Ważna decyzja Gabinetu Cieni PO: Wszyscy będziemy siedzieć !

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

W podziemiach willi rzecznika rządu Urbana, który wylansował kandydata odnowionej PZPR na stanowisko prezydenta Warszawy, odbyło się tajne posiedzenie gabinetu Cieni PO. Przestępcza Organizacja (PO) w pierwszej kolejności rozpatrzyła wniosek b. prezydenta a zarazem agenta SB Bolka. "Jedyne, o co mogę się starać, to o to, by być szefem więziennictwa, żeby Kaczyńskiego wsadzić do więzienia" – oświadczył TW Bolek w Internecie.

Gabinet Cieni przez aklamację przyjął starania laureata Pokojowej Nagrody Nobla, który po odzyskaniu koryta przez Przestępczą Organizację (dalej PO) - zostanie szefem więziennictwa w odnowionym teoretycznym państwie!

W następnej kolejności Gabinet Cieni rozpatrzył wniosek legendarnego Władka Frasyniuka, aby władze PO potraktowały funkcjonariuszy policji tak, jak potraktowani zostali funkcjonariusze stalinowscy. W ożywionej dyskusji nie znaleziono jednak jednego przykładu, by funkcjonariusze PRL zostali potraktowani w III RP i żeby funkcjonariuszowi stalinowskiemu spadł włos z głowy w III RP. Ten błąd PO postanowiła naprawić, obiecując aresztowanie wszystkich funkcjonariuszy reżimu kaczystowskiego, który jest oczywiście znaczne gorszy niż reżim stalinowski.

Ten niewątpliwy fakt potwierdziła znana bojowniczka o wolność i demokrację, Stalińska. Stalińska, która w prostej linii wywodzi się z okresu stalinizmu (jej zmarły ojciec znany był na Politechnice Gdańskiej, jako rektor „Stalin”) zaproponowała rządowi wprowadzenie programu budowy więzień w odnowionym teoretycznym państwie. Po to, by pomieścić wszystkich aresztowanych, gdy PO już wróci do koryta.

W związku z tą propozycją ustalono, iż rząd PO złoży zamówienie legendarnemu Władkowi na przewóz TIR-ami aresztowanych w całym kraju pisowców i ich zwolenników do tymczasowych obozów koncentracyjnych, tj.zanim nie wybuduje się nowych więzień. Legendarnemu Władziowi pomagać będzie legendarny bojownik o kasę Pinior wraz z baronem Gawłowskim. Całość operacji nadzorować będzie pani Tereska Piotrowska, która kierowała MSWiA w rządzie premierki Kopaczyny.

Ustalono także, że poseł Szczerba przygotuje listy proskrypcyjne funkcjonariuszy policji , zaś dokładne dane funkcjonariuszy zostaną rozwieszone w miejscach publicznych, by społeczeństwo mogło samodzielnie rozliczyć się z kaczystowskim reżimem. Podobnie potraktowani zostaną zwolennicy PIS. Na koniec tej części posiedzenia – Grzegorz Schetyna wyraził nadzieję, że program budowy więzień stanie się kołem zamachowym odnowionego teoretycznego państwa…

W dalszej części posiedzenia Gabinetu Cieni omówiono wyzwania gospodarcze, które staną przed odnowioną teoretyczną administracją teoretycznego państwa. Chodzi o „brak piniędzy” na program budowy nowych więzień. Jednak według wybitnego ekonomisty Vincenta celnym posunięciem jest zapowiedź Schetyny, że PO jedną ustawą zlikwiduje wszystko, co wprowadził rząd  PIS. Tylko zlikwidowanie 500+ pozwoli na budowę 1000 nowych więzień rocznie! – zauważył Vincent. Z kolei przywrócenie wieku emerytalnego do 70-tki, da kolejne oszczędności, dzięki którym będzie można przywrócić działalność zagranicznych mafii vatowskich na terenie teoretycznego państwa. „Tego oczekuje od nas Europa” – podsumował swoje wystąpienie wybitny ekonomista Vincent.

Przyszły rząd teoretycznego państwa potwierdził zapowiedzi PO, że przywrócone zostaną emerytury ubeckie –  jako istotny element polityki społecznej odnowionego teoretycznego państwa. Ta zapowiedź ucieszyła kandydata z wysuniętego ramienia Jerzego Urbana, Rozenka.  Schetyna także potwierdził, że teoretycznego państwa nie stać będzie na rozdawnictwo w ramach programu 500+ tym bardziej, że polskie kobiety zamiast pracować do emerytury na rzecz teoretycznego państwa – zajmują się dziećmi. I to niestety – dziećmi polskimi, a nie dziećmi urodzonymi w krajach arabskich ! Ten epokowy program wsparcia imigrantów arabskich oraz ubogacenia kulturowego polskich przedszkoli, szkół i miast przez wyznawców Allaha zostanie natychmiast wprowadzony, gdy tylko PO powróci do koryta. „Tego oczekuje od nas Europa” – podsumował swoje wystąpienie przyszły premier z wysuniętego ramienia Przestępczej Organizacji.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

   Ale jaja, ale jaja... stwierdziła Bieńkowska. My za 6 tysi nie będziemy złodziejami, bo my jako szanująca się mafia spadkobierców elity POokrągłowo- stołowej kradniemy miliardy. Ale jaja, ale jaja...

Vote up!
15
Vote down!
-1

ronin

#1569321

ludziki! Euuuurropa, to fetysz, niedowartościowanych ludzików! Nie dobro Polski, tylko co na to Niemcy! A Niemcy mają taki burdel u siebie, że aż żal  patrzeć!  "Kobiety powinny nosić bransoletki, oznaka, że nie chcą być gwałcone"!?! Chcieli zrobić w Polsce kolonię swoich niewolników! Tak się narobiło, że mądry rząd Polski, zawstydza, półgłówków łunijnych! Gdzie im do narodu polskiego? Dzięki Bogu teraz, bo poprzednicy byli szczęśliwi, że są namiestnikami obcych państw i jeszcze mieli za to płacone, żebyśmy trwali w biedzie, ku chwale sąsiadów! 

Vote up!
16
Vote down!
-1

viki

#1569323

Vote up!
15
Vote down!
-1
#1569355

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Orno (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy n wdzsz skąd trz tn nsz "mądry rząd" sprwdz slmstów, czy n wdzsz tych plnych n brąz n lcch?? l Ty pwn myślsz, ż t fkt lt d kwtn?? pz tym n wdzsz tg, ż tn nsz "mądry rząd w dróżnn d pprzdng, który lzł rwy szkpm, lż rwy pjstym chzrm??? Czy Ty n wdzsz tg, ż tn nsz "mądry rząd" wywdz sę d tg smg krągłg kryt c Pprzdn??? Cś m sę wydj, ż ttjsz frm m PSdwt pjęc nszg "mądrg rząd" ?????
Vote up!
1
Vote down!
-8
#1569430

Śladem bolszewickiego łgarza Szczerby ze szczerbą w rozumie idzie nienawidząca polskiego patriotyzmu cała kryminalna i postbolszewicka mafia z PO.

Przecież, przez tyle lat ci antypolscy zbrodniarze bezkarnie rabowali Polskę i Polaków, że teraz porobiły im się groźne szczerby w rozumie. I od chwili utraty rządu przez antypolską PO - pragną rozlewu krwi na ulicach, organizując lewackich bandytów i wszelkich innych bandziorów  do ataków na polskich patriotów oraz  policję.

Potrzebna nowa Bereza Kartuska dla przestępców i mafiozów z PO oraz postbolszewicką swwołocz - wszyscy oni marzą o tym, jak to stwierdziła zdegenerowana komunistyczna agitatorka Holland: "żeby było jak było"... Czyli o możliwości dalszego bezkarnego rabowania Polaków.

Vote up!
16
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1569340

PIKNE1

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jerzy Zerbe

#1569331

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1569336

PObudujem więzienia! i kaczystów wsadzim.

Mamy takie zachcenia!

ale g.....no POradzim........

 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1569337

Bolek jako szef więzienia dla PO-szustów- Mrożek się kłania...

Vote up!
10
Vote down!
-1

Yagon 12

#1569339

M.PYTON kapitalny artykuł. A swoją drogą, POlszewicy skąd wy q...wa bierzecie takich kretynów jak Bolek, czy Szczerba?, skąd?. Tragiczne i smutne jest to, że przyszły szef więziennictwa w Polsce był kiedyś Prezydentem tejże Polski, totalny koszmar.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1569348

Szef więzienia zwanego Polską Rzeczpospolitą Ludową (PRL)

Vote up!
7
Vote down!
-1

michael

#1569374

POdobnie jak „dwa nagie miecze” - Polacy interpretują atrapę DłuuugoPiSu, na tropie wróżby - wieszczącej przyszłość dla szczących ( tak samo jak na znicze)  na prawą i sprawiedliwą państwowość Polski.

Fenomenalny DługoPiS ( nomen est omen) -> Polacy przyjmują jako wróżbę dobrych zmian, najważniejszych dla dobrej przyszłości => Długo PiS będzie rządził w Polsce, na Szczęściu  dobrych wyborów Polaków.

POsiedzenie, antypolskiej - Przestępczej Organizacji.... POsiedzenia rozkładają się (fermentują) -> na ławeczkach dla (sz)czekających degeneratów, straszących (siebie samych) normalnością państwa - rządzonego, wybranym Prawem i Sprawiedliwością…

POsiedzenia służących (wrogów normalności Polski) - służą łupaniu mózgo(w)nic członków Przestępczych Organizacji - związanych samorządowym łupieniem Gospodarki Polski ( pod „rozgrzanymi” togami nadzwyczajnych kast )–> służących „prawnemu” ogłupianiu POpulacji  (POpularyzowaniem w mediach „teoretycznego państwa” - PANowania PANIki Sądownictwa Najwyższych Niegodziwości) – "sądowo" dyskredytujących (za niemieckie- jenieckie „kredyty”) normalne, dopiero organizowane – sprawiedliwe (dowodzenie) wyboru drogi wiodącej do najlepszego z możliwych  sposobów gospodarowania kapitałów, Ludzkich Praw, możliwości umysłowych od pokoleń zasługujących na Sprawiedliwość Państwa.

Państwa sumiennego, wymodlonego i modelowanego umysłami i zdolnościami Polaków dla prawidłowego osądzenia i prawnego POsadzenia - anormalnie aktywnych antyPolaków - we właściwych przybytkach, do karnego POwstrzymywania przestępstw antypolskich.

Na drodze POwstrzymywania ZARAZ - uLicznych nosicieli chorób - epidemicznych demonów – samorządowych samosądów antypaństwowych - POdległych Przestępczej Organizacji, lokalnie łupiącej Obywateli, SYSTEMatycznymi publikacjami – akcyjnych głuPOt "sądownicaTW"...

- Wyciskających ostatnie POty z antypolskich „wyroków sądowych” – (POwieLeń) KALEK najwyższych niegodziwości „sądowych” POpełnianych na POsiedzeniach recydywy Przestępczych Organizacji - POwołanych zagranicznie = PANIcznie do panowania „opozycyjnego” chamskiego hamowania wszelkich prawych i sprawiedliwych – pro państwowych inicjatyw gospodarczych – innowacyjnych wdrożeń Ekonomicznych, owacyjnie BOGAcących Konstytucję uMySłów bioLogicznej Lud(z)kości…

Pozdrawiam J.K.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1569379

I patologia znalazła się za kratami.

Ale to mało prawdopodobne gdy rządzi PiS, a raczej UW, UD i PO, bo z PiS-u w rządzie już tylko niedobitki pozostały.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1569381

Dobra przyszłość Polski - leży za dobrymi chęciami – zależnymi  od górnych natchnień boskich większości Polaków - a nie od odgórnych marszy kiszek, jelit „elit” (władzy niegodnych) ciągle głodnych finansów -  bo „prawnie” bezprawnie marnotrawiących kapitały gospodarcze Państwa Prawa zwykłych Podatników…

Zwykłych szanować najwyższe wartości – powinności sprawiedliwej państwowości, własnej Ojczyzny - właściwego Państwa Prawa –> dla mądrego sądzenia, osądzania użycia i możliwości zużycia „wiedzy sędziów” – o Prawdzie faktycznych czynów „sądownictwa” ( zasadzających się na nie ściganiu najniegodziwszych zbrodni zorganizowanych - dla zabetonowania „wymiaru sprawiedliwości”...

Aby Sprawiedliwość nie była dostępna - w sądach dla zwykłych Polaków…

Polaków doskonale (do skonania doświadczających Prawdę lokalną o antypaństwowych czynach samorządów antypolskich) - o faktach, które powinny być profesjonalnie sondowane, lustrowane, konfrontowane (z rzeczywistością oczywistych nadużyć)...

Powinny być sondowane z użyciem (najwyższej jakości) praworządnej,pro społecznej - faktycznej kontRoli (przestępczej roli sędziów skorumpowanych - dla nie ścigania przestępstw antypolskich) - bez nadużywania formalnej „praworządności” … kastowo ”usprawiedliwiającej” urzędnicze udawanie nie dostrzegania zbrodni antypolskich , przed którymi powinna ostrzegać Polaków - faktyczna Praworządność, sumiennie kontrolująca - niesumiennych „sędziów” tuszujących "prawnie" przestępczość POzostałych  "elit normalności"  zorganizowanych  antypolskości…

pozdrawiam J.K.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1569404

mnie zastanawia jak długo obecny rząd będzie tolerował owych oszołomów , zaprzaństwo , różne gabinety Popierdolencow i zidiociałych politykierów , profesorów bez rozumu , byłych premierów, sędziów , prezydentów i innych idiotów przynoszących szkodliwa opinie Polsce , tolerancji są granice , są granice obrażania naszej Ojczyzny , policjantów i innych służb porządku publicznego , Brudziński jeździ po festynach i bełkocze o honorze i godności policji , ale nie pozwoli policji bronic sie przed obdzieraniem tejże policji z honoru i godności , bo nasrał w gacie z strachu i chowa się w biurze , niech jedzie na pierwsza linie frontu i stanie z tymi policjantami na przeciw tej rozwydrzonej i rozzuchwalonej bandy bandytów i sabotażystów porządku publicznego .
jeśli będzie dalej taka tolerancja to zabija jakiegoś policjanta i co w tedy , kto będzie winny ? bandyta oczywiście , ale także i on bo nie pozwolił im się bronic .
miernoty polityczne kierują naszym państwem i kto nas obroni skoro policja sama nie może się bronic ???

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1569395

Doskonale zdają sobie sprawę co ich czeka po naprawie/uzdrowieniu wymiaru sprawiedliwości i czasami trudno się dziwić, że z taką determinacją walczą "aby było tak jak było" - to jedyne co może przedłużyć ich byt 'na wolności'.

Vote up!
9
Vote down!
-1

To ya.

#1569435

   Oni naprawdę wierzą, że będą siedzieć, może nie wszyscy ale będą i to ich determinuje do nie przebierania w środkach na drodze do odzyskania władzy - najczęściej z naruszeniem prawa.

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

To ya.

#1569833