BZDURA O STRASZNYM ZBIGNIEWIE

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Nikt nie dostrzega prawdy w tym, że «Morawiecki wcale nie chce zawetować europejskiego budżetu» i nikt nie mówi prawdy o tym, że «Morawiecki zamierza zawetować rozporządzenie o rzekomej praworządności» doczepione do tego budżetu. Nie jest ani przeciwko budżetowi, ani przeciwko Unii Europejskiej, ani przeciwko europejskim pieniądzom.

Zabierzcie to rozporządzenie, a zagłosujemy za przyjęciem tego budżetu. Zabierzcie to bezprawne rozporządzenie, ponieważ ono:
po pierwsze jest bezprawne, sprzeczne z europejskimi traktatami,
a po drugie łamie suwerenność wszystkich europejskich państw zrzeszonych w Unii Europejskiej!

ANATOMIA ZDRADY:

Nikt mi nie wmówi, że wszyscy posłowie totalitarnej opozycji, tacy jak na przykład występujący dzisiaj w programie Woronicza17 panowie Paweł Bejda i Marcin Kierwiński reprezentują samodzielne partie. Co najwyżej są podczepieni do tego samego oficera prowadzącego ich na "niezawisłych" smyczach. Różnią się tylko nazwami na obrożach.

Gadają nieco innymi słowami «te same koszmarne bzdury» o strasznym Zbigniewie Ziobro, który zmusza pana Premiera do weta przeciwko europejskim "piniądzom". Ani Mateusz Morawiecki nie ma zamiaru przeciwstawiać się europejskim pieniądzom, ani nie broni się resztkami sił, ani Zbigniew Ziobro go do niczego nie zmusza. Sprzeciwia się tylko i wyłącznie bezprawnemu rozporządzeniu, nielegalnie doczepionemu do zatwierdzonego jeszcze w lecie budżetu.

Ale zdradziecki interes tej totalitarnej opozycji polega właśnie na tym nielegalnym rozporządzeniu, ich celem i zamiarem jest odebranie Polsce jej Niepodległości. Oni są pijani marzeniem o projekcie wielkiego europejskiego imperium, który powstał już bardzo dawno. W Moskwie. Czy podać przykłady realizacji?

Albo inni zdrajcy, tym razem samorządowi: - Samorządowcy Którzy próbują ominąć państwo?! [link] - "Dla paru srebrników chcą sprzedać Polskę. Historia ich oceni" - Rafał Trzaskowski i Gergely Karácsony proponują w swoim liście do europejskiej carycy, aby stworzyć w UE instrument finansowy skierowany bezpośrednio dla samorządów z Polski i Węgier. 

"Rzeczpospolita to postaw czerwonego sukna, za które ciągną Szwedzi, Chmielnicki, Hiperborejczykowie, Tatarzy, elektor i kto żyw naokoło. A my z księciem wojewodą powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi się i nam tyle zostać w ręku, aby na płaszcz wystarczyło; dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy."
Henryk Sienkiewicz, "Potop"

Tak wyglądają skutki długoterminowej demoralizacji polskiego społeczeństwa. Rafał Trzaskowski i jego kumpel z Budapesztu nie wstydzą się publicznej deklaracji zdrady. Ale nie tylko to. Jak zwykle i zawsze we wszelkich lewicowych programach politycznych liczą się tylko pieniądze gotowe do bezkarnej grabieży. Nikt nawet nie zwraca uwagi na taki fakt, że kukizowe JOW już zostały tak ślicznie dopasowane do złodziejskich interesów skorumpowanych do cna oligarchii samorządowych, że skierowanie tej europejskiej kasy bezpośrednio do złodziejskich kieszeni zapewni im bolszewicką kryszę czyli bezczelną kradzież pod ochroną państwowego i międzynarodowego prawa.

Praworządność dla złodziei, kraty dla ich ofiar.

"Sprawa jest rozwiązła". Wczoraj wieczorem "po dwudziestej" w TVP Info pani "poli tyczka" PSL, która wszystko widzi osobno, nie potrafiła połączyć w logiczną całość kilku faktów składających się na obraz narracji o unijnym budżecie, koronawirusowym kredycie, rozporządzeniu o praworządności oraz polskiej suwerenności i na dokładkę propagandowej karykatury polskiej reformy sądownictwa.

Mało tego, do tego kalejdoskopu pani "poli tyczka" dokładała kretyński przekaz o manipulacji Zbigniewa Ziobry, który mając jakiegoś haka na Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego zmusza ich do zawetowania europejskiego budżetu, by odebrać polskim rolnikom unijne pieniądze.

Ogłupiona "poli tyczka" ("wielokrotna tyczka") opowiada takie bzdury i nawet nie wie jak się wygłupia. Durna to durna, trudno, nawet jej nie współczuję.

Niepokoi mnie telewizyjna publiczność, która również nie umie złożyć sztucznie oderwanych od siebie faktów, nie dostrzega obrazu ich synergicznych współoddziaływań i razem ze wszystkimi politycznymi analitykami i komentatorami wszystkich telewizji, od TVP aż do TVN nie dostrzega bzdury w tym, że

"Morawiecki rzekomo chce zawetować europejski budżet,
bo przecież w rzeczywistości nie chce wetować budżetu",

zamiast mówić prawdę o tym, że

"Morawiecki chce zawetować tylko rozporządzenie o rzekomej praworządności"

doczepione do tego budżetu.

___________________________________________________ 

Totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

__________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

29 lat temu, 6 XII 1991 r. Sejm powołał Jana Olszewskiego na stanowisko Premiera.

Pytanie Premiera "Czyja będzie Polska?" wciąż nadal aktualne.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1653739

Bezczelnie, fałszywie i oszukańczo kłamie bez względu na to czy to platforma, pezel czy jakiekolwiek inne komunistyczne asocjacje polityczne wszyscy drą szaty i wrzeszczą, że przez to weto stracimy ogromne pieniądze. Kłamstwo polega na tym, że najwcześniejsze pieniądze z tak zwanego europejskiego funduszu odbudowy są możliwe nie prędzej niż w trzecim kwartale 2021 roku, a utworzenie tego funduszu obciąża nas przyjęciem odpowiedzialności za wszystkie kraje i ryzykiem utraty i tych pieniędzy i suwerenności.

Dlaczego tak jest?

Ponieważ jak widać całej totalitarnej opozycji wcale na tych pieniądzach ani tym bardziej na Polsce nie zależy. Potwierdzenie znajduję u pana Gduli:

Lewica @_Lewica

Dla nieistniejącej polityki zagranicznej, dla szkodliwej polityki rządu @MorawieckiM wobec UE jest alternatywa! To polityka lewicowa!

Mamy wielkie wyzwanie, wielki europejski projekt, który musimy współtworzyć.

To zostało wypowiedziane w Sejmie przez towarzyszy Macieja Gdulę oraz Andrzeja Szejnę. Co oni mają w swoich komunistycznych łbach, gdy mówią o tym swoim wielkim europejskim projekcie, który muszą współtworzyć?  

Po pierwsze nie muszą niczego współtworzyć. Ich wielki europejski projekt powstał już bardzo dawno. W Moskwie. Czy podać przykłady realizacji?

Na przykład ten z 1920 roku, kiedy zorganizowali Polrewkom, a potem wjechali z całą Czerwoną Armią do Polski?
Czy może przypomnieć tą realizację wielkiego europejskiego projektu wiosną 1941 roku w Katyniu?
Czy może tę realizację ze Smoleńska 10 kwietnia 2010 roku?
A może próbę zamordowania Świętego Jana Pawła II?

A po drugie, kto wie czym jest tak zwana polityka lewicowa?
Odpowiadam:
Polityka lewicowa, to gospodarka rabunkowa!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653746

Niestety samorządowa Polska to obraz korupcji, nepotyzmu, chamstwa i złodziejstwa...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1653768

   Witam! Od dawno sugerowałem, że przyjdzie nam walczyć z zabetonowanymi samorządami. Większość jest okupowana, już pokoleniowo przez PSL i SLD. Żeby było "śmieszniej", to prawie wszędzie w lokalnych samorządach gminnych i powiatowych, dominują nauczyciele. To lokalne zbójeckie układy pazurami trzymają władzę, żeby było, jak było. Dodam jaskrawy przykład. U mnie radnym od kilkunastu lat jest były ZOMOwiec.To przykład raka w samorządowej "władzy". Szlak trafia, widząc tą pokoleniową kontynuację lokalnych rządów czerwonego robactwa. Pozdrawiam!.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1653769

nie rozumiem też, dlaczego to ma być skandal i zbrodnia. skoro istnieje taka możliwość, to po to, by z niej swobodnie korzystać. wetowanie jest normalnym mechanizmem, tak jak dbanie o interesy swojego państwa a tu przecież chodzi o spore zagrożenie a przy tym i polskie pieniądze. przeciwnicy weta widać chcą pełnej niedemokratycznej władzy UE ponad narodami. gdyby nie wolno się sprzeciwiać, nie byłyby możliwe też żadne negocjacje a tym bardziej tzw. demokracja. no i ale to sekta polityczna. proeuropejska. przeciwników wyszukują, by napiętnować- to dlatego łatka antyeuropejskości czy histeryczne ataki, jak to Kaczyński wyprowadza Polskę z UE. oczywiście sekta jest sterowana przez interesy większych państw oraz zlewające się z nimi interesy wielkiego kapitału. widać to m.in. w roli prasy- goni za sensacjami, upraszcza jako opium dla ludu ale przecież ktoś jej nadaje narracje i tematy. podobnie politycy, zakładnicy swych popleczników, mediów i elektoratu. byle podpity pajac na stołku nie ma władzy, znamiona władzy ma instytucja, którą sterują inni. czyli choćby układy w kuluarach, zdanie niemieckiego rządu czy ich największych firm- nikt normalny nie przyzna, że jakiś pojedynczy komisarz ma władzę większą, niż pośrednio oni. nikomu też nie zależy na jakiejś praworządności, byle nie rzucać publicznie wyzwania UE, czym się kwestionuje ideologiczny ład. UE wie doskonale, że nasz rząd zawetuje, więc zapunktuje u swoich wyborców a UE z kolei weźmie to za kolejne potwierdzenie rzekomej antyeuropejskości Polski, a skoro nie europejskiej, to niedemokratycznej i niepraworządnej a autorytarnej itp. zacofanej. to i tak zwyczajna pokazówka dla mas, zgodna z ich ideologią a nie stanem faktycznym. przesłanie jest proste- jesteś za ścisłą integracją pod dyktando UE albo jesteś sekowany, więc taka Polska ogólnie nie nadaje się do UE tylko na jakieś peryferia a złe traktowanie jej można uzasadniać, że to na jej własne życzenie. to wszystko oparte jest na niewairygodnym kłamstwie ale media powtarzają w kółko swoje.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1653832