwa będzie to otoczenie premeiera Tuska oraz studia tv zaprzyjażnionych nie tylko z A. Wajdą!
Zapewne większość z nich zajmie się utrwalaniem kłamstwa o nocy czerwcowej, 4 czerwca 1992r.
Pewne jak drut, że będą miały maski Wałęsy TW Bolek, Tomcia Lisa( czy będzie z rozbieganymi oczyma krzyczała panie prezydencie niech pan nas ratuje?!).
A może i Miecia przypomną?!

Szkoda tylko, że do tak niecnych zamierzeń, do tak paskudnej krętackiej roboty salon zatrudnił małpy bądż, co bądż zwące się nie pospolicie, mało plebejsko, a niemal szlachetnie, bo same tamaryny cesarskie!

I tym razem to nie małpy tu są winne!

pzdr

Brak głosów