Stefan "Bulgot" - contra "PiS-owskie paskudztwo"..

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

Natknąłem się na wypowiedz internautki @"anna-76" pod tekstem, o skomentowaniu przez Stefana "Bulgota", jego własnego chamstwa w stosunku do p.Ewy Stankiewicz ("To pani jest od tego filmu "Solidarni", od tego PiS-owskiego paskudztwa, tak?" a w swym komentarzu: - "Won stąd"? Nie byłem za ostry, byłem zbyt łagodny") - która to "anna-76" napisała:

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ "Profesor,marszałek sejmu,poseł,dojrzały mężczyzna,polityk... trudno to komentować.
Myślę,że to już koniec Niesiołowskiego, koniec końców...
..Zapamiętać tych wszystkich ludzi i nie pozwolić by pouciekali i pochowali się w przyszłości w innych partiach"... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 - No cóż.. Wypowiedź z rodzaju tych, które z pewnością zalicza się do gatunku "wyważonych" i "rozważnych". - Mi jednak, nasunęły się konkretne refleksje na kanwie tej wypowiedzi i reakcji Stefka "Bulgota":

 - Otóż.. - Nie da rady! Możemy ich - owszem - zapamiętać, ale jeszcze długo, długo "nic ponadto".

- I dlaczego miałby to być koniec bulgoczącego Stefana?? - Od lat robi to samo - i KTO.. lub CO.. miałoby go skończyć??

- Jego.. - Gugułę.. Wojewódzkiego.. Torańską.. Lisa.. Paradowską - czy chociażby Halickiego na ten przykład?? - KTO im zagrozi??

- Widzi ktoś wystarczająco mocnych?? - Ja nie widzę.

- Nie wierzycie?? Popatrzcie wiec na butnych, aroganckich i równie chamskich towarzyszy bulgoczącego Stefka: - Pawełka Suskiego(PO), Dorotki Niedziela(PO),
  Lucka Pietrzczyka (PO) - czy Henia Siedlaczka (PO) link: vod.gazetapolska.pl/1687-reportaz-ewy-stankiewicz-spod-sejmu-calosc  

- To jest właśnie typowa buta i "kultura" dzisiejszych, rządzących Polską "PANÓW" - zmuszonych przez wredny los i robociarzy z "Solidarności", zejść między zwykły lud - między wzgardzone i śmierdzące pospólstwo - między "PiS-owskie paskudztwo" - jak to "elegancko" i z właściwym sobie wdziękiem, określił "Bulgot" Niesiołowski vel Myszkiewicz.

A to przecież właśnie chamowizna a nie kto inny, dziś niepodzielnie rządzi Polską - wspierana przy tym całą potężną armią, uwarunkowanych jak psy Pawłowa (i odmóżdżonych całkowicie) lemmingów, i owa chamowizna jest na tyle mocna, że "swemu" - czyli Stefanowi "Bulgot" Niesiołowskiemu (i mu podobnym) krzywdy nie pozwoli zrobić!!

 Przecież "Bulgot" dlatego jest tak otwarcie arogancki, chamski i wulgarny, że czuje się być CAŁKOWICIE BEZKARNYM..

 

Jest taki ordynarny i chamski BO MOŻE takim być!

 

- To są ICH - chamowizny rządy i to oni dyktują normy, zasady.. i kanony zachowań na przykład..

Ta partia i ci którzy ją popierają, dawno zapomnieli co to honor (wiedzą za to że honor to objaw.. FASZYZMU!), uczciwość, czy PRAWDOMÓWNOŚĆ... (etc.etc..)

 - Dawno, dawno temu zapomnieli..

 

Mężczyzna zaś z niego (z "Bulgota") jest już zdecydowanie bardziej  "przejrzały" niż "dojrzały".. - "Polityk" przy tym.. zwyczajnie mierny.

 Stefan "Bulgot", to raczej "narzędzie".. To raczej "kłonica" lub "cep" (kij baseballowy to zbyt "wyrafinowane" narzędzie jak na określenie "Bulgota") niż "polytyk".

Z pewnością zaś, jednym z powodów jego frustracji i niesłychanego chamstwa, jest zniszczenie przez jego byłą narzeczoną - KOBIETĘ! (jak E.Stankiewicz..) - i DZIENNIKARKĘ! (jak E.Stankiewicz..) - wizerunku "Bulgota" jako "opozycjonisty"  gnębionego PRL-owskim więzieniem.
-  Ujawnienie go ("Bulgota") jako KAPUSIA - "sypiącego" wszystkich z nim związanych w owej konspiracji - łącznie z WŁASNYM BRATEM i rzeczoną osobistą NARZECZONA - Elżbietą Królikowską-Nagrodzką, aresztowaną (czerwiec 1970) i przesłuchiwaną (tylko z innym skutkiem) przez SB-e w tym samym czasie co i "Bulgot".

 

Zeświniony i ujawniony jako kolaborant SB-e "Bulgot", przyjął zasadę "wszystko-mi-jedno" - wychodząc z logicznego skądinąd założenia  iż jedno chamstwo czy świństwo więcej lub mniej, nie gra już mu żadnej różnicy ani roli, gdyż tego "łajna" współpracy z  SB-e i utraty twarzy, cześci i  honoru, już i tak nigdy nie zmyje..

 

Poklask więc i akceptację, dostanie u takich jak on, u bezmózgowców bez zasad i honoru - zwanych "lemmingami", jak i u tych z objawami maniakalnej obsesji na tle PiSu (czyli też głównie lemmingach).

 

A na to by ich zwalczyć (Bulgotów.. Matolów.. i resztę..), nie da się w dzisiejszej rzeczywistości zastosować ani szarej maści (najlepszego środka na.. mendy), ani DDT, ani Azotoxu, ani tez napalmu - czy chociażby zwykłej, wrzącej wody..

 - Nawet i jakiegoś tam poczciwego "Flecisty z Hameln" w dzisiejszym zdegenerowanym świecie nie da się znaleźć - by jak tamten - wyprowadzić to łajdackie i prostackie "towarzycho" - jak owe szczury - gdzieś poza Polskę..

 

Nie wiem tylko, dlaczego tak uparcie powraca do mnie Waligórski:

"Walczył orzeł z sępami, aż obrósł w legendę.
Niestety - przy okazji podłapał też mendę.
Wszyscy pytają orła: - Jak walczyłeś? Świergol!
A menda w krzyk: - Spuściliśmy tym sępom wpierdol!" ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#254408

@maciej1965:

"Stefan nie wiedział przecież co robi..." ------------------------------------------

"Oj Macieju".. :)) "Bulgot" nie tylko nie ukrywa tego ze wiedział doskonale CO robi, ale atakował dalej - bezczelnie.. i w swoim - "Bulgota" stylu. - Cytuje "Bulgota":

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ (...)"- Bzdury. Nic mi nie puściło. Piszą to pisowskie lizusy i pismaki, nie przywiązuję do tego w ogóle uwagi. Pani Ewa Stankiewicz nie jest dla mnie dziennikarką, podobnie jak Pospieszalski, Ziemkiewicz, Wildstein, Zaremba, Mazurek czy Karnowscy. To są pisowskie lizusy(...) - Pani Stankiewicz jest jednym z najobrzydliwszych lizusów.".. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Stefan to typowy "karbowy" i "ekonom" - rządzący na SWOIM FOLWARKU..
Po reakcji towarzyszących mu POsłów, widać było najwyraźniej iż w pełni UTOŻSAMIAJĄ SIĘ z bulgoczącym Stefanem i traktują siebie jako KASTĘ PANÓW - której błogi spokój i przyjemność rządzenia i zarządzania, przerywać się ośmiela brudny i niepokorny "motłoch"..

Poprostu lewactwo wszelakiej maści i autoramentu zdołało odwrócić role w społeczeństwie i wczorajszy cham, stal się dominującym PANEM - pokazując bez zahamowań reszcie, "kto tu k.rwa rządzi"..

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#254602

Ja nie wyrażam w nim wiernie myśli i uczuć Stefka :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#254622

@maciej1965:

Ależ mój rysunek ma być satyryczny....
--------------------------------------

I jest! - Nic mu nie ujmując a wręcz odwrotnie.. - chwaląc i składając tobie wyrazy uznania, była to jednak okazja do poszerzenia mojego pierwotnego wpisu o dodatkowe elementy.

Mam nadzieję iż zostanie mi to wybaczone - zaś twoje prace są u mnie zawsze bardzo mile widziane :)

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#255762