Rotacyjni

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 

 

 

„Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.”

- Pan Śmiszek wie, co mówi, bo jego mąż czy żona - pan Biedroń - głosował za paktem migracyjnym - powiedział Waldemar Buda (PiS) podczas programu "Debata Dnia". Na jego słowa błyskawicznie zareagował wiceminister, który stwierdził, że polityk PiS w ten sposób buduje swoją kampanię do europarlamentu i domaga się przeprosin. - Przejdzie to panu przez gardło? - dopytywał zirytowany Krzysztof Śmiszek
Po tym wydarzeniu członek Lewicy zgłosił się bezpośrednio do prowadzącej, a Agnieszka Gozdyra zażądała przeprosin Śmiszka przez Budę. - Panie pośle, rzadko to robię, na Boga Ojca, po co pan to powiedział? Niech pan przeprosi za to, co pan powiedział - stwierdziła prowadząca, po czym wstała i podeszła do polityków, aby rozwiązać spór.
]]>https://twitter.com/i/status/1790593372740014140]]>

Aż sprawdziłem ten fragment.

Śmiszek się splakał jak dziecko; przy okazji twierdząc że mąż i żona to słowa homofobiczne.Najpierw chcą być mężem i żoną a potem się obrażają jak ktoś ich tak nazywa.Proste pytanie. Skoro Biedroń ma męża to jest żoną czy mężem? To niech powiedzą kto jest kim, bo normalnemu to ciężko ogarnąć.Skoro Śmiszek i Biedroń zawarli związek małżeński, to przecież jeden musi być żoną a drugi mężem. Nie ma innej opcji..Gdzie tu homofobia, pogarda i nienawiść w słowach mąż czy żona? Czy może Pani Gozdyra z Polsatu odpowiedzieć jakie inne nazewnictwo obowiązuje po ślubie oprócz mąż i żona? Wam towarzyszko Gozdyra już się wszystko popierdoliło? Nigdy nie widziałem żeby w tym programie prowadząca wstała. Musiało dojść do obrazy najwyższej świętości.
 

To jest po prostu totalny upadek i kompromitacja mediów, to co się tam odstawiło. Towarzyszka Gozdyra jakoś nie miała problemu z nazwaniem jej gościa „kretynem” , ale „mąż” „żona” to już była zbrodnia.Zachowanie tej pseudodziennikarki było skandaliczne, ale zdążyła już przyzwyczaić widzów, że z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego.Wniosek podsumowujący: zboczeńcy i ich promotorzy w gówno mediach są górą.
Dramat

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Czy aby nie dość ci?

Tak ścisły związek.

To obowiązek.

W imię wolności.

Reprezentować.

I produkować.

Rzadkie... wartości.

 

A na koniec wspaniałe hasło.

Może do niedawna, ekhm, nieteges.

Ale dziś?         

"POLEN ANUS UE".

To brzmi dumnie!.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

brian

#1660567

Według lewactwa nie jest obrzydliwe robienie kariery na dewiacjach seksualnych, nie jest obrzydliwe głosowanie przeciwko Polsce, nie jest obrzydliwe kłamstwo. Obrzydliwe jest głośne wyrażenie wątpliwości na temat ról dwóch zboczeńców w ich związku

Gwiazdyra to jedna z bardziej pierdolnietych dziennikarek...dzieci nie ma.tylko koty...w glowie troty

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1660569

 Od ponad 20- tu lat zajmujemy się kotami.

 Także takimi którym nikt nie dawał szans.

 Mam za sobą x pozwów i absurdalnych spraw sądowych.

 Na szczęście wygranych.

 Dlaczego zwierzęta( bo były też psy, ptaki i jeże )?

 Dużo pomagałem bezinteresownie ludziom.

 (W zakładowej"S" jako przewodniczący, w czasie tzw.pandemii).

 I zastosowano wobec mnie stare żydowskie przysłowie o dobrym uczynku.

 Dlatego wolę ufać zwierzętom. Bo w nich nie masz kłamstwa. Ale... tego samego uczyłem i syna i córkę.

 Czy będą wierni tej zasadzie? Czy też muszą dostać w"de"?

 Czas pokaże 

 A Gozdyry i inne tam. Niech sobie kompensują do upadłego.

 Może przy tym przypadkiem zdarzy się im zrobić coś dobrego.

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1660586