Zwykła prawda o "Staruchu"

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Okazuje sie że "Staruch" to młody intelgentny chłopak. W programie "lis na żywo" prowadzący dostarczył materialu dowodowego który może znacznie uszczuplić konto bankowe "celebryty"

W ostatniej audycji  " Lis na żywo"  redaktor prowadzący kilkakrotnie nazywał Piotra Staruchowicza "bandziorem".

Jarosław Kaczyński  bronił go mówiąc, że on nie jest żadnym przestępcą ponieważ  nie został skazany prawomocnym wyrokiem sądu a jednynie został pomówiony i nic nie zostało udowodnione. Pan Lis cały czas swoje...Bandzior, bandzior...

Bandzior -synonimy: bandyta, rzezimieszek, zbój, zwyrodnialec 

Ciekaw jestem jak przed sądem pan Lis udowodni prawdziwośc i zasadność swoich oszczerstw.Średniej kalsy adwokat ośmieszy go bardziej niz zrobił to Jarosław Kaczyński.

Mało tego.Moja propozycja jest następująca : Program telewizyjny na żywo : " Lis contra Staruchowicz"  na neutralnym gruncie bez "sędziego" . Zwykłe , jak mówią Hiszpanie " mano to mano" czyli sam na sam ,bez kartki. No dobrze , nie będę bezlitosny .Lis może mieć na kartce wytyczne z centrali dezinformacji.

A potem 30 sekundowy dodatek , też mano to mano , z 5 sekundowym handicapem dla lisa. 30 sekund wystarczy bo mimo handicapu najdalej w 20 sekund pan Piotr lisa dogoni , bo nie sadze aby "bohater" stanąl twarza w twarz jak prawdziwy mężczyzna. Wówczas się okaże czy jest taki mocny w ręku jak w gebie.

Zachęcam do obejrzenia wywiadu z panem Staruchowiczem , który obala wszelkie stereotypy na temat "kiboli".

Myślę ,że pan Lis w zwykłej rozmowie na argumenty nawet z tak młodym kibicem szans nie ma. No bo jak pokonać prawdę? Zreszta myślę,że wiedza pana Staruchowicza jest bardziej rozległa niz to wynika z wywiadu. Marny byłby los sporej częsci posłów PO ( i nie tylko) gdyby doszło do slownej konfrontacji.

Teraz wiem ,dlaczego wladza atakuje takiego lidera kibiców. Jest dla nich groźny i jak z Leppera chcą z niego zrobić przestepcę.

Jestem pełen uznania dla pana Staruchowicza i dla pani posel Beaty Kempy, ktora za niego poręczyła.

Teraz czas obejrzeć wywiad:

  
  

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Miałam wrażenie, że kilkukrotne powtórzenie słowa "bandzior" niby na temat "Starucha", ale przy Jarosławie Kaczyńskim ma pozostawić ślad w głowach.
P.S. A ja do tego "bandziora" wysyłam co tydzień pocztówkę i wcale się tego nie wstydzę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189022

Usiłował dokonać "zamachu" na Jarosława Kaczyńskiego.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189032

Spodziewałem się linku ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189044

jak się wstuka lis vs Kaczyński.
Pełno tych linków we wpisach na ten temat.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189117