Dziwny i bulwersujący atak blogera "Humpty Dumpty" na właściciela portalu Niepoprawni.pl

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Z reguły nie uczestniczę w jałowych i osobistych sporach pomiędzy niektórymi blogerami i też staram się unikać wchodzenia w dyskusję w przypadkach, kiedy mam do czynienia z chamstwem i wulgarnością, szczególnie w przypadkach, gdy pomiędzy adwersarzami - lub choć w przypadku jednego, jak teraz - zauważam nikczemny atak ad personam. 

 

Jednakże tym razem muszę zareagować, tym bardziej, że nigdy bym się nie spodziewał, iż blogera "Humpty Dumpty" stać na tak prymitywny i doprawdy chamski atak na właściciela portalu niepoprawni.pl - Gawriona, który to w swoim wpisie napisał: 

 

"Od pewnego czasu obserwuję działania Marka Gawrońskiego (ksywa Gawrion) jawnie promującego ruską jaczejkę na portalu ONGIŚ uchodzącego za POLSKI. I jestem porażony jego rusofobością. 

Powoli i małymi kroczkami usunął prawicowych blogerów, natomiast konsekwentnie pozostaje obojętny wobec jaskrawych naruszeń prawa (nie tylko regulaminu, który Gawroński ma w dupie i robi, co chce, bo mu odbija, że jako właściciel może robić, co mu się aktualnie ubzdura) przez lewackich świrów. Promowanie niebieskiego zboka, milczenie wobec licznych naruszeń prawa karnego przez Rebe itp. świadczą niestety, że Gawroński to przyczajony agent wpływu. Najwyraźniej ujawnił się, bo Putin wzywa. Bawcie się wobec tego dalej, antypolskie ścierwa. Ale beze mnie. Tylko pamiętaj, Gawroński, że jakikolwiek tekst antysemicki, jakiekolwiek pierdnięcie antypolskie, trafi teraz do Prokuratury. I zwyczajnie znikniesz z netu, jako kawał (pro)ruskiego skurwysyna. A przy okazji podam, jakim chujem ruskim jesteś, znajomym na fb. To cię, czerwony kutasie, powinno ucieszyć. I to by było na tyle, jak mawiał profesor Jan Tadeusz Stanisławski. Ps. A teraz zaproś sobie Ruszkiewicza, NDP, Charta i innych ruskich polskojęzycznych. Bądź wreszcie sobą, Mareczku [1]". Cały swój tekst opatrzył jeszcze tagami: "gawrion, Rebe, inne chuje, głupie cipy, antyszczepy".

 

Powiem szczerze, że przeczytawszy ten wpis miałem wrażenie, że bloger "Humpty Dumpty" pisał go będąc pod wpływem alkoholu lub innych używek uznawanych za narkotyki... bowiem przecież wcześniejsze jego posty nie epatowały taką nienawistną wulgarnością a nieraz były naprawdę wartościowe. Tyle tylko, że nawet jakby był "pod wpływem", to go nie usprawiedliwia. Ja osobiście nawet nietrzeźwy nie używam takiego języka. To kwestia wychowania i kultury osobistej. Niektórzy nawet mówią, iż właśnie pod wpływem środków odurzających z człowieka wychodzi "prawdziwe ja", ze "słomą w butach", którą nieraz "po trzeźwemu" stara się ukrywać. Inną myślą było to, że bloger HD po prostu zwariował, ale to raczej odrzucam, bo przecież nazwał swój wpis "Pożegnanie", czyli pisał to z przeświadczeniem, że jego treść doprowadzi go do trwałego usunięcia z portalu niepoprawni.pl i chyba tak się stanie, o czym poinformował zaatakowany "Gawrion".

 

Nie wiem doprawdy kim jest "Humpty Dumpty", choć podobno nazywa się Trojanowski. Właściciel portalu niepoprawni.pl to chyba Marek Gawroński, choć nigdy mnie nie interesują prawdziwe personalia blogerów, jeżeli sami nie ujawniają oni swojej tożsamości świadomie. Szanuję ich decyzję o anonimowości, choć w sumie w dzisiejszych czasach w Internecie anonimowość stała się już fikcją. 

 

Oczywiście można mieć różne zdania i poglądy, ale polski język jest na tyle piękny i obfitujący w ilość słów, że naprawdę nie potrzebuje posiłkowania się wulgaryzmami. Może nieraz inaczej nie można, ale tylko w przypadkach, które są odpowiedzią na tożsamy język prezentowany przez interlokutora, choć i wtedy należy jednak "utrzymywać poziom". Ja jednak nigdy nie spotkałem się z tekstem, w którym "Gawrion" używał takich "ozdobników" i nawet jeżeli się z nim nieraz nie zgadzam, to dyskusja utrzymywana jest w granicach piękna polskiego języka. Wobec tego nie rozumiem ataku na niego w tak prymitywny sposób i nie wiem, co kierowało blogerem "Humpty Dumpty". Przecież naprawdę można się spierać i dyskutować kulturalnie, szczególnie po naszej, prawej i patriotycznej stronie. 

 

Ponadto nie podzielam w żaden sposób negatywnej oceny "Gawriona", którą zaprezentował "Humpty Dumpty". Niepoprawni.pl powstał już niemal 13 lat temu i przez ten okres był oraz jest portalem polskim, i patriotycznym. Różne były jego losy: i wzloty, i upadki, ale przetrwał i trwa dalej. Owszem nie zawsze musimy się zgadzać z niektórymi blogerami a ich poglądy subiektywnie uważać za niesłuszne, ale po to jest portal i komentarze, żeby prowadzić spór, ale nie można zniżać się do poziomu śmierdzącego rynsztoka, bo to nam, patriotom nie przystoi. Tego typu wpisy jak ten "Humpty Dumptego" dają tylko amunicję dla lewackiego ataku na nas. 

 

Niestety, mimo, że jeszcze do niedawna w miarę szanowałem blogera HD, to teraz - podobnie jak Gawrion - uważam go za człowieka reprezentującego osobowościową pustkę i chociaż, że takowa nie zasługuje nawet na krytykę, to dla mnie przestał on istnieć, nawet jako pustka - po prostu dla mnie już nie istnieje.  

 

[1] https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/pozegnanie

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:12)

Komentarze

Oceniłem twój wpis pozytywnie, choć mam trzy uwagi, a właściwie spore zastrzeżenia.

1. uważam za niestosowne cytowanie całego chamskiego i zniewazającego wpisu blogera HD. Nie rozumiem, dlaczego to zrobiłeś.

2. Za bardzo zabawne uważam zdanie:
"...nigdy bym się nie spodziewał, iż blogera Humpty Dumpty stać na tak prymitywny i doprawdy chamski atak..."
Wybacz, ale takie zdanie mógłby wyrazić ktoś, kto zarejestrował się tu 2 lata temu, zapadł w śpiączkę i obudził się 2 dni temu.

3. Wybacz (ponownie), ale Twoje "Z reguły nie uczestniczę" oraz "staram się unikać" - choć oczywiście nie tylko Twoje, ale też innych użytkowników - doprowadziło do rozzuchwalenia się pewnych osób. Chowanie głowy w piasek nie przyczynia się do powstrzymywania zła.

Oczywiście możesz się z moim zdaniem nie zgadzać, ale przemyśl je, proszę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1669859

Co do pierwszej uwagi, to też się zastanawiałem, czy wstawić tekst blogera HD, ale dla zobrazowania dlaczego mnie to tak zbulwersowało uznałem, iż jest to konieczne, bo inaczej mój cały emocjonalny post nie miałby żadnego odniesienia. 

Natomiast w przypadku pozostałych zastrzeżeń to masz wiele racji. HD wiele razy udowadniał, że stać go na niestosowne określenia wobec innych, ale ogólnie też miał sporo ciekawych tekstów. Co prawda nie czytałem go regularnie, ale w sumie nie spodziewałem się, że wysmaży taki paszkwil. Natomiast to, że nie wchodzę w dyskusję z chamami nie jest tak naprawdę chowaniem głowy w piasek. Po prostu uważam, że nieraz "gówna lepiej nie ruszać, bo śmierdzi". 

Pzdr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1669861

To powiedzenie, które często słyszałem od babci. Nigdy go nie użyłem w żadym z komentarzy, choć często przychodziło mi na myśl :)

....ale nie chodzi o ruszanie, tylko... chocby zwrócenie uwagi lub wyrażenie opinii o niestosowności pewnych zachowań. Kiedy wszyscy milczą to tak, jakby było ogólne przyzwolenie. Można sobie pozwolic na tak "szlony" szlachetny gest bez więlkszych konsekwencji - choć może ktoś przestanie Cię lubić i zacznie pałować twoje teksty (jak to ma miejsce w moim wypadku), ale to chyba niewielka cena. Na pewno jest to bezpieczniejsze niż zwrócenie uwagi chamowi w tramwaju. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1669868

A mnie wpis H-D zupełnie nie dziwi. Nie tylko nie dziwi - jest dla mnie czymś co musiało się stać. Przecież WSZYSTKIE wcześniejsze wpisy H-D są w tym stylu. To, że Autor nie włączał się w dyskusje z H-D, czyli pyskówy, które ten wywoływał, nie tłumaczy obecnego zdziwienia. 

Ja zawsze aktywnie reagowałam na jego chamstwo. Wielu stojących jak Autor z boku, radziło mi nie brać udziału w tak chamskich dyskusjach. I sami nie reagowali na jego podłość i chamstwo. Brak ostrej reakcji komentatorów tylko utwierdzało tego chorego człowieka w przekonaniu o swojej wyższości. Czasami strona upstrzona była jego wpisami i komentarzami jak chodnik pod gołębnikiem.  Aż wreszcie doszło do tego co musiało. 

To żadne zaskoczenie. To tylko prosta konsekwencja.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1669878

No, ale właśnie poprzez ten tekst w końcu się włączyłem do tej dyskusji :). Być może faktycznie winienem częściej zwracać uwagę na niestosowne teksty czy komentarze i chyba muszę zweryfikować swoje dotychczasowe do tego podejście. 

Pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1669893

Wniosek właściwy, popieram.

Tym bardziej, że pod moim wpisem są 4 minusy, czyli aż 4 komentatorów, którzy identyfikują się z H-D ..... Trochę to przerażające. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1669899

Co za eufemizm. Kilka tysięcy razy w ciągu niecałych dwóch lat.

Niestosowne określenia? Rynsztokowe wyzwiska, plugawe drwiny z czyichś chorób i doznanych krzywd, uporczywe naruszanie cudzej prywatności, oszczerstwa, oczywiste kłamstwa i manipulacje, tandetne prowokacje, nękanie ściśle wybranych osób.

Finał musiał być taki, jaki nastąpił. "Bohater", kiedy w końcu został w krótkim okresie czasu po raz kolejny stanowczo upomniany, oburzył się na Admina. Bo skoro do tej pory było wolno, to dlaczego "zmiana frontu" - dla niego bulwersująca?

Nie postąpił "emocjonalnie". Atak jest przemyślany. Porwał się na wartości cenne dla właściciela. Podważył patriotyzm, przypisał rzekome proruskie i "czerwone" motywacje, zagroził oszczerstwami w domenie publicznej i donosami do prokuratury (głównie za rzekome "antysemickie" wypowiedzi userów na portalu). Prawdopodobnie "dotrzyma obietnic".

To jest prawnik z wykształcenia, miał nawet dwuletni okres pracy w sądzie rejonowym, wie co robi. Ma zresztą kontakty z tamtego okresu, co ułatwia mu unikanie odpowiedzialności.

Wniosek jest prosty. Nie wolno akceptować czarnego PR w blogosferze. To nie tylko prowadzi do zdziczenia obyczajów i eskalacji takich zachowań, ale też trudno z nimi walczyć, gdy są już utrwalone. Pomijam kwestie krzywdy osób, które są ofiarami stalkerów.

Milczenie nie jest żadnym rozwiązaniem.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1669901

Wiesz , że jesteś  jednym z moich ulubionych blogerów i zawsze Ci  szczerze kadziłam ;-)

Ale tym razem  nie pokadzę, bo Kryspin ma absolutną rację. HD stać na "niestosowne określenia"???

Pisanie przez półtora roku, codziennie, po kilka obelżywych, nienawistnych komentarzy, uwłaczających Rebelientce i każdemu kto śmiał stanąć w jej obronie,  publikowanie bez zgody czyjegoś wizerunku,  publiczne roztrząsanie cudzych osobistych spraw, w tym naśmiewanie się z bolesnych i tragicznych życiowych sytuacji jak choćby naigrywanie się z choroby brata, choroby matki czy śmierci  siostry (!!!), "diagnozowanie " chorób psychicznych u każdego, kto ma inne zdanie w dowolnej kwestii,  "demaskowanie"  i " ujawnianie"  ruskich onuc i kacapskich troli w każdym kto  się z nim nie zgadza w dowolnej sprawie to są  "niestosowne określenia"? Należy w końcu nazwać sprawy po imieniu- to są zachowania mające na celu odczłowieczyć, pozbawić drugą stronę godności i nie rozumiem dlaczego przez tak długi czas  zaledwie kilka osób sprzeciwiło się takim atakom, zwłaszcza wymierzonym w stronę Rebeliantki, a w ostatnim czasie także  w Krispina.

Krzysztofie (kieruję te słowa do wszystkich którzy obojętnie patrzyli na trwającą od półtora roku jatkę w wykonaniu HD i jego popleczników), nie trzeba od razu wdawać się w idiotyczne pyskówki - ja tego  też unikałam, ale można raz na jakiś czas zaznaczyć swoje  "votum separatum" od takich postaw i można konsekwentnie  stawiać minusy za takie zachowania. Obojętność w obliczu zła rozzuchwala.

Myślę, że Gawrion, przy milczącej zgodzie wielu niepoprawnych, sam sobie wyhodował żmiję tolerując zachowania H-D  i pozwalając mu na znacznie więcej niż osobom o mniej "właściwych" poglądach. Nadmieniam, że HD nie działał  pojedynkę,  bo  ma tu kumpli, którzy też lubią  kopać w brzuch i w głowę, oczywiście "w słusznej sprawie". 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1669953

Dziękuję za przychylność wobec mnie i moich postów :). Jednak ma Pani rację. Po przemyśleniu i przeczytaniu przeszłych tekstów i komentarzy blogera HD trudno tu mówić o "niestosowności". Takie określenie jest po prostu za mało wyraziste, żeby określić te miesiące wulgarnych i prymitywnych ataków tegoż blogera na innych, którzy mieli inne od niego zdanie. Szczerze? To nie zawsze go czytałem, więc być może moje jego określenie naprawdę mogło Panią wzburzyć. A poza tym.. jednak ze złem należy walczyć a nie przechodzić wobec niego obojętnie. I tu weryfikuję swoją postawę: już nie będę obojętny.

Pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1669996

Krzysztofie, wybacz, jeśli mój wpis był zbyt ostry. Ja też cenię twoje teksty. Pozdrawiam serdecznie. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1670152

Czytałem ten wpis HumptyDumpty i poraziła mnie jego wymowa.
Odejść z klasą trzeba umieć, przyjąć baty na grzbiet również.
Czy właściciel portalu postąpił słusznie - jak najbardziej!
W tym przypadku po stokroć słusznie...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1670046

Gwoli uzupełnienia - HD napisał swój prymitywny i oszczerczy tekst po tym, jak został ukarany - szczegóły są w ewidencji naruszeń. Zgłoszenie, które otrzymałem dotyczyło komentarza, którego jedynym celem było wyzwanie innego komentatora i sprowokowanie do kolejnej kłótni na portalu. Przy rozpatrywaniu zgłoszeń zawsze staram się być obiektywny - w tej sytuacji nie miałem większych wątpliwości. Inna sprawa, że w ewidencji naruszeń jest ponad 250 różnych kar dla różnych użytkowników i nie przypominam sobie aby ktokolwiek tak zareagował na regulaminową sankcję.

Jego pożegnalny tekst brzmi tak, jakby to pisał jakiś patologiczny wariat, psychopata w szczycie furii. Ewidentnie mamy do czynienia z mechanizmem agresji przeniesionej - w odpowiedzi na karę gość wpadł w furię i zamiast merytorycznie odnieść się do tego co zrobił (a zrobił), to zaczął atakować portal i moją osobę. To tak jakby uderzywszy się w krzesło małym palcem u nogi roztrzaskać krzesło o podłogę. Tylko że można zrozumieć afekt w rzeczywistości, w tak zwanym realu, kiedy zdarzenia mają dynamiczny, emocjonalny przebieg. Tekst trzeba przecież napisać, sformatować, przeczytać, opublikować - ciężko tu mówić o afekcie i furii. Tym bardziej to zachowanie świadczy o nim źle. Trzeba się trzymać jak najdalej od ludzi niezrównoważonych psychicznie i emocjonalnie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1669888

Ale to nie tłumaczy w żaden sposób takiej formy pisemnej wypowiedzi. Z tego też powodu napisałem ten tekst. Przecież naprawdę można się spierać na argumenty, więc po co atakować ad personam i to w sposób nachalnie wulgarny? To świadczy jedynie o pewnej jakiejś ułomności HD. A poza tym świadczy też o całkowitym braku kultury osobistej, która winna cechować środowisko konserwatywne. 

Pzdr 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1669897

Oczywiście że tak. Chciałem tylko zwrócić uwagę na genezę. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1669909

Tak, tak, tak jest  w ewidencji naruszeń. Oto jego komentarz, który zgłosiłam do usunięcia:

"To może weź się za robotę, a nie pitol 24/7 antyszczepionkowo? Wtedy zarobisz więcej, niż na ZUS, foliaro."

https://niepoprawni.pl/comment/1669646#comment-1669646 (nie ma już tego komentarza)

Tak to nie chwaląc się pomogłam ZUS-owi skutecznie obnażyć "Humpty Dumpty" i wszystkie jego psychiatryczne dolegliwości. Teraz to tylko lekarz orzecznik (wiem, wiem, nie należy się, ale jak ładnie brzmi!)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Alina

#1669903

Zero merytoryki, wyłącznie napaść personalna.

Nb. w liście do Gawriona zwanym "pożegnanie" jest taki "kwiatek":

"I jestem porażony jego rusofobością". Czyli zarzuca Gawrionowi fobię wobec Rosjan.

Dalej za to pisze o Gawrionie odwrotnie:

"Najwyraźniej ujawnił się, bo Putin wzywa".

"przy okazji podam, jakim chujem ruskim jesteś"

Z tego wynika, że Gawrion ma być rusofilem.

Czyli wypowiedzi HD są wewnętrznie usprzecznione.

O czym to świadczy?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1669904

Pożegnalny artykuł HD, pokazuje dobitnie prawdziwe oblicze i charakter tego osobnika bez pudrowania i cukrowania, jaki HD ukrywał.

Ja uważam osobiście że to nie koniec jego bycia na NP. Bo to na 100 %, że będzie chciał się odegrać na nas i na Gawrionie, bo według jego chorej moralności został pokrzywdzony. Sam przecież napisał że będzie kapował.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1669905

Wystarczy przypomnieć, jak do dnia dzisiejszego (mimo, że minęło już 10 lat)  oskarża o jakieś domniemane czyny blogerkę Schoppenkę z portalu Nowy Ekran (pisała za czasów Parola), z którą HD miał zatargi osobiste.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/w-interesie-publicznym-po-raz-kolejny-demaskuje-oszusta-i-znieslawiacza

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1669916

Nie jest dla mnie istotne, czy HD jest prawnikiem czy nie. Dla mnie może być i królem, który stał się osobowościowo małym człowieczkiem. I tylko tak mogę go oceniać. Być może nie do końca śledziłem jego wcześniejsze wypowiedzi, ale krew we mnie się wzburzyła po tym jak przeczytałem jego pożegnalny post na tym portalu. I niestety był on przemyślanym tekstem, nad czym boleję. Ale cóż... ludzi się poznaje przez całe życie i nieraz można się zawieźć. Nie ma co po nim płakać, choć jak sądzę pojawi się wkrótce pod nową ksywką internetową. 

Pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1669952

- doczytałem już nie ma. Jakoś tak w życiu jest że porządni ludzie odchodzą a kanalie żyją długo i szczęśliwie (patrz. n.p. - Bolek)

"Konia z rzędem" temu co znajdzie na liście naruszeń powód odebrania mi kilka dni temu możliwości oceny innych jak i odebranie mi punktów - jestem na minusie a było sporo na plusie :)

Ja publikacją tematu o SKOK Rządu nie obalę ale z całą pewnością mają taką możliwość sami złodzieje których pazerność i chęć posiadania cudzych ogromnych pieniędzy wprowadziła na "kruchy lód" a którzy się coraz bardziej nerwowo zachowują i ustami Premiera dziś w TVN-ie grożą Prezesowi NIK-u i wzywają go do natychmiastowej rezygnacji aby uniemożliwić mu publikację raportu o udziale w tej złodziejskiej aferze PiS-u.

Na oczach Polaków dochodzi do kolejnej bolkowej "nocnej zmiany" i pozbywania się ludzi którzy chcą Polskę naprawić.

To nie ja tupnę nogą koło nich aby się lód załamał tylko ci którzy tą zasadzkę im przygotowali i zrobią to za około 1-rok aby do wyborów afera nabrała rozgłosu. Są i inne materiały które obecny Rząd "wywrócą do góry kołami".

Złodzieje nie lubią jak im się przypomina skąd mają majątek i robią presję wszystkimi im dostępnymi metodami i gnębią tych co ujawniają niewygodne fakty.

Dziś już plaskacz Kaczyński nie mówi: - "pilnujmy najpierw swoich" - bo dostał by natychmiast propozycje pracy w kabarecie za takie "soczyste" dowcipy :)

Humpty Dumpty zareagował zbyt mocno i impulsywnie za nieuzasadnione wcześniejsze szykany. Ja przestałem wchodzić w pyskówki bo zauważyłem że niektórzy prowokują celowo.
Teraz zajmuję sie konkretnym tematem ale właśnie za to jestem atakowany w niewybredny sposób ale nikt w polemikę meritum sprawy nie wchodzi bo nie o polemikę i prawdę im chodzi.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1669955

Oczywiście, że władza potrzebuje kontroli, w tym m.in. dziennikarskiej. Wszystko, co złe należy napiętnować. Tyle tylko, że zawsze należy dbać o to, żeby być pewnym przekazywanym informacjom. Jest to o tyle ważne, że dziś mamy atak na rząd PiS ze wszystkich stron i musimy unikać powielania fałszywych informacji i ustrzegać się prowokacji. 

Pzdr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1669997

Nie można zostawić bez komentarza stwierdzenia: "Humpty Dumpty zareagował zbyt mocno i impulsywnie za nieuzasadnione wcześniejsze szykany" 

Nieuzasadnione szykany? Żarty jakieś! Ten człowiek pisał kilka, kilkanaście komentarzy dziennie  z wyzwiskami noszącymi znamiona pomówień, szkalowania, pogardy. Celowo obrażał, pluł na każdego, kto zwrócił mu uwagę, że cham, albo, że pisze durnoty, albo tylko dlatego, że miał inne zdanie. Było kilka wpisów na jego blogu z oskarżeniami wobec mnie, Kryspina, a szczególnie upodobał sobie ataki na Rebeliantkę.

Jest jeszcze coś z wypocin H-D: "Jeszcze ci mało, polskojęzyczny kałmuku? Nie ma sprawy. Znowu was zaoram, sprawni umysłowo inaczej, ;)"

H-D nigdy nie był "szykanowany nieuzasadnienie". Zawsze ciężko zapracował na kary, przoduje w spisie przewinień wraz z Tezeuszem, jako inicjator pyskówek. 

Jaki spokój zrobił się na NP bez tych dwóch komentatorów każdy widzi.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1670003

- ostry  -   BLOG  ARTURA  NICPONIA,   rok 2012

http://web.archive.org/web/20120614102636/http://nicek.info/

przykład:

Do gardeł, sukinsynom!

Autor: Artur M. Nicpoń

(  )

Targowica cofnęła sie o krok i pokazała że się boi. A to znaczy, że teraz każdy cios będzie odbierała podwójnie boleśnie.

Gdybym miał możliwość doradzania, to ograniczyłbym przekaz do maks 4 elementów: Smoleńsk=zdrada, podatki i biurokracja=bieda, PO/PSL/SLD/PALIKOT= kurwy i złodzieje, rządy PiS= wzrost gospodarczy, obniżki podatków, benzyna za 3,80zł, dumni Polacy. I walić tym w hołotę combo za combo. I maszerować. Bo te marsze już mają swoją masę grawitacyjną i będą już tylko większe.

To wszystko się zbiega powoli ku temu, o czym my tu sobie rozmawiamy od paru już dobrych latek: KIEDYŻ ZAKWITNĄ SZUBIENICE?

etc  etc  etc

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0


"Stworzyliśmy Rzeszę za pomocą propagandy" - dr Joseph Goebbels ( und KLDachau 1933 )
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1670323

... no nie, benzyna dziś na Orlenie była za ok. 5,35 zł/litr. W podobnej cenie ON. I to długo po uruchomieniu Kanału Sueskiego, którego blokada była pretekstem do podniesienia cen paliw.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1670335