BODNAR - LAUTSPRECHER DER POLNISCHEN SCHWEINE

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

FÜR DEUTSCHLAND stało się hasłem “zdrowych sił Narodu”, czyli wszelkiej maści folksdojczów, bolszewików, złodziei, zboczeńców oraz zdrajców – a także ich potomków. Wśród tej splątanej w nienawiści do Polski i Polaków masie łatwo odróżnić Tuska od Sikorskiego czy Millera od Róży von Thun, że nie wspomnę o Wołodii Cimoszewiczu, który przecież znacznie różni się od Marty Lempart. Jednak niezależnie od płci kulturowej oni wszyscy plują na Polskę i na Polaków z równą zaciekłością..

Adam Bodnar – były Rzecznik Praw Obywatelskich bynajmniej nie dołączył do grona neofitów demokracji pod germańskim przewodem. Bodnar od lat stanowił fundament „zdrowych sił Narodu”, domagających się wprowadzenia germańskiego ordnungu w Polsce. Bodnar, odbierając w Niemczech nagrodę przyznaną przez Federalny Związek Towarzystw Niemiecko-Polskich (Deutsch-Polnische Gesellschaft Bundesverband e.V.) porównał Polskę do dzikiego zwierzęcia, którego Niemcy – jako mentor – mają oswajać:

"Polska kultura prawna i przemiany po 1989 r. zostały zainspirowane i były wspierane przez niemiecką myśl prawniczą. Na tym opierało się konstruowanie w Polsce nowoczesnego państwa prawa, mechanizmów ochrony praw człowieka i demokracji. Na tym opieraliśmy naszą integrację europejską. Ale to powoduje – po stronie mentora – także szczególną odpowiedzialność. Jak w przypowieści z »Małego Księcia«. Jeśli oswoi się zwierzątko, to nie można go później porzucić". 

Bodnar wzywając Rasę Panów do zrobienia porządków w Polsce – niczym nie różni się od wykonawców woli Adolfa Hitlera oraz tysięcy niemieckich żołdaków, robiących „porządki” w okupowanej Polsce. Bodnar mentalnie nie różni się od sowieckiego okupanta, który w wyniku napaści Niemiec na Polskę – stał się wykonawcą woli Stalina – czyli pełnej integracji Polski ze związkiem Sowieckim.

Bodnar, przyrównując Polaków do dzikich zwierząt równocześnie ujawnił, że w Polsce pełnił rolę Rzecznika Polskich Świń – wymagających specjalnej hodowli przez Niemców. Ale paradoksalnie to właśnie Niemcy ujawnili, że Donald Tusk jest łatwy w hodowli…

Kim jest zatem LPS Bodnar i z jakiej hodowli pochodzi?

Bodnar uznając wyższość Rasy Panów nad Polakami ("świniami tarzającymi się w błocie") zwrócił uwagę na wagę pochodzenia wyższej od Polaków Rasy. Skąd więc się wzięli w Polsce ci, którzy domagają się niemieckiej okupacji i wprowadzenia na terenie Polski „niemieckiej myśli prawniczej”? Kto ich wyhodował???

Wystarczy sprawdzić pochodzenie Tusków, Sikorskich, Wałęsów, Cimoszewiczów, Michników i Bodnarów by się przekonać, że domaganie się sankcji na Polskę, domaganie się zagłodzenia Polaków i poddania ich germańskiemu „ordnungowi” nie jest żadnym przypadkiem. Oni wszyscy nienawiść do Polski i Polaków mają zapisaną w swoim DNA…

Dziadek z Wehrmachtu lub sowiecki czołgista, agent NKWD, folksdojcz, zbrodniarz komunistyczny, politruk PZPR, uważający się za właściciela PRL-u czy „nieznani rodzice” – to typowe przypadki pochodzenia tych, którzy chętnie powitali by w Polsce żołnierzy Bundeswehry lub Armii Czerwonej.

Wśród tych „zdrowych sił Narodu” nie znajdziesz jednego choćby potomka Żołnierzy Wyklętych…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (22 głosy)

Komentarze

... ŻYJEMY !

Vote up!
0
Vote down!
0

Apoloniusz

#1634470

Tu nie ma nic przypadkowego. 

Ponizej komentarz na profilu Interii.pl na fB do tekstu: "W Niemczech szukają szczątków funkcjonariuszy. Zginęli za homoseksualizm"

Piotr K.
Wtedy do Wehrmachtu większość ludzi wcielano na siłę bo była obowiązkowa służba wojskowa więc Niemcy nie nazywają ich nazistami. Co do policji to dla nich to naziści czy Niemcy ?
 
Tycjan Kulczycki
Piotr K.a to nie są jakieś dwa osobne gatunki, dwie osobne narodowości. Niemcy byli Niemcami. Niby wszyscy wcielani siłą, niby nikt tego Hitlera tak nie chciał, a jednak NSDAP w 1932 wygrała demokratyczne wybory z bardzo znaczną przewagą i nikt nie protestował, wszyscy zachwyceni.
 
Paweł Pachuta - Rzecznik Praw Doktorantów; w: Krajowa Reprezentacja Doktorantów, Członek Prezydium; w: Rada Główna Szkolnictwa Wyższego:
na Hitlera głosowało wtedy mniej niż w ostatnich wyborach na Kaczyńskiego, więc trudno mówić o tym, że cieszył się wówczas poparciem większości społeczeństwa - i nigdy Hitler nie zdobył samodzielnej większości w demokratycznych wyborach. Zanim zaczniesz chrzanić takie głupoty jak napisałeś, to doucz się trochę.

Romuald Kałwa:
Paweł Pachuta Hańba, że człowiek z Twoją pozycją wypisuje takie rzeczy - mieszkam na Opolszczyźnie, więc co nieco wiem o stosunku Niemców do Hitlera (i do Polaków) - w Bawarii w zaciszu do dzisiaj obchodzi się jego urodziny. Hitler miał wielkie poparcie w społeczeństwie

 

Takei kurwa "mamy elity" - obroncy morderców, kłamcy historii, "szkoła Tuska"

Vote up!
0
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1634471

Germanofilskie, wiernopoddańcze slogany, dukane po uczniowsku przez folksdojczów. Bełkot przypominający niemieckie autorstwo  "Mein Kampf" :

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

anty bolszewik

#1634809

"Bodnar stwierdził, że wspólna, przykra historia Polski i Niemiec nie powinna powstrzymywać Niemców przed krytyczną oceną polskiej sytuacji.
- Mam na myśli odpowiedzialność za to, aby rzetelnie, a tym samym także krytycznie oceniać sytuację w Polsce. Czy doświadczenia historyczne nie stały się po prostu wygodną wymówką, aby nic nie mówić?
- Właśnie ze względu na tragiczne doświadczenia historyczne, właśnie na Niemcach i na Republice Federalnej Niemiec spoczywa szczególna odpowiedzialność za przyszłość Unii Europejskiej – całej Europy, w tym państw na wschód od dawnej Żelaznej Kurtyny - podsumował".

BODNAR NAZYWA POLSKĘ KUNDLEM NIEMIEC

HOŁD NIEMIECKI BODNARA - CO ZA GNIDA

Niemcy - złodziejskie i bandyckie państwo, które wciąż przetrzymuje polskie dobra kultury zrabowane w czasie II wojny światowej, zbrodniarze, którzy z ludzi robili mydło - surowiem, mordercy dzieci, wiosek, miast, 
państwo niemeickie, gdzie zbrodnairze po wojnie piastowali wysokie stanowiska

NIE BĘDZIE UCZYĆ POLAKÓW DEMOKRACJI

Vote up!
0
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1634472

Tusk, Bodnar, Trzaskowski, Sikorski - ich proniemieckość to coś więcej niż kompleksy i koniunkturalizm

 

polecam:

https://wpolityce.pl/polityka/572179-dlaczego-ich-germanofilia-jest-tak-dramatycznie-obrzydliwa

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634476

Nieświęta trójca - zdrajcy, zdrajcy, po trzykroć zdrajcy!

Vote up!
0
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1634478

te trzy pyski mają w ślepiach pustkę ,zdradę i beznadzieję. Żerują na polskiej dobroci i naiwności ,wiedzą ,że w tych czasach są bezkarni ....nawet po latach będą jeszcze tacy,którzy w bezrefleksyjnym amoku chwalić będą ich zdradzieckie poczynania. Tego pokroju gnidy są jak gangrena ,która infekuje i tworzy nowych zdrajców i szmalcowników.
Żałosne i przykre jest to ,że nie można ich ukarać ,pozostałych im podobnych także.

Aureus

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634578

Ja ja ist polnischen schweine.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1634480

Bodnar, Tusk i całe PO są sponsorowanie przez Niemcy. Trzaskowski Kampus Polska w Olsztynie zrobił za pieniądze Merkel (ciekawe co obiecał w zamian). Tusk ma całą szafę medali od Merkel za budowanie potęgi Niemiec. Dlaczego tylu Polaków głosuje na Niemców? Niepojęte!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Dodaj własny artykuł na naszych blogach- patrz profil.

#1634481

Przez wszystkie lata swojego urzędowania Bodnar udowodnił Polakom, że Rzecznikiem Praw Obywatelskich w wolnej Polsce może zostać najgorsza, plugawa i antypolska kanalia.

Oto opinia Piotra Gontarczyka:

https://wpolityce.pl/polityka/260183-nie-dziwie-sie-ze-ktos-taki-jak-adam-bodnar-jest-kandydatem-po-i-sld-na-rzecznika-praw-obywatelskich-kilka-slow-przypomnienia

Vote up!
41
Vote down!
-6
#1634483

Za kogo robiłby Bodnar w niemieckim obozie koncentracyjnym?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634485

 za sługę "doktora" Mengele.

"gotowałby" strzykawki i warzył trucizny. 

duet byłby zgrany - dwa germańskie cwele!

zasłużyli na Piekło, za życie pełne zbrodni, i nienawiści

Do Naszej Wspaniałej OJCZYZNY.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634588

     Najgorsze w tym, że chyba nam Polakom przyjdzie rozliczać tych zdrajców, bo obecne sądy na ich podbudowie. To jest koszmar...

Vote up!
0
Vote down!
0

ronin

#1634495

To masz na myśli?

https://www.youtube.com/watch?v=WhvnLx8ZFXE

Szczególnie 20 minuta i 30 sekunda

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634508

Żołnierze, którzy walczyli z okupantem niemieckim przewracają się w grobach, patrząc na tych folksdojczów

Vote up!
0
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1634502

o Bodnarze i całej śmierdzącej opozycji. To świnie, tuczone przez dekady, niemiecką paszą. Sam przyznał, iż zostali "oswojeni", a teraz gdy utracili koryto czują się porzuceni i psim skamleniem (świńskim kwikiem) proszą o wsparcie w powrocie do koryta. Ręce same zaciskają się w pięści. Jak długo jeszcze będziemy tolerować tolerować to s...o. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634506

Tak długo jak zajmie nam (większości) zrozumienie prostej prawdy, że czas wziąć sprawy w swoje czyli suwerena ręce. Te ręce jeśli bronią słusznej sprawy, bronią ojczyzny - nie muszą się bać potępienia i krwi w jakiej się zanurzą. Polska warta jest śmierci wroga. Tak postępowało wiele pokoleń naszych polskich przodków. Sytuacja nieuchronnie ewoluuje w kierunku punktu naszej historii w którym albo się poddamy i zrezygnujemy z polskości, co dla wielu jest nienormalnością, albo weźmiemy sprawy w swoje ręce,pomijając wszystkich polityków. Martwi mnie tylko że działania polityków PiS mogą to starać się uniemożliwić, ze szkodą dla Polski.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634520

mówi nam POLAKOM

:

https://www.youtube.com/watch?v=mpu2hLXanks

 CO NALEŻY UCZYNIĆ! gdy wróg chce podpalić Nasz DOM.

To podpalanie trwa już od wielu lat. Czym bowiem był magdalenkowy syf? Czym wcześniej "rządy" posowieckiej czerwonej mafii co na tankach wjechała do Polski? Czym były jak nie podpalaniem Polski wydarzenia grudniowe na Wybrzeżu?

: zbrodnia czerwonych bandytów

FILM DOKUMENTALNY

:

https://www.youtube.com/watch?v=7YAz6pDg5-o

 

Czym jak nie podpalaniem stan wojenny sowieckiego psa - spawacza?! Czym jak nie podpalaczem ten niemiecki tuski pomiot, po którym ruiny i zgliszcza! Rozkradziony i zniszczony przez aronów bucholtzów i innych psów lewandowskich polski przemysł!

trzeba krwi

:

https://www.youtube.com/watch?v=mpu2hLXanks

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634539

film niedostępny. Cenzura?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634561

film dostępny

:

https://www.youtube.com/watch?v=7YAz6pDg5-o

porażające sceny..... 

Pracowałem tam niedaleko w WTW, czyli w Wydziale Transportu Wewnątrzportowego. Przy tej samej ulicy, Polskiej chyba, gdzie Janek Wiśniewski padł - zastrzelony przez bandytów czerwonych, w Czarny Czwartek 17 Grudnia 1970.

 Byłem inspektorem od wagonów i lokomotyw na terenie Portu Gdynia. Za płotem mieliśmy Stocznię Gdynia. Bywałem na wodowaniach statków, gdy nadawano imiona rozbijając o burty butelki szampana.. Do dziś widzę te sceny. I te wodowania......Pracowałem w tym WTW, gdzie za szefa mielismy  wstrętnego komucha. Ogrodnikiem był z wykształcenia no i szefował nas - techników, inżynierów, magistrów. Powiedział do mnie mój bezpośredni szef od kolejowego transportu, mgr. inż., że po tej naradzie jak go obtańcowałem i wyszedłem, powiedział do pozostałych, nie ogrodników jak on matoł - albo on, albo ja....Do mnie to się odnosiło. No więc się zwolniłem, żeby dalej mógł tam się panoszyć.

Latem 1975 zacząłem pracę na PKP, jako maszynista CMD, czyli maszynista Ciężkich Maszyn Drogowych. Moją maszynę chłopaki nazywali taksówką. To była Profilarka do tłucznia    USP 3000 C

:

https://www.google.com/search?sxsrf=AOaemvIWV2klBQwBSTQN1FAEcHToP3TY8g:1635829872102&source=univ&tbm=isch&q=USP+3000+C&fir=8UVYkTts_MpvcM%252CnAb1MC1oUJAVzM%252C_%253BFt6Mc2kqBAr2jM%252ChXcjIVG1Dvb4FM%252C_%253BfkPtBOH11IOnMM%252CpxTJ3DnSmpvMgM%252C_%253BK-mp2LlyrTaXdM%252CHCbQS5p1iNTfzM%252C_%253Bpk9nNP2uXMNhFM%252CtCx42XLn9ThKKM%252C_%253BtaFP9EPmhcg9eM%252CgAEZXH1lU6y2lM%252C_%253Bes7i_rk-R6BnrM%252C5vUbLaiJLBB4QM%252C_%253BgtV3RNp0DnsgnM%252CkXvpTrMoOLzyoM%252C_%253BLcwNNVwalHDpkM%252C5vUbLaiJLBB4QM%252C_%253B1WsuVZJKn0_3OM%252CkXvpTrMoOLzyoM%252C_&usg=AI4_-kQ-u6Ewb-TU60Bgmp0_Hdz3l7iELQ&sa=X&ved=2ahUKEwitw8GT9fjzAhXvkOAKHTpwBL8Q7Al6BAgCEEA&biw=780&bih=357&dpr=1.75

Pracowałem na PKP 9 lat - do 1984, gdy w Lany Poniedziałek po stanie wojennym czerwonego bandyty - spawacza, wyjechałem na wycieczkę do Berlina Zach. no a stamtąd 12 Grudnia 1984 z Frankfurtu nad Menem do USA, gdzie wciąż jeszcze jestem, no ale mam dość!

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634597

Rzygam takimi ludźmi. Nigdy bym nie chciał go osobiście poznać, bo mógłbym po prostu nie wytrzymać nerwowo i "przywalić plaskaczem". Ale takich polskojęzycznych folksdojczów mamy u nas mrowie. Ja też się dziwię, że tylu Polaków głosuje na proniemiecką partię PO czy też ogólnie na totalną opozycję. Po prostu tego nie rozumiem. 

Za materiał 5+.

Pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1634580

Bodnar - wyjątkowo obrzydliwa, odrażająca i antypolska kanalia!

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1634587

Tusk, Bodnar, Trzaskowski, Bolek to "druga liga".. Więc kto w Polsce należy do tej "pierwszej'? Ci co decydują są "niewidoczni", bo dobrze grają swoje role "prawie patriotów".. Jednak po ich "owocach" można ich rozpoznać.. Dlaczego do tej pory nie było lustracji? To oczywiste, żydokomuna musiała "utrwalić swoją władzę".. Dlaczego do tej pory nikt z '"przywódców" nie wystąpił o reparacje od Rosjan, Ukraińców, a w szczególności od Niemców?  Nasze reparacje od Niemców dostał już Izrael, więc tym "spokrewnionym w naszych elitach" nie wypada dążyć o to samo dla Polski. Dlaczego 'totalna opozycja tak walczy o "'wielokulturowość" w Polsce..? W "mętnej wodzie" można zawsze więcej ukryć, okraść i zmanipulować..

Vote up!
0
Vote down!
0

RAK

#1634589

się Niemcy czego bać

:

https://gloria.tv/post/3RmTzsFjNqZNCKg1nzdHzywxY

Nie ma winy bez kary.

&

https://www.mysticsofthechurch.com/2009/12/therese-neumann-mystic-victim-soul.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634594

- zaniedbuje.

Należy w ogólnopolskich mediach ogłosić aby osoby które pisały skargi do poprzedniego Rzecznika Spraw Obywatelskich Bodnara i nie otrzymały żadnej odpowiedzi lub odpowiedź odmową w sprawach oczywistej krzywdy obywatela zrobiły to ponownie bo prawdopodobnie ten faszystowski gad kolaborujący z obcą agenturą i zdrajcami mógł zniszczyć otrzymane pisma.

Ja przyznam że korzystałem z bezpłatnej pomocy prawnej która nic mi nie pomogła a wręcz wprowadzała mnie w błąd bo jak wiecie togowce to jedna kasta i jedyne czym się zajmowali to agitacją na rzecz PO i krytyką Rządu PiS-u i ministra Z.Ziobry.

Tym się zajmowali "bezpłatni" adwokaci.

Do tego stopnia mamy wykolejone Państwo. Polski Rząd po raz kolejny przespał krytyczny moment.
Muszą powstać jakieś niezależne od tej bandy wywrotowców w togach szkoły prawnicze aby kształcić ludzi i wymienić to komunistyczne bydło na normalnych prawników.

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634598

Teraz okazuje się dlaczego ten stwór tak długo zwlekał z odejściem... kadencja była za krotka,  aby wszystkie świństwa, które zaplanował zrealizować. Cała zbójecka kasta mu w tym pomogała. Żałuję, że go nie wywieziono na furze gnoju. Na to zasłużył...

Serdecznie pozdrawiam. 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634616

- to powoduje pewną frustrację u mnie którą pewnie da się zauważyć ale ma ona swoje podstawy bo chciałbym wspierać kogoś komu ufam a po Bolku mam do dziś zadrę w sercu.
Mnie jego dziejowe kłamstwo dalej boli bo ta bolkowa świnia i łachudra zrobiła jednoosobowo największą krzywdę Polsce i Narodowi Polskiemu w naszej historii. To dzięki niemu trwa ten kocioł z postkomunistami i z żydami w polskich sądach.

Jedna z kolejnych spraw to odnajdywanie naszych potajemnie pomordowanych w dołach i ustalanie ich tożsamości po DNA - OK ładne to i potrzebne ale ja się zapytam - a co z żywymi ? - tylko o nieboszczyków dba polski Rząd ?
- bo tu nie tylko o przesiedlanie do Polski tych z wywózek na Sybir i do Kazachstanu chodzi co też im idzie przeraźliwie wolno - ale i o sowietyzowane i zniemczone polskie dzieci !!!

Czy nie powinni dać ogłoszenie na wschodzie i zachodzie w mediach aby jeśli ktoś podejrzewa polskie korzenie i że pochodzi z porwania w wojnę tych dwóch bandyckich ludobójców to Polska wykona im bezpłatnie badania DNA ?

To dopiero się szum podniesie na świecie !!!

Ja na przykład chciałbym będąc porwanym jako dziecko żeby Polska zadbała o poszukiwania i pomogła w odnalezieniu własnej tożsamości.
U wielu sąsiadów za granicą widzę polskie rysy i niebieskie oczy bo na ten przykład putin to oryginalny Azjata.

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634618

Przepraszam za podwójny tekst - pomyłkę

Serdecznie pozdrawiam. 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634617

niemieckie ścierwa pewnie od zawsze wiedziały, i wiedzą, że ścierwami obrzydliwymi są. Taki ewidentny wniosek się nasuwa, gdy pomyślimy o tych dziesiątkach, a może i setkach tysięcy Polskich maluszków - chłopczyków i dziewczynek porwanych od Polskich Rodziców w Polsce, i germanizowanych. Gdyby szwaby nie wiedziały, że mają wstrętne paskudne, niemieckie geny, charaktery, czyż próbowaliby się ulepszyć POLSKIM, WSPANIAŁYM, NAJWSPANIALSZYM   GENOMEM???

Odpowiedź TO oczywista oczywistość!

Teraz jesteście Niemcami

:

https://www.dw.com/pl/germanizacja-polskich-dzieci-film-i-ksi%C4%85%C5%BCka-maj%C4%85-przybli%C5%BCy%C4%87-niemcom-ich-wstrz%C4%85saj%C4%85ce-losy/a-52748699

&

https://www.google.com/search?q=porwane+przez+Niemc%C3%B3w+polskie+dzieci+-+ksi%C4%85zka&tbm=isch&chips=q:porwane+przez+niemc%C3%B3w+polskie+dzieci+ksi%C4%85zka,online_chips:germanizacja:BcpEq73-f14%3D&hl=en&sa=X&ved=2ahUKEwiNzujMxv3zAhWRqXIEHTZRA7gQ4lYoA3oECAEQGA&biw=771&bih=347

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634681