"Wściekłe psy".. hieny, i ich koszmar: - "niedorżnięte watahy"

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

 

~~~~Dwa główne "fronty" walki z trądem toczącym przez ostatnie 8 lat (a właściwie przez całe prawie ostatnie ćwierćwiecze..) to tzw. "wymiar sprawiedliwości" i "IV-ta władza" czyli "me(n)dia"..

To nie ulega wątpliwości.

Wystarczyło "POpaprańcom" tylko "podrasować" ustawę o Trybunale Konstytucyjnym by już teraz, walka li tylko o przywrócenie stanu poprzedniego ustawy o TK, okazała się bardzo trudna, gdyż manipulatorzy - w tym i przewodniczący TK - A. Rzepliński (który - niezgodnie z prawem - osobiście przygotowywał rzeczoną ustawę Bronkowi "Bul" Komorowskiemu jako jego własną)  nagle zaczęli wrzeszczeć o.. manipulacji i "zamachu na demokrację".

 


Innym przykładem bezpardonowej walki z procesem przemian, jest kuriozalna postawa  prezesa TVP Janusza Daszczyńskiego który  "zawiesił"-nie zawieszając chamską dziennikarkę Karolinę Lewicką za "sposób prowadzenia programu odbiegający zdecydowanie od standardów, które obowiązują w telewizji publicznej" w wywiadzie z prof. P.Glińskim i.. podpisał list otwarty, żądający przeprosin od.. prof. Glińskiego!!

Panie i Panowie..

Siedzą tu na tym portalu Niepoprawnych "tęgie głowy" (chyba że traktujecie ten portal marginesowo, a pisujecie "na serio" w innych miejscach internetu)..

Jeśli jest AKCJA lewactwa.. zróbcie "burzę mózgów" i skonstruujcie i przeprowadźcie KONTRAKCJĘ! - Noo??

- Działaniem, wsparciem i walką wspomóżcie te siły, które zdecydowały się na sanację Rzeczpospolitej, oraz wesprzyjcie członka rządu prof.Glińskiego, na którego został skierowany wściekły atak dotychczasowych, jeszcze niepokonanych(!) lewackich "zarządców dusz" i umysłów - a który to prof. Gliński, właśnie staje się symbolem i synonimem walki z upiorami 3RP - szczerzącymi swe kły z telewizyjnych ekranów - "toczącymi pianę" w przejętej przez "obcych" prasie - i wyjącymi ponuro i obszczekującymi zajadle wszystko co zagraża ich bytowi i hegemonii (oraz bezkarności!) w radio..

 


I tyczy to nie tylko PiSu..

 


Lewacka dziennikarska "hiena" - Anna Dąbrowska z „Polityki” - właśnie "raczyła" czujnie dostrzec u.. Kukiza wykonywanie podczas zaprzysiężenia w Sejmie, gestu.. Ku Klux Klanu!


Jak widać.. "Im" wolno". - Wszystko... Nie wolno "ICH"..

Patologia?? - Jasne.. Ale nie paranoja i NIE PRZYPADEK - to świadome i CELOWE DZIAŁANIA! - To BEZKARNOŚĆ!
Bo mogą! - Bo im wolno!!

I... Chyba czas najwyższy by z tym skończyć!??

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (7 głosów)