Wariat

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Wariat nadaje.

Waldemar Kuczyński: PiS to rebelianci, ich trzeba izolować!

- PiS nie jest normalną partią demokratycznej opozycji. Bez uświadomienia sobie tego nie można zrozumieć polskiej polityki od chwili, gdy ta partia zaczęła odgrywać ważną rolę na scenie politycznej. PiS jest partią ustrojowego przewrotu, jak kiedyś komuniści na zachodzie Europy. Trzeba ją, jak kiedyś tamte partie, otoczyć obywatelskim kordonem izolacji, tym bardziej, że izolują się sami. To dobrze, że nie będą uczestniczyć w debatach partii, które do obecnego kształtu Polski, nawet jeśli nie wszystko w nim akceptują, nie mają stosunku wrogiego i nienawistnego. Będzie w tym mniej fałszu, będzie klarowniejsza sytuacja; tu debata, tam rebelia.-

- "Życzę porażek na wszystkich frontach, bo każde zwycięstwo tego Układu to porażka Polski i zagrożenie dla wolności. Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie chwasta zwanego IV RP."-

- "Dzicz, czerń. To nie ma związku z żałobą" - Kuczyński o manifestacji z udziałem posłanki Gosiewskiej.

- Może Prezes Kaczyński i jego otoczenie, a jeszcze bardziej jego zwolennicy, powinni zastanowić się, czy nie pełnią mimowolnie roli "pożytecznych idiotów", którymi polityka rosyjska, jak wiadomo, dobrze potrafiła się posługiwać. Czy rządy PiS to aby nie "super gratka" dla władców Kremla? -

- Przetopić Tupolewa! - zaapelował wariat, Waldemar Kuczyński w rozmowie u Morozowskiego.
Przetopić, bo jątrzy i jest do niczego nie potrzebny.

WARIAT - powiem.
To po co RURKU tak się starał?

A poza tym to symbol pokonania IVRP, z którą wojował wariat i życzył jej wszystkiego najgorszego.
Lepiej niech wariat pomoże ruskim umieścić ten wrak w mauzoleum obok Lenina.
I wrak, i Lenin to gieroje są.

Ja zaś apeluje - potrzebny lekarz.
Z wariatem wciąż nie teges, a nawet coraz gorzej.
Sam Kuczyński tez mógłby sobie pomóc.
Oto recepta dla wariata.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dzisiaj kupiłam 1. numer nowego miesięcznika "Na poważnie" pod red. prof. Żaryna. Na początku jest rozmowa pp. Karnowskich z dr Barbarą Fedyszak Radziejowską. I tam własnie przeczytałam jej celnie sformułowane to, co wszyscy widzimy i odczuwamy:

"Rządzący chcą nas pokazywać jako rozemocjonowanych, zgorzkniałych [...] szaleńców. Zablokowani w debacie mamy ludzkie prawo do złości, a mimo to nie możemy jej okazywać... Bo miejsce szaleńców jest za swoistym kordonem sanitarnym".

Dobrze, że czasem, tak jak Ty, ktoś tu uwydatnia takie wypowiedzi z obozu rządzącego, bo wtedy wyraźniej uświadamiamy sobie, jakie to nienormalne. Nie wolno nam się do tego przyzwyczaić.

Miesięcznik jest ładnie wydany, dobry papier, dobre zdjęcia, 135 stron duzego formatu (chyba A3), za jedne 13 zł. Na razie 5 tys. egz., ale możliwy dodruk drugich tyle. Tak mówił dzisiaj prof. Żaryn w Radio Wnet. Ja kupiłam w empiku, a dowiedziałam się o tym wczoraj na wPolityce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244295

Miesięcznik ma mieć charakter historyczny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244296

Witam! Mam bardzo odpowiedzialną pracę,pełnię ważną funkcję społeczną,wychowałam syna na uczciwego człowieka,mam prawo jazdy i konto w banku,płacę uczciwie podatki,kocham swoją Ojczyznę i chcę żyć w kraju moich dziadów i ojców.Czy z tego powodu ciągle w mediach mnie obrażają i słyszę,że jestem,, moherem,oszołomem,warchołem i wariatem".Polacy powinni złożyć zbiorowy pozew do sądu o zniesławianie.

To już nie jest śmieszne,jak pobudzony Stefan urąga mi na każdym kroku,a teraz drugi psychiatra stawia diagnozę.Jak to nazwać?Niech przebadają mnie w obecności  adwokata psychiatrzy i powiedzą coś,czego nikt do tej pory nie zauważył i czego ja nie wiem?

Przepraszam,ale jestem zbulwersowana.

                                                       Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244307

Próbował po dobroci, ale nie wyszło.:
- " Prezesie, pogódź się z III RP" -!
Dziś uderza w inne tony, sugeruje że Rosja może mieć interes w tym, by to PIS przejęło władzę, bo wtedy rozeźlona UE tym, że Polska psuje im dobre stosunki z Rosją, a przez to UE będzie skłonna do odizolowania Polski od wpływów na cokolwiek w UE.
Sugeruje, że PIS pełni rolę "pożytecznego idioty" w interesie Rosji.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,126914,title,Czy-PiS-to-dla-Rosji-uzyteczny-idiota,wid,14404814,wiadomosc.html?ticaid=1e42d&_ticrsn=3
Czy trzeba większej przewrotności i bezczelności u tych bolszewików?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244311

maja skurwiele za uszami i stąd gacie pełne

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244516

Ilekroć widzę pieniącego się Kuczyńskiego Waldemara, aż podskakuję z radości. Znowu wpadł w szał. Ale musi go skręcać ze złości. Oczyma duszy widzę jak go dopada furia, trzęsie nim, wykręca usta, nos i palce. W końcu dopada do klawiatury. Trzęsące się nienawiści paluchy nie trafiają w klawisze. Poci się, poprawia, biorą go dreszcze. Wreszcie jest gotowy tekst, cały jad z siebie wylał. Opada, wypuszcza powietrze i zostaje z niego brudna szmata.
Jak widzę jego podpis pod tekstem, albo jego fotografię, nawet nie zadaję sobie trudu by przeczytać.
Patrzę i dopasa mnie radość okrutna, bo kanalię znowu coś tak ubodło, że aż poskręcało, tak przypiliło, ze musiał się publicznie defekować.
A ja mam go... no nie będę dosadna. W końcu jego furia dostarcza mi tyle radości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244313

ja tez
lubie patrzeć na tych tchórzy z obłędem w slepiach i gnojem w pyskach
tylko ten smród z ich pełnych gaci nieznośny

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244510

i nieszkodliwych. Kuczyński to z pewnością ten pierwszy przypadek. A takich zamyka sie w wygłuszonych pokojach bez klamek, czasami potrzebny jest też kaftanik z rączkami zawiązanymi z tyłu. A jak delikwent jeszcze sie nie uspokaja to podaje się środki uspokajające.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244317

a skąd tyle tych komnat bez klamek
Bo pacjentów wielu Wołek, Żakowski,Krzeminki,Markowski,Władyka,Paradowska, całe WSI24 i Czerska ...... i jeszcze wielu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244508

A weźcie se ten wrak i wadźcie.
I tak was dopadniemy.
Remek.
"Pieniądz jest nerwem wojny"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#244319

Zaczyna od propozycji "izolacji", a skończy pewnie na planach rezerwatów dla tubylczej ludności. Tylko, że to nie Gaza, pretendencie na "kolonizatora"!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244339

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244341

Proszę zwrócić uwagę na pewną prawidłowość. Zaobserwowałem - co nie było zbyt trudne - że co większa kanalia tym posługuje się bardziej polsko brzmiącym nazwiskiem. Wystarczy przypomnieć takie znane postaci jak Jaruzelski, Olszewski, Borowski czy Kuczyński. Jak się domyślam, każdy mógłby do tej listy dodać jeszcze wiele znanych nazwisk. Kreatura zwana Waldemarem Kuczyńskim doskonale ilustruje moje spostrzeżenie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244364

aptekarza w trepach! A do tego jest brzydszy od kupy jeża! Popatrz tylko: czy Ty byś nie bredziła, gdybyś wstała rano i zobaczyła w lustrze taką facjatę, z jaką musi się obnosić ten wariat???

Z pozdrowieniami i dychą

ossala

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244368

zawału serca bym dostała na widok takiej mordy

pozdrowienia dla małżonka i duzo zdrowia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244505