Salon zagrzewa lewackie bojówki do wojny domowej

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Wprawdzie premierem Polski jest Beata Szydło, jednak przysłowiowe szydło wyszło z neo-bolszewickiego wora. Neo-bolszewi III RP już nie wystarcza manipulacja znaczeniami słów, gdzie „miłość” oznacza „nienawiść”. W imię tej „polityki miłości” dożynano przecież pisowskie watahy przez ostatnich 10 lat – jednak to nie wszystko, na co stać jest ludzi postępu. Tak samo sekretarze PZPR zagrzewali aktyw partyjny do walki z warchołami i siłami, które chciały postępowy system obalić…

Współczesna nam Trybuna Ludu, czyli Gazeta Wyborcza zorganizowała w Radomiu spęd salonowych tuzów, których nikt już nie zaprasza na uroczystości poświęcone dumie i satysfakcji z kolejnego roku przynależności do euro-kołchozu. Przykro powiedzieć, ale Michnik nie bywa już w Pałacu i nikt nie wiesza na szyi redaktora Wyborczej kolejnego Białego Orła. Wątpliwe też, by Bronek zamówił kiedyś Czekoladowego Oreła na celebrę „pierwszych wolnych wyborów”, które wolne były w 33 procentach. Z kolei w gabinecie dr Ewy nie pojawi się już Strażnik Żyrandoli z nagłą potrzebą wykonania lewatywy, która tak dobrze robiła mu na głowę....Wsio praszło...

Co się z Bronkiem stało, nagle odciętym nie tylko od koryta lecz i regularnej lewatywy - pokazało zorganizowane przez GW spotkanie z mieszkańcami tego grodu. Wprawdzie tłumów nie było, jednak szczęśliwie dotarły tam Wiadomości ujawniając, co się lęgnie w głowach lewackich rewolucjonistów. Obłęd, to mało powiedziane. To jest już szał !

Michnik odcięty od koryta zwierzył się zebranym w Radomiu, że jest konwertytą i przeszedł na feminizm. Michnik, jako skonwertowana feministka dodał, że „tanio skóry nie sprzedamy”… A kto by tam chciał kupić skórę po Michniku, albo jeszcze o nią walczyć? Michnik już tego nie ujawnił. Choć nie omieszkał ujawnić hitlerowsko-bolszewickiego charakteru rządu, który odciął GW od koryta. Komunisci nigdy by tego Michnikowi nie zrobili...

Na spotkanie przyjechała też dr Ewa, która zapewne w Pendolino wymyśliła, że choć nie powinno się uprawiać polityki na ulicy, to trzeba pokazywać siłę. Czy miała na myśli będącego w cieniu gabinetu ministra Szczerbę, który lubi podglądać kulturystów, czy też Trzaskowskiego - uczestnika parad gejów, przebranych za policjantów? Nie wiadomo...

Atmosfera wiecu gazetowo-wyborczego raptownie wzrosła z chwilą, gdy do głosu dorwał się nieoceniony magister Stępień. Ten już otwarcie wezwał lewackich bojówkarzy do wojny o dostęp mgr Stępnia do utraconego koryta: W tej chwili nie ma już mowy o prawie, liczy się tylko goła siła. Fizyczna. Kto będzie miał więcej za sobą ludzi, kto ich więcej wyprowadzi na ulicę, to ten będzie zwycięzcą! 

Magister Stępień w szale oratorskim zapewne uprzednio wyliczył sobie, ile to tysięcy lewackich bojówkarzy zdoła wyprowadzić na ulice, by się bili o utracone miliony złotych na jego fundację: Będzie to 100, czy 200 tysięcy?

Podobnie kombinuje Bronisław Komorowski, który ponoć już zwozi sztachety na swoją daczę w Budzie Ruskiej. Bronek, tymi sztachetami obdzieli swoich zwolenników przed śmiertelną bitwą z Kiepskimi! Jego słowa na wiecu GW zabrzmiały jak apel do milionów ludzi, którzy nie mogą się pogodzić z tym, że Bronek stracił fuchę Strażnika  żyrandoli: To jest takie towarzystwo, że się cofnie wyłącznie jak dostanie tym cepem prawdy w łeb. Trzeba czasami mieć odwagę i lać się dechą z takimi ludźmi ! 

Komorowski nie wspomniał jednak o tym, czy sam jest na tyle odważny, by osobiście pojawić się przed pałacem ze sztachetą? Albo nawet w towarzystwie Michnika, magistra i doktór Ewy?  Bronek z pewnością będzie dowodzić oddziałami lewackich bojówkarzy – mając u boku wiernego szoguna, który nauki pobrał w parlamencie Japonii. Póki co, Bronek zagrzewa więc bojówkarzy na wiecach GWnej - do walki o swoje koryto, od którego został niespodziewanie odcięty. I to paradoksalnie na pasach, gdy był pijany z wyborczego szczęścia…

P.S. Na wiecu w Radomiu niestety nie pojawił się „Murzyn”, czyli wypastowany na Marsz Niepodległości redaktor Gazety. ""Murzyn" to nowa broń GW w walce z faszyzmem. Stąd pewien niedosyt wśród sporej części lewactwa III RP, które liczyło na wstrząsające zwierzenia prześladowanego przez faszystów „murzyna”…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Komorowski ze sztachetą?! Sztachety nasze w "rence" wasze!

Vote up!
8
Vote down!
0

#1526155

Największym męczennikiem opozycji jest Komorowski.Jako prezydent przeżył co najmniej 3 zamachy
-jajkiem na Ukrainie
-ulotką w Toruniu
-krzesłem w Krakowie

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1526168

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mirosław Nalezinski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ostatnio został Prezes - tzw. jaja podwawelskie na dachu auta...

Vote up!
1
Vote down!
-4

Mirosław Naleziński

#1528451

Vote up!
11
Vote down!
0
#1526167

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...niestety rozzuchwala przestępców. PIS doskonale znało wszystkie afery powstałe za rządów PO, ale dziś nie potrafi znaleźć winnych. Opieszałość w tej sprawie doprowadzi do tego, że przestępcy w desperacji wyprowadzą wszelkiej maści lewactwo, beneficjentów tych afer, jak i masy ogłupiałych ludzi, na ulicę. Wtedy na aresztowania będzi już zbyt poźno. Nie mam pojęcia w co "bawi " się PIS, ale zabawa ta zaczyna być niebezpieczna...

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1526169

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1526174

...porównać, co obecywało PIS przed wyborami w sprawie rozliczń winnych za afery PO, a co dzieje się dziś w tych sprawach. Opieszałość rządu, Ministerstwa Sprawiedliwości, prokuratury i policji, jest co najmniej zastanawiająca. Przez rok nie potrafiono nawet postawić zarzutów !. W tym czasie ewidentny bandyta Arabski z uśmiechem na ustach bawi si e z prokuraturą w kotka i myszkę. Pytam jeszcze raz , W co "bawi" się PIS ?.

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1526175

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... a już Jarosław Kaczyński stwierdził, że dla oczyszczenia i odbudowy Polski potrzebuje drugiej kadencji. Patrząc na dotychczasowe tempo tego "oczyszczania", obawiam się, że Polska nie zostanie oczyszczona nawet po kilku kadencjach takich rządów. Ja zwyczajnie na to się już nie godzę, Ja nie mam już czasu... Mam ochotę przeżyć , choćby kilka lat w normalnej, wolnej od aferałów i agentury, przyjaznej dla Polaków Polsce. Wymagam zbyt wiele ?.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1526176

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...co pisze, ale kto pisze. Metoda działania portalowych pałkarzy... Nie macie odrobiny wstydu ?.

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1526215

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Mirosław Nalezinski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

na nich patrzy Polska. Powinni ostrzej walczyć z aferami i niesprawiedliwościami. Po pierwsze - jeśli ktoś ma wyrok, jak wczoraj Perzyński, który został skazany za zabójstwo rodziny. Nazwiska i wizerunki przestępców powinny być publikowane jak w innych państwach. Ostatnio pokazywano felieton - facet po wyroku ma płacić alimenty, ale okazało się (badania DNA), że to nie jego dziecko. A sądy nie chcą uznać badań, bo patrzą na interes dziecka, więc chłop ma nadal płacić. To nie jest sprawiedliwe. Lokatorzy są sprzedawani z domami i często wyrzucani - czy coś się tu w końcu zmieni na lepsze? Skandal! No i limity finansowe - jeśli granica dochodu jest przekroczona o złotówkę, to ludzie tracą cały zasiłek, a powinni tracić tylko tyle, o ile przekroczono limit. Proste i logiczne? Kiedy to zostanie zmienione? Społeczeństwo prosi o szybkie i pozytywne zmiany, bo poprzednie rządy dały ciała.

Vote up!
0
Vote down!
-4

Mirosław Naleziński

#1528452

Proszę państwa aby samodzielnie wykonać murzyna wystarczy mieć pudełko czarnej pasty i dziennikarza Gazety Wyborczej.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1526180

Adam Słodowy.

Pzdr

Vote up!
6
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1526201

Odnaleziono zdjęcie przedstawiające świat przed Lechem Wałąsą.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1526202

Wnioski Pytona trafne, a warto też zapytać skąd bierze się ta pewność siebie byłego prezesa-magistra i Bredzisława, którzy jawnie agitują za fizyczną rozprawą z niewłaściwą partią u właszy. Albo coś się pokiełbasiło w jednej czy drugiej głowinie albo obóz 'by było jak było" został czmś przestraszony. W głowach obu panów nie mogło się już bardziej pokiełbasić, więc chyba chodzi o tę drugą mozliwość. Cóż to takiego? Wygasający konflikt o TK? Trump w USA? Ekshumacje?Niezmiene, silne poparcie społeczne dla PiSu i rządu? Obniżka wieku emerytalnego, czyli w górę parę punktów poparcia dla PiSu? Fiasko demonstracji "obrońców demokracji" 11 XI? Trudno powiedzieć. Wiedzą o tym osoby sterujące obu panami. Przecież ich wypowiedzi to rzecz wtórna, myśli i podpowiada kto inny.Nie podejmuję się  sprawy pzyczyn  narastających obaw totalnej opozycji rozstrzgnąć.

Napisać chciałem jednak o czymś innym. Otóż, pierwszy raz od czerwca uaktywnił się Caritas w sprawie "uchodźców", sugerującznów  rządowi otwarcie "kanałów komunikacyjnych", z Bliskiego Wschodu do kraju, którymi można, drogą powietrzną, transportować "uchodźców" do Polski i nimi się tu zająć. Aktywnością wykazał się arcbp Gądecki, przew KEP, który stanowisko Caritasu poparł. Nie pierwszy to raz kiedy hierarchowie postępują tak, aby rządowi utrudnić działanie, w tym wypadku, osłabić jego opór, wobec KE i Berlina w sprawie przyjmowania "uchodźców" którzy w istocie są zwykłymi imigrantami, dążącymi za wszelką cenę do przyssania się do wymion europejskiego systemu socjalnego. Podobno ten Bergolio w Rzymie wysłał znów jakiś list do biskupów europejskich.w sprawie "zajęcia" sie "uchodxcami". Być może stąd ten nowy zapał. Caritas twierdxi, że ma zweryfikowanych kilkaset tysięcy syryjczyków na Bliskim Wschodzie którzy oczekują pomocy. Ciekaw jestem co zweryfikował i po co. Stanowisko rządu jest właściwe. WYRAZIŁ WĄTPLIWOŚĆ co do celowości całej akcji..Zadziwia upór z jaki hierarchowie wtłaczają nam tych imigrantów muzułmańskich wbrew negatywnym stanowisko zdecydowanej większości społeczeństwa. I rządu także. Po Nyczu i Polaku, trzeci hierarcha zabiega o sprowadznie do kraju wrogów chrześcijaństwa i cywilizacji europejskiej, pod hasłem miłosierdzia i otwartości. No i dba o komfort "biednych uchodźców" doradzając transport lotniczy. Kolejny przykład paranoi. Gdyby choć upomnieli się o mordowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie - byłoby to zrozumiałe. Ale muzułmanów? Niepoęte!

Rząd ma więc problem nie tylko z neokomuną jawnie nawołującą do fizycznej rozprawy z władą. Dokłada nowy problem hierarchia pod płaszczykiem dobroci i miłosiedzia. Przydaloby się kilkaset telefonów dziennie do Gniezna i na Miodową z pytaniem, ilu uchodźców, zamieszkało dotąd w obu tych arcybiskupich rezydencjach.

.  http://www.rp.pl/Uchodzcy/310129903-Rzad-zablokowal-pomysl-korytarzy-humanitarnych-dla-uchodzcow.html#ap-1

Vote up!
4
Vote down!
-1

Traczew

#1526184

 

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1526194

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1526208

umyj wpierw ręce ;).

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1526226

Gabinet cieni Grzegorza Schetyny energicznie zabrał się za robotę.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1526209

 

Co za rozmach, co za rozmaitość! :D:D:D

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1526211

To chyba dobrze, że biorą się do roboty. Większość ludzi potrzebuje stada by się w nim schować i podążać zgodnie z nurtem.

--------------------------------------
http://www.gielda-paliw.com/olej-opalowy-cena.html

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1526365

NIE NA TYM PORTALU TA REKLAMA!

Czy wyraziłam się jasno?

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1526444