- "Pan każe... sługa musi"...

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

 

Po październikowych wyborach, wydawało się iż Matoł całkowicie spacyfikował i ubezwłasnowolnił polskie społeczeństwo. 

-  Zszokowana prawica tylko miotała się bezradnie, nie mogąc wyjść z posttraumatycznego szoku - zaś Matoł poczuł się silny i pewny swej władzy jak nigdy dotąd.

I to go chyba zgubiło. 

 Było oczywistym iż ma w pogardzie (on sam, jego rząd i jego partia) CAŁE społeczeństwo (- swoich apologetów i wyborców też) - i się z nim nie liczy i nie ma zamiaru liczyć. Stąd też lekceważące parlament i społeczeństwo formowanie nowego rządu. Stąd w rządzie dziwolągowe ministry-bufory.. 

 Stąd też.. nie liczenie się z opinią społeczną i próba postawienia lekceważonego społeczeństwa-motłochu przed faktem dokonanym, przy wprowadzaniu do prawa polskiego międzynarodowego porozumienia ACTA..

Nie przypadkowo mówi się iż jeden kamyk potrafi uruchomić potężną lawinę..

Reakcja - głównie młodych pokoleń, była równie nagła, co gwałtowna i zaskakująca.. Podczas ataku hackerów, kompromituje się "wierny Graś" i pyszałkowaty "Zdradek" Sikorski, a internauci w całym kraju wychodzą protestować  na ulice.

- Autorytet rządzących leci na łeb na szyję i nagle trzeba się tłumaczyć, uspokajać.. usprawiedliwiać i zetknąć się z buntem i wrogością praktycznie we własnych szeregach - gdyż w zawłaszczonych (wydawało się) całkowicie przez PO młodych i najmłodszych pokoleniach.

Stąd oprócz połajanek i gróźb Matoła typu: - "Odetniemy każdą zbrodniczą dłoń podnoszącą się na naszą ludową władzę" (i "płemieła" ofcourse), trzeba było wypuścić ministrów (wiemy teraz czemu służą owe ministry-bufory - chronią "płemieła"), którzy albo bezczelnie kłamali(Boni), albo beznadziejnymi wypowiedziami (Zdrojewski) tylko bardziej rozdrażniali wściekłych przeciwników zamordystycznego "porozumienia" ACTA.

I tak oto,dowiedzieliśmy się że:
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- Podpisanie ACTA de facto niczego nie zmienia. Nie narzuca polskim przepisom prawa żadnych elementów, które by ograniczały jakiekolwiek prawa i swobody. Natomiast niepodpisanie oznacza, że Polska daje sygnał "jesteśmy z piratami" - mówi minister kultury Bogdan Zdrojewski.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Typowe robienie wody z mózgu przez barana, któremu jak małpie brzytew - dano władzę do ręki i zrobiono "ministrem" - tak jak z Hołdysa (ksywka "Ch..j") zrobiono "ałtorytet" i obaj teraz wzięli się za "urabianie" motłochu..

Jeśli podpisanie tego kagańca na mordę internetu niczego nie zmienia to po chu... - sorry - to po jakiego "Hołdysa" to g..wno podpisywać??

A wiec.. - Jeśli TUSIEK i jego "wierne Grasie" z rządu nie podpiszą, to będzie to "sygnał, że jesteśmy z piratami"??????? 

 - Co za pierdoły..

- A ILE krajów z tej zdychającej Jewropy tego "namordnika" podpisze?? 

 - Poza Polską "wyrywającą" jak torpeda przed szereg..

 Oczywiście NIKT (służalczej Polski Tuska nie liczymy).

Poczucie całkowitej bezkarności rządzącej partii Tuska i jego rządu powoduje, iż mówienie nieprawdy - czyli łgarstwo.. kłamstwo i oszustwo, jest dla nich czymś tak naturalnym i oczywistym, że min. Boni - kapuś zresztą - dla zadekretowania i usprawiedliwienia tej haniebnej i serwilistycznej decyzji i postawy rządu Matoła  - łgał bezczelnie i bez żadnej żenady - twierdząc w wywiadzie radiowym iż: - "Nie możemy tego nie podpisać. WSZYSTKIE (uwypuklenie moje) kraje europejskie to PODPISAŁY, myślę, że jest trochę za późno, ten proces przecież trwa tak naprawdę od 2006 roku, Polska w nim uczestniczy od 2008 roku"(...)..    

 - Oczywiście NIKT z Europy niczego nie podpisał, a te kraje które brały udział w tworzeniu tego jawnego kagańca, mają na to czas do 31 marca 2013 roku..

 A co takiego stało się w USA, że prace nad pakietem SOPA i PIPA (czyli to samo co ACTA) zawieszono na czas nieokreślony, zaś uwielbiany dotąd przez lewactwo Obama został (przez tych samych lewaków też..) okrzyknięty ZDRAJCA!
- Wiec jak?   Może USA tez popędzi do Tokio podpisywać -  by nie dać się wyprzedzić "postempowej" Polsce wiernopoddańczego Tuska??

- Czy może jest tak, żeTUSIEK ma tu tyle do gadania co Żyd podczas okupacji?? 

 - Czy nie przyszedł czasem  "prikaz" i wytyczne od Merkel - i lokaj w ukłonach popędzi podpisywać tego "namordnika" w imieniu Polski???

- Może choć jako lokaja na przedpokoje wpuszczą?? - myśli - A może i posadkę w Brukseli jakąś dostanie "za wierność" jak go Polacy z hukiem pogonią??

Czyli.. Jeśli "prikaz" przyszedł "z góry", to nic nie pomogą demonstracje.. protesty.. czy "hackowanie" stron. - Podpisze bo MUSI..

W końcu.. - "Pan każe.. sługa musi".. - Ot... i wsio...

Jedno nie ulega wątpliwości.. Baza wyborcza PO-płuczyn zmniejszy się wyraźnie i chyba tylko "najwierniejsi z wiernych", czyli pensjonariusze zakładów karnych będą dalej totalnie glosować na "swoją" przecież partię.. 

 

Już nie tylko kiboli ma Matoł i rządząca ekipa przeciwko sobie..

Właśnie ruszyły się bezmózgie dotychczas lemmingi.. - Właśnie Matoł (i PO) traci te młode pokolenia (i te młodsze tez!) które "chowały babci dowód" i były wychowane w nienawiści do PiSu.. polskości.. patriotyzmu.. kościoła.. etc.etc..

- Ci młodzi - dotychczasowi naiwni pretorianie PO, właśnie zaczynają czuć "smak" bycia opozycją i już tych procesów ani Matoł, ani różni "Tymochowicze" nie odwrócą..

- Zaś jakiekolwiek aresztowania, odmowy i niewydawanie pozwoleń na demonstracje, jakiekolwiek groźby i represje, będą tylko pogłębiać odruchy buntu i niechęci wśród młodych pokoleń, i spowodują szybszą utratę wiary i zaufania do PO - a to grozić będzie dla tej formacji daleko idącymi konsekwencjami. 

Już widać że są to wyraźnie schyłkowe rządy.. 

Całkiem otwarcie "grają" już rządzący przeciwko własnemu społeczeństwu. 

 - Już "grabią" jak najwięcej i co się da pod siebie i do siebie, czując ze nadchodzi jednak koniec tych najpodlejszych rządów po upadku PRLu..

Z całą pewnością "kamyk" już porywa za sobą następne kamienie.. Pytanie tylko KIEDY "zejdzie" lawina??

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isteáldd meg a magyart

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

czyto

problemy z windozami , po podpisaniu acty...?moze ktos podzieli sie refleksjami na taki temat

- odkad zaczela krazyc nad nami ta zmora

sytem windozyxp

jest blokowany przez       - lub jego istotne składnki jak  skajp,mejl, itp , itdwyskakujacy notorycznie SecuritytDefenderFirewallAlertten menda zkolei żąda : confirm/ignore 

"RemoweSpywareand other poltentially unwanded software"nie da sie dziada zkasowac ani deinstalowacbo automatem wyskakuja dymki

1yor computer may be.at.risk

2. skanowanie ujawnilo ze tenprpgram/system jest 

nieaktualny

nieConfimated itp itdw okienku skanowania/ firewolla

wyswietla kilkanascie wirusow

-nr1=?=trojan.: ? =Trojan;Win32/Alureon.gen! U isgeneric detention for a component ofWin32/Alureonmoze ktos wie jak ta actanaprawde dziala

i jak sie przed tym bronic?

AlchemikYarentY

p.s.POWER TOTHE PEOPLE 

= >>bez światłocienia<<

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#219259

Komoruski Tusk i jego bolszewiccy POpaprancy czuja bluesa , kradna ile wlezie , rozpieprzaja Nasza Ojczyzne , bo nie ich kraj , zostana po nich ruiny i zgliszcza oraz smierdzacy dym . Blagam nie dopuscmy do ruiny Naszego Kraju i Narodu !!! najwyzszy czas wyjsc na ulice wyjac z szafy kalacha , naoliwic co kto ma , i na cholote zydowska i pacholkow unijnych !! zakonczymy to raz na zawsze !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bog - Honor - Ojczyzna

#219272

Pieśń spod Giewontu

Choćbyś całe życie prześnił. W najcudniejszych miejscach bywał -
nie zapomnisz tęsknej pieśni, która z serca się wyrywa.
Tej. co płynie spod Giewontu. Do pacierza budzi Kraków
i z nurtem wiślanych prądów trafia do wszystkich Polaków.

Buntowniczą rwie Warszawę. Pod Włocławkiem kruszy tamę.
Przypomina Księdza sprawę i inne niezapomniane.
Jest żal wielki w naszej pieśni i jest o prawdę wołanie.
Kwiaty, które ludzie nieśli. Marsze są i jest Powstanie.

Pieśń przed Gdańskiem się rozmywa mnóstwem odnóg i podziałów.
Burzy się i nie chce spływać. Nie chce oddać ideałów.
Wsiąka w ziemię. Idzie w ludzi i na zawsze w nich zostaje.
Kiedyś znowu się obudzi. Rozleje na inne kraje.

Mówią o Niej - zwykła woda. Spłynie jak wszystko do morza.
Na te sądy czasu szkoda. Jest w tej pieśni Wola Boża!
I Duch jest Niepokonany! - Uświęcony przez Papieża!
Szybko goi nasze rany. Każe do Wolności zmierzać!

Choćbyś całe życie prześnił. W najcudniejszych miejscach bywał -
nie zapomnisz tęsknej pieśni, która z serca się wyrywa.
Wyssałeś ją z Matki mlekiem . Z Ojca krwią ją scałowałeś!
Przez to jesteś dziś człowiekiem! I Polakiem pozostałeś!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marek Gajowniczek

#219289