Obywatelu, RUSZ SIĘ! Caroline Farrow na celowniku

Obrazek użytkownika Krispin
Świat

CitizenGO – jak czytamy na ich stronie internetowej – „to społeczność aktywnych obywateli, którzy współdziałają poprzez petycje online i różnorodne akcje w celu obrony i promocji życia, rodziny oraz wolności. (...) Z platformą petycji online CitizenGo jesteś w stanie wysłać swoją petycję do rządzących na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym, a także do osób decyzyjnych w biznesie”. Fundacja CitizenGo często występuje w obronie chrześcijan oraz tych, którzy sprzeciwiają się małżeństwom osób tej samej płci, aborcji i eutanazji. Wspominałem o nich w swoim ostatnim tekście, poświęconym cenzurze na Facebooku i niezależnych weryfikatorach tresci: Demagog, Magog, FaceBoog... czyli Face od zadka.

Ostatnio CitizenGo informuje o problemach Caroline Farrow w związku z jej działalnością jako dyrektora kampanii CitizenGO w Wielkiej Brytanii. Warto zapoznać się z metodami walki środowisk LGTBe z ludźmi takimi jak ona, bo i w Polsce znajdą się podobne cele i tego typu metody też będą stosowane. Nie mam co do tego wątpliwości.


Caroline Farrow jest jedną z najodważniejszych i najzacieklejszych obrończyń rodziny i świętości ludzkiego życia, jakie znam. Oprócz niestrudzonej walki o nasze wspólne wartości, jest oddaną żoną i matką piątki dzieci. (...) Lobby działaczy ideologii gender i radykałów spod znaku LGBT oraz ich poplecznicy wznowili atak na Caroline w sądach - próbując doprowadzić do jej bankructwa poprzez mnożenie pozwów opartych o fałszywe zarzuty. Co jest w tym najbardziej dla mnie podłe, to że atakują nie tylko ją, ale jej rodzinę, jej małe dzieci, podkręcając nienawiść wobec nich i umieszczając ich zdjęcia w sieci, tak by można było zorientować się np. gdzie chodzą do szkoły.

Oprócz zadawania Caroline i jej rodzinie ogromnych emocjonalnych cierpień i ciosów finansowych, nasi wrogowie mają też szerszy cel swoich nikczemnych wysiłków - chcą po prostu uciszyć lub najlepiej zamknąć nas jako CitizenGO. Chcą powstrzymać skuteczny aktywizm, w który angażuje się każdy działacz i każdy zwolennik CitizenGO na całym świecie. Radykałowie LGBT przyznają, że to CitizenGO jest tym głównym celem w walce z Caroline. Chcą też wysłać sygnał, swoistego rodzaju ostrzeżenie, dla każdego, kto zapragnie przyłączyć się do nas w walce o ratowanie dzieci przed aborcją, młodzieży przed demoralizacją za pomocą ideologicznych postulatów politycznych lobby LGBT oraz batalii w obronnie wolności religijnej i wartości rodzinnych.

Na początku zhakowano komputer męża Caroline, by próbować kompromitować jej rodzinę. Potem jej dzieci zaczęły stykać się z cyberprzemocą w wykonaniu tęczowych działaczy. Jeden z radykałów groził nawet, że obleje dzieci Caroline kwasem. Nawet rodzice Caroline nie zostali oszczędzeni - ich dane osobowe, takie jak adres zamieszkania i dane pracodawcy, były rozpowszechniane w internecie z zamiarem nękania. Cała rodzina Caroline była dręczona „żartobliwymi” telefonami o najróżniejszych porach, szykanowana obrzydliwymi memami i materiałami na swój temat oraz ewidentnie, śledzona i prześladowana w mediach społecznościowych. 

Teraz, na domiar złego, Caroline po raz kolejny zostaje pozwana przed sąd w sprawie kolejnego fałszywego pozwu od tej samej radykalnej transseksualnej działaczki, która wcześniej chciała jej skazania na karę więzienia.

W tej chwili mój zespół i ja zbieramy zasoby i mobilizujemy się by:

  • pokryć rosnące koszty sądowe obrony Caroline;
  • naciskać na lokalną policję, by dochowała procedur w celu szczegółowego zbadania i położenia kresu atakom działaczy LGBT na Caroline i jej rodzinę;
  • zmobilizować naszych licznych zwolenników na portalach społecznościowych do walki z prześladowaniami, które mają miejsce w sieci;
  • rozpocząć prywatne śledztwo zatrudniając najlepszych specjalistów od cyberbezpieczeństwa, by namierzyli tych, którzy stoją za atakami na Caroline i jej rodzinę.
  • podwoić nasze wysiłki w celu wzmocnienia CitizenGO, w skutecznej walce z odrażającymi atakami ze strony lobby LGBT i aktywistów gender

Caroline po raz pierwszy wzbudziła gniew skrajnie lewicowych radykałów, kiedy przewodziła wysiłkom CitizenGO dla ratowania życia małego Alfiego Evansa. Kiedy zebraliśmy setki tysięcy podpisów pod petycją domagającą się od giganta rozrywkowego Disneya zaprzestania indoktrynacji dzieci ideologią gender, Caroline została pozbawiona prawa wjazdu do USA przez urzędników emigracyjnych, którzy okazali się ideologicznymi wyznawcami programu LGBT. Ostatnio Caroline przewodziła naszym wysiłkom w Wielkiej Brytanii w ramach ogólnoświatowej kampanii CitizenGO, mającej na celu zakończenie globalnego finansowania aborcji przez ONZ za pośrednictwem Światowej Organizacji Zdrowia. 

Przesłanie, które nasi wrogowie chcą przekazać wszystkim sympatykom CitizenGO, brzmi: "jeśli sprzeciwisz się tak skutecznie i otwarcie, naszemu radykalnemu programowi, jak Caroline, zostaniesz ukarany z pełną surowością i bezwzględnością środków, którymi dysponujemy i którymi dysponują nasi wpływowi sojusznicy w administracji, sądownictwie i mediach". Radykalni działacze LGBT i ich możni sprzymierzeńcy nie chcą, aby więcej osób, takich jak Caroline, dołączyło do CitizenGO i stanęło w obronie wartości, które Państwo i ja podzielamy.

Ale dzięki Państwa wsparciu finansowemu w imieniu naszej przyjaciółki Caroline, CitizenGO może wysłać własne, odważne przesłanie. Przesłanie, które mówi, że się nie wycofujemy. Że nie damy się zastraszyć. Że będziemy bronić naszych działaczy i nadal walczyć o nasze wartości.

Ignacio Arsuaga z całym zespołem CitizenG

 

Sama Caroline napisała:

To trudny dla mnie do napisania email i jestem pewna, że nie łatwy również dla Państwa do przeczytania. Ale jest dla mnie bardzo ważne, żeby Państwo to zrobili.

Moja rodzina i ja jesteśmy obiektem ataków radykalnych działaczy LGBT i ich globalistycznych popleczników, którzy włamali się do komputera mojego i mojego męża, zastraszali moje dzieci (włącznie z groźbą oblania ich żrącym kwasem), namierzyli dom moich rodziców, a teraz znów zaciągnęli mnie do sądu z fałszywymi zarzutami o tzw. „misgendering”, czyli zwracanie się do innej osoby zgodnie z płcią biologiczną, ale niezgodnie z tym za kogo ona sama się uważa.

Jestem wdzięczna Ignacio i tak wielu członkom CitizenGO, że wspierają mnie i moją rodzinę finansowo i w modlitwie. To jest trudny czas dla mojej rodziny i dla mnie, ale to, co by mnie dodatkowo bardzo zmartwiło, to fakt, że udałoby się naszym wrogom udaremnić wysiłki CitizenGO, w które wszyscy włożyliśmy tyle serca i naszej codziennej pracy.

Bardzo proszę, by przeczytali Państwo poniższy list Ignacio i wsparli globalne kampanie CitizenGO przeciwko radykalnym działaczom LGBT i światowemu lobby proaborcyjnemu.

Z wyrazami szacunku,
Caroline Farrow

 

To metody gangsterskie, przerażające, okrutne. Bandyci – bo tak chyba należy o nich mówić – nie wahają się stosować gróźb przemocy. Zastraszają, licząc, że atakowana osoba w końcu „pęknie” - jeśli nie złamana psychicznie, to wykończona finansowo. To brzmi jak ze scenariusza brutalnego filmu o świecie przestępczym. Ale nie, to tylko rzeczywistość.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)

Komentarze

...już się uaktywnili. Nie spodobał im się ten artykuł. A właściwie nie artykuł, bo 90% tekstu to cytaty. Wydały mi się warte upublicznienia. Widocznie są osoby popierające metody zastosowane wobec działaczy CitizenGO - typowo nazistowskie, brutalne, bezceremonialne, nacechowane agresją, nienawiścią i poczuciem bezkarności. Gratuluję tym osobom. Nie spodziewam się, żeby podjeły dyskusję z podniesioną przyłbicą.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1648374

  • ......Przyłbica - Niska cena na Allegro.plallegro.pl › Przyłbica na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!,.........

przy okazji link dla ....hmm.....trudno nazwać ich " działaczami"........raczej szkodnikami..........a tak przy okazji kiedy to organizowali się w akcjach ratowania Polskich Lasów i wielu innych, tych pożytecznych.........ale tu chyba już trudno zahaczać o tak górnolotne tematy......

  • Też się nie spodziewam, tu odnoszę się do przyłbic.......nawet obojętne mi o jakich przyłbicach mowa......to już chyba dochodzi do takiego obłędu, że  każdy człowiek o zdrowych zmysłach........daje sobie na luz....

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1648448

To w Polsce nie ma już kto ratować polskich lasów?

Rozumiem, że to się może komuś źle kojarzyc, ale... jeśli nie działacze, to kto? Bo sugerujesz coś negatywnego, a nie do końca rozumiem dlaczego? Cóż takiego złego zrobiła ci fundacja CitizenGO?

PS dzięli za linki do Allegro. Ja nie noszę przyłbic, więc tu również nie rozumiem, w jakim celu jest ta uwaga. Ani do mnie - bo nie noszę. Ani dla tego, kto nosi - bo już ma, tylko nie podnosi. Także, ten tego... jakby to... hmm... 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1648454

Bardzo mi przykro, to....hmm.....skierowałam do tych chorych ludzi LGBT plus cze nie plus.....? ....gubię się.... 

Twój wpis mi się spodobał, nawet dałam punkt ( ps. tutaj pewnie grzeszę pychą, bo po cóż ta informacja ....)

Nie jestem aż tak głupia by nie wiedzieć o jakiej przyłbicy była mowa.

Masoneria powoli jak wąż wkradła się do Polski........tak podstępnie, że już nie wiesz co czynisz w imię Dobra czy zła .......

Odwieczna szatańska pułapka .....

Szanowny Krispin te uwagi nie były do Ciebie !!!

.....a że odebrałeś mój wpis "...nie bardzo go chwytając..."; to niewątpliwie dobry znak.

Jesteś normalnym człowiekiem, którzy nie zagubili się w tym absurdzie czasów w którym już ta schizma stała się a co gorsza staje schizmą. Na szczęście nie dla wszystkich czego przykładem jest Twoja odpowiedź na mój komentarz.

Przykro mi tych biednych, nie często młodych; zmanipulowanych ludzi........ostatecznie wierzę, że Bóg zna swoje dzieci..........i wie ilu z nich zostali po prostu poranieni .........w końcu Szatan najpierw uderza w Rodzinę.......i szukają przynależności w tym świecie.......szukając miłości........po omacku a ten Zły wie, że najłatwiej wejść w poranienia....uczucia. 

.......a tak na koniec......to uczestniczyłam w wielu pożytecznych akcjach.........

..........ktoś by nie uwierzył........ale de facto.......czy czyni to jakąś różnicę ?........

......... wejdź do swojej małej izdebki........nie trąb o dokonaniach........dostajesz zapłatę " podziwu " ........

........ważne co Bóg o tym myśli........a i tak , pułapką jest duma.......którą być może noszę w Sobie ....myśląc, że zadowalam Boga............a kimże jestem by to znać........tu ten Zły też kusi ale na innym poziomie.......może nawet a pewnie groźniejszym.......

.......cieszę się, że mam jeszcze podpisane własnoręcznie ,do mojej skromnej osoby podziękowanie od śp. Prof. Jana Szyszko........jest to wielki dla mnie zaszczyt ! .........

........ Tak jak Mój Tatuś walczący na pierwszym froncie Solidarności .....otrzymał własnoręcznie podpisane Błogosławieństwo dla Naszej Rodziny.........cóż na to trzeba było zasłużyć.............

( ps. tutaj pewnie grzeszę pychą, bo po cóż ta informacja ....)

Pozdrawiam serdecznie,

z Panem Bogiem

 

.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1648496

nie grzeszysz,nie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1648523

Dobro...Wolski vel Kałma Nawardze tu był

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648488

Maly atlant czyli zwykły pedzio i śmieć

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1648524