Strzelectwo - i ci którzy go nie znoszą: hoplofobia

Obrazek użytkownika Piotr Szelągowski
Kraj
strzelectwo sportowe - zawody strzeleckie, broń: H&K Expert.

Wiecie czy nie wiecie - zajmuję się strzelaniem z broni palnej (sportowo) między innymi, w wolnych chwilach pomiędzy walką o Prawdę dotyczącą Ludobójstwa na Kresach Wschodnich dokonanego przez bandy OUN-UPA.

Może to i ma nawet jaki związek kto wie...no bo gdyby na Kresach ludzie byli przeszkoleni w strzelaniu, tak jak są obywatele Szwajcarii i mieli nawet o te skromne 10% broni więcej niż mieli - to ile zbrodni by się nie udało bandytom z UPA przeprowadzić... Wiadomo, że generalnie to byli zbrodniarze i tchórze; na widok jakichkolwiek regularnych oddziałów uciekali. Jak stwierdził kiedyś śp prof Paweł Wieczorkiewicz: co to za etos partyzancki UPA gdy 99%  "potyczek zbrojnych" miało miejsce z ludnością cywilną (nieuzbrojoną).

A więc zajmuję się sportami strzeleckimi i tłumaczeniem ludziom że broń sama nie zabija, że ktoś musi ją obsługiwać - i że taką bronią jest też i nóż, i sztacheta, i młotek... Jedyna różnica to taka, że pistolet czy karabin wyprodukowano już z określoną myślą co do celu ich użytkowania. 

Tłumaczę też ludziom, że przez lata ucisku komuny starano się mocno aby zwykły obywatel nawet nie pomyślał o posiadaniu broni - z wiadomych względów: bo przecież reżim nie może sobie budować wroga wewnętrznego i do tego uzbrojonego po zęby. Dziś sytuacja jest inna, problem jednak taki, że nadal funkcjonuje kilka stereotypów z komuny.

Nie ma nikogo, kto by zdecydowanie chciał to zmieniać. Albo też jest ich mało...Za mało.  Ania Siarkowska (posłanka do sejmu RP) i parę innych osób (min. ja), które piszą, mówią o potrzebie umiejętności obsługiwania się bronią palną, nawet pod pretekstem dobrej zabawy czy sportu. W końcu to zdolność pro-obronna. Powinna być traktowana priorytetowo. Takie sporty powinny być dofinansowywane szczególnie intensywnie. Nie mówiąc już o obowiązkowych szkoleniach dla osób między 18-65 rokiem życia. Przynajmniej raz w roku. Wszyscy, z którymi rozmawiam zgadzają się z taka wizją. Wykorzenienia komunistycznego podejścia i wyjaśnienia społeczeństwu, w temacie potencjalnego wykorzystania takiej broni przez bandytów - że oni nie stoją w kolejkach po pozwolenia na posiadanie broni tylko załatwiają sobie ją nielegalnie chociażby z zagranicy wschodniej. 

W tym kontekście na swoim blogu bezprzesady.com reklamuję doskonała stronę: hoplofobia.info, która zawiera wiele informacji rozwiewających wszelakie wątpliwości. Przy okazji poniżej przedstawiam komentarz, który został umieszczony przez Czytelnika owej strony, który dogłębnie ją przeanalizował.

Zapraszam do lektury:

Cały blog to majstersztyk rzetelności w swojej dziedzinie, pełny statystyk, oficjalnych danych policyjnych i naukowych opracowań, którym ciężko cokolwiek zarzucić. Jako że jest tego bardzo dużo do czytania mogę polecić na sam początek, dla rozgrzewki poszczególne wpisy, ale gwarantuję, że każdy choć trochę tematem zainteresowany wciągnie się na dobre w prostowanie skrzywionej przez media rzeczywistości. Na pierwszy ogień polecam ]]>https://www.hoplofobia.info/przemoc-w-ameryce-podsumowanie/ czyli]]> skumulowany maksymalnie zestaw faktów, których prawdziwość udowodniono w poprzednich wpisach (są odnośniki do każdego twierdzenia).
Kolejnym- szczególnie ważnym w walce z rodzimymi wieszczami, widzącymi polską agresję w ponadprzeciętnej wielkości (co ma świadczyć o niedojrzałości społeczeństwa polskiego) jest ]]>https://www.hoplofobia.info/czy-polacy-sa-agresywni/]]>. Wyczytamy z niego niesamowite dane, nijak mające się do naszych wyobrażeń pompowanych medialnie.
Równie ciekawy jest wpis ]]>https://www.hoplofobia.info/o-skutecznosci-broni-palnej-w-defensywie-1/ i]]> jego kontynuacja ]]>https://www.hoplofobia.info/o-skutecznosci-broni-palnej-w-defensywie-2/]]>. Obala mity związane ze skutecznością broni palnej w obronie i jej „niebezpieczności” w niewprawnych rękach. Najlepszy argument? Cywilny posiadacz broni jeszcze nigdy w badanej historii nawet nie zranił postronnej osoby. Mit o niewyszkolonych szeryfach niebezpiecznie szafujących kulami znika w kontakcie z rzeczywistością.
Z kolei w tym wpisie ]]>https://www.hoplofobia.info/masowe-mordy-powstrzymane-przez-uzbrojonych-...]]> tu ]]>https://www.hoplofobia.info/statystyki-fbi-dotyczace-interwencji-uzbrojo...]]> zestaw przykładów z życia czym jest broń, choćby i kompaktowy pistolecik w starciu z uzbrojonym i wyszkolonym komando.
Tu z kolei ]]>https://www.hoplofobia.info/strzelaniny-w-usa-statystyki-szkolne/ opisany]]> problem rozpalający rodzimych hoplofobów, straszących matki jakie to niebezpieczne gdy wszyscy są uzbrojeni bo w USA… oraz ]]>https://www.hoplofobia.info/strefy-wolne-od-broni-a-liczba-ofiar-szkolny...]]>śnienie co tak naprawdę determinuje psychopatów by wejść z bronią do szkoły.
Mityczne strzelaniny w korelacji do praw w dostępie do broni a zatem jej powszechności w społeczeństwie ]]>https://www.hoplofobia.info/strzelaniny-w-usa-gun-violence-archive/- prosz]]>ę zwrócić uwagę że dół tabeli okupują „zielone” stany gdzie dostęp jest wolny a poza punktami sprzedaży nawet bez weryfikacji kryminalnej.
No i ciekawe zestawienie jak ma się uzbrojenie ludzi do publicznych strzelanin na świecie ]]>https://www.hoplofobia.info/strzelaniny-na-swiecie-analiza-porownawcza/]]>, niestety nigdzie nie ma statystyk ofiar wszystkich zamachów bo dla bezbronnej ofiary narzędzie nie ma znaczenia (dla uzbrojonej wręcz przeciwnie- lepiej jak zamachu dokonuje strzelec czy nożownik niż bomber albo podpalacz).
Często podnoszony efekt „wyścigu zbrojeń” z przestępcami został opisany tu ]]>https://www.hoplofobia.info/wyscig-zbrojen/]]>
Jest tam też masa artykułów o mitach australijskiego rozbrojenia, japońskiej „spokojności”, dyktaturach zawsze zaczynających od rozbrojenia poddanych zawsze dla ich dobra.
Jest tez kilka wpisów obalających dogmaty żywe nawet wśród największych zwolenników uzbrojonego społeczeństwa jak ten ]]>https://www.hoplofobia.info/strzelaniny-w-usa-fiasko-badan-psychiatryczn...]]>
Nie mogę też nie wspomnieć o mnóstwie wpisów tarzających w smole i pierzu autorów zafałszowanych statystyk a zwłaszcza złej ich interpretacji aby osiągnąć z góry założony cel ]]>https://www.hoplofobia.info/jak-czesto-bron-uzywana-jest-do-obrony/]]>
Nie od dziś wiadomo, że władza nie lubi konkurencji i choćbyśmy nie wiem jak kochali demokrację to z niej może przyjść największe zagrożenie- bo nie ten ma władzę co oddaje głos a ten co trzyma karabin a to przy głosy liczącym albo przy tym co mówi nam co jest dla nas najlepsze (dziś są nim media). My daliśmy się rozbroić i jeszcze udajemy, że to dla naszego dobra a zostawiliśmy karabin temu komu nikt z nas przecież nie wierzy- politykowi.

Czy tu jest jakaś logika?

 

 Zapraszam na bloga: ]]>http://bezprzesady.com/aktualnosci/hoplofobia-strzelectwo]]>

 

Pozdrawiam i oczywiście zapraszam na strzelnice. Chociaż za dużo ich nie jest...

Piotr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bez przesady? No właśnie, bez przesady z tym dorabianiem ideolo do swego hobby.

Dziwne, że zajmujesz się kresowym ludobójstwem a piszesz, jakbyś ledwo się orientował.

 

no bo gdyby na Kresach ludzie byli przeszkoleni w strzelaniu, tak jak są obywatele Szwajcarii i mieli nawet o te skromne 10% broni więcej niż mieli

chcesz powiedzieć, że specjalnie dla Kresowian zawieszono pobór wojskowy, nie było tam żadnych organizacji paramilitarnych ani osadnictwa wojskowego a ludzie nie posiadali broni? i to jeszcze miał być główny powód nieskutecznej obrony?

załóżmy, że byliby Szwajcarami- w jaki dokładnie sposób wygraliby lub choć oparli się najazdowi niemiecko-sowieckiemu? a w jaki sposób mieliby górować nad podobnie przeszkolonym i uzbrojonym przeciwnikiem, niespodziewanie atakującym wioskę? Polacy zresztą zwracali się o broń do Niemców i wstępowali do sowieckich batalionów NKWD. 10% więcej broni niewiele by zmieniło, zwł. w rękach cywilów i w osadach.

 

generalnie to byli zbrodniarze i tchórze; na widok jakichkolwiek regularnych oddziałów uciekali

aha, bo tak ukrainofoby piszą w necie. nie przypomina to aby szkalowania polskiego podziemia przez komunistów? czy aby polskie podziemie nic, tylko cały czas walczyło po lasach? odkąd zresztą gł. celem partyzantki jest walka z armią regularną? dlaczego nie uciekać przed silniejszym, skoro na tym polega taktyka wojskowa? nawet ogólnym celem nie jest walka, lecz jak najsprawniejsze wykonanie zadania, stąd nie można oceniać taktyki partyzanckiej ani wojskowej porownując do honorowych pojedynków a tym bardziej wzajemnego zabijania się. przecież to dziecinada.

UPA w '43 kontrolowała sporo Wołynia z Polesiem a działo się to raczej nie z zastraszania Niemców pacyfizmem, nie? gdy nadszedł czas rzezi, atakowała też osady chronione przez polską samoobronę. Walczono też z wrogimi partyzantkami a nawet swoimi konkurentami- cały Wschód płonął w ogniu partyzantek (gł. z rozkazu Stalina), stąd z punktu widzenia innych odbywała się tam wojna a nie tylko rzeź Polaków. Masowe mordy na ludności cywilnej były epizodem w całym ciągu walk wszystkich przeciwko wszystkim. Naturalnie szersze spojrzenie psuje całą propagandę dla głupich, w której podkreśla się tylko polskie ofiary a przemilcza wszystko inne, co ma służyć głownie hejtowaniu Ukraińców w ruskim interesie.

http://niniwa22.cba.pl/solonin.htm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Partyzanckie_walki_polsko-ukrai%C5%84skie_w_latach_1944%E2%80%931945
 

Naturalnie walczono również z Armią Czerwoną- i na początku, i podczas drugiej okupacji.

Kto jednak naprawdę chce mieć pojęcie o historii?

Kto potrafi wymienić od razu, z głowy, 10 bitew UPA z A.Cz.?

A kto wymieni 10 polskich ataków odwetowych? 5-10 tys. Ukraińców zabito w odwecie, zdarzały się zbrodnie.

 

No przecież nie sebixy, ktore tylko chcą hejtować Ukrainców.

No przecież nie endekomuna i komuna, która musi sugerować wyzwolenie przez Armię Czerwoną, by uzasadniac swoją kolaborację.

No przeciez nie różni fałszerze historii, w tym odbrązawiacze, którzy wciskają swoją pedagogikę wstydu godną szechtera,. że Polacy to wieczne ofiary, nieudacznicy i debile a nie twardzi żolnierze i buntownicy (ciekawe, komu na rękę wykastrowac Polaków z pamięci zbiorowej ich siły i odwetu, by robic z nich takich fatalistycznych Żydów).

No przeciez nie potomkowie uciekinierów, ktorzy z anegdotycznych urwanych wspomnień budują obraz historyczny.

Tak się nie robi historii, tylko propagandę, i to dla nieoczytanych.

 

Wracając do hobby strzeleckiego- w jaki sposób w nowoczesnych czasach pistolecik cywila powstrzymał wrogą inwazję? To tylko hobby a nie żadne przeszkolenie wojskowe, ktore jest na wyciagniecie ręki. Ale znani z internetu najwięksi polscy patrioci czy inni zbawcy oczywiście się za to nie wezmą ani nawet nie zachęcą. cyrk. starczy się przyjrzec dokładniej- co takie patriotyczne ikony poświęciły dla kraju? co konkretnie robią na codzień prócz gadania do kamerki? w jaki sposób wzmocnili czy wzbogacili Polskę?

Vote up!
3
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599836

W Stanach Zjednoczonych FBI podało statystyki z których wynika, że od tępych narzędzi (kije bejsbolowe, młotki itd.) ginie więcej ludzi aniżeli od broni palnej. Media nie podają ile osób potrafiło uratować siebie i swojej rodziny dzięki temu, że posiadali broń. Mam amerykańskiego przyjaciela, którego nie byłoby dzisiaj, gdyby nie to, że gdy jakiś zboczeniec szarpał się na chodniku przed jej domem z jego matką chcąc ją wciągnąć do samochodu, wtedy była chyba dwunastoletnią dziewczynką, jej sąsiad widziąc to przez okno, chwycił broń, wybiegł przed dom i go zastrzelił.  Dzisiaj Polacy są jednym z najbardziej rozbrojonych narodów, a J. Kaczyński mówi, że nie dorośliśmy do tego, by mieć prawo do posiadania broni w domach.

Pozdrawiam

   https://teapartypac.org/game-over-new-fbi-data-completely-destroys-myths-about-gun-homicide-in-the-us/?utm_source=ewcp&utm_placement=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter&utm_content=TPnewsletter

https://trybun.org.pl/2017/01/17/prezes-pis-w-gdansku-o-dostepie-do-broni-palnej-na-pytanie-dzialaczki-pis-natalii-nitek/

Vote up!
10
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1599907

    Witam Kolegę! Popieram w 100% Pańską wypowiedż, chociaż malkontentów będzie wielu. Również, ci którzy posiadają, absurdalnie będą ganić temat, bo ją otrzymali od komuny. Sam sportowo z czarnoprochowca, też się bawię. Kiedyś wiele pisałem na ten temat, ale z roli niewolnika jeszcze długo, części społeczeństwa nie da się wyjść! Bandyta nie strzela z legalnej broni, ale 10 razy zastanowi się by napaść na dom, w którym takowa broń się znajduje. Dziadek przed wojną miał kilka fuzji, a jego synowie, moi wujowie z AK tłukli Niemców za okupacji, aż wióry leciały, też zdrajców i kolaborantów, oraz zatwierdzone wyroki przez dowództwo AK. Ci młodzi prawie chłopcy, dwudziesto paro letni porucznicy, zginęli walcząc po zdradzie zabierając ze sobą 8 -SS-manów. Taki mamy przekaz rodziny i świadków. To tak w skrócie, przepraszam, że dodałem wątek rodzinny. Dla mnie dziwnym jest, że facet się boi broni. Kłania się chyba nie wiedza i propaganda. Broń jest bezpieczna, w rękach normalnych ludzi. Również słowo broń, samo powinno się obecnie w tym, nowoczesnym niby Świecie kojarzyć z nazwą, czyli środkiem do obrony. Broń- Bronić. Dodam, że chyba będzie mało komentarzy, bo temat bardzo ważny dla Polaków, a niechętny dla kogo? skoro się ma władzę suwerena, bez którego nie byłoby tej władzy?. Absurd goni absurd. Bardzo się cieszę, że Pan Mariusz K. został szefem między innymi Policji. Bo będziemy mieli wreszcie 100% Policji w Policji i może zmienią się standardy ogólnego masowego postrzegania normalnych Polaków w temacie broni, do obrony miru domowego. Konkretnie, broń w domu w sejfie, poza ulicą, ale aktywność na strzelnicy. Przepraszam, ale nie da się, tego ważnego tematu ogarnąć nawet w takim skrócie. To lata celowych zaniedbań, chyba jednak celowych zaniechań, a obecnie, żeby mieć Święty spokój. Na to nie ma Jarosławie K. zgody. Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1599941

... nie chcą, by suweren miał konkretne argumenty w ręku, w celu egzekwowania swych praw.

Gdy jednak przyjdzie do obrony przed napaścią z zewnątrz, pierwsi będą wypychać nieprzeszkolonych "Kowalskich" na pierwszą linię, jako mięso armatnie. Sami w tym czasie chować się będą w twierdzach i bunkrach.

Vote up!
4
Vote down!
-2

...

#1599967

PIS postrzega Polaków w kwestii dostępu do broni palnej, podobnie jak zaborca.

Według polskich polityków Polacy nie dorośli do posiadania broni i postrzegają ich jako potencjalne zagrożenie. Do prawa posiadania broni dorośli Niemcy, gdzie 30% obywateli ma pozwolenie na broń, Czesi, Szwajcarzy, Rosjanie, ale nie Polacy. Takie postrzeganie przez polskich polityków od prawej po lewą stronę sceny politycznej jest dowodem na to, co w rzeczywistości sądzą politycy o Polakach, traktując ich jak dzieci specjalnej troski.

RZECZPOSPOLITA ROZBROJONA

Od czasu, kiedy zaborcy zabrali Polakom prawo do posiadania broni, to żaden rząd go nie przywrócił. Polska jest jednym z najbardziej - jak lubią to opisywać amatorzy strzelania - "rozbrojonych" krajów w Europie. Gorzej jest tylko na Litwie i w Rumunii.

Liczby? Na 100 mieszkańców przypada dziś w Polsce zaledwie 1 sztuka broni. W Niemczech na 100 mieszkańców będzie ich 30, podobnie we Francji, Szwecji i Norwegii. Daleko nam do będących w czołówce Finów i Szwajcarów (40), ale niewiele bliżej też do Czechów (16). Nie mówiąc już o Stanach, gdzie na 100 mieszkańców przypada blisko 90 sztuk broni.

https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-felietony/wedlug-pis-polacy-nie-dorosli-do-posiadania-broni-chca

-

Vote up!
4
Vote down!
-3

http://www.polskawalczaca.com/index.php

http://forum.wolna-polska.pl/

#1600003

W Chicago 6 młodocianych bandytów włamało się do czyjegoś domu. Właściciel zastrzelił jednego, pozostali są oskarżeni o morderstwo, bo ponoszą odpowiedzialność za jakiekolwiek ofiary będące następstwem popełnionego przestępstwa.

Mądre prawo!

https://edition.cnn.com/2019/08/16/us/illinois-5-teens-murder-charge-burglary/index.html

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1600107

Każdy Polak ma mieć swobodny dostęp do broni jaką lubi i na jaką go stać na podstawie czystego rejestru karnego. Każdy!

Co za debilizm aby jakaś kretynka w postaci przekupnego, milicyjnego "psychologa" decydowała, kto może a kto nie może posiadać broni. Tak dzisiaj jest! Idiotyzm i tyle.

Groźne jest jednak to, że w ten idiotyzm wierzy 99% Polaków którym żyd wmówił, że jakby posiadali broń to by się pozabijali nawzajem.

To jest dopiero problem.

Zakazy i ograniczenia prawa do posiadania i noszenia broni pojawiły się wraz z wprowadzeniem żydo-masońskiej formułki "Równość-Wolność-Braterstwo" zamiast "Bóg-Honor-Ojczyzna".

Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta "panie władzo". Zapamiętajcie to! To taki znacznik.

A ja dodam, że wolność jest wtedy jak człowiek może żyć po swojemu.

W totalitarnym państwie, wszystko można zrobić z człowiekiem. Pierwszym wskaźnikiem czy państwo jest totalitarne, jest kwestia posiadania broni, jak napisał najwybitniejszy pisarz polityczny wszech-czasów, wielki Polak i człowiek, p. Józef Mackiewicz.

 

III RP – wg jego kryterium – jest bez wątpienia państwem totalitarnym. Bez broni jesteś dla wroga nikim, bo nie możesz się bronić i może z tobą zrobić wszystko - patrz los polskich żołnierzy niezłomnych po '44 roku w łapach żydo-bolszewii.

 

Dlatego żyd zawsze rozbraja teren swoim bełkotem (obecnie op. polit-poprawnym) i swoimi talmudycznymi "prawami". Pamiętajcie, że wszędzie gdzie wchodził bolszewicki (czy niemiecki) bandyta to pierwszym zarządzeniem było zarządzenie o zdaniu im wszelkiej broni - w tym zabytkowych przecudnych szabel jak na Litwie w 1940 - co pięknie opisał nasz geniusz, pan Józef Mackiewicz w „Drodze donikąd” i innych swoich wydawnictwach.

 

(P.S. Cała fenomenalna twórczość Józefa Mackiewicza jest godna polecenia – czytajcie proszę a będziecie mądrzejsi i bardziej odporni na manipulacje)

 

Vote up!
5
Vote down!
0

panMarek

#1600122

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bo normalne jest ze niewolnik chce miec dostep do broni, wiekszosc Polakow na dzien dzisiejszy nie chce miec dostepu do broni czyli sa juz tak upodleni i zgnojeni ze nawet nie mysla o samowyzwoleniu.
Tu na Niepoprawnych nijakiu profesor Satyr nauczyciel z zawodowki w Toruniu powielal zydobolszewicka propagande ze Polacy nie dorosli do posiadania broni po jakims czasie ten wpis zlikwidowal durny nie wiedzac ze w internecie nic nie ginie.I taki czlowiek naucza dzieci wlasnie wedlug swojej ideologi i wypuszcza w swiat ludzi z bolszewickim mysleniem.
Jak na tutejszej gadaczce napislaem ze wlasnie po strzelaninie w Nowej Zelandi kupilem sobie AR15 wpadl w scielkosc irtu mnie zwyzywal przy aprobacie naczelnego cenzora Gawriona bo go nawet nie uponial za te wyzwiska. Te jego wyzwiska dalej sa na gadaczce jakies pol roku temu kiedy to jescze mialem do niej dostep bo Gawrion sie bawi w cenzora raz mam dostep raz nie moze go starsi w wiarez prowadza jak sukek na smyczy i tak robi jak mu zadaniuja.
Ale od prostego chlopka Satyra doradcy PISu wymagac co to tutaj sie chwalil ze sluzyl w sowieckim LWP i ze latal z kalachem po wydmach i pilnowala zeby Polacy czasem kajakiem przez Baltyk z PRLowskie dobrobytu nie uciekali.Taki ukirainski chlopek co to posluzbie w kacapskim LWP skonczyl
zaoczne studia naucza polskie dzieci ze sa za durnr zeby jako dorosli mogli posiadac bron.
Dlatego rodzice powinni takich nauczycieli wywalc na zbity pysk kartofle motyka kopac bo sa szkodnikami i wychowuja stada bezmyslnych niewolonikow.
Kaczynski jako przedstawiciel narodu zwanego przez siebie samych wybranym robi wszytko zeby Polska jakn najszybciej stala sie POLINEM a Polacy bydlem roboczym dla nowych wlascicieli zydowskich.
Sawiatowe zydostwo dazy do calkowitego rozbrojenia gojow i posiadania w swoich lapach wszystkich osrodkow propagandy co krok po kroku robia.
PISdzielcy upadlaja co dzien Polakow i tylko garstaka Polakow to widzi i protestuje ostatania wizyta w juz eksterytorialnym obozie zaglady Polakow w Oswiecimiu jest tego przykladem tylko zydzi moga wnies flagi na drzewcach,Polacy jako goim czyli bydlo, we wlasnym kraju nie moga uczcic w godny sposob zamordowanych wspolobywateli.

Robie kopie zaczym mnie tu zydobolszewicka agentura z Gawrionem na czele wykastruje palami bo nawet sam sobie dla ochrony nie moge dac 1 plusa.

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1600144

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie wiem czy Gawrion agentura czy chce ,żeby było tak jak było...jemu jest dobrze. Na chłopków roztropków nie zwracaj uwagi...ode mnie masz plusa...

A co do Pana Marka...on ma zawsze rację;-)

Pozdrawiam obu Panów

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1600145