Zbita szybka w synagodze i odrąbane ręce Matki Boskiej.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wydaje się, że było to w czasach prehistorycznych, a było to zaledwie trzy lata temu,  gdy jeszcze nikt nie słyszał o pandemii covid, w Gdańsku miało miejsce zdarzenie, kiedy to  człowiek będący pod wpływem alkoholu ale na dodatek psychicznie niezrównoważony , zbił szybę a raczej szybkę w synagodze w Gdańsku.

Oczywiście takie zdarzenie jest godne potępienia, ale jakie to było w Gdańsku aj, waj. Gazeta Wyborcza zwana Żydowską wpadła w amok określając chuligański wybryk mianem ataku na synagogę. Zbita szyba urosła do miana symbolu, a na uroczystości wstawienie szybki pojawił się nawet ówczesny prezydent Gdańska śp. Adamowicz.  

Nie minęły dwa lata, w 2020 r. TK ogłosił werdykt w sprawie aborcji, który ograniczył jedną z trzech dopuszczalnych przesłanek do aborcji, np. ze względu na to , że  nienarodzone dziecko ma zespół Downa.

No i się zaczęło, zmanipulowane  główne młode Julki wyszły na ulicę,  swoją wściekłość skierowały głównie przeciwko kościołowi.

Malowane były mury kościołów symbolami lewackimi i wypisywanie na nich nieprzyzwoitych haseł, atakowani byli księża.

Samozwańczą przywódczynią tych strajków obwołała się lesbijka Lempart, której słownictwa nie powstydził się „żur” spod budki z piwem, woźnica czy szewc.

Na świętym dla górali krzyżu na Giewoncie pedalstwo powiesiło pedalską flagę. Takich obrazoburczych czynów było mnóstwo, ale  Gazeta Żydowska, zdawała się nie zauważać tych antykatolickich czynów, a o słowach potępienia, ani widu, ani słychu.

Ostatnim czynem było odrąbanie rąk z figury Matki Boskiej w Częstochowie i znowu nic cisza, te media, które lały krokodyle łzy nad wybitą szybką w synagodze, ani się nie zająknęły o bezczeszczeniu symboli ważnych dla katolików.

Dla mejnstrimu zbicie szybki w synagodze jest zbrodnią, a wandalskie zachowania wobec symboli katolickich nie są warte zwrócenia na nie uwagi.

 

https://www.tvp.info/52395828/czestochowa-figurka-matki-boskiej-zniszczona-wandal-odrabal-rece

https://naszeblogi.pl/53601-zbita-szybka-w-synagodze-w-gdansku-i-profanacja-kosciolow-w

https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23954740,mezczyzna-ktora-zaatakowal-synagoge-moze-byc-niepoczytalny.html

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

- tęczowej flagi na Giewoncie i jest to fotomotaż.

Podobne prowokacje były w latach międzywojennych kiedy moskal już w 1918 roku założył specjalne komórki do destabilizacji naszej Ojczyzny.
Na terenie powiatu wołomińskiego podejrzewam że jest to żydo-bolszewik Adam Łossan, jego adoptowany syn Jarosław z rosjanką Joanną Cuper i ich organizacja "Rebelia Mazovia".

Ta Jonanna Cuper na ostatnim marszu sędziów w Warszawie przebrała się za Sędzinę - założyła podwiniętą czarną togę która wyglądała jak szal aby potem ją wypuścić i wmieszać się w tłum sędziów !! - tak te antypolskie świnie wyszkoliły się w prowokacjach !!!!

Kilka dni temu Polski Generał mówił że polskie służby wymagają natychmiastowej i pilnej naprawy !

- te dziady z PiS-u znowu śpią !!!!!!!!!!!

Polskie służby specjalne - NIE DZIAŁAJĄ !!!! - do generalnego remontu. Potrzebny jest też spacjalny super tajny oddział "cyngli".

Wróg jest mocny tylko i wyłącznie naszą słabością.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662485

"Wróg jest mocny tylko i wyłącznie naszą słabością."

"Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy."

Dziękuję Zwykły Polaku,

Podpisuję się w 100 % pod pańskim wpisem,

Zwykła Polka

pozdrawia serdecznie,

MM

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1662491

Co tyczy Konfederacji, to się z Tobą zgadzam, a tak a propos Konfederacja powinna zmienić nazwę na Kompromitacja.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1662520

Tak, a może kom*a* pro**imitacja.......a imitacja kończy się kapitulacją, oczywiście przesadziłam; kapitulacja zawiera w sobie dozę samokrytyki ....ach....szkoda mego czasu na k****

pozdrawiam Cię serdecznie,

MM

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1662542

Dziękuje za pozdrowienia, a co do ruskich onuc, szkoda strzępić język.

Szacun.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1662971

Ostatnio pan Artur Dziambor wypowiedział się na temat dr Greniucha jako o "błędzie kadrowym". Pomyślałem więc, że warto być spójnym i naprawić pozostałe błędy kadrowe

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1662527

Czy ONR jest/był organizacją nielegalną? Czy był utworzony przez Hitlera? Komu się nie podoba? Czy został zdelegalizowany?

Znalazłam jeden kwiatek sądowy - https://oko.press/sad-najwyzszy-mozna-nazywac-onr-organizacja-faszystowska-sami-na-siebie-ukrecili-ten-bicz/  

Mafia pilnuje, żeby w Polsce było jak najmniej polskości. Wyrok SN wyraźnie pokazuje na jakim poziomie intelektualnym jest kasta sędziowska również w SN, skoro widzą w ONR przedwojenną organizację faszystowską, w znaczeniu faszyzmu powojennego. SN nie widzi faszyzmu "Strajku Kobiet", ani faszyzmu parad LGBT, ani nawet faszystowskich praktyk mniejszości narodowej, skupionej wokół Gazety Wyborczej.  Nie pamiętają faszyzmu SB i UB, kierowanych przez rosyjskojęzycznych koszernych zbrodniarzy? Widzę, że wielu tu dyskutantów daje sobie bezrefleksyjnie wciskać kit o ONR-ze wyprodukowany przez tę mniejszość narodową, ich optykę i system wartości, a przede wszystkim jakieś chore kryterium eliminacji niewygodnych ludzi z funkcji publicznych, jakby to były funkcje w Izraelu a nie w Polsce!

Tymczasem ONR jest legalną organizacją, która ma nawet własną stronę internetową.

https://www.onr.com.pl/czym-jest-onr/

Niech mi ktoś pokaże gdzie jest faszyzm w ONR, czy raczej w GW? Ten paskudny hitlerowski faszyzm?

Więc zanim ktoś tu napisze kolejny komentarz potępiający członków ONR za jakiś gest, który się zdrajcom kojarzy tylko z Hitlerem, niech dokładnie poczyta, sprawdzi, porówna i oceni PO OWOCACH, jedną miarą.

Po działaniach SN, partii "Razem", GW, widać wyraźnie, że semicka mniejszość na każdym froncie pilnuje, żeby Polakom się w d..ch nie poprzewracało i żeby nikt z takich organizacji jak ONR nie miał wpływu na najważniejsze decyzje.

IPN jest  prokuratorem historii, a wielu antypolskich zbrodniarzy jeszcze żyje, zaś ich potomkowie kradną kamienice, żądają wydumanych odszkodowań, za majątki, których nigdy nie mieli, albo już dawno dostali odszkodowania, albo sprawują funkcje w sądownictwie. Członek ONR-u w takiej instytucji jest wielkim zagrożeniem koszernych interesów w Polsce i tylko dlatego zapewne dr Greniuch został odwołany. Kto i czym zastraszył prezesa Szarka? Może kiedyś się dowiemy. Afera wokół tej nominacji jest kolejnym niestety dowodem, że Polacy nie mają w Polsce nic do gadania. No chyba, że są inne niż "gest" powody odwołania dra Greniucha?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1663136

Jeżeli jest tak jak piszesz z prowokacją z krzyżem i flagą pedalską, to sorry.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1662519

- chodzi o to że w tym przypadku nie weszli na krzyż na Giewoncie (ze strachu czy z lenistwa - nie wiem) - tylko ich grafik wykonał foto montaż z obróbką załamań pedalskiej flagi na elmentach krzyża.

Analizowałem to zdjęcie długo i wyłapałem dwa błędy których nie dopatrzyli.

Ja wiem że wiele osób na to zdjęcie się nabrało ale takie są fakty.

Celowo nas tak drażnią (głownie Żydy z ruskimi) - i antagonizują te elementy które można napuścić na własny kraj - czyli skonfliktowane z własną tożsamością i zaburzoną osobowością jednostki wywrotowe.

PS - jak odnajdę to zdjęcie - to wskażę te elementy które są sprzeczne z prawami fizyki.

PS - mam zdjęcia Żydów którzy po 2010 roku robili te zadymy pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie i tańczyli na ulicy z radości po zamordowaniu Polskiego Prezydenta - zaraz tu z kilku w mojej miniaturce wrzucę.
Szkoda że tu zdjęć nie można wstawiać z dysku - bo mam bardzo dużo ciekawych których nikt w Polsce nie ma.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662522

Nie bądź sknerą, pochwal się nimi.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1662538

"Podczas wojny bardziej bałem się Polaków niż Niemców".-
/ W. Bartoszewski/

zwany przyzwoitym bydlakiem.
W tamtych czasach odczucia takie mógł mieć jedynie kapuś obawiający się wiadomego wyroku Państwa Podziemnego

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1662526

Ktoś podpalił kościół w Lublinie? "Skrajny akt chrystianofobii"

W Lublinie doszło do pożaru kościoła parafii św. Krzyża przy ul. Pogodnej. Strażacy przypuszczają, że mogło dojść do podpalenia. - Skrajny akt chrystianofobii - komentuje Dariusz Matecki, prezes Solidarnej Polski na Pomorzu Zachodnim

 

https://www.o2.pl/informacje/ktos-podpalil-kosciol-w-lublinie-skrajny-akt-chrystianofobii-6611352666033024a

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1662528

Obrzydliwy przypadek pedofilii co Polański, o ile nie gorszy, bo zaakceptowany środowiskowo ale w przeciwieństwie do Polańskiego, nigdy nie ścigany przez prawo Pierwsze komentarze nt. "Allen v. Farrow". Widzowie nie kryją oburzenia i obrzydzenia

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1662583

Rzeczywiście rozbestwienie pedalstwa przekracza stale nowe granice...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1662696