Co się dzieje "pane Havranek"?

Obrazek użytkownika cornik
Humor i satyra

 

 

 

Co się dzieje "pane Havranek".. No co się dzieje?

- Minus 67 stopni Celsjusza w Jakucji? Silne mrozy i ostra zima w USA?
- Przecież to "OSAG" - czyli "Ostry Syndrom Ala Gore" potwierdzający w całej rozciągłości "al-gorowy" fakt iż mamy ostre.. "globalne OCIPIENIE"!

Że co? Że coś pomyliłem? - A bo to ja jeden?
 
- W końcu to nie ja rozgłaszam na cały świat że w Polsce panuje reżim i dyktatura:
 
Czyli czołgi na ulicach. Wojsko w walonkach i z pepeszami przy "koksownikach" na rogach ulic.. - Że co? Że nie w walonkach a w adidasach? I że nie z pepeszami a z "kałachami"? - Też nie?
- Ale chyba syreny radiowozów policyjnych wyją? Ludzie aresztowani są na ulicach już nie tylko za posiadanie Róży.. tego no.. znaczy róży, ale wyłapują i do "suk" ładują nawet za posiadanie zwyklej Stokrotki (znowu mi się pomyliło?) lub inszego kwiatu!

Dyktatura policyjna na całego! - Już zabronione są czarne parasolki i papierowe torby, a na dniach ma wejść w życie "ukaz" Dyktatora, że teraz nie tylko Blumsztajn, ale i taki.. Rabiej dla przykładu, albo i (nie daj Bóg) sama Magdalenka Środa - na spółkę z Poniedziałkiem, będą musieli "rodzić bez pierdolenia"!

Demokracja zaś jest tak straszliwie załamana - oj.. "znowu w życie(w życiu tyż?) mi nie wyszło"? - Aha! No tak.. "złamana"..
No to tak całkowicie złamana ta dupo.. sorry "demokracja" jest, że nawet "Precz z dyktaturą kobiet" nie wolno krzyczeć bo to.. dyktaturę - pane Havranek - obraża!

Totalna opozycja bohatersko broniąc się przed hordami pisowskich "oprawców", ma zamiar (jak się ociepli..)  - tak jak pod Cedynią -  przywiązywać własne dzieci na drzwiach - broniąc swoje mieszkania przed szturmem reżimowego "SpetzNazu".

W tramwajach opanowanych przez pisowski motłoch - co to nawet głupiej liczby barionow w mezonach  nie zna, i wydmy "elytom Łozińskiego" osrywa - jest tak groźnie, że nawet "Gazietę Wybiórczą" niebezpiecznie czytać, więc Róża von (i won!) itd.itd.itp. und itp.itd.itp.. wsiadając z ekipą niemiecką do tramwaju, przezornie "Gazietę" do "vonowskiej" torebki wepchnęła! - Taka "chitra"!


Zaś taki jeden krzywołypy ochlaptus, którego kiedyś "na pal" nabito (ale przeżył! ino łypa mu się wykrzywiła) ma dosyć Polski i Polaków! - No i "krzyżyk na drogę".

Ale jest taki Jewropejczyk - Stuhr senior, który krzywołypego "zadekuje" np. w "jewropejskiej" Austrii lub we Włoszech - zdala od tej niewdzięcznej Polski i "niekumatych" Polaczków, którzy nawet Zbawcę i Dobroczyńcę Polski - gienierała Jaruzelskiego - docenić i uhonorować nie potrafią.

Tak więc przy tej dyktaturze straszliwego PiSowskiego reżimu, bledną jakieś tam temperatury w Jakucji, czy spadające z drzew z powodu zimna na Florydzie, iguany.

Chociaż.. Z drugiej strony.. "Totalni" z Nowoczesnej i POpaprańcy, twierdzą iż jest tak zimno, że im nawet myśli zamarzają a głosowanie nad ustawą Nowackiej (- i chociaż ponad 50-ciu posłów PiS-u na odsiecz im ruszyło - w tym sam najsławniejszy z dyktatorów! - to i tak "dupy dali"), to efekt podstępnego wprowadzenia przez reżimową dyktaturę, zimna i chłodów na terenie całego Kraju..

Jednak jak zawsze, słońce (Peru ofcourse.. nie Petru) w tunelu kiedyś świecić zaczyna!

- Oto świstaki i wiewiórki (Myszka Agresorka narazie milczy jak zaklęta! - kolejny "dziw" natury!) zaczynają uporczywe "szeptanki" iż lada miesiąc.. lada rok ("jak dobrze pójdzie"..), totalna opozycja zacznie donosić na samą siebie i "ruszy na barykady" przeciwko - nie nie nie.. nie przeciwko "reżimowej dyktaturze pisowskiej", jeno przeciw.. opozycji wszelakiej!  

I tak im dopomóż Bóg!

~~~~

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (16 głosów)

Komentarze

Dopiero będzie się działo ! Ale nie to co Brukselka z Warszawką planują.

Vote up!
7
Vote down!
0

#1556132

Oj będzie.

Dałbym 100 dla autora, ale mogę tylko 24.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1556146

Możecie dawać 24 punkty ??.
Teraz wiem skąd u niektórych kilkucyfrowe "wyniki"...

Vote up!
1
Vote down!
0
#1556479

Ale tylko za blog, za komentarz tylko + - 6

Vote up!
1
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1556486

Mimo, ze tematyka powazna...., dawno juz tak sie nie usmialam. Gratuluje cietego jezyka. Gdybym mogla tez dalabym dzis wiecej  niz 5

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Gosia

#1556162

......Jednak jak zawsze, słońce (Peru ofcourse.. nie Petru) w tunelu kiedyś świecić zaczyna!......

zdaje się, że w tym tunelu jewropejskim coraz ciemniej. I żadne już słonkotuskie z Peru nie pomoże. Już się zbliża klops. Już na ulicach makaroniarze. Już pod mafią z Brukseli zajarał się stos: 

https://reporters.pl/10629/tysiace-ludzi-na-ulicach-rzymu-dosc-euro-mafii-wyjsc-z-ue-natychmiast-foto/

Vote up!
3
Vote down!
0
#1556166

I ja również uśmiałam się serdecznie. Świetny zjadliwy tekst, ale ze zdwojoną siłą wróciła degustacja i obrzydzenie metodami i podłością tzw. "totalnej opozycji" - jak też i zdrajcami usadowionymi wewnątrz tejże "totalnej opozycji".

Daje się zauważyć, iż ktoś tu siedzi i z lubością minusuje bardzo dobre wpisy nie tylko "cornika", ale np. ks. prof. Z. Zielińskiego, "jazgdyni".. "Yagon".. "elig".. i wielu innych. Komu to potrzebne???

Vote up!
4
Vote down!
0
#1556472