Przybysz z Piekła Kobiet

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Liderka Komitetu Inicjatywnego Strajku Kobiet Marta Lempart poinformowała, że zaplanowane na niedzielę i poniedziałek protesty odbywają się pod trzema hasłami: "NIE dla pogardy i przemocy wobec kobiet. NIE dla ingerencji Kościoła w politykę. NIE dla polityki w edukacji". Niejaka Szwed - kolejna aktywistka czarnych marszów pytana dlaczego kobiety wciąż protestują skoro w Sejmie nie ma już projektu ustawy bezwzględnie zakazującej aborcji? – odpowiada: To prawda, że projekt został odrzucony. Nadal jednak w Sejmie mamy pana Kaczyńskiego, który chciałby, żebyśmy rodziły dzieci umierające, by tuż po urodzeniu dzieciom tym można było dać imię i chrzest. Nadal słyszymy pana Zelnika, który głosi, że jesteśmy odczłowieczone. Nadal mamy pana Żalka, który zastanawia się publicznie, co to za różnica dla kobiety, czy rodzi dziecko żywe, czy martwe, przecież wszyscy kiedyś umrzemy. Ta narracja jest wciąż obecna w naszym parlamencie i w naszym społeczeństwie, a my mamy dosyć łamania naszych praw... 

Po 27 latach od obalenia komuny okazuje się, że wywodzące się z komuny lewactwo chciałoby zakazać „narracji” o aborcji – jako zbrodni przeciwko bezbronnemu człowiekowi. Dla lewactwa już sama narracja o zabijaniu niewinnych, nienarodzonych dzieci jest łamaniem prawa i powinna być zakazana nie tylko w parlamencie – ale i w całym społeczeństwie. Oczywiście – ten zakaz powinien obejmować także Kościół, który nie powinien wypowiadać się o aborcji, aby nie ingerować w politykę.

Aktywistki „Piekła Kobiet” mimowolnie ujawniają, że ich protesty są wyrazem tęsknoty za systemem bolszewickim, którego największym wrogiem był Kościół. W wyniku rewolucji październikowej powstał szatański system komunistyczny, którego zbrodnie opisuje „Czarna Księga Komunizmu”. Ten system zamiast wolności – zniewolił człowieka i jego umysł. Dzisiaj, zmanipulowanie – ubrane na czarno rewolucjonistki, wspierane przez kodziarzy nie ukrywają swych związków z bolszewizmem, obiecując społeczeństwu jedynie obalenie demokratycznie wybranego rządu i parlamentu, w którym zasiada Kaczyński. Bo jak mówi liderka czarnych marszów: "stan tych spraw najbardziej nas teraz w Polsce irytuje, dlatego nie chcemy złożyć naszych parasolek i doprowadzić do zmiany".

Głównym jednak celem neo-bolszewi jest Kościół mający czelność mówić o zasadach wiary, o moralności – w tym o przykazaniu „Nie zabijaj”. Stąd też zmanipulowane przez międzynarodowy genderyzm i feminizm kobiety, nieprzypadkowo identyfikują się z „Piekłem Kobiet”. A więc z niekwestionowanym wodzem piekła – szatanem.

Nie dziwi mnie, że bohaterką „Piekła Kobiet” staje się Natalia Przybysz, która bohatersko zabiła dziecko w swoim łonie i o czym opowiada w „Wysokich Obcasach”. Była wokalistka zespołu Sistars opowiada o utworze „Przez sen” nagranym po czarnych protestach: To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiają się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci, którzy już mają jakąś wizję swojego życia. (…) Nie chcą teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku. (…) Nie chcą wracać do pieluch. Nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK.

Następnie bohaterka „Piekła Kobiet” opisuje swoje heroiczne czyny, by pozbyć się dziecka. Po zażyciu 42 pigułek na wrzody „nic się nie dzieje”. Dziecko nie daje się zabić ! Przybysz udaje się więc na Słowację, gdzie poddaje się aborcji: Wszystko trwało pięć minut. Pięć minut. I nagle przychodzi tak wielki oddech. Największy wydech świata… - puentuje swój heroiczny czyn Natalia Przybysz.

Po wyznaniu Natalii Przybysz pozostaje nam tylko pomodlić się za naszych rodziców. Tych, którzy żyją i tych, którzy zmarli. Za matki, które żyjąc w niewielkich mieszkaniach, wydały nas na świat. Przecież gdyby ich wzorem była bohaterska Przybysz z „Piekła Kobiet” – co najmniej kilkanaście milionów Polaków spłynęło by do kibla. Włącznie z Natalią Przybysz.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (24 głosy)

Komentarze

No, ale za to p.Przybysz jest veganką ! Zwierzątek nie zabija, kompensacja musi być.

Vote up!
14
Vote down!
-1

#1523348

... może być dumna z tego, że zabiła swoje bezbronne dziecko. Szkoda, że jej rodzice nie "abortowali". A tak,... mamy dzisiaj taką, której nazwanie kobietą jest wielkim nadużyciem.

Jeśli nie odpowie za swoje uczynki przed sądem powszechnym, to na Sądzie Ostatecznym z całą pewnością. A przed obliczem Boga nie znajdzie obrońcy z "Piekła kobiet".

 

Pozdrawiam,

 

 

Vote up!
15
Vote down!
-1
#1523350

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1523398

Zabiła z wyrachowaniem swoje nienarodzone dziecko, bo miała za małe mieszkanie, ale nie miała problemu z finansami, jako piosenkarka.

To się w głowie nie mieści, co ta genderówa zrobiła i jaki wpływ multikulti zrobił spustoszenie w jej mózgu.

By dopuścić tej ohydnej zbrodni, na swoim nienarodzonym dziecku, które nie mogło się bronić. I jeszcze się tym chwali.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1523404

Wychodzi na to, że Mieszkanie+ będzie także programem antyaborcyjnym

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1523401

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1523402

http://szelagowski.com.pl/aborcja-po-gwalcie-jak-to-widziec/ - można założyć że nasz aparat państwowy jest w stanie udźwignąć finansowo „łapówkę” dla takich sześciu przypadków, „wykupienia” życia dzieci…

Sześć śmierci. Kogo zabiliśmy ustanawiając to prawo?

Poza tym że przyszłych ludzi, obywateli tego kraju – to kim mogliby zostać?

Tego nie wiemy…I już nigdy się nie dowiemy.

Abstrahując od jakiejkolwiek wiary,religii  i duchowych wyjaśnień – analizując problem tylko z płaszczyzny etyczno-moralnej i humanistycznej, prawa przyrody, doprowadziliśmy do nie pojawienia się tych konkretnych (wyjątkowych na skalę całego kosmosu, w wymiarze czasowym wieczności) przejawów całkowicie niepowtarzalnego, osobniczego, indywidualnego ŻYCIA. Nie da się tego wyjaśnić zagrożeniem zdrowia czy życia matki, deformacją poczętych istot w łonie, ich chorobą.

Powód jest taki że dzieci te zostały ukarane śmiercią bo KTOŚ INNY złamał prawo.

Jest to dla mnie obrzydliwe nie-etyczne i nie-moralne na jakiejkolwiek rozumowej płaszczyźnie. Abstrahując cały czas od jakiejkolwiek wiary, jej reguł, praw, założeń. Widząc problem li tylko w wymiarze etycznym, moralnym i prawnym.

Państwo polskie wyraziło zgodę na zamordowanie tych dzieci w imię zemsty kobiety za „czyn zabroniony” dokonanej przez jakiegoś bandytę, zboczeńca seksualnego, który wyszedł zapewne obronną ręką za ten czyn (nie skazano go na śmierć, tylko max na parę lat więzienia).

Gdzie tu sprawiedliwość? Ja jej nie widzę.

Widzę za to olbrzymią NIESPRAWIEDLIWOŚĆ.

Zabicie niewinnej – ofiary (tak dziecko też jest ofiarą) gwałtu.

Trzeba zmienić to prawo. Bezwzględnie.

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1523405

Natalia Przybysz wczorajszym wywiadem dla Wysokich Obcasów na nowo rozgrzała dyskusję na temat aborcji. Wokalistka wyznała, że usunęła ciążę na Słowacji, po tym gdy nie mogła otrzymać odpowiedniej pomocy w Polsce. Swoje przeżycia opisała w nowej piosence, której bohaterka jest tak naprawdę nią samą.

Bohaterka piosenki Przybysz usunęła ciążę, bo "nie chciała niczego zmieniać" i razem z partnerem szukać nowego, większego mieszkania. To zwłaszcza te słowa wywołały najwięcej kontrowersji: niektórzy zarzucają Przybysz, że podjęła decyzję o aborcji wyłącznie ze względu na własną wygodę. Napisał tak między innymi Tomasz Terlikowski.

Terlikowskiemu wtóruje na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. Jego zdaniem wywiad Przybysz to próba zwrócenia na siebie uwagi. Jego zdaniem w Czarnych Protestach równie dobrze mogłaby wziąć udział Katarzyna Waśniewska, mama Madzi z Sosnowca, która jest najwyraźniej idolką Natalii:

Znając celebrycki półświatek przy następnej płycie #Przybysz zacznie się lansować na nawrócenie i Jezusa. A to dziecko spuszczone w sraczu... Jaka szkoda, że w #CzarnyProtest „mama Madzi” nie może uczestniczyć osobiście. Może będą nieść przynajmniej jej portrety? #Przybysz - napisał.

Jedna z internautek zwróciła mu uwagę, że Waśniewska była socjopatką i morderczynią i nie można porównywać do niej kobiety, która nie chce być w ciąży.

 

Kobieta, która nie chce być w ciąży, nie zachodzi w ciążę. Jeśli zaszła, to ma dziecko - odpisał.

 

http://www.pudelek.pl/artykul/99559/ziemkiewicz_o_aborcji_przybysz_to_dziecko_spuszczone_w_sraczu/#

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1523426

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Raissa został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1523450

Przybysz zabiła, bo miała za mało metrów. Śp. Agata Mróz poświęciła swoje życie by jej dziecko mogło żyć.

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1523438

"rozdziału Kościoła od państwa" Czy też  tak mówiła/czuła, gdy BXVI zniósł ekskomunikę  lefebrystów?

Sprawa ściśle kościelna wszak , ale mnóstwo  "zwolenników rozdziału kościoła od państwa", także wśród polityków, a więc toeretycznie zblizonych do  władzy świeckiej, zaczęło gorąco potępiać decyzję papieża. Dlaczego? Bo jeden tych lefebrystów biskup Williamson, uchodził za tzw. "antysemitę". :)))

Wydało się, po raz kolejny,  co najważniejsze, i wielu "rozdzielaczy"  "zapomniało"  wtedy  rozdziale państwa od kościoła

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1523441

Nie chce mi się sprawdzać. Nie mam ochoty, ale wierzę panu na słowo.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1523467

ten cały "rozdział" zależy od interpretacji.

prawidłowo ma sens, dwa porządki, żadna cerkiew KGB czy czczenie Tuska.

powszechnie jednak uzywane jest w kontekście rugowania wszelkich wpływów Kościoła z życia publicznego, czyli- wojujące lewactwo.

Na jakiejś etyce i tak trzeba się oprzeć, inaczej mamy świecki relatywizm albo rządy ideologii, np.faszyzm.

Vote up!
2
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1523495

drogie feministki to sobie możecie co najwyżej wyrostek usunąć...

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1523444

Na wpolityce.pl pokusiłem sie o komentarz, ale to nieistotne. Już mi przeszła ochota na komentowanie postawy tej "pani", bo nie wiem, czy mamy do czynienia jeszcze z człowiekiem czy już nie. Obrzydzenie... to wszystko.

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1523470

Mottem tej kobiety powinno być łatwe i wygodne życie.

Głupio pisać o o sobie. Ale wychowaliśmy się z czworgiem rodzeństwa  w dwupokojowym mieszkaniu, na 48 m 2. Ojciec zamarł w wieku 46 lat, matka chorowała i wymagała naszej opieki.. Najmłodsze z nas miało 9 lat, ale żadne nie było samodzielne. Dziś wchodzimy w wiek emerytalny; czworo z nas ukończylo studia wyższe (w tym jeden doktorat).  Chcieć to móc.

 

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1523474

Serwus M.Pyton! Dzięki za ten ważny wpis! Osobiście postrzegam ostatnie wydarzenia, te śmiałe wyjścia diesiątków tysięcy, przeważnie młodych kobiet w czerni na ulice polskich miast, jako pełzającą, obyczajową rewolucję. Czy jest groźna?! Mam przeczucie, że jest niestety b. groźna bowiem wpisuje się w realną walkę liberalnej kultury z chrześcijańskim pojmowaniem etyki ludzkiej, kultury, wiary, a nawet samego dalszego rozwoju cywilizacji. Co zatem należałoby zrobić przede wszystkim?! Od roku mamy już władzę, więc teraz trzeba zadbać o jak najszersze mobilizowanie młodego, chrzećcijańskiego elektoratu do zwykłego działania, miast przesiadywania na kanapie. Otóż wielu już zdążyło przyjąć do wiadomości, że Bóg jest miłosierny, ale zarazem wielu nie b. chyba pojmuje, że ten sam Bóg nienawidzi lenistwa i nieustannie wzywa każdego do walki o dobro. Po prostu miłosierdzie okazane drugiemu Bratu, absolutnie nie oznacza postawy: "Ok mam z głowy wszak Bóg jest miłosierny, On zatroszczy się o wszystko!". Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1523549

Darmowa sterylizacja dla kobiet zamiast aborcji. Nie zabijaj to postawowe prawo człowieka do istnienia! Wolność kończy się tam gdzie zaczyna się prawo do wolności drugiego człowieka! Dzisiejsza medycyna może poradzić sobie także z tym problemem. Nie chcesz rodzić to twój wybór. Ginekolog zamiast  na aborcji może zarabiać na sterylizacji.

Vote up!
2
Vote down!
-1

RAK

#1523610