TUSK-OCHOJSKA: ANTYPOLSKI i PRO-PUTINOWSKI DUET

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Donald Tusk – wyznaczony przez Niemców do obalenia polskiego rządu – po serii klęsk w Polsce wyjechał do Budapesztu, aby tam obalić rząd węgierski. Wydawało się, że fagas Angeli Merkel, który nadal przewodzi Europejskiej Partii Ludowej, już się kompletnie skompromitował uczestnicząc jako główny agitator w wiecu faszyzującej i pro-putinowskiej partii Jobbik. Nienawiść nie ma jednak granic: Donald Tusk postanowił jeszcze głębiej zaryć we własnym szambie, wypróżniając się przed „Gazetą Wyborczą” z zawartości swojego zlasowanego mózgu:

„Niewiara czy sceptycyzm wobec amerykańskich ostrzeżeń jest zaskakująca, a w przypadku Polski wręcz niewybaczalna. Dla mnie pozostaje zagadką, dlaczego rząd zlekceważył te sygnały. (…) Już w pierwszych dniach inwazji było widać, a teraz jeszcze wyraźniej, jak bardzo jesteśmy nieprzygotowani na falę uchodźców” - stwierdził przewodniczący PO Donald Tusk w rozmowie z gazetą żydowską.

"Pieniądze z Funduszu Odbudowy są teraz potrzebne jak tlen. Bez pomocy europejskiej nie damy rady, zwłaszcza przy tej niepewności złotego, przy tej inflacji. Musimy je dostać" — mówił niemiecki lider Europejskiej Partii Ludowej, z której inspiracji powstała rezolucja blokująca wypłatę Funduszu Odbudowy dla Polski! Przypomnę, że Parlament Europejski przyjął 10 marca – a więc w trakcie trwającej wojny Rosji z Ukrainą - rezolucję wzywającą do szybkiego uruchomienia mechanizmu warunkowości, dotyczącego budżetu UE, jak i Funduszu Odbudowy – według projektu partii Tuska!

Tusk licząc, że Polacy kompletnie skretynieli jak ta Ochojska i łykną pro-putinowskie brednie o maltretowaniu arabskich nachodźców przez Straż Graniczną – bezczelnie łże jak Ochojska na łamach „GW”:

"Będę robił wszystko, żeby te pieniądze do Polski trafiły, ale chcę powiedzieć wyraźnie: nikt za nas praworządności nie wywalczy. Zdeputinizować myślenie i polską politykę musimy własnymi rękami. Dziś Ukraińcy muszą walczyć o to z bronią w ręku. My możemy to zrobić kartką wyborczą..”

Wyznaczony przez Niemców na gubernatora polskiego landu Tusk – po serii dyskwalifikujących go klęsk nadal liczy, że Polska nie otrzyma należnych jej funduszy z UE - dopóki Polacy nie wybiorą posłusznego Niemcom führera totalnej opozycji. Tusk w swych chorych kalkulacjach działa więc dokładnie tak samo jak Putin, który liczy na to, że Ukraińcy wreszcie się poddadzą i zgodzą na marionetkowe władze Ukrainy - rosyjskiej prowincji.

Tusk ma w jednym rację: to Polacy powinni własnymi rękami wypędzić z Polski faszystów i zwolenników Putina, judzących Polaków do obalenia polskiego rządu i oddania Polski w łapy jak nie Scholza to Putina – a najlepiej w łapy obojga wrogów Polski.

Bo co zrobiła Unia Europejska dla uciekinierów z Ukrainy, mając informacje o nadciągającej z Rosji apokalipsie? Unia niczego nie zrobiła i do dzisiaj nie przyznała Polsce funduszy, jakich udzieliła Turcji za przyjęcie uchodźców z Syrii. Przypominam, że w marcu 2016 roku doszło do porozumienia między Turcją a Unią Europejską, w ramach którego Ankara w dwóch transzach otrzymała 6 mld euro w ramach unijnego Instrumentu Pomocy dla Uchodźców w Turcji.

A co zrobił Tusk dla Polski, jako szef największej partii w UE po napaści Rosji na Ukrainę? Bo wiadomo, że jako szef rady Europejskiej działał przeciwko Polsce, strasząc Polaków sankcjami za nie przyjęcie arabskich imigrantów...

Tusk domagając się zablokowania Polsce funduszy pod pozorem „praworządności” – w swej nienawiści do Polski i Polaków ujawnił się jako podwójny agent. Nie tylko agent niemiecki ale i Putina - uznany przez Rosję jako człowiek Kremla w Warszawie. Przypomnę więc, co ustalił amerykański wywiad i wypowiedziała b. ambasador USA w Polsce p. Georgette Mosbacher: Pora powiedzieć to głośno - jeśli chodzi o problemy z praworządnością, spora część z tego, co docierało na Zachód, była efektem rosyjskiej dezinformacji. Zarówno Unia jak i Ameryka przyjmowały ją bezkrytycznie…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Oglądałem i słuchałem bełkotu targowicy, nie wierzę żeby ktoś na nich jeszcze głosował!

Vote up!
12
Vote down!
0

Niepoprawny

#1642460

Zagłosuje na niego 30% Polaków.

Wystarczy odwiedzić kilka stron na FB z tytułami: Polacy przeciw PIS, Łódź przeciw PIS, czy każdą inną z "cośtam" przeciw PIS.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1642533

Vote up!
16
Vote down!
0
#1642461

Ten kanciasty ryj świetnie się komponuje z facjatą Hitlera i śmierdzącego sowieckiego żołdaka. Podwójna agentura.  

Vote up!
10
Vote down!
0
#1642463

zmutowany adolfek?

BIBLIA Mówi - PO OWOCACH ICH POZNACIE, NIE MOŻE BOWIEM  DOBRE DRZEWO RODZIĆ ZŁYCH OWOCÓW, A ZŁE DRZEWO DOBRYCH, TAK WIĘC PO OWOCACH ICH POZNACIE.......

więc poznajemy, poznaliśmy ile zła wyrządził Naszej Polsce, jak śmierdzi ten do cna zepsuty zły owoc. Jak on ma to zło wypisane na tym tuskim pysku. Wstręt i obrzydzenie budzi.

 

A KYSZ!

diabelski pomiot

Zgiń!  przepadnij maro nieczysta.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1642464

doskonałe

Vote up!
1
Vote down!
0
#1642657

Cześć

Świetna publikacja.

Ciekaw jestem, jak trzeba bardzo być sfanatyzowanym/głupim/świnią/onucą/wurstem by słuchać tego gada z Wrzeszcza bez wstrętu i chęci dania w pysk.

 

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1642473

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika norwid został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie lubie chyżego roja, wręcz nie trawie jego cynicznej i pogardliwej wobec Polaków retoryki. Niestety w przypadku wojny na ukrainie ma racje.

Prezydent maliniak "przyjaciel w kutasie" podpisał ustawę o obronności gdzie jedynie ostatni punkt napisanej przeze mnie przemowy dla prezydenta i premiera jest uwzględniony.

Nawet jak wybuchła wojna na ukrainie podobno polski rząd nie robi tego co powinien celem poprawy bezpieczeństwa państwa.

Cała ustawa liczona na 4latki z perspektywą 8lat zawiera całą masę luk służących do przewałów wielkich wartości oraz do etatyzowania oficerki. Forma ustawy kominowej do przepuszczania pieniędzy budżetowych dla misiaczków z za oceanu.

karabinek grot w wersji cywilnej jest? jest! https://www.youtube.com/watch?v=10_7gJwIez8

Czemu podobno polski rząd nie rozdaje pełnoprawnym obywatelom broni i nie organizuje szkoleń?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czemu nie mamy dostępu do "piorunów" ?!!!

2 żołnierzy pilnuje magazynów broni na warcie. wystarczy ich zdjąć i przejąć uzbrojenie i ruski to zrobią na dzieńdobry a Naród Polski zostanie bezbronny. Można takie magazyny wysadzić. Broń w każdym domu to gwarancja że taki scenariusz nie będzie miał miejsca.

Czy odbyła się chociaż debata na temat dostępu do broni w mediach publicznych? NIE!!!!!!

To oznacza że rząd jest zdecydowanie "polski" nie zdziwiłbym się że w równym stopniu co ten potencjalny tuskowy.

Vote up!
0
Vote down!
-5

norwid

#1642477

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika norwid został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

słuchaj od 59min.

https://www.youtube.com/watch?v=JxeGjFuFSec

Vote up!
0
Vote down!
-4

norwid

#1642480

zwana od niedawna  Ochujska.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1642534