Salon III RP uwierzył w ZAMACH

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Kiedy w listopadzie ubiegłego roku ogłoszono, że według sondażu Millward Brown SMG/KRC aż 36 procent Polaków skłania się do tezy mówiącej, że w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku doszło do zamachu wiodące media się dosłownie zagotowały. Temperaturę podniosła dodatkowo informacja o tym, że aż 63 procent ankietowanych jest za powołaniem międzynarodowej komisji do spraw wyjaśnienia przyczyn tragedii.

 
Większość zaprzyjaźnionych z władzą stacji telewizyjnych, radiowych i gazet, wytykało, że winna jest bierność rządu i prokuratury. I tu nastąpiło coś zadziwiającego.
Te pretensje nie dotyczyły ewidentnych matactw, kłamstw, zaniechań i manipulacji, ale języka tego przekazu i braku „dania odporu” „fantasmagoriom”, „bzdurom” i „niedorzecznościom” płynącym z zespołu Macierewicza oraz już przeszło setki uczonych z Polski i zza granicy.
 
Jednym słowem ta panika i pretensje tak naprawdę nie wynikały z pragnienia dojścia do prawdy, ale winowajcą okazał się mało skuteczny język propagandy nie dość energicznie wbijający w polskie głowy baśń o pancernej brzozie ściętej przez słabo wyszkoloną załogę rządowego TU-154 M z prezydencką delegacją na pokładzie.
Wykręcając do sucha tę medialną salonową brudną ścierę pozostaje w niej tylko jeden skowyt rozczarowanych funkcjonariuszy systemu zwanych dziennikarzami mówiący:
To przez ciebie Donaldzie Tusku. My tu nadstawiamy własny tyłek, harujemy i łżemy od świtu do nocy, a ty i prokuratura się lenicie sądząc, że my, zaprzyjaźnione media wszystko załatwimy za was tylko, dlatego, że już od samego początku staliśmy się zakładnikami tego smoleńskiego kłamstwa.
 
Nie wiem czy ta cała spanikowana coraz bardziej koalicja kłamstwa zdaje sobie sprawę, że taka reakcja na ów niewygodny sondaż wzmocniła tylko spójny oraz logiczny scenariusz smoleńskiej tragedii wyłaniający się z ustaleń sejmowego zespołu kierowanego przez Antoniego Macierewicza.
 
Pamiętamy doskonale, że „pancerna brzoza” i „załoga, która popełniła błąd” od samego początku funkcjonowały niemal równolegle z wersją zamachową, z tym, że polsko-ruska narracja była tak głośna, nachalna, bezczelna i przygważdżająca, że „zamachowcy” na jakiś czas zeszli do podziemia, a wielu prawicowych publicystów nazywanych dzisiaj „niepokornymi” wywiesiło tchórzliwie białe flagi de facto wspierając kłamców i zdrajców.
 
Nie będę tu bawił się w podawanie nazwisk, wszak „...w niebie większa będzie radość z jednego nawróconego, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia."
Z satysfakcją muszę jednak odnotować, że Warszawska Gazeta nigdy takiej białej flagi nie wywiesiła, podobnie jak Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Radio Maryja i TV Trwam
 
A teraz wyjaśnię czytelnikom, co by się w Polsce działo po 10 kwietnia 2010 roku gdyby rząd prokuratura i wspierające ich media były rzeczywiście w stu procentach pewne, że w Smoleńsku nie doszło do żadnego zamachu. Spróbuję, też przekonać, że i sam Adam Michnik ze swoja załogą pod pokrywającą ich maskownicą z brzozowej kory pełni są obaw, wątpliwości, w których aż roi się od cząsteczek trotylu i paraliżującego odgłosu dwóch wybuchów potwierdzonych już przez 24 świadków.
- „Nie sądzę, by zwolennicy „religii smoleńskiej” przyjęli do wiadomości wiedzę, że nie było zamachu ani spisku Putina z Tuskiem. Fanatyzm jest schorzeniem specyficznym i długotrwałym” – pisał Adam Michnik wychwalając raport Millera. Te słowa można potraktować, jako obowiązujące wszystkie salonowe media propagandowe motto, jednak wypowiedziane nieszczerze i bez przekonania, służące tylko ukryciu prawdy.
 
Otóż to „specyficzne i długotrwałe schorzenie”, czyli „fanatyzm” było uleczalne i to natychmiastowo, podobnie jak zdemaskowanie wszystkich tych opowiadających „bzdury” i „fantasmagorie” o zamachu.
Oczywiście uleczalne tylko pod warunkiem, że sekta „pancernej brzozy” naprawdę nie dopuszcza myśli o smoleńskiej zbrodni.
 
Już zaraz po katastrofie Gazeta Wyborcza, TVN24 oraz cała reszta tego salonowego towarzystwa powinny alarmować rząd Tuska głośnymi apelami i pisanymi tłustym drukiem tytułami:
„Po co ten szaleńczy pośpiech z pochówkami?”
„Pozwólcie otworzyć trumny, nie dawajcie pożywki oszołomom”
„W każdym przypadku śmierci nagłej polskie prawo wymaga wykonania sekcji zwłok, zróbcie to, nie dawajcie amunicji Macierewiczowi”
„Dokonajcie natychmiast ekshumacji ciał zanim degradacji ulęgną tkanki miękkie. Zaniechanie tej czynności to pożywka dla fanatyków”
„Dopuście do ekshumacji i sekcji, zgłoszonych przez rodziny patologów sądowych. Jeżeli tego nie uczynicie to uwiarygodnicie tylko teorię zamachu”
 
Jeżeli nie wykonano tych wszystkich czynności, które były w polskiej gestii, a niektóre nawet wymagane prawem i nikt z sekty „pancernej brzozy” nawet oto nie apelował to musimy dzisiaj uznać, że wybrano tak zwane mniejsze zło.
Polega ono na tym, że lepiej i bezpieczniej jest mówić o „fanatykach” i „oszołomach” wierzących w „bzdury” o „jakimś zamachu” niż dopuścić do ujawnienia twardych dowodów zbrodni.
 
Ale w takiej sytuacji to wasze „mniejsze zło” drogie panie i drodzy panowie z rządu prokuratury i zaprzyjaźnionych mediów nazywa się: ZDRADA STANU, WSPÓŁUDZIAŁ W ZBRODNI, PRÓBA ZACIERABNIA ŚLADÓW.
 
Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta
 
Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami Arkadiusza "Gaspara" Gacparskiego, jak i poprzednią.
Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900
 
Brak głosów

Komentarze

Informujcie WSZYSTKICH o terminie nadawania filmu Anity Gargas "Anatomia upadku" w niedzielę, 3 lutego o 21.55 w TVP Puls
WSZYSTKICH znajomych i nieznajomych, hydraulika, panią ze sklepiku osiedlowego, nawet ks. proboszcza, dosłownie WSZYSTKICH, kto się nawinie.
To jest walka. Wszystkie ręce się liczą. Ojczyzna w potrzebie.
Maria Kowalska

Vote up!
0
Vote down!
0

Maria Kowalska

#328717

Od dawna mam podobne zdanie. Gdyby oni wszyscy byli przekonani, że był to wpadek to zrobiliby wszystko, aby nas "oszołomów od zamachu" osmieszyć, skompromitować, zdezawuować i pogrążyć prawą stronę w niebycie polirtycznym. Gdyby prawdą była zwykła katastrofa, to nie musieliby nic więcej robić, niż tylko działać zgodnie z prawem i udowodnić nam, że naprawdę jesteśmy oszołomami.

Twierdzę, że własnie oni wszyscy od początku wiedzieli, że był to zamach i to zamach szczegółowo przygotowywany a pole oczyszczone serynym samobójcą (G. Michniewicz i szyfrant Zielonka). Wszystkie działania przed zamachem, jak i po zamachu świadczą zaś o tym, że był to zamach. A i sam przebieg zamachu jest juz niemal w 100 % wiadomy.

Dziś pozostaje nam tylko jedno: USTALIĆ SPRAWCÓW, tych rzeczywistych i współsprawców winnych mataczenia, poplecznictwa, zacierania śladów i dowodów i wielu jeszcze innych.

PRAWDA WRESZCIE MUSI UJRZEĆ ŚWIAŁO DZIENNE, MUSI... a sprawcy i współsprawcy ukarani przez nasz naród.

"Ten, kto nie mówi prawdy jest kłamcą" i za te wszystkie publiczne kłamstwa wwielu też winno być odsuniętych od władzy i osądzonych...

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#328737

Na nic wasze kłamstwa i usłużne prokuratury WSIowe do POmocy,prawda zwycięża,teraz tylko ustalić,kto w tej zbrodniczej bandzie był

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#328770

nie mówi.
To słychać przede wszystkim z "tamtej" strony.
To Tusk, Sikorski, Żakowski i inni z sekty pancbrzozy się frojdowsko mylili.

Teraz wyobraźmy sobie że w Polsce byłby normalne media.
Wierzący w wypadek byliby jakąś oszołomską grupką.

Remek

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#328788

też czasem jestem optymistą i zdarza mi się wstać prawą nogą. Ciekawe, jaki Lisy i Laski będą się tłumaczyć, kiedy ktoś zauważy, że w tych środowiskach jest coś na rzeczy z uczciwością adwokacką, czy rzetelnością dziennikarską bądź ich brakiem zwłaszcza ten pierwszy, to ostatnio proces z Opus Dei przegrał za materiał w "lisweeku". Tłumaczyć, bom optymista, sądzę, że gdzieś bilety na Kuby i inne Meksyki się znajdą.

Pozdrawiam.

-----------------------------

Anatomia Upadku:

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#328809

Zastanów się. To nie takie trudne się domyślić.
Macierewicz wie co robi. I wie również czemu robi jak robi.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#328823

na zakupy i hojnie obdarowaliby go markowym ubraniem zapinanym z tyłu, z kolorze białym? Może nawet apartament w białym domu i używki narkotyzujące na życzenie albo nawet bez życzenia, ot tak codzienność szpikowania pastylkami. Jeśli prowadziłby politykę krzykacza-teorio-spiskowego to usłyszelibyśmy o kolejnym seryjnym samobójstwie politopoprawnym. Nie musi krzyczeć, wystarczy, że jest i robią z niego krzykacza.

Pozdrawiam.

-----------------------------

Anatomia Upadku:

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#328841

tymi słowami zlewa się wszystkich, a reszta zaczyna zatracać szacunek do siebie i do innych. Ciemnogród jeszcze będzie na swoim, a że w ciemnogrodzie mieszkam nie od dziś to podzielę się moimi spostrzeżeniami. Rosja to kraj ataków terrorystycznych i zabójstw politycznych ( w przeciwieństwie do Polski - kraju seryjnych samobójstw politycznych i osób z zaburzeniami paranoidalnymi, które są niegroźnie dla społeczeństwa, ale nazywa się je terrorystami, bo ojro 2013). Taki terrorysta, może posunąć się do wszystkiego, to świetny sposób na pogorszenie relacji pomiędzy Polską i Rosją - ale to nic, nie zmienia. Ważniejsze, jest to, że inne państwa mogą ewentualnymi podejrzeniami doprowadzić do swoistego ostracyzmu na mateczkę rosyję, ogrywać ją nie ładnie gospodarczo - to osłabi pozycję Rosji na świecie (nie wspominając o tym, że może doprowadzić to do rewanżyzmu). Kto zyska na osłabieniu rosyji? Pod terrorystą, może kryć się wiele, to dość pojemne i nadużywane określenie. Europa mówiła by jednym głosem - rząd światowy i Wielka Federacja Ojropejska Niepodważalnego Autorytetu stało, by się czymś niezwykle potrzebnym, aby zapewnić 'bezpieczeństwo" i uchronić przed tego typu zagrożeniami - to grypa, która toczy światek starego kontynentu i nie tylko, a zwie się Bilderberg. Pod terrorystą, może kryć się zawsze ktoś, z deksza inny, z mniej ambitnych powodów, niż rząd światowy, ale pozostawiam inne teoryje innym Ciemnogrodu mieszkańcom, wykażcie się.

PS. Rostek 2012 brał udział w spotkaniach? Ten, który zbiera maliny gospodarcze, ale nie odbiera, oczywiście z wrodzonej skromności. Oczywiście. Nagrody zawsze są za coś, na takie, akurat zasługuje, w pełni.

Pozdrawiam.

-----------------------------

Anatomia Upadku:

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#328811

Brawo super wpis (10 ) .

Wiesz próbowałem , daję słowo próbowałem na siłę zobaczyć film NG Śmierć Prezydenta .

Wytrzymałem do do momentu jak lektor miłym głosem oznajmił że samolot był samolotem cywilnym prowadzonym przez wojskowych pilotów .

Nie zdzierżyłem wyłączyłem ten ogłupiacz .

To daje im alibi dlaczego śledztwo sovieckie. Bo Miller miał tam g...o do gadania . Pisał co dyktowali .

I tutaj już za samo to Tusk ma Trybunał . Sprawa jest prosta i trzeba Tuskowi to wytłumaczyć , chłopak mało rozgarnięty .

Jeśli jednostka wojskowa ma samochód służbowy dla dowódcy i samochód ten ma wypadek to jaki to jest samochód. Oczywiście produkcja cywilna, ale użytkowany przez armię . Więc wojskowy i na miejsce wypadku przybywa żandarmeria wojskowa a nie policja .

Jak samolot pułku specjalnego do przewożenia głowy Państwa ma katastrofę lotniczą kto to bada . Komisja NATO, bo to samolot wojskowy na dodatek SPECJALNY . Leciał nim Prezydent RP.

TO BYŁ HANIEBNY ZAMACH ZBRODNIA TAK SAMO JAK KATYŃ BYŁ ZBRODNIĄ  ( ile lat trzeba było by sovieci się przyznali ). A przyznali się bo Obama odtajnił dokumenty nie do podważenia przez sovietów.  

Kto za tym stoi , jeśli zaczniemy jak państwo od komisji NATO dowiemy się . Jeśli tego nie zrobimy to jakieś 60 lat aż USA odtajnią dokumenty a i to nie wiadomo czy to umożliwi poznanie  całej prawdy . 

Pozdrawiam .

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#328975

Brawo super wpis (10 ) .

Wiesz próbowałem , daję słowo próbowałem na siłę zobaczyć film NG Śmierć Prezydenta .

Wytrzymałem do do momentu jak lektor miłym głosem oznajmił że samolot był samolotem cywilnym prowadzonym przez wojskowych pilotów .

Nie zdzierżyłem wyłączyłem ten ogłupiacz .

To daje im alibi dlaczego śledztwo sovieckie. Bo Miller miał tam g...o do gadania . Pisał co dyktowali .

I tutaj już za samo to Tusk ma Trybunał . Sprawa jest prosta i trzeba Tuskowi to wytłumaczyć , chłopak mało rozgarnięty .

Jeśli jednostka wojskowa ma samochód służbowy dla dowódcy i samochód ten ma wypadek to jaki to jest samochód. Oczywiście produkcja cywilna, ale użytkowany przez armię . Więc wojskowy i na miejsce wypadku przybywa żandarmeria wojskowa a nie policja .

Jak samolot pułku specjalnego do przewożenia głowy Państwa ma katastrofę lotniczą kto to bada . Komisja NATO, bo to samolot wojskowy na dodatek SPECJALNY . Leciał nim Prezydent RP.

TO BYŁ HANIEBNY ZAMACH ZBRODNIA TAK SAMO JAK KATYŃ BYŁ ZBRODNIĄ  ( ile lat trzeba było by sovieci się przyznali ). A przyznali się bo Obama odtajnił dokumenty nie do podważenia przez sovietów.  

Kto za tym stoi , jeśli zaczniemy jak państwo od komisji NATO dowiemy się . Jeśli tego nie zrobimy to jakieś 60 lat aż USA odtajnią dokumenty a i to nie wiadomo czy to umożliwi poznanie  całej prawdy . 

Pozdrawiam .

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#328976