Sensacja z ostatniej chwili

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Nasz anonimowy informator dotarł do tajnej treści przemówienia, jakie premier wygłosi na konferencji prasowej w przyszłym tygodniu. Nie ukrywamy, że będzie ono i sensacyjne i przełomowe. Ujawniamy Naszym Czytelnikom kluczowe zdania, które padną już wkrótce z ust Donalda Tuska:

Obywatelki i obywatele!
Zwracam się dziś do Was jako szef rządu polskiego. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej. Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści - sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji.
Szeroko rozlewa się po kraju fala zuchwałych podsłuchów. Chaos i demoralizacja przybrały rozmiary klęski. Naród osiągnął granice wytrzymałości psychicznej. Wielu ludzi ogarnia rozpacz. Już nie dni, lecz godziny przybliżają ogólnonarodową katastrofę. Uczciwość wymaga, aby postawić pytanie: Czy musiało do tego dojść? Obejmując urząd prezesa Rady Ministrów wierzyłem, że potrafimy się podźwignąć. Czy zrobiliśmy więc wszystko, aby zatrzymać spiralę kryzysu? 

Obywatelki i obywatele! 
Wielki jest ciężar odpowiedzialności, jaka spada na mnie w tym dramatycznym momencie polskiej historii. Obowiązkiem moim jest wziąć tę odpowiedzialność. Chodzi o przyszłość Polski.
Dlatego ogłaszam, że w dniu dzisiejszym ukonstytuowała się Platformerska Rada Ocalenia Narodowego (PRON), która postanowiła zamknąć restaurację „Sowa i Przyjaciele”.
Chcę, aby wszyscy zrozumieli motywy i cele naszego działania. Nie chodzi nam o odwet i zemstę, ale o uzdrowienie sytuacji. W najkrótszym jak to możliwe czasie i po uporaniu się z nieprawidłowościami, do jakich doszło w lokalu przywrócimy go Warszawiakom pod tą samą nazwa, z tym że nowym właścicielem odpowiedzialnym za jego funkcjonowanie zostanie ksiądz Kazimierz Sowa i jego przyjaciele.

Tekst pochodzi z Warszawskiej Gazety. Nowy numer ogólnopolskiego tygodnika już w kioskach

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Dlaczego Sienkiewicz jeszcze trwa...? To bardzo proste,Tusk sie go poprostu boi...Tak naprawde Tusk jest marionetka w rekach Sienkiewicza...Najprawdopodobniej chodzi o "Oscara". Tusk byl agentem STASI i sa na niego kwity...Gdy wyjda na jaw to rudy zostanie politycznym trupem,i nikt nie zawaha sie go zamknac w wiezieniu...

Vote up!
3
Vote down!
0
#1428643

...proszę sobie wybrać i wkleić zdjęcie...pozdrawiam niepoprawnie

 

Vote up!
8
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1428644

Vote up!
3
Vote down!
0
#1428654

Kluczowym zdaniem we wspomnianym  przemówieniu,  jest również :

 

Obywatelki i obywatele, towarzysze i towarzyszki. Dziś rząd polski staje przed trudnym wyborem. Sytuacja z podsłuchami skłania nas do drastycznych rozwiązań. Rada Ocalenia Narodowego w dniu dzisiejszym postanowiła, że posiedzenia plenarne Rady Ministrów, z uwagi na niebezpieczeństwo  podsłuchów, odbywać się będą  rotacyjnie w szaletach miejskich ( w trakcie spuszczania wody) ,  oraz na podmiejskich cmentarzach podczas pochówków NN. 

O wynikach posiedzeń lud pracujący miast i wsi, powiadamiany będzie na bieżąco, czyli z rocznym opóźnieniem.

 

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1428657