Niech ten 2021 rok będzie rokiem spokoju, szczęścia i powrotu do normalności

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Na ten Nowy Rok życzę nam wszystkim, aby zdrowie, uśmiech, spokój i radość ducha towarzyszyły nam każdego dnia. Starajmy się być naprawdę wolnymi i szczęśliwymi, a za sobą zostawiać codzienne ślady mądrości, miłości, dobra i przyzwoitości. Niech będzie on rokiem innym niż 2020, który upłynął pod znakiem pandemii koronawirusa a najbliższe miesiące niech dadzą nam nadzieję na jego pokonanie. 

 

Chyba wszyscy mamy już dość tej nowej pandemicznej rzeczywistości. Ale tym bardziej dawajmy innym cząstkę siebie... tak bezinteresownie ku satysfakcji i ich wdzięczności. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że naszym życiem zbudowaliśmy trwałe o nas miłe wspomnienie... bo tak naprawdę każdy z nas indywidualnie jest tylko kamieniem, który może stać się piaskiem... ale wspólnie z innymi możemy stworzyć góry, które będą trwały wiecznie... i mimo tego, iż nie zawsze jesteśmy w stanie temu podołać, to choć walczmy ze sobą, aby tak było... Jakże teraz jest ważne, aby być z innymi tak blisko jak to tylko możliwe. Dzwońmy więc do siebie, rozmawiajmy przez komunikator internetowy, by choć w taki sposób móc dawać nadzieję i bliskość naszym najbliższym, ale też i dalszym, którzy również potrzebują nadziei i bliskości drugiego człowieka. Nie pozwólmy aby obostrzenia pandemiczne doprowadzały do samotności... bo jako ludzie do życia potrzebujemy innych. 

 

Pamiętajmy też o tragicznie zmarłych w 2020 roku, o ofiarach koronawirusa. Niech pozostaną w naszej pamięci i wspomnieniach.

 

Żyjmy też prawdą i w prawdzie, choć dziś "mówienie prawdy w tej epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem" (G. Orwell). Bądźmy więc takimi rewolucjonistami w głoszeniu prawdy, choćby miano z nas kpić, wyszydzać, śmiać się i zastraszać! Nigdy się nie poddawajmy, nawet gdy wydaje nam się, iż nasz cały świat się zawalił, bo zawsze jest jakaś nadzieja i żyjmy tą nadzieją i przekształcajmy ją w realne życie.

 

Niech ten Nowy Rok 2021 będzie kolejnym rokiem przełomowym dla naszej Ojczyzny, niech stanie się kolejną cegiełką w odbudowie fundamentów naszej narodowej wolności i suwerenności. Niech będzie dla nas wszystkich okresem naszego przebudzenia,  wzajemnego porozumienia i ostatecznego odzyskania naszej Polski.

 

Niech miłosierny, Dobry Bóg, Jezus Chrystus i Matka Boża czuwają nad nami i naszą Ojczyzną a Duch Święty inspiruje do działań na rzecz innych, na rzecz prawdziwej wolności nas wszystkich. Nie pozwólmy aby niszczono naszą wiarę, nasz katolicyzm, na którym rosła nasza Polska. Bez tej naszej wiary Polski po prostu nie będzie. Czynnie przeciwstawiajmy się lewackim, neomarksistowskim najeźdźcom na nasz kraj i brońmy naszej państwowości, języka, wiary, tradycji, rodziny, bo to wszystko tworzy naszą Polskę. Bez tego zginiemy.  

 

Szczęść Boże na ten Nowy Rok!

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Oby sie spelnily w 50% to bedzie naprawde bardzo duzo.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1656475

Oby, choć są nikłe te nadzieje, ale faktycznie niechby chociaż część się spełniła. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1656483

  Witaj Krzysztofie. Krótko powiem, Do Wrogów Polacy Będą strzelać. Pokolenie AK Również.  Więc, jakiejś małostkowe obce dywagacje, są bajką. Chcesz Polski, To jesteś z Nami, bo inni koło nas Ci, co zamkną Cię Kiedyś za drutami. Historia...Jak chcesz się w nowym roku pogodzić z ludzmi, którzy mordowali siostrę brata Twojego, a teraz ich latorośle personalnie stojąc przed Tobą plują Ci w twarz:.To hipoteza, ale w przyszłości realna. To zbydlęcenie! Mam nadzieję, że "czerwona zaraza" zniknie z Polskich Sądów!Życzenia Noworoczne dla Ciebie i Bliskich!!! Kłaniamy się z Małżonką!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1656539

Dziękuję i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Ciebie i małżonki. 

Obyśmy zdrowi byli.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1656570

Szczęść Boże na Nowy 2021 Rok...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1656478

Też życzę tego samego i obyśmy nie musieli się obudzić na koniec roku z dalszym "kacem moralnym" (do do tekstu o Pinokiu, z którym w dużej części się zgadzam). 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1656484

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1656479

Niech on już się skończy. Ten 2020 i obyśmy z nadzieją weszli w ten 2021.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1656485

Rozpoczęła się ostatnia doba tego przeklętego roku. Nareszcie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1656544

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1656491

Ano były. Może to nie był Sylwester, ale pamiętam jak Palikot tańczył z "Grodzką". To był dopiero wyczyn. 

Pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1656499

Tak samo jak w Katyniu - czerwona gnida.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1656504

i życzę Tobie też wszelkich pomyślności, a przede wszystkim dobrego zdrowia. Czy nadchodzący rok będzie lepszy dla Polski i innych narodów? Chciałbym aby był, ale niestety nie wygląda to tak optymistycznie patrząc na to co się dzieje dookoła nas.

Roman

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1656506

Dziękuję za życzenia. Świat zmierza w nieznanym kierunku i to może odbierać nam nadzieję, ale zawsze warto ją mieć. Bądźmy empatyczni bo naprawdę warto a taka ludzka empatia jest też wyrazem naszego człowieczeństwa. Ja niestety dziś byłem na pogrzebie mojej ukochanej cioci, siostry mojej mamy. Zmarła 22 grudnia, co było ciosem dla naszej rodziny. Miała już swoje lata, ale koronawirus przyspieszył jej śmierć. Będąc osłabioną przez niego obudziły się inne dolegliwości i jest już w niebie, bo była dobrym człowiekiem. 

Jeszcze raz życzę spokojnego Nowego Roku. Oby dał nam nadzieję.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1656511

Stary rok powoli odchodzi, ja chcę Wam podziękować za wspólnie spędzone chwile, za miłe (i mniej miłe) komentarze.
Mam nadzieję że ten Nowy Rok będzie lepszy dla Was i dla wszystkich Niepoprawnych.
Życzę Wam wiele radości, zdrowia i spełnienia marzeń

 

ps.

a temu z neona życzę słowami Lempart

w***********

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1656516

Wszystkim życzę tego czego sami sobie życzycie w nadchodzącym 2021, ponieważ sami najlepiej wiecie czego pragniecie , i wszystkiego

Najlepszego

A tych  dwóch z leonka (Zwiszaka i Ruszczaka) których "uraziłem" swoimi komentarzami nie mam zamiaru przepraszać bo zrobiłem to z premedytacją by pokazać kim te nekroneony są

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1656545

Panu Krzysztofowi, Jego najbliższym życzę wszelkiego dobra w Nowym 2021 Roku :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ewcia

#1656587