Krok do dymisji TUSKA

Obrazek użytkownika prof Rycho
Kraj

To, że Premier Tusk wraz z układem PO i PSL muszą odejść, to po serii afer i dowodach niezwykłego w państwie demokratycznym NEPOTYZMU zdecydowana większość zdaje sobie sprawę z tej konieczności! Sam Tusk objawił się jako jednak nieudacznik, człowiek na którego działania wpływ miało wielu, a co najgorsze ludzie służb, często z komunistycznym rodowodem. Rola Tuska i Pawlaka w obaleniu rządu narodowego Olszewskiego do dziś niejasna, stawia także wiele pytań, także w kontekście związków Tuska z... lobby żydowskim! A że nawet gen. Czempiński stwierdził, że Platformę Obywatelską w 2001 r., w miejsce skompromitowanego AWS-u, powołały służby to i rola Tuska, staje się być może nawet szkodliwa dla losów Rzeczypospolitej. Zresztą jego zapowiedzi działań i reform w kolejnych expose zadają kłam temu co faktycznie czynił ze swym rządem, co wielu komentatorów nazywa wprost KŁAMSTWEM! Tak, że dymisja jego wydaje się już koniecznością...
A tu gruchnęła polityczna sensacja! Wg "Wprost", że w sprawie wniosku o dymisję premiera po cichu negocjują partie, które na co dzień ostro się zwalczają: Ruch Palikota, PiS, SLD oraz Solidarna Polska. Z inicjatywą miał wyjść Janusz Palikot, który zaproponował prof. Kleiberowi, aby ten został kandydatem opozycji na szefa rządu.

Zgodnie z konstytucją premiera nie można odwołać bez podania nazwiska jego następcy. Tak więc głosowanie za kandydaturą Kleibera będzie jednocześnie poparciem dymisji Tuska i zakończenia rządów Platformy i PSL - wyjaśnia "Wprost" i ocenia: "Krok Palikota jest sprytny. Kleiber jest jednym z niewielu pośredników między lewicą a PiS. To kandydat akceptowalny dla obu stron".
Znam osobiście prof Kleibera, inżynier, autor wielu książek i artykułów z Metody Elementów Skończonych, numerycznej metody obliczeń konstrukcji. Człowiek lotny, ułożony, wydaje się dobry na kandydata na premiera rządu fachowców. Cóż nie widać lepszego, na kogoś naród musi postawić, lepszego nie WIDAĆ.
Prof. Kleiber był ministrem nauki w rządach SLD – najpierw Leszka Millera, potem Marka Belki (2001-2005). Następnie płynnie odnalazł się jako doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego (2006-2010). Kiedy w ostatniej kampanii wyborczej spekulowano o możliwej rządowej koalicji PiS z SLD, Kleiber był poważnym kandydatem na premiera.
Jeśli tak to poprzyjmy go, bez wątpienia będzie lepszy od Tuska...

Brak głosów

Komentarze

boldandcharm
Zaniemówiłem. Mysz, żmija, kot i pies usuną z tronu czarną panterę, a następnie oddadzą myszy władzę. Układ zdrowy, naturalnie stabilny. Poprzyjmy go ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0

boldandcharm

#285134

Niesamowitą głupotą ze strony PiS byłoby dążenie do usunięcia Tłuska i przejmowanie władzy w tym momencie. Jeśli PiS właśnie teraz to chce robić to znaczy że jest wpuszczany w kanał.
Prawdziwy kryzys gospodarczy dopiero przed nami. Prognozy na przyszły rok są nieciekawe. Gdyby PiSowi udało się wywalić Tłuska i jego Partię Obłudy to cała odpowiedzialność za krach państwa spadnie właśnie na PiS.Media już o to zadbają.TVeNy kilka razy dziennie trąbiły by z całą mocą: "Za rządu Tłuska kraj opływał w dostatek. Niestety PiSowcy go wywalili i pogrążyli kraj w chaosie. Za jego rządów była zielona wyspa a teraz co PiS z tym krajem zrobił?"

Przed kryzysem już nikt i nic nas nie uratuje.
Tłusk musi się "wykrwawić". Ludzie muszą zobaczyć jego upadek. Nie można pozwolić żeby sobie odszedł.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#285136

Czytasz "Palikot" - czytaj "Tusk".

Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=Zssi

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#285138

prof Rycho ,czasem własnie sie pokłucą o.....stołki ,które miały być

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#285141

I tutaj się z Tobą zgodzę contesso. Następny balonik z "biblioteki premiera". W tym artykule Stankiewicza zero konkretnej treści. Typowa wrzuta:

- zaciera ręce jeden z ludzi

- sugerując, że w tym gronie jest także PiS

- przyznaje bliski współpracownik

- ale niewykluczone

Sezon ogórkowy trwa. http://www.wprost.pl/ar/341294/Ruch-Palikota-PiS-i-SLD-stworza-nowy-rzad/

Vote up!
0
Vote down!
0
#285147

prof Rycho tak to cześciowa racja,aleprosze rozwazyć jak degregolada moze dopiero być gdy byłby taki kryzys o jakim Pan pisze? Tusk mimo zapowiedzi nic nie reformuje!! Bo sie na tym generalnie nie zna i inni decydenci tego nie chc! Zatem zmiany juz sa konieczne ,a ....czeka nas bomba o PO!

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#285186

Słuchałam wypowiedzi tego osobnika w radiowej jedynce, chyba dwa dni temu. Krygował się jak stara panna, przed ostatnią szansą z odzysku.
Właśnie na temat nowego premiera, którego nazwiska nie chciał zdradzić, ale ja nie potrafię spokojnie tego gościa słuchać, i zawsze zdumiewa mnie, że może być traktowany przez kogokolwiek /poza swoją zgrają/ jako partner w rozmowie.
Jeżeli PiS miałby być partnerem w czymkolwiek, dla tego indywiduum, to ja wysiadam na najbliższym przystanku.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#285144

prof Rycho...Palikot jużsie nie bedzie liczył !!zapewniam!! pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#285188

Nie znam faceta, ale mam o nim lepszą opinię, więc może nie ulegnie pokusie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#285352