Dylemat mafii: Czym straszyć Polaków przed wyborami?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Im bliżej do wyborów samorządowych, tym więcej strachów w germańskich mediach. Niemcy mają bowiem świadomość, że projekt budowy polskiej kolonii, gdzie Polacy zatrudniani na śmieciowych umowach, wykonywać będą niewolniczą pracę na rzecz niemieckich koncernów – runie po przegranej partii, stworzonej za niemieckie wówczas marki.

Mówiąc o niemieckiej marce, warto podkreślić, że Niemcy zamienili ją na euro, aby ostatecznie podbić cały kontynent – bez jednego wystrzału z pancernika Bismarck. To co Niemcom udało się zrobić z Grecją, która wyprzedaje swój kraj, by spłacać niespłaconą pożyczkę z Deutsche Bank dla uratowania swojej gospodarki – wymyka się z rąk Niemców w przypadku Polski.

A przecież okupująca Polskę Platforma Obywatelska robiła co mogła do spółki z PSL, by Polskę tak zadłużyć, by ją ostatecznie sprzedać Niemcom – tak jak aferałowie do spółki z komunistami i PSL sprzedali niemal cały polski przemysł, polskie przetwórstwo a nawet polski handel. Dziś łatwo sprawdzić, że ceny na te same towary w Lidlu lub Kauflandzie, są często o 50% wyższe niż w Niemczech, zaś pracownicy tam zatrudnieni zarabiają nawet 4-krotnie mniej!

Ta sytuacja zmieniła się, po odcięciu od koryta przez Polaków pro-niemieckich okupantów, pod których ochronnym parasolem grasowały w Polsce mafie paliwowe i vatowskie oraz czyścicieli kamienic – jak ten generał ze sztabu zbrodniarza Jaruzelskiego, który za „wolnej” Polski dorobił się na warszawskich kamienicach majątku o wartości 100 mln zł !

Odcięci od koryta funkcjonariusze Platformy Obywatelskiej oraz PSL nerwowo wymyślają więc coraz to nowe strachy przy wsparciu anty-polskich mediów. Ostatnio więc śledczy żurnaliści GW wymyślili, że nagrania funkcjonariuszy PO w restauracji u Sowy, były dziełem rosyjskich służb(sic!) Wniosek? To Putin zdecydował o tym, że PIS wygrał wybory prezydenckie i parlamentarne. Idąc dalej tym tokiem myślenia: PIS jest to partia pro-rosyjska, której celem jest wyprowadzenie Polski z UE !

Ta rewelacja GWna Michnika jest na poziomie przygód agenta Stirlitza, który spotykał się z agentami GRU w berlińskiej restauracji „Elephant”…

Bo za tą rewelacją, której zadaniem jest obrzydzenie PIS-u przed wyborami samorządowymi, kryją się dręczące pytania. A więc:

1. Kto sporządził teksty, które ministrowie PO odczytali przed rosyjskimi mikrofonami w restauracji „Sowa&Przyjaciele”? Czy był to Donald Tusk -„człowiek Moskwy” w Warszawie czy też sam Putin?

2. Kto nakazał ABW, aby lokal kontaktowy rosyjskich służb nie był sprawdzany przed biesiadami funkcjonariuszy PO, skoro na nagraniach zarejestrowano nawet samego szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego Pawła Wojtunika?

3. Czy kompromitujące nagrania funkcjonariuszy PO, którzy przyznali się do zbudowania w Polsce teoretycznego państwa oraz „ch…,d… i kamieni kupy” miały stanowić dla Putina rodzaj haka na Tuska, gdyby ten chciał zwalić całą winę za zamach pod Smoleńskiem na Rosję?

Wszyscy Polacy pamiętają słynne żółwiki uśmiechniętego Tuska do Putina na miejscu katastrofy. Wszyscy pamiętają, że po śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wicepremier Pawlak „wynegocjował” z Gazpromem najdroższą w UE cenę za gaz z Rosji, darowując dług w kwocie 1,2 mld zł – podczas gdy to prezydent Kaczyński ostrzegł rząd Tuska, że powoła komisję śledczą, gdyby do tego doszło. Pamiętamy te umizgi Komorowskiego do Miedwiediewia i Sikorskiego do Ławrowa oraz wyjazd marszałka Borusewicza do Rosji, w ramach nawiązanych „modelowych” stosunków z Rosją…

W obliczu kolejnej klęski wyborczej – mafia, która rządziła Polską – postanowiła postraszyć Polaków PIS-em, do którego także trafiły nagrania z restauracji „Sowa&Przyjaciele”.Ta restauracja stała się w wg. Gazety Wyborczej” – punktem kontaktowym rosyjskich służb, jak restauracja „Elephant” w Berlinie w czasach agenta Stirlitza.

Na „ustalenia” śledczych GW natychmiast rzucili się funkcjonariusze PO, w tym agent SB Rosati (TW BUYER) oraz Krzysztof Luft –, wietrząc w nich oręż przeciwko PIS-owi w kampanii wyborczej: „Bez afery podsłuchowej PIS nie wygrałby podwójnych wyborów w 2015. Jeżeli więc za aferą podsłuchową stały służby rosyjskie, które podsunęły ją ówczesnej opozycji to znaczy, że w istocie to Rosja "zainstalowała" w Polsce obecne władze państwowe” – napisał Luft w Polityce i powielił to w internecie.

Warto więc przypomnieć, że Luft był rzecznikiem prasowym rządu Jerzego Buzka. Dziś zaś rzecznikuje Platformie Obywatelskiej, Z kolei sam Buzek został zwerbowany przez Wywiad Wojskowy PRL w roku 1971 przed wyjazdem na stypendium naukowe do Wielkiej Brytanii (1971-72r). Po strajkach sierpniowych 1980 roku Jerzego Buzka skierowano do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”, gdzie działał jako niezwykle groźny dla ludzi podziemia anty-komunistycznego agent o ps. TW KAROL….

Tak więc mafia do spółki z dawną esbecją usiłują wpłynąć na Polaków, by znów wybrali Platformę Obywatelską i ponowną okupację Polski….

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

 PO-PSL sprzedawali Polskę za półdarmo, by Polska nie stanowiła zagrożenia i konkurencji dla Niemiec.

PiS natomiast wydaje setki milionów dla żydów, a to na renowacje żydowskich cmentarzy, a to na muzea i teatry żydowskie w Polsce, oraz na wszystkie imprezy związane z żydami, tak jak na przykład "dni kultury żydowskiej w Polsce" itp.

PiS dodatkowo uszczupla budżet państwa pożyczkami wielomiliardowymi dla banderowskiej Ukrainy.

A przecież każdy wie że Ukraina to bankrut niewypłacalny i nie odda pożyczonych pieniędzy od Polski.

Więc dla czego PiS to robi i w czyim imieniu??? Czy tego chcą Polacy???

Jak ta Polska ma się rozwijać i rosnąć w siłę??? Jak każdy rząd który rządzi, rozdaje majątek Polski obcym państwom!!! Dbając lepiej o interes obcych, jaj swój Polski.

 

Vote up!
14
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1571891

Zabawne, że obie strony PO-PiSu stosują dokładnie ten sam numer z oskarżeniami o ruską agenturę jak im się coś nie podoba. Ciekawe jak długo Ciemny Lud będzie to kupował...

 

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1571901

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jjr nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

O co Polaczki wam chodzi. Zawsze kochaliście i wybieraliście do władzy sowieckich agentów, szeptaliście im do uszu czułe słówka sypialiście z nim a teraz co już się znudziło ?????

Na przykład taki Wysocki ulubieniec naszych salonów ach, och, mąż świetnej aktorki Mariny Vlady ówczesnego sekretarza  komitetu centralnego francuskiej partii komunistycznej stukacz i właściciel jednego z trzech jeżdżących w owych czasach po Moskwie mercedesów.

Pozdrawiam

P.S. Stukacz to po radziecku donosiciel.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1571902

na ten temat jest tyle, co komentatorów. Niektóre mówią, że to właśnie służby amerykańskie, a nie ruskie, spowodowały owo przesilenie, bo zachciało im się wrócić do Europejskiej polityki, w sumie nie ma to znaczenia.

Czy to ruscy, czy pruscy, czy amerykańsko-żydowscy, to i tak rozgrywają Polskę i Polaków tak jak chcą, a my dzięki naszym spolegliwym władzom wykonujemy ich polecenia.

Dofinansowujemy ukraińców, chociaż to potomkowie zbrodniarzy wołyńskich, nie przeprosili nas i nadal na nas plują! Dofinansowujemy żydów, chociaż to kłamcy, manipulanci, zdrajcy i potomkowie zbrodniarzy stalinowskich, i także nadal na nas plują!

Cóż, ci co chcą robić kariery mają komu służyć i skąd brać pieniądze, szkoda tylko, że i naszymi pieniędzmi z podatków posługują się głównie do realizowania swoich celów, a Polaków mają za nic!

Vote up!
18
Vote down!
-4

Serce słowianki nie zna łez ...

#1571908

Takie głupie straszenie Polaków jest przeciwskuteczne - jak złodziej może przekonywać by znów go wybrano? Przecież wiadomo, że się nie zmienił...

Vote up!
11
Vote down!
-1

Yagon 12

#1571913

Samo sedno! 

Vote up!
4
Vote down!
-3

viki

#1571933

muszę zacytować George'a Orwell'a:

„Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.”,

zatem tym razem bądźmy mądrzy przed szkodą!!!

Vote up!
8
Vote down!
-1

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1572000

Kto rządzi Niemcami ?Soros poprzez Merkel.Inni jego rodacy również.Może przypomnę co było tuż po wojnie,bo to fakty mało znane.Po wojnie żydzi tytułem odszkodowań za "holokaust" zażądali ogromnych sum od Niemiec.Niemcy były zrujnowane i z pustym skarbcem,więc uzgodniły z żydami że będą ich spłacać akcjami najlepszych niemieckich firm i banków.Te akcje żydzi posiadają do dziś.Pytam zatem czyja jest niemiecka gospodarka Niemców czy żydów ?Tak więc pisanie że Niemcy to,Niemcy tamto,to jest zaciemnianie rzeczywistego obrazu sytuacji a tak naprawdę wybielanie żydów a Niemcy służą tylko za chłopców do bicia.Jeśli chodzi o niemiecką markę to kolejne twierdzenia z sufitu.Niemcy (ludzie) nie chcieli pozbywać się marki i zapowiadają że ją przywrócą jak tylko wysadzą z siodła Merkel.Grecję utopili greccy politycy,którzy obiecywali wyborcom "złote góry" a pózniej nie mieli środków na spełnienie obietnic wyborczych,więc zadłużali Grecję na prawo i lewo.Nasze posty i komentarze czytają ludzie,którzy chcą się dowiedzieć prawdy,zatem piszmy prawdę nawet jak jest ona niewygodna.

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Mirek300

#1572021

Tylko ruscy mieli takie możliwości. Tylko ich agenci mieli wolną rękę i zaufanie.  

I wywalili niemcom PO, w ramach odwetu z ukrainski majdan.

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1572063