- Przetrwać choćby "na czworaka"??

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

 

 

Bezsiła prawicy i aroganckie oblicze, nieliczącego sie z niczym i z nikim lewactwa..

- A miała to być tylko odpowiedz na post blogera @Siwek50 (link: http://niepoprawni.pl/blog/3075/obywatel-ankieter#comment-329448) - który napisał:

(...).."To mamy niesłychanie groźną sytuację, bo dołożywszy jeszcze 5% palikociarni, to mamy bardzo dużą, 41% części społeczeń- stwa, którego dominującą cehą jest; na złodzieja, na oszusta na bydlaka, na łajdaka, na wszelkie zbrodnicze działania itp Gdzie my żyjemy i kto nas otacza ?! Ci wyborcy jawni i ci popierający, te składowe charakteru mają w sobie ! Brrrr ! Nawet w mafiach przestrzępczych są jakieś normy i obyczaje, za których przekrocznie grozi nawet śmierć."..

===============================================

No i ta odpowiedz rozrosła mi się na tyle, iż uznałem że należy "wypuścić" ją w formie samodzielnego wpisu..

Kontynuując więc.. - Faktem jest iż będą manipulowali słupkami sondażowymi (i nie tylko słupkami). - To prawda że będą jedli tynk ze ściany i zimą chodzili w sandałach, byleby "kaczofaszyzm" nie wrócił do władzy..

I nie ma w tym żadnego przypadku. "Z tamtej strony" jest to "taśma produkcyjna" produkująca nie tyle bezmózgie, ile zaprogramowane dość precyzyjnie lemmingi, na co prawica jedynie załamuje rączki i lamentując, woła o pomstę do nieba..

I co? - No "dyskutują" i umierają ze strachu że może być taka EWENTUALNOŚĆ, iż zakończy się to wszystko "nie pokojowo"..

- Ano.. szczęść Boże.. - Nie ma to jak pokój i spokój - nawet jednostronny..

Tylko ze Polski coraz mniej, ale za to jest "pokojowo" i w "dialogu"..

- Tam Kuczyński albo insza Paradowska, tu "dialogowy" Warzecha i Ziemkiewicz (oraz tabun pomniejszych spragnionych "dialogu" i "dyskusji"..) i karuzela kreci się w najlepsze.

Szkoda że dopiero teraz jest to dostrzegane (piszę o tekście blogera Siwek). - A jeszcze gorzej, że są to pojedyncze (takie jak "Siwek50"), rozproszone głosy..

Zajrzyjcie pod ten link: http://niepoprawni.pl/blog/1489/wiedzieli-wtedy-wiedza-teraz#comment-329435 - jest do doskonale uzupełnienie wypowiedzi "Siwek50" - i nie ma co liczyć na to że to "Dobry Bóg nam pomoże"..

Ja też już praktycznie przestaję pisać, bo i zainteresowanie jest coraz niklejsze, a i "bicie piany" nt efemerycznych "sensacyjek" i "przykrywek" puszczanych przez lewacki kombinat me(n)dialny mnie nie bawi, ani nie interesuje.

- Sprawdza się też zwolna na "Niepoprawnych" to, co przepowiadałem: - utworzy się "peleton" w którym będą "sami swoi"(np. sieroty po "Sralonie") i portal powoli przekształcać się będzie w towarzystwo wzajemnej adoracji.

- Następnym etapem będą swary, podgryzanie się wzajemne, walki frakcyjne.. - W międzyczasie nastąpi rezygnowanie i odpływ tych wypychanych na pobocze. I potem już końcowe stadium: - powolne zdychanie portalu..

Ogólną zaś sytuację mamy taką; - Po lewej - lewackiej stronie, zwarte i konsekwentnie realizujące swe cele i założenia siły, wzajemnie wspierające się i uzupełniające w razie potrzeby..

- Z kolei po prawej stronie, rozproszone i nic nie znaczące "w pojedynkę" głosy tych (nazwijmy) "radykalniejszych" - zagłuszane przez namiętnych "polemistów".

- Jak zawsze niemal, dominuje kunktatorstwo i fałszywa strategia "na przetrwanie"..

- I chyba jedno z najgorszych w tym wszystkim; - Brak wyraźnych liderów i charyzmatycznych PRZYWÓDCÓW - i to nie tylko moralnych.

A czasu jest coraz mniej - właściwie już go nie ma, a żadnego, nawet najmniejszego światełka w tunelu nie widać..

Żyć dobrze i nie zginąć?? - Przetrwać choćby "na czworaka"??

"Zestrzelmy myśli w jedno ognisko, I w jedno ognisko duchy!" - pisał Wieszcz..

Jak wiele się do dzisiaj zmieniło.. Na gorsze.

 

cornik - Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

A ja mam wrażenie, wbrew rozmaitym utyskiwaniom, wrażenie oparte na paromiesięcznej aktyności na forach lokalnych, że za nami jest milczaca większość, ktorą trzeba ośmielić i pokazać drogę na forach lokalnych, bo dzialalność na forach centralnych jak Niepoprawni czy salon24 to jak budowanie domu od dymu z komina. To my jesteżmy mainstreamem, tylko daliśmy sobie wmówić, że jest inaczej. Na ten temat wrzucę jutro nowy wpis, trochę bardziej rozbudowany.

Vote up!
1
Vote down!
0
#285237

[quote=zetjot]A ja mam wrażenie, wbrew rozmaitym utyskiwaniom, wrażenie oparte na paromiesięcznej aktyności na forach lokalnych, że za nami jest milczaca większość, ktorą trzeba ośmielić i pokazać drogę na forach lokalnych(...)[/quote]
=================================================

Czyli trzeba coś robić.. działać..

W pełni się z tym zgadzam... Każda inicjatywa, każdy pomysł jest cenny..
Obyś miał rację z tą "milczącą większością". Jednak ja bym taki pewien tego nie był..

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#293761