Przeproście red. Michalkiewicza

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Ataki na S. Michalkiewicza i jego sympatyków trwają już od lat, nie są jakimś nowym zjawiskiem ani dla niego, ani dla kogokolwiek kto obserwuje polską scenę polityczną. Ma on też wielu wrogów na tym portalu, którzy nie chcą zauważyć jego zasług w informowaniu Polaków o aktualnych wydarzeniach dotyczących wolności i przyszłości Polski. Blogerzy ci nie cofają się nawet przed używaniem kłamstw w celu zdyskredytowania tego patrioty. Bloger Humty Dumpty zatytułował nawet swój wpis „Michalkiewicz-agent czy warchoł”.

Nieprawdą jest, że S. Michalkiewicz nie krytykuje Rosji i Putina, wysłuchałem wielu felietonów tego publicysty i w wielu z nich nazywa on Putina „zimnym czekistą”. Czy Humty Dumty wysłuchał chociaż jednego? Drugi wpis Humpty Dumty zatytułowany „Konfederacja za 447” jest bezczelnym atakiem na tę partię i bezczelnym kłamstwem. On dobrze wie, że to właśnie to ugrupowanie polityczne, Młodzież Wszechpolska jak i Stowarzyszenie Marsz Niepodległości przyczyniło się do nagłośnienia sprawy żydowskich roszczeń i najbardziej przyczyniło się do zebrania ponad 200-tu tysięcy podpisów pod inicjatywą obywatelską STOP S447.

Niestety rząd zamiast debatować na temat roszczeń i ustawy S447 wrzucił ją do „zamrażarki”. Ataki na Konfederację ustały tylko w okresie pomiędzy pierwszą a drugą turą wyborów. Prezydent Duda nawet przymilał się do niej mówiąc, „Krzysztofie, mamy wiele wspólnego”. Jednak co było do przewidzenia, trwało to bardzo krótko, już zaledwie kilka godzin po zamknięciu lokali wyborczych wznowiono ataki na K. Bosaka jak i Konfederację. Bloger Tezeusz na drugi dzień po wyborach, a więc wtedy, kiedy jeszcze nie były policzone wszystkie głosy, powołując się na sondaż jakiegoś IPSOS, podał z dokładnością do połowy procenta, jak głosowali zwolennicy Bosaka w drugiej turze.

Otóż wg. tego sondażu głosujący na Bosaka, w drugiej turze podzielili swoje głosy, część z nich, 51.5% zagłosowała na A. Dudę, a pozostała część, czyli 48.5% zagłosowała na R. Trzaskowskiego. Widać tu wyraźnie dużą manipulację i chęć zdyskredytowania Konfederacji. Obecnie rządząca ekipa nie może znieść nawet małego ugrupowania, które patrzy im na ręce i informuje o tym co rządzący najchętniej chcieliby przemilczeć. Pora teraz powrócić do osoby red. Michalkiewicza i ataków na niego, oraz mojej uwagi, że atakujący go blogerzy i popierający ich komentatorzy powinni nie tylko przeprosić go za te ataki, ale także podziękować za to wszystko co do tej pory zrobił dla Polski ostrzegając przed zagrożeniem jakimi są roszczenia żydowskie mienia bezspadkowego.

Rządzący jak i prez. Duda o ustawie S447 milczeli bardzo długo, kiedy już milczeć nie dało się, zabrali głos zapewniając, że polskie prawo chroni Polaków i nie ma nawet mowy o tym, aby rząd uległ jakimkolwiek naciskom. Jednak nikt ze znanych polityków nie odważył się nawet powiedzieć, że chodzi o roszczenia organizacji żydowskich oraz państwa Izrael. W tej chwili polskie prawo chroni Polskę przed roszczeniami, ale naciski amerykańskich polityków jak i organizacji żydowskich idą w tym kierunku, aby polscy politycy stworzyli ustawy, które dadzą podstawy prawne do obrabowania Polski na 300 miliardy dolarów.

Nie można tu też nie wspomnieć o reakcji J. Danielsa na wypowiedź A. Dudy, że Polska nie jest nikomu niczego dłużna. Otóż dwa dni po wyborach, 14-go lipca, napisał on w Jeruzalem Post, uspokajając zaniepokojonych Żydów, że ta wypowiedź była tylko „drobnym, antysemickim incydentem”. Na zapowiadany raport M. Pompeo dla Departamentu Stanu czekaliśmy dosyć długo i przyczyną tego opóźnienia nie był Corona-wirus, ale to co było napisane w notatce z rozmów pomiędzy Thomasem Yazgerdim, a Jackiem Chodorowiczem, a której treść ujawnił S. Michalkiewicz. Jest w niej wyraźnie napisane, że z naciskami na rząd w Warszawie w sprawie roszczeń trzeba poczekać do czasu wyborów, aby nie zaszkodzić A. Dudzie, a więc wszystko się zgadza.

Nie trzeba było długo czekać, teraz zaczną się dziać „ciekawe” rzeczy. Trzeba też dodać, że raport Departamentu Stanu nawet chwali Polskę, a jakże, chwali za wydawanie dużych sum na żydowskie muzea, cmentarze i kulturę. Nie lekceważcie rodacy roszczeń i nie liczcie na to, że zapewnienia polskich polityków czy A. Dudy zostaną dotrzymane, oni w tej chwili myślą, jak wyprowadzić Polaków w pole. Nie lekceważcie zagrożeń i połączcie siły, aby zabezpieczyć przyszłość waszych dzieci, abyście mogli spojrzeć w lustro, no i aby nie przypomniało się wam kiedyś przysłowie o Polakach przed szkodą.

https://nczas.com/2020/07/30/polskie-msz-odpowiada-na-raport-departamentu-stanu-usa-dot-ustawy-447-odbiega-w-niektorych-punktach-od-naszej-oceny-tego-problemu/

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:14)

Komentarze

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1640168

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1640169

Chcą wymazać pamięć o Powstaniu Warszawskim, po prostu "nie było takiego", ma istnieć tylko pamięć o powstaniu w getcie warszawskim.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1640171

Pozdrawiam serdecznie, Romanie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1640178

Nie jestem ja ci znawcą pism i mów redaktora Stanisława Michalkiewicza dlatego nie mnie osądzać żadnej ze stron, a jednak co wiem na pewno to mianowicie to, iż każde kłamstwo i każde pomówienie jest podłą robotą diabła dlatego uważajmy, jak piszemy o ludziach i trzymajmy się zawsze faktów. Brońmy prawdy! Prawda zawsze bowiem zwycięża, a każde kłamstwo ma b. krótkie nogi. Osobiście mam szacunek dla redaktora Michalkiewicza za całokształt, za miłość do naszej ojczyzny, do naszego narodu. Pozdrawiam b. serdecznie Romanie z USA. STRoch

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1640184

którzy nie chcą zauważyć jego zasług w informowaniu Polaków o aktualnych wydarzeniach dotyczących wolności i przyszłości Polski

rozumiem, że zamiast kupić gazetę, włączyć radio, tv, wyszukać w necie to taki Michalkiewicz musi robić za serwis informacyjny na bieżąco? gdy pobredzi o razwedkach, carycy i wajchach a zawsze wyjdzie pochwała wolnego rynku. wolności? zjedź do Polski i popracuj na umowę śmieciową albo po fuchach na czarno, gdzie jeszcze liberały stawiają przedśbiorcę- dyrektora  za ideał człowieka. darwininizm społeczny z wyzyskiem i kantowaniem oraz pogardą dla reszty- to ta wolność liberałów, która otumaniła naród i pozwoliła kraść postkomuchom. i jeszcze przyszłości- noż prorok się znalazł, tyle że całe życie pieprzy a nic się nie spełniło, tylko udaje, że spełnił się spisek żydowski.

czyli masz go za serwis wiadomości z proroctwami

masz ty chłopie dobrze we łbie?

 

zimny czekista- mówi to kpiarsko, z oczywistą ironią, pokazując właśnie, że KGB-owski morderca nie jest taki zły. chyba nie jesteś taki głupi, by brać to dosłownie, co mówi, więc po co manipulujesz? za wszelką cenę chcesz bronić swojego guru, nawet gdy wyśmiewa kwestię gwałtu i ma to za skok na kasę ale gdy sam ściemnia o kasę, choć ma jej dosyć, to wtedy też święty. sami nowi świeccy święci, czym się różnią takie fałszywe autorytety i święte krowy od choćby owsiaka, bo w prasie polonijnwej wstawią felieton? rzućcie kasę, napiszę sensowniej i zabawniej a w zamian możecie być moimi wyznawcami i mieć mnie za super- patriotę, skoro dla was to na tym polega

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640185

Ataki na Konfederację

to Konfederacja stale atakuje ZP/PiS, robi to ideowo od początku, gdy nic nie znaczyła oraz taktycznie, bo chce im wyrwać wyborców, z tego, co widać prorządowe media odpowiadają czyli reagują na najbardziej nośne rzeczy. zaprzeczy ktoś? może zakrzyczycie rzeczywistość? jak jest choćby ze sprawą 447? te ataki to wielki propagandowy fałsz i odwracanie kota ogonem. jest to to niewiarygodnie ABSURDALNE- gdy Konfa jest ignorowana, to z kolei oskarża się o "zamilczanie". wniosek? prosty- to banda krzykaczy, która chce nagłośnienia medialnego a stale zajmuje się atakowaniem w tym celu. tak trudno rozkminić? przecież wszyscy widzą. można tylko wyjść na sfanatyzowanego głupka, tego chcesz? a może wierzysz, że to wyznacznik prawicowości, konieczny kodeks postępowania? no niezbyt, nawet liderzy w to nie wierzą a na zimno nieraz planują.

Otóż wg. tego sondażu głosujący na Bosaka, w drugiej turze podzielili swoje głosy, część z nich, 51.5% zagłosowała na A. Dudę, a pozostała część, czyli 48.5% zagłosowała na R. Trzaskowskiego. Widać tu wyraźnie dużą manipulację i chęć zdyskredytowania Konfederacji

prawda boli? odkąd to na Konfederację głosują tylko nacjonaliści? przecież to liberałowie, jak wasz Michalkiewicz. Nie jest tajemnicą, jak głosowali, nawet Bosak przyznał, po forach i grupach też widać, takie są skutki szczucia na PiS i omamienia liberalizmem- nie od dziś wiadomo, że bliżej im do PO/KO. na jakiej podstawie uważasz to za nieprawdę? własnej niezgody z rzeczywistością? wcześniejszy sondaż wskazywał, że 70% ich wyborców może wybrać Trzaskowskiego, nie ma w tym zdziwienia.

Rządzący jak i prez. Duda o ustawie S447 milczeli bardzo długo, kiedy już milczeć nie dało się, zabrali głos zapewniając, że polskie prawo chroni Polaków i nie ma nawet mowy o tym, aby rząd uległ jakimkolwiek naciskom. Jednak nikt ze znanych polityków nie odważył się nawet powiedzieć, że chodzi o roszczenia organizacji żydowskich oraz państwa Izrael.

nieprawda. to tworzenie własnych mitów, opowieści o zdradzieckim rządzie, by się popłakać i uznać jedynych zbawicieli w Konfederacji. kto jednak pokusi się o sprawdzenie skoro nie pasuje to do własnej opowieści? tak samo jest z innymi bajdami, można pokazać czarno na białym a tacy i tak wiedzą swoje. Otóż już dawno rząd i politycy wypowiadali się, tylko nie mieli interesu powtarzać kłamstw Konfederacji, które uderzały w nich oraz w międzynarodowe stosunki w celu promowania partii bądź antysemickich bajań. Konfa to zdradzieckie oszołomy- im nie przeszkadza popsucie stosunków, odwrotnie- chętnie wpakują nas w awantury dla "manewru geopolitycznego". tak samo było z jonny danielsem. oj, jaka histeria była- była, była i minęła. to zwykłe tworzenie antysemickiej hagady. milczeli ale zabrali głos- tak to można napisać o wszystkim. oczywiście okraszono to kłamstwem nikt ze znanych polityków nie odważył się nawet powiedzieć, że chodzi o roszczenia organizacji żydowskich oraz państwa Izrael. Chcesz wmówić, że tak się bali ale zadzierają z nimi? To się kupy nie trzyma, chyba że jako właśnie część fałszywej antysemickiej opowieści. Po co bezczelnie kłamać? Bo to skrótowa część opowieści, mitu antysemitów, co tam nieprawda, skoro na kłamstwie to właśnie polega. Charakterystyczna jest za to antysemicka treść- wg czyjegoś życzenia rząd ma oczywiście napiętnować wskazanego wroga- co tam, że rządowi nie przedstawiono żadnych roszczeń a ustawa jest w amer. Kongresie. Powszechnie za to oficjalnie używa się większych kwantyfikatorów, "nikt", "nikomu", ktoś", "ktokolwiek" (czyli nic nikomu nie jesteśmy dłużni) które są przecież pojemniejsze ale wg czyjegoś życzenia koniecznie ma być inaczej. Czy wgl władza rządu ma służyć do konfliktowania? Wot, sekciarstwo polityczne kosztem innych- NB to właśnie nazywamy lewactwem. Już w dzień podpisania JUST wypowiedział się Macierewicz, takie to przemilczanie, no sorry że nie wymienił kilkunastu organizacji lobbujących jak również nie skonfliktował nas z USA za nic, co jest celem Konfederatów, znam też przynajmniej kilkanaście wypowiedzi top-polityków polskich.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640210

Nie zgadzamy się na realizację jakichkolwiek obcych roszczeń dotyczących tzw. mienia bezspadkowego. Podejmiemy na arenie międzynarodowej działania na rzecz zapewnienia Polsce pola manewru geopolitycznego, tak byśmy nie byli zakładnikami amerykańskiej administracji, działającej w myśl ustawy Just Act (447). Podejmiemy ofensywę kulturalną i historyczną, by do wszystkich ośrodków opiniotwórczych na świecie dotrzeć z prawdziwym, a zarazem atrakcyjnym w formie przekazem na temat II wojny światowej, ze szczególnym uwzględnieniem losów Polski i Polaków. Będziemy także zmierzać do uchwalenia ustawy blokującej jakiekolwiek działania na rzecz transferu mienia czy kapitału do organizacji czy grup próbujących wymusić takie działania na Polsce.

 

Wiadomo, że prymitywny populizm w ogólnikach.

Sami sobie odpowiedzcie na pytania:

czym jest konfederacki manewr geopolityczny?

czy naprawdę takie konfederaty pukają do wszystkich ośrodków na świecie, czy to tylko pitolenie zgodnie z własną hagadą, jak to PiS tego nie robi? bo wcześniej każden słyszał, jak to nie robi tego "Polska" za PO, więc łatwo jechać na tym dalej i oskarżać dalej, że "Polska" czyli PiS tego nie robi.

to są ci wasi konfederaci, po to ich wybrano, za to biorą pieniądze.

Wy też wychodzicie z NATO i nie chcecie związków z Ameryką, by nie być "zakładnikami"?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1640212

Michalkiewicz, Bosak, Braun... Mistrzowie życia ze ściepek. Coś jak knajpiane lumpy, które za kufel piwa opowiedzą coś o życiu...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

White Lives Matter

#1640267