Sejm opanowany przez przestępców !

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Każdy dzień przynosi nowe informacje z Sejmu RP, opanowanego przez terrorystów z Platformy Obywatelskiej i partii Nowoczesna. Terrorysta może się bowiem nazwać, że jest „obywatelski” albo „nowoczesny”, jednak nadal pozostanie terrorystą. Lub bolszewikiem. Wczoraj ci bolszewicy zabrali się za plądrowanie rzeczy osobistych posłów PIS-u, bezczelnie się tłumacząc (jak Nitras), że „spełniają rolę nieobecnych w Sejmie dziennikarzy” !

Dowiedzieliśmy się zatem, że dziennikarze mają już prawo plądrować rzeczy osobiste obywateli, a także relacjonować okupację Sejmu! To przecież jest czysta bolszewia i pełzająca rewolucja sowiecka!

Przestało być więc śmieszno, gdy robi się straszno, skoro okazało się kim jest ta hołota, która opanowała Sejm Rzeczypospolitej i teraz plądruje rzeczy osobiste posłów PIS-u. To potomkowie bolszewii, których zamiarem jest nie tylko zamach stanu, ale sprowadzenie Polski do roli niemieckiej kolonii z prezydentem Tuskiem („polskość to nienormalność”) oraz premierem Petru – wychowanym przez rodziców – współpracowników GRU.

Czyżby nie było kary na bolszewików, którzy w jawny i bezczelny sposób, mając za sobą anty-polskie media jak TVN24 i Gazetę Wyborczą, gwałcą polskie prawo, nawołując przy tym Polaków do wojny domowej? Kara taka jest i Państwo nie może być wobec terrorystów bezbronne!

Przede wszystkim należałoby pozbawić terrorystów dopływu gotówki. A więc uposażeń, pochodzących z naszych podatków. Ja sobie nie życzę, by z moich podatków ośmieszany był Sejm i organy państwa. Ja sobie nie życzę, by terroryści pozostali bezkarni, skoro Państwo nie korzysta z ustanowionego prawa! Nie życzę sobie, by banda darmozjadów robiła sobie jaja z Sejmu, organizując w nim imprezki ośmieszające choćby Boże Narodzenie !

Ja wiem, że w teoretycznym państwie, jakim była III RP bezkarni pozostali komunistyczni oprawcy. Jednak wkrótce może się okazać, że każdy złodziej, aferzysta a nawet zbrodniarz – niezadowolony z wyroku - zablokuje salę sądową i będzie ja okupować tak długo, aż wyrok nie zostanie zmieniony. Jest przecież oczywiste, że w polskich sądach zapadają wyroki niesprawiedliwe a nawet sprzeczne z Konstytucją. Jest więc uzasadniony powód do zablokowania sądów, jeśli nie poradzimy sobie z terrorem sejmowym i bolszewikami plądrującymi miejsca innych posłów.

W Rozdziale XVII Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej Kodeksu karnego czytamy:

Art. 128. § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Składajmy zatem petycje i zawiadomienia w sprawie pozbawienia terrorystów ich uposażeń i ukaranie, zgodnie z prawem ośmieszanej dzisiaj Rzeczypospolitej Polskiej i jej najważniejszego organu, jakim jest Parlament Rzeczypospolitej Polskiej.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

W jakim celu?Od tego jest rząd,prokurarura,słuzby specjalne,marszałek sejmu  i straznicy sejmowi.Za to biora  pieniadze mają władze,są naszymi reprezentamtami i to ci ludzie mają zapewnic bezpieczenstwo w sejmie na ulicy i wszedzie wewnątrz kraju.Skoro tego nie robią to znaczy ze rządzą nami nieudacznicy,albo jakies marionetki.To jest ogólnie dziwne postepowanie władz wobec tej hołoty jaka zapanowała w sejmie.Tłumaczenie ze jest demokracja jest dobra ale dla kogos kto nie widział działania słuzb w podobnych wypadkach w panstwach które naprawde są demokratyczne i ta  demokracja ma jakies granice a szczegulnie tyczace polityków.Jesli ktos otwozy mi drzwi bez mojego pozwolenia lub wiedzy moge mu rozwalic łeb bo bronie swojej własnosci,a w polsce w parlamencie ktos grzebie w cudzych dokumentach i dalej jest uwarzany za posła i polityka to ja tego nie potrafie w żaden sposób zrozumiec dlaczego to nazywa się dalej jak do tej pory i nie zmienia postaci prawnej.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1529136

"nieudacznicy i marionetki"... W końcu ktoś zaczyna to zauważać. Przed wyborami PIS obiecywał rozliczenie przestępców z PO. Tak na prawdę, PIS wygrało te wybory dzięki tym właśnie obietnicom. Co robi dziś, każdy widzi. Jeszcze troszkę i stworzą koalicję z PO. Jedno wielkie oszustwo. Przed kamerami nieugięci przeciwnicy, poza kamerami chlają razem wódę... Wygląda mi to na dobrze zaplanowana zmianę warty, utrzymująca nadal Polaków w błogiej niewiedzy i nędzy. Nie jest dziwne, że rząd , który mając pełnię władzy, przez ponad rok nie potrafi choćby tylko postawić zarzutów winnym śmierci Polskiego Prezydenta ?. Gdzie ujawnienie "aneksu" i działu zastrzeżonego IPN ???. Nic się nie zmieniło, nawet te , ukrywane przed Polakami {podobno niezwykle ważne ) wizyty w Izraelu...

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1529188

... jest PiSowski , więc nie doczeka się pan entuzjastycznego odzewu , podobnie jak ja za mój wpis przy innej okazji. Prawdę trudno znieść , a jeżeli dotyczy ukochanego wodza czy ukochanej partii to tym gorzej dla prawdy. Mimo wszystko mam nadzieję że prawda zwycięży. Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
-1

spider

#1529191

Przestępcy, którzy przemocą chcą obalić wybrany w demokratycznych wyborach parlament, blokując jego funkcjonowanie - nie mogą czuć się pewnie, skoro Kodeks karny przewiduje surowe kary za przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej.

Trudno więc oczekiwać, że wszyscy którzy te przestępcze działania popierają, przyjmą z entuzjazmem przypomnienie, że jest w Polsce bat na przestępców, okupujących Sejm. I to nie bat pisowski, tylko bat Rzeczypospolitej na zdziczałą hołotę, która przemocą okupuje salę sejmową, w dodatku plądrując papiery posłów PIS-u.

Ja rozumiem, że z braku argumentów pozostaje już tylko epitet. Bo przecież żaden platformerski portal nie pozwoli sobie na to, by zwrócić uwagę terrorystom, że zachowują się jak bolszewicy, gwałcąc fundamentalne prawa Rzeczypospolitej.

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

M.Pyton

#1529192

... skoro są narzędzia do zamykania i ewidentne łamanie prawa to dlaczego nikt nie siedzi ? Skoro PiS otrzymał mandat od ludzi to niech korzysta z niego. Czekam z niecierpliwością na aresztowania i wyroki. Pierwszy będę klaskał jak zobaczę ktorąś z tych przemądrzałych ku..w , które rządziły przez ostatnie 8 lat w więzieniu. Jak do tej pory nie doczekałem się ...

Vote up!
1
Vote down!
-1

spider

#1529193

I ja uważąm, że na zbyt wiele pozwala sie rozbestwionym zPOdziejom, nawet nie tylko o autorytet Sejmu idzie ale o zwykłą przyzwoitość - przeciez to zPOdzieje i zwykli gramdziarze siedzą w sali sejmowej i zachowuja sie jak lumpy...

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1529141

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1529157

czy nie powinno sie odebrac immunitetu poslowi ktory grzebie w cudzych rzeczach ?
Normalnych ludzi to sady zamykaja

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1529170

no tak

ale normalnych a nie debili

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1529189