Uważam rze prawica napędza lewicę

Obrazek użytkownika Maras245
Kraj

Do wspomnieniu o sytuacji tygodników Presspubliki natchnęła mnie notka o Rzepie rosemanna, któremu za nią dziękuję. :)
Jednak nie o Rzepie będę wspominał, a o tygodnikach należących do króla "Midasa" - Hajdarowicza.  Jak wszyscy dobrze wiemy Uważam Rze, jest liderem wśród tygodników opinii (tak wiem, że jest jeszcze Gość niedzielny, ale to inna bajka ze względu na formę dystrybucji). Pomimo różnego rodzaju plotek o dorżnięciu watahy, na szczęści i nieszczęście tak się nie stało. Na szczęście, bo mamy alternatywę dla mediów lewicowo-liberalnych. Nieszczęście, bo w zamian za istnienie Uważam Rze, kontynuuje swoje istnienie "Sukces" czy "Przekrój" (tam to już odjazd jest zupełny w lewacką stronę) za sprawą zysku Uważam Rze istniejącego , pomimo że jest z niską ceną.
W mojej ocenie należałoby działać na rzecz odcięcia się od lewicowych pasożytów w postaci wspomnianych wyżej tygodników. A to jest tylko możliwe, gdy będziemy prawica będzie miała osobną spółkę, w żaden sposób niepowiązaną z lewicowo-liberalnym establishmentem. 
Należałoby rozważyć współpracę dziennikarzy "Uważam Rze" z "Gazetą Polską", tylko trzeba jednak pokonać wzajemne uprzedzenia, które gnębią prawicę, gdzie się nie spojrzeć.

Tekst pochodzi z głównego bloga autora pod adresem www.prawica245.blogspot.com

Brak głosów

Komentarze

Doceniam intencje, ale wykazujesz całkowite niezrozumienie dla funkcjonowania rynku prasowego. Tytuł można od Hajdarowicza wykupić. Jak zechce sprzedać komuś, kto będzie miał na to pieniądze. Nawiasem mówiąc, Hajdarowicz kupił Rzepę za kredyt bankowy, a więc - póki co - Rzepę z przyległościami to ma bank. O ile pamiętam - BRE. Natomiast przeciągnięcie do współpracy...etc. niczego nie załatwia, abstrahując nawet od "wzajemnych uprzedzeń".

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#256883

TL ma oczywiscie racje.

Wlascicielem tygodnika Uwazam Rze jest demoniczny cherubinek  - Hajdarowicz.

Choc pewnie jest tylko 'wyslannikiem'  ciemnych sil Ukladu, zwanych czasami 'Wajchowymi' ;)

Rzepa zostala juz zneutralizowana.

Czy ciemne sily beda probowaly teraz utracic tygodnik Uwazam Rze ?

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#256903

To dość oczywiste, ale może być trudne. Hajdarowicz deklaruje biznesowy charakter swoich działań, a więc o ile URZ utrzyma lub zwiększy sprzedaż i akwizycję reklam, to trzeba będzie szukać innego bata...
Ale...Hajdarowicz może przecież jakoś "elegancko" zbankrutować...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#256905

Biznesmen H. to typowa przykrywka.

Kupil duzy, niezalezny kompleks medialny, nie majac tzw. kasiory.

Ale dostal od rzadu zgode i tzw. zielone swiatlo na poszerzenie swojego (?) imperium medialnego.

Raczej nie zbankrutuje.  

I z pewnoscia bedzie dobieral sie do swoich kur (URze i URze - Historia), znoszacych zlote jaja ;)

pozdrowienia.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#256921

Nie takie złote jaja, jak je malują! ;-))). Jeśli celem było przejęcie, to nie zbankrutuje. Ale jeśli celem była likwidacja, to miłe i korzystne bankructwo jest wielce prawdopodobne. Mówimy tu oczywiście o bankructwie spółki Presspublica, a nie pana H. ;-)))

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#256942