"Wam się chylić przed obcemi"...

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

 

 

 

Towarzysz Lis z "Wprost", wypowiadając się o patriotyzmie (m.in.), dal głos - wprost: (...)"Oto nabiera realnych kształtów model nowoczesnego polskiego patriotyzmu. I dzieje się to w kontrze do modelu patriotyzmu, który nieudolnie próbuje nam wtłoczyć do głów okołopisowska prawica".. (...) "2010 był rokiem smoleńskiej porażki państwa. A 2011? "Dąsy uzurpatorów patriotyzmu..." ======================================================

Dla różnych ześwinionych ŻAKOWSKICH... LISÓW.. MIECUGOWÓW.. czy inszych sparszywiałych WOŁKÓW.. PALIGŁUPÓW.. WOJEWÓDZKICH.. SENYSZYNÓW czy Kaziów SZCZUKÓW - et consortes, e tutti quanti - mogę być i "czarną dupą", nie tylko "uzurpatorem patriotyzmu"..

- W ich ustach, to nobilitacja a nie epitet czy obelga.. MÓJ patriotyzm to patriotyzm POLAKA - proszę lewackich i ANTYPOLSKICH kundli..

Moją Ojczyzną była, jest i będzie POLSKA.. WY.. jak wszystkie kundle, zdechniecie pod cudzym, najprawdopodobniej NIEMIECKIM - zwanym też "Jewropejskim" płotem.. - I tam.. pod władanie "Jewro-dojczy" - sprzedajne łajzy - krok po kroku kierujecie i spychacie MOJA Ojczyznę, która to moja Ojczyzna, jest dla was.. służalczych kundli za pełną (lub mniej pełną) michę - "terenem gdzie zamieszkujecie"..

"Patriotyzm" dla lewaka typu "LIS" czy "ŻAKOWSKI" to pojęcie abstrakcyjne, puste i WROGIE.. - Chyba że "patriotyzm" wedle tychże politycznych i manipulanckich pajaców, to pozbywanie się własnej, NARODOWEJ tożsamości i NIEPODLEGŁOŚCI.. Ale wówczas, POLSKIM patriotom, przestaje być obelgą stwierdzenie lewackiej szui iż są oni (polscy patrioci) "uzurpatorami patriotyzmu"..

 - Jeden z takich polskich PATRIOTÓW ( w/g nomenklatury Lisa: - "uzurpator patriotyzmu") - a nazywał się on Juliusz SŁOWACKI - napisał kiedyś:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
(...)"Wam się chylić przed obcemi,
Nam we własnych ufać siłach;
Będziem żyć we własnej ziemi
I we własnych spać mogiłach."
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- I o tym pamiętajcie sprzedajne przechery.. - "lisowate" łajdaki..

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Mocne :0.
Wesolych

Wykształciuch

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#208712