Jak za miejsce na liście do PE świni się Paweł Zalewski

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- "„Polska nie była petentem, a prezydent tego nie wykorzystał”-

Paweł Zalewski ześwinił się i świni si dalej.
I to nie tym,że po przegranych wyborach parlamentarnych 2007 roku opuścił szeregi PiSu .
Zalewski ze
świnił się przyjmując propozycję Tuska umieszczenia go na liście PO w wyborach do PE.
Paweł Zalewski propozycję przyjał od razu a może na nią czekał ,bo nie wiadomo czy znlazłby się w Sejmie po następnych wyborach.Szanse raczej miałby niewielkie gdyż wyborcy polscy nie lubią głosować na ludzi zmieniających barwy partyjne jak przysłowiowe rękawiczki.
Dlatego śmiem przypuszczać,ze propozycja Donalda Tuska stała sie niczym manna z nieba dla Pawła Zalewskiego.

A teraz Zalewski spłaca gorliwie dług wdzięczności Donkowi.
Wczoraj występował w telewizji Super Stacja/ o tej tv szambie posałam na moim blogu/ w rozmowie z Wojciechem Mazowieckim/synem Tadeusza/ ostro atakował Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ,oskarzając go o fiasko kandydatury Radzia na szefa NATO,której tak naprawdę nie było,co sugerował mu sam prowadzący rozmowę redaktorzyna Mazowiecki.

Jednak Zalewski nie ustapił - Pan Prezydent - winny i nieudolny !.
Ale cóż dług Donaldowi trzeba spłacać i łapę slinić,bo synekura w Brukseli pachnie niczym konwalia na wiosnę.
Paweł Zalewski nie ma za grosz przyzwoitości ,takiej zwykłej ludzkiej przyzwoitości.Pan Paweł nie ma twarzy i stracił resztki godności osobistej dzisiejszymi wypowiedziami w telewizji tvn24 .

-"- Sytuacja na szczycie NATO była unikalna, bo Polska po raz pierwszy od dawna nie była petentem. A prezydent tego nie wykorzystał – uważa Paweł Zalewski. Gość "Poranka" TVN24 sugerował, że Lech Kaczyński nie zawalczył o Radosława Sikorskiego, bo obawiał się konfrontacji z europejskimi liderami."-

-" Może prezydent tej gry nie podjął z powodu jego konfliktu z rządem, dlatego że nie lubi Tuska czy Sikorskiego. Inna hipoteza jest taka, że bardzo niekomfortowo czuje się w relacjach z przywódcami europejskimi, bo nie podpisał traktatu lizbońskiego. Ale jeżeli przywódca narodowy obawia się konfrontacji z przywódcami innych państw w sprawach istotnych dla Polski, to nie jest dobrze "– uważa polityk

Zalewski orzekł, że gdyby Tusk bał się Sikorskiego, powinien go właśnie chcieć wysłać za granicę.

-" Sikorski w kraju, mimo olbrzymiego poparcia, jest stosunkowo niegroźny; Sikorski, wracający jak mąż opatrznościowy po kadencji w NATO dopiero groźny może się stać. Na co Zalewski odparł, że Tusk nie tłamsi indywidualności w swojej partii."-

To faktycznie rewelacyjne odkrycie Zalewskiego - Tusk niczym anioł i mąż opatrznościowy.I wtedy przypomniałam sobie,ze przeciez Tusk rzucił ochłap Zalewskiemu,a ten rzucił się na niego niczym wygłodniałe zwierze.
Bo Paweł Zalewski chce lepiej życ,a idee,wartości ...a kto by to o tym myslał i przestrzegał,Zalewski przynakmniej NIE,jemu juz pilno do Brukseli i do mamony.

http://www.tvn24.pl/-1,1594526,0,1,8222polska-nie-byla-petentem--a-prezydent-tego-nie-wykorzystal8221,wiadomosc.html

http://wyborcza.pl/1,76842,6212768,Pawel_Zalewski__PiS_ma_problem_z_wiarygodnoscia.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pawel-Zalewski-wystartuje-w-eurowyborach-z-listy-PO,wid,10956380,wiadomosc.html?ticaid=17ced&_ticrsn=3

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

oszołom z Ciemnogrodu
Najśmieszniejsze dla mnie jest stwierdzenie, że kandydatura RadSika to "sprawa istotna dla Polski" i prezydent powinien się o to stawiać. Wszyscy już wiedzą, że Zdradek nie był żadnym kandydatem na sekretarza generalnego NATO, nie został nawet zgłoszony przez Tuska. Więc o co kruszyć kopie? Ale Zalewski musi zamerdać ogonkiem jak każą. Swoją drogą to chyba pozytywna tendencja (w stosunku do poprzednich personalnych niewypałów typu Kaczmarek), że ludzie spuszczeni przez Kaczora okazują się niewiele wartymi karierowiczami - Sikorski, Marcinkiewicz, teraz Zalewski. I są to ci ludzie nad którymipieją salony - jacy to oni mądzry i wspaniali a ten wredny Kaczor ich wyrzucił. Widać wiedział co robi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#17400

Fakt że to przykro patrzeć na lizusostwo Zalewskiego wobec PO w zamian za stołek w Brukseli i przyłączanie się do propagandowej nagonki na prezydenta.

Mimo wszystko okolicznością łagodzącą jest to że wcześniej obaj Kaczyńscy prowadzili przeciw niemu kampanię pomówień i ma prawo mieć wobec nich urazy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17437

We wszystkim zgoda,ale po co robic z siebie świnię?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17439

Ja też osobiście uważam że nie warto.

Korzyści dla Zalewskiego i tak niewielkie a polityczne żadne a zawsze plama na honorze zostanie.
Tym bardziej mu się dziwię bo nie sądzę żeby mu kazano w PO do tej medialnej nagonki się dołączać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17444

Dlaczego niejaki P. Zalewski został wyrzucony, bo śmiało można to tak nazwać, na zbity pysk z PiS? Ciekawy jestem, ilu ludzi pokroju Zalewskiego jeszcze siedzi w PiS.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#17470