Misja życia Antoniego Macierewicza

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 No i stało się to, co stać się musiało. III RP udowodniła swoją ciągłość i PRL-owskie korzenie, kolejną już historyczną nagonką, a nawet dzikim atakiem na Antoniego Macierewicza.

Kiedy przypomnimy sobie terrorystyczny atak na World Trade Center z 11 września 2001 roku to doskonale pamiętamy, że cały świat ze zrozumieniem przyjął słowa amerykańskiego prezydenta mówiące, że jego państwu wypowiedziano wojnę. Nie, nie zginęły wtedy w zamachu elity rządzące, prezydent, kongresmeni, senatorowie i dowództwo armii USA lecz niemal trzy tysiące zwykłych obywateli.

Antoni Macierewicz na spotkaniu z członkami Klubu Gazety Polskiej w Krośnie stwierdził ni mniej ni więcej tylko tyle, że w wypadku potwierdzenia się hipotezy zamachu, ten, kto morduje podstępnie elity naszego kraju wraz z prezydentem, dowództwem Wojska Polskiego, najwyższymi urzędnikami państwowymi, wypowiada niejako wojnę naszemu państwu. On nie powiedział, że Polska idzie na wojnę, lecz tylko to, że tej Polsce wojnę wypowiedziano, a kolejne tego konsekwencje nadejdą w najbliższych latach.

Łże-mediom wystarczyło to do rozpętania bezczelnej i kłamliwej nagonki na Macierewicza. Oczywiście ta cała dziennikarska swołocz wie doskonale, że straszenie Polaków PiS-em przestało działać, więc postanowiono za pomocą karkołomnej manipulacji i niemal cyrkowej ekwilibrystyki słownej wmawiać, że dopuszczenie PiS-u do władzy równa się wojnie z Rosją.

Niestety w tą kłamliwą kampanię wpisał się również Jacek Kurski z Solidarnej Polski goszczący u Moniki Olejnik w Radiu Zet, dołączając do tych wszystkich Durczoków, Kuźniarów i całej plejady PO-wskich i siwco-podobnych manipulatorów.

Najnowsze kłamstwo salonowych wytresowanych piesków brzmi: „Macierewicz idzie na wojnę z Rosją”, albo „Macierewicz wypowiada Rosji wojnę”, co jest zupełnym odwróceniem tego, co zostało powiedziane na spotkaniu w klubie Gazety Polskiej.

Gdyby ta zakłamana banda kolaborantów wspierająca zdrajców Polski rzeczywiście poszukiwała prawdziwej sensacji to z tego spotkania w Krośnie, wyłuskałaby coś zupełnie innego, o wiele bardziej jednoznacznego i sensacyjnego. Niestety z wiadomych przyczyn przemilczano to, o czym jeszcze oprócz „wojny” mówił Antoni Macierewicz.

Otóż jest pewna informacja, która krąży niestety tylko w tak zwanym drugim obiegu i nie może się jakoś przebić do wiodących mediów.

Od dawna wiadomo, że do żony jednego z posłów, który zginął pod Smoleńskiem, dziesięć minut od momentu, kiedy z telewizji dowiedziała się o tragedii, dotarła wiadomość głosowa od jej męża. Poza jego rozpaczliwym wołaniem: „Asiu, Asiu”, słyszała ona potworny szum powietrza, trzaski rozpadającego się samolotu oraz głosy przerażonych ludzi. Wszystko to przekazała niezwłocznie do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a następnie dopiero po kilku miesiącach panującej ciszy poinformowała o tym opinię publiczną.

Jak myślicie drodzy czytelnicy, dlaczego ta wiadomość nie może przebić się do wiodących mediów, za to karmieni jesteśmy podłym kłamstwem o tym, że PiS chce iść na wojnę z Rosją?

Podobno istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, sądząc po godzinie nadania tej głosowej wiadomości, że zgodnie z ustaleniami ekspertów sejmowego zespołu Macierewicza działo się to w momencie, kiedy samolot był jeszcze nad ziemią.

Antoni Macierewicz już uodpornił się na te, trwające już dwie dekady, pełne pogardy i bandyckich chwytów ataki i zapewne odsyłający go do psychiatry polityczny gówniarz i karierowicz, Paweł Olszewski z PO, nie jest w stanie obrazić człowieka, który już od ponad czterdziestu lat walczy o wolną Polskę, między innymi i dla takich moralnych zer jak ów Olszewski.

Nie wspomnę już o Stefanie Niesiołowskim gdyż padające z jego ust stwierdzenie o chorobie psychicznej Macierewicza wygląda tak jakby jakiś wariat w indiańskim pióropuszu z nosem przebitym świńskim żebrem poszedł do psychiatry i na pytanie-co panu dolega?- odpowiedział –„Ja przyszedłem w sprawie brata”.

Identyczne ataki spotkały Antoniego Macierewicza w 1992 roku podczas ujawnienia tak zwanej „listy Macierewicza”.

Warto przypomnieć, że przedstawił on wtedy, dokładnie wykonując sejmową uchwałę, listę agentów zarejestrowanych przez UB/SB i sprawujących funkcje publiczne.

Nie mógł on oceniać, kto i jak bardzo szkodził czy też, jakie były jego motywy współpracy. Według uchwały miał jedynie podać bez żadnego komentarza, nazwiska osób zarejestrowanych i figurujących w dokumentach.

Sowiecka agentura w Polsce rozpętała medialna burzę grzmiącą o chorym z nienawiści Macierewiczu, krzywdzącym niewinne, a nawet zasłużone postaci, po czym doszło do pamiętnej „nocnej zmiany”.

Mijały lata i bez medialnego rozgłosu kolejne „skrzywdzone” osoby z listy okazywały się kapusiami, a chyba ostatnim z tych „poszkodowanych” przez „chorego psychicznie kłamcę”, Macierewicza okazał się Michał Boni, który przed objęciem ministerialnej funkcji w rządzie Tuska i wypełnieniem oświadczenia lustracyjnego przyznał się po niemal 20 latach, że był tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Znak”.

Drugą ryzykowną misją, za którą Polacy powinni Panu Antoniemu być wdzięczni to likwidacja Wojskowych Służb Informacyjnych, postsowieckiego reliktu, nigdy w III RP niezweryfikowanego i zarządzanego przez kursantów sowieckiego GRU.

Nie wiem czy wszyscy rodacy zdają sobie sprawę, że Antoni Macierewicz podejmując się tych zadań, nie tylko narażał się za każdym razem na szaleńcze i histeryczna ataki, mówiąc delikatnie, stronników Rosji w Polsce, ale ryzykował również własne życie.

Jak wiadomo, Janowi Olszewskiemu czy Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zawsze było po drodze z Antonim Macierewiczem, ale wiedzieli oni doskonale, że bardziej profesjonalnej, odważnej i niezłomnej osoby do powierzenia jej takich zadań w Polsce po prostu nie ma.

Dzisiaj Antoni Macierewicz wypełnia swoją ostatnią i najważniejszą życiową misję, gdyż nie sądzę, że zdarzyć się może jeszcze jakaś ważniejsza sprawa niż zdemaskowanie zdrajców i morderców, którzy dopuścili się największej politycznej zbrodni w naszej najnowszej historii.

Polacy są z Panem Panie Antoni i z każdym dniem zbliżania się do prawdy, klangor i ujadanie tej dzikiej zdradliwej sfory będzie narastało.

Proszę na siebie uważać.

Artykuł opublikowany w Warszawskiej Gazecie

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Serdecznie dziekuję Panu za tak ważny i bardzo potrzebny
głos wspierający pracę Pana Antoniego Macierewicza.
Moje uszanowanie Panu.

SWD40

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SWD40

#250730

I Antoni Macierewicz wielokrotnie powtarzał że to najważniejsza praca w jego zyciu.

Zapewne stąd taka determinacja, zapewne dlatego odwiedza nawet niewielkie miejscowości i kazdemu audytorium poswieca tyle samo uwagi jakby spotkanie odbywało sie w W-wie gdzie kamer bywa i kilkanascie.

Jest jeszcze jeden powód.
Anna Walentynowicz znalazła się na pokładzie TU-154 w wyniku namów Antoniego Macierewicza. Nie bardzo chciała lecieć, stan zdrowia raczej wykluczał ten wylot. Antoni Macierewicz długo przekonywał że dobrze by i ona poleciała.

Te okoliczność Antoni Macierewicz przywoływał kilkakrotnie w czasie swoich publicznych wsytapień. Niech nikt nie wątpli że Antoni Macierewicz zrobi cos byle jak, czy straci kiedykolwiek energie. To niemozliwe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250736

Po Nocnej Zmianie, Rozwiązaniu WSI, teraz Zamach Smoleński.. człowiek dość mocno doświadczony przez życie. Pogardliwie wyszydzany przez salon III RP - bo tylko tak mogli Jego oczernić.
Zawsze byłem ogromnie zafascynowany Panem Macierewiczem, bystrość umysłu, fachowość w każdym wypowiedzianym zdaniu obojętnie jaka by to była problematyka historii najnowszej Polski, można wymieniać zalety bez końca, wybitny polityk i specjalista od zadań niewykonalnych. Niezłomny i Honorowy, dokładnie wiedzący z kim walczy, jakie są reguły, a właściwie ich brak (GRU, WSI).
Przyjdzie Czas, że docenimy wszyscy jak Wielką Postać mamy po Naszej stronie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250748

trzęsącego się Jacka Kuronia, kiedy z wykrzywioną z wściekłości twarzą mówił o ludziach chorych z nienawiści. Widziałam nocną zmianę i tego, kto pamiętał, żeby "policzyć głosy", pamiętam wchodzącego na mównicę sejmową zdenerwowanego premiera Jana Olszewskiego i śmiejącego się tchórza w loży prezydenta.

Pan Antoni Macierewicz jest człowiekiem, który dla młodego pokolenia jest/będzie wzorem patriotyzmu i poświęcenia się w służbie ojczyzny, o którym młode pokolenie będzie pisało referaty. Tylko my musimy o to zadbać. Autor tego artykułu ma tę świadomość, artykuł jest wyważony i ważny i za to daję, wraz z pozdrowieniami, 10 punktów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250749

że Jacek Kuroń z ową gębą opisana przez Ciebie bardzo precyzyjnie krzyczał : "ja znam człowieka!"

Towarzysz Kuroń wykrzykiwał tak przy okazji ujawnienia w 1992 przeszłości TW Znaka - Michała Boniego.

Obecny minister w rządzie Donlada Tuska skromnie milczał w 1992 roku gdy Kuron za niego ręczył. Boni przyznał się dopiero wówczas gdy okazało się że będzie ministrem w rzadzie Donalda Tuska.

I tu jest cały ten syf, tu są te autorytety od zaświadczeń co to ręczą, tu sa ci fachowcy którzy przyznają sie delatorstwa wyłacznie w takich warunkach gdy można ich jeszcze raz kupić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250758

że Boni się przyznał, skoro Tusk premier poręczył, że nie zna uczciwszego człowieka. Mierzą wszystko swoją miarą - ale zapomnieli, że „Jaką miarą mierzycie, taką wam odmierzone będzie”.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250838

„Jaką miarą mierzycie, taką wam odmierzone będzie”.

Dziękuję za ten cytat. Bardzo trafny.

"Komu dużo dano, dużo wymagać się będzie".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#251016

Przyjdzie taki czas w Polsce, ze dzieci w szkole beda sie uczyly o A.Macierewiczu, bo w pełni na to zasluguje juz teraz.
Dziekuje za ten tekst.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250785

tak, to jest wielkie zadanie i wielka odpowiedzialność, ostatnia deska ratunku dla zdradzonej Ojczyzny.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250794

tak, to jest wielkie zadanie i wielka odpowiedzialność, ostatnia deska ratunku dla zdradzonej Ojczyzny.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250795

zdejmuję mycę i chylę czoła, za dychę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250797

serca wołanie....
Dzięki serdeczne za ten artykuł!!!
Myślę ,że warto przytoczyć również słowa naszego Poety-Adama Szelugi na temat Pana Antoniego Macierewicza. Wiersz został napisany 8 lutego:

WE SHALL NEVER SURRENDER !
- Nie poddamy się NIGDY !

" Antoni "

Jesteś Jak - RYCERZ NIEZŁOMNY....
Jesteś Jak - KONRAD WALLENROD....
Jak - OBROŃCA OBLĘŻONEJ TROI....
Jak - HONOR WDÓW I SMOLEŃSKICH SIEROT !

Płaczesz nad losem Polski...
I Walczysz O NIĄ ! Jak LEW....
kąsają CIĘ stada szakali,
zastępy nieludzkich ścierw !

MASZ wszystkich - ich przeciwko SOBIE,
BO JESTEŚ RYCERZEM PRAWDY.
oni - pro ruskim badziewiem,
godnym tylko pogardy !

Jest tak - jak tutaj MÓWISZ :
- SMOLEŃSK TO BYŁ AKT WOJNY !
Morderstwo POLSKICH ELIT !
czyn zdrajców i Rosji - czyn zbrojny !

Jedno wielkie kłamstwo i mity
próbują nam po zbrodni wcisnąć !
" rząd polski ", p - rezydent i świty
zdeptać chcą NIEZAWISŁOŚĆ ! ! !

TY JESTEŚ PRAWYM POLAKIEM !
Przeciw TOBIE zastępy zdrajców !
premier POLSKI - fałszywym pętakiem....
A TY WALCZYSZ O ZIEMIĘ OJCÓW !

I MUSISZ DALEJ WALCZYĆ JAK LEW !
Z TOBĄ SERCE NARODU BĘDZIE !
Walczyć MUSISZ O KOCHANĄ OJCZYZNĘ.....
Antoni - NEVER SURRENDER !

Adam Szeluga

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

serca wolanie...

#250805

Zgodziłbym się jeszcze, gdyby odniesienie to dotyczyło płka Kuklińskiego.
No ale tu ... licentia poetica
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#250819

... 'jada' na Macierewiczu jak na lysej kobyle ( nie ma sensu wypisywac tu epitetow i specyficznych sformulowan) ... kiedy tam pisalem, ze Macierewicz to dobrze zamaskowana, antypolska szuja zaraz mi to wycinali.

Idzie to wytlumaczyc ?  ( ja swoje wiem )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

veri

#250813

dla Dzikiej Swini nie ma zadnej swietosci, jest tylko blocko w ktorym ryje sie za zoledziami lub korzonkami, wiec jesli mozna naskoczyc na baner z Papiezem i go aresztowac co dopiero z bardzo niewygodnym dla Dzikich Swin
Antonim Niezlomnym ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250818

"kiedy tam pisalem, ze Macierewicz to dobrze zamaskowana, antypolska szuja zaraz mi to wycinali"

Należy się nam chyba wytłumaczenie sensu takiego pisania?

Za tekst kokos dostaje ode mnie 10 i wielki plus ekstra
Serdecznie pozdrawiam!

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#250824

Czy dobrze zrozumiałem?
Szczycisz się tym, że Macierewicza opisujesz jako "dobrze zamaskowana, antypolska szuja" i masz pretensję, że cię "wycinają"?
Wrzuciłeś komentarz i czekasz na ?????????????
To w nawiasie na końcu o czym ma niby świadczyć?
Co tam wiesz? Wiesz już, że jesteś zbyt głupi aby w taki prostacki sposób namieszać?

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#250854

( Czy dobrze zrozumialem ? )

Nie napisalem, ze mam pretensje o to, ze mi wycieli taki post - pokazalem, dla mnie wielce wymowna sytuacje. Pan Macierewicz ma odgrywac role polskiego patrioty, bojownika o demokracje, opozycjoniste  a ta jazda na nim ma go tylko uwiarygodnic w oczach polskiego 'ciemnego ludu'. Dlatego tez,wg jego ziomali z tych polskojezycznych blogow ( nie bede wymienial jakich aby nie byc posadzonym o zwierzecy wrecz antysemityzm) nie moze byc antypolska szuja. Capito ?

ps. juz na poczatku "przemian" zauwazylem, ze wszystko co bylo opatrzone w tytule polskim, narodowym, patiotycznym nic wspolnego z Polska, z Polakami nie mialo (i nie ma). Sluzy jedynie do non stop kolowania i urabiania Polakow, mieszkancow tego naszego kraju.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

veri

#251065

kogo Polacy wybiorą będzie to ich mniej lub bardziej zakamuflowany wróg.Wszystkie strategiczne punkty społ-polit.życia są przez nich obstawione.
Najgorsze jest to, że Polacy,en mass tego nie widzą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#251134

wiec to ,ze mozemy taki film ogladac zawdzieczmy jednak Kurskiemu Jackowi, ktory zreszta dla PC lub PiS robil duzo dobrej roboty przez lata i o tym nalezy pamietac.
Jesli teraz odszedl z PiS - to tylko strata i szkoda.
Zas Antoni Niezlomny jest.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250816

ktoś naprawdę niezłomny, nasza nadzieja na poznanie prawdy. Wyrazy wielkiego szacunku!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250862

i jego bohatera.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250879

Dziękuję za tekst. Najwyższa ilośc punktów. A Pan Antoni Macierewicz jest Kimś zupełnie Wyjątkowym. Wielki Szacunek i najwyższy podziw dla Niego.

p.s. przepraszam za literówkę w nazwisku Pana Posła w poprzednim moim wpisie. Dopiero teraz ją zauważyłam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250883

Wielkie dzięki za tekst. Wspierajmy i chrońmy Pana Antoniego, wybitnego Polaka.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250884

drancio
Należy tylko żałować, że Antoni M. jest jeden. Obserwuję Go od momentu założenia przez Niego KORu i wiem, że jest najbardziej niezłomnym i odważnym Polskim Patriotą. Dlatego jest tak zwalczany przez obecne "elyty" i "wadze". Chylę przed Nim czoła

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

drancio

#250886

Myślę, że ta zaszczytna i odpowiedzialna funkcja jest kolejną misją pana Antoniego. Da radę !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Mów mi wuju

#250889

...trzeba Nam więcej ludzi z taką determinacją w dążeniach do sprawiedliwości, prawdy, niepodległości...żeby Polska była Polską!

Adam Asnyk - Ta Łza
http://www.youtube.com/watch?v=8n4HNd4NNR8

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#250989

poparcie, wielkie podziękowanie i ogromny podziw w walce i trosce o Polskę, Ojczyznę, Wolność i Prawdę.

Niech Pan nasz ma Go w swojej opiece.

Dla autora 10/10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#251013