Naczelny ZOMOwiec III RP

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Kapusta Bolek naczelnym ZOMOwcem IIIRP postkomunistycznej.
Spałowałby związkowców, spałowałby Piotra Dudę.
Spałowałby, bo władzę należy szanować.
Ma pretensje do Tuska, że nie użył siły i nie spałował związkowców pod sejmem.
Zapelował do Tuska: - Panie premierze, więcej zdecydowania. Dość takiej zabawy!-

- Władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się. Ale potem: szacunek! Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie i bijatykę - powiedział Lech Wałęsa Radiu ZET.

Monika Olejnik: : Co by pan powiedział dzisiaj przewodniczącemu Dudzie?

Lech Wałęsa: : No bracie w złą stronę idziesz. Mało tego, uderzasz w interes Polski. Przecież wielu ludzi nastawiło się, hotelarze, restauracje i wielu innych jeszcze z boku na to, że zarobią teraz, przy okazji tych mistrzostw.

- Pałowałby pan działaczy Solidarności? - pytała dziennikarka.

- Tak. Z przewodniczącym na czele - odpowiedział Wałęsa Pierwszego bym ja wyszedł i spałował za to, że nie potrafi mądrze układać stosunków w wolnej Polsce.

- Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, były przewodniczący „Solidarności” chciałby pałować przewodniczącego „Solidarności”? - dopytywała Olejnik.

Monika Olejnik: : Czyli uważa pan, że policja wykazała się bezradnością?

Lech Wałęsa: : Nie, prawdopodobnie mieli takie rozkazy, no premier Tusk jest taki ugodowy, bo on mówi inaczej wygramy, niech ludzie zobaczą co to znaczy, jak to wygląda i on gra coś takiego, ale jednocześnie naprawdę szkodzi zdecydowanie władzy, władzę trzeba szanować w wolnym kraju, nie można tak postępować z władzą, z parlamentarzystami, w żadnym wypadku.

- Ja jestem obrażony, ale bardziej obrażony na premiera i na rząd i na parlamentarzystów, że nie zaprowadzili tam porządku. -

Naczelny ZOMOwiec opluł również ś.p.Lecha kaczyńskiego.

Monika Olejnik: : A w sejmie była bijatyka werbalna Janusz Palikot mówił do prezesa Kaczyńskiego, że wysłał swojego brata na śmierć.

Lech Wałęsa: : No proszę panią, no nie można też tego powiedzieć, choć jest to blisko prawdy.

Monika Olejnik: : Jakiej prawdy.

Lech Wałęsa: : No przecież telefony, rozmawiali przez telefon i na pewno jest to, jak znam Kaczyńskich, znałem Kaczyńskich, tak wiem kto dyktował i kto dawał polecenia, więc jeśli były polecenia, a na pewno były, no to były jednoznaczne.

Monika Olejnik: : No tak, ale to jest takie teoretyczne, hipotetyczne i wedle tego, co wiemy takich rozmów nie było, rozmowy były tylko o zdrowiu, panie prezydencie.

Lech Wałęsa: : No nie, proszę pani, powagi, powagi, tutaj samo, nie wiadomo czy lądować, tutaj odmawiają wykonania lądowania, no proszę pani, a tu rozmowa na temat zdrowia, no pani nie żartuje.

Nie zapomniał również rzucic obelgami pod adresem tv TRWAM .
O.Rydzyk to zdaniem naczelnego ZOMOwca IIIRP i SB kapusia małpa z brzytwą.

Monika Olejnik: : Ale prezydent Kwaśniewski mówi lepiej żeby dali im koncesję cyfrową niż żeby była burda uliczna.

Lech Wałęsa: : No nie, proszę panią, małpie nie daje się brzytwy, a to tak na skróty wygląda. Ja nie mówię o wierze, wiara, religia tak jest, tu trzeba pomagać, dawać jak najwięcej, bo trzeba moralność podnieść w kraju i jestem za, ale to politykowanie, to co oni tam wyprawiają, jaki oni mają stosunek do rządu, do premiera, demokratycznie wybranego, no proszę panią, oni są jedyni patrioci. Tylko gdzie oni byli, jak walczyliśmy o wolną Polskę i patriotycznie walczyliśmy, to ich nie było a gdzie był ten największy, z Torunia w tamtym czasie? Nie wiem, gdzieś w Niemczech był, nie wiem, na kursach, czy na czym, a dzisiaj bohatera gra!

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lech-Walesa-o-demonstracji-Solidarnosci-na-miejscu-Tuska-dalbym-polecenie-spalowac,wid,14489230,wiadomosc.html?ticaid=1e753&_ticrsn=3

Co na to Piotr Duda? Mówienie, że to związkowców należałoby pałować za protesty, to odwracanie kota ogonem od poważnych problemów społecznych - odpowiedział lider "S".
- Nie będę się zniżał do poziomu pana prezydenta Wałęsy i tych wszystkich, którzy odwracają uwagę od problemu. Najważniejszy dla nas problem to "67" i to, że w Sejmie spoliczkowano 2 miliony obywateli - mówi przewodniczący "Solidarności" Piotr Duda.

- - Jeśli Wałęsa nie widzi, co robi "Solidarność", np. zbierania podpisów pod referendum, akcji protestacyjnych, jeśli sprzyja Platformie, to jego sprawa - uważa Duda.

http://www.tvn24.pl/-1,1744691,0,1,nie-bede-sie-znizal-do-poziomu-pana-prezydenta-walesy,wiadomosc.html

Wałęsa to dla mnie najnędzniejsza i chamska kreatura w IIIRP.
SBecki kapuś w PRLu, a teraz naczelny pałkarz ludzi pracy, naczelny ZOMOwiec.
Że też Boże patrzysz i nie grzmisz.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pan Bóg nie ma powodu grzmieć. Pan Bóg już dawno pokarał Bolka utratą rozumu. :-)
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255317

.... może Pan, też ma jakieś ograniczenia ??
No ile razy , można takiemu głupkowi odbierać rozum ?
Alle, ale... LOS , do p. Dudy ,powiedział - sprawdzam !
Czekam na reakcje i co odpowie "Solidarność" ?
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255326

Dla mnie Wałęsa to najgorsza kanalia która zaufanie  milinów Polaków zamienił na Judaszowe srebrniki .Życzę mu dużo zdrowia i długiego życia aby mógł choc w małej części zmazac podłośc której się dopuścił za swojego życia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jagoda

#255561