Nieco prawdy na tematy "pandemii", "covid19", testów PCR i zbrodniczego eksperymentu GMO

Obrazek użytkownika Quasar
Blog

Ogromna większość z ludzi nie ma absolutnie żadnego pojęcia ani co się naprawdę dzieje, wiem, i rozumiem, praca, życie, nie ma czasu, ale to nie zmienia faktu... że nie ma pojęcia ani czym są testy PCR, ani tym bardziej, czym są tak zwane "szczepionki", które tak naprawdę są nielegalnym i zbrodniczym EKSPERYMENTEM GENETYCZNYM, dokonywanym na całym świecie na niespotykaną w historii świata skalę.

Proszę szukać w niezależnych mediach, najlepiej angielskojęzycznych, ponieważ w języku polskim jest bardzo mało wiedzy na te tematy, tylko co niektórzy coś tam wiedzą, ale też nie wiele.

Nie posługujcie się "Google", "Youtube", "Facebook", "Tweeter"... to przejęte i opłacane przez chińską partię komunistyczną agencje nagrywające, rejestrujące, cenzurujące wszystko to, co jest nie zgodne z doktryną "Nowego porządku świata"

Pozwolę sobie w wielkim skrócie przedstawić nabytą przeze mnie wiedzę, od początku zacząłem poszukiwać odpowiedzi, co się dzieje, co to za wirus, nakazy, zakazy i ograniczenia praw naturalnych i obywatelskich, testy, "szczepionki", i co tak naprawdę się dookoła nas dzieje...

Po wielu miesiącach poszukiwań, oglądania filmów i słuchania wywiadów z naukowcami, pielęgniarkami i lekarzami z różnych krajów, specjalistami od wirusologii, bakteriologii, immunologii, genetyki, neurologii, pandemii

Istnieje co prawda "korona wirus", do tej grupy należy też znana nam grypa, i jest z nami ludźmi tak długo jak przeziębienie i grypa, a propos... zauważyliście, że nie ma corocznej grypy i przeziębień, jest tylko "covid-19", bo za tego kowida lekarze i szpitale dostają dużo większe pieniądze, a jeszcze dużo większe, jak uśpią i podłączą jakiegoś biedaka do "respiratora" - ponad 90% nie przeżywa takiej błędnej i zbrodniczej procedury.

Testy PCR nie zostały wynalezione i opracowane by wykrywać wirusy, czy zakażenie, ale do kopiowania i powielania sekwencji kodu, a taką sekwencję  kodu może mieć każdy, i nie tylko człowiek, ale i zwierzę, owoce, napoje itp. dlatego może słyszeliście o przypadkach wykrycia "covid-19" w coca coli, w kozie, w jogurcie, w lodach, czy też w jakimś owocu...

Testy PCR są w ponad 90% fałszywe pozytywnie, dlatego te "fale pandemii", jedna, za drugą... więcej testów = więcej fałszywie pozytywnych wyników, przedziwnie, jak nigdy dotąd

Testy PCR na końcu, w "wacie", która nie jest watą, ale nano-technologią, umieszczone są mikroskopijne, nie widoczne gołym okiem cząsteczki nano, które przez wepchnięcie do nosa dostają się do naszego mózgu, i są w stanie poruszać się po całym naszym organizmie, przez krew i płyny ustrojowe.

"Szczepionki", które nie są szczepionkami, ale globalnym EKSPERYMENTEM GENETYCZNYM, dokonywanym pod pretekstem zagrożenia "pandemią", wstrzykiwane są ludziom do ciała, w szczepionkach poza aluminium, rtęci, cząstek płodów aborcyjnych, są także nigdy wcześniej nie stosowane i nie sprawdzone nano-żele, i części łańcucha genetycznego wirusa, które to NIGDY nie będzie można usunąć z organizmu, ani zneutralizować; a wszystko to psychopaci miliarderzy robią w kilku celach, pierwszy to stworzenie "transhuman" - człowieka-chimery, mutanta po części biologicznego a po części syntetycznego, po drugie wyeliminowanie (depopulacja) lub zdegradowanie ogromnej większości ludzkości do poziomu wszelkich chorób immunologicznych, neurologicznych i psychicznych...

Wszystko to ujawni się od 4 do 14 miesięcy od drugiego szczepienia.

DEPOPULACJA - i większość się zgadza, to bardzo smutne i straszne.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:7)

Komentarze

Quazar, ... ależ my o tych sprawach od kilkunastu tygodni piszemy na niepoprawnych niezliczone ilości artykułów za i przeciw, komentarzy, zamieszczamy linki do dziesiątek albo i setek artykułów na te tematy, kłócimy się, przekonujemy,  poddajemy w wątpliwość. To co przedstawiłeś powyżej  to  bardzo mocno uproszczona i siłą rzeczy słabsza  wersja tego , co my już wiemy .....nie zauważyłeś? ;-)

Zwracam uwagę na te uproszczenia, przekłamania i zbyt daleko idące wnioski, bo  to daje broń do ręki  zwolennikom przekazu mainstreamowego. Niestety, tak napisana notka przypomina wywody płaskoziemców, i choć wnioski końcowe mamy podobne, to za samą notkę pozytywnej oceny wystawić nie mogę. Pozostawiam bez oceny.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1661465

Obracacie paroma niczym cepami, a każde wykazanie wam ponad wszelką wątpliwość paranaukowego bełkotu różnych guru powoduje tylko wrzask i tupanie. Już nie wspominam nawet o nieszczęsnej upośledzonej starowince, bo to kwestia tygodni, kiedy zamilknie. Ale spójrz na Krystyna czy jak mu tam - zero merytoryki, za to próby ośmieszania innych tylko dlatego, że mają "czelność" nie zgadzać się z jego urojeniami. Tak, dokładnie to trzeba nazwać. Skoro nie potraficie przywołać ani jednego argumentu, to znaczy, że staliście się ofiarami urojeń. A w to wszystko na dodatek mieszacie prawicę chyba tylko po to, by lewica mogła triumfalnie obwieszczać światu, że prawicowiec=matołek. No pogratulować sukcesów. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1661473

My nie obracamy cepami. Ty sam najlepiej robisz  tu za wielce obrotowego i obrotnego cepa. Dostajesz premię?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1661480

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pała dla komunistki

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1661522

Mówisz o jakiejś swojej "przyjaciółce"? Ode mnie się odstosunkuj. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1661527

pała za wyzywanie. I to absurdalne.

Gdzie widzisz komunistyczne poglądy u Aliny?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1661530

Tak się składa ,że wpisy Krystyny i Krispina na ten temat oceniam wysoko, są merytoryczne i  zasadniczo bez gruboskórnych wycieczek osobistych (choć czasami zdarzają im się zrozumiałe niewyszukane reakcje na niewyszukane zaczepki, których nawet w powyższym komentarzu nie brakuje). Oczywiście  każdy ma prawo do własnego poglądu, ale ubliżanie  rozmówcy u mnie nie wzbudza  zaufania, wybieram siłę argumentu od argumentu siły. 

PS. Co jak co, ale tą pro-testową i pro-szczepionkową propagandą steruje ogólnoświatowa liberalna lewica, a Polska nie jest w tym zakresie "zieloną wyspą".  Nie widać?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1661484

Coś tam wypisujesz... o dziesiątkach, albo i setkach... ale tak naprawdę NIC nie wiesz, tylko nie rozumiem dlaczego wyłazisz spod tego kamienia i próbujesz cokolwiek udowadniać, nie posiadając jakiejkolwiek wiedzy, i nie znając faktów, to smutne i żenujące... to udawanie mądrości i elokwencji, używając ogólników

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

FUCK you MOTHERFUCKERS ALL !!!

#1661520

ta ocena społeczna... do złudzenia przypomina obecne oceny w Chinach...

"społeczność" jak sami piszecie, jest od dawna, a może nawet od początku, zindoktrynowana i zinfiltrowana przez skorumpowane idee (jak lewactwo, poprawność i demokracja) i najróżniejsze służby, a ja wypowiadam się nie dla lubienia... jak na "facebooku", nie dla poklasku i podobania się komukolwiek, NIE DBAM o to

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

FUCK you MOTHERFUCKERS ALL !!!

#1661605

USA: Wysuwane są poważne wątpliwości co do liczby podawanych zgonów na “Covid-19”.

Mogą być zawyżone co najmniej 15 razy!

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30487&Itemid=47

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1661478

Pokaz certyfikat z lekarza farmaceuta inaczej kłamca ! Jak zwykle KŁAMCA !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1661531

Dr Bodnar: Amantadyna? Byłaby to rewelacja światowa pod każdym względem

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30489&Itemid=53

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1661551

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

t bzsprn. ;)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1661598