Czy Polska jest poligonem dla wojny nowego typu?

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

 

 

 

 

 

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w Polsce od lat pięciu toczy się pewnego rodzaju wojna. Ponieważ nie ma armat, czołgów, nikt nie strzela i raczej nikt nie ginie, to uzmysłowienie sobie stanu wojny nie jest oczywiste.

Jednakże słuchamy doniesień i analiz opowiadających o całkiem nowych typach wojen, które już się toczą, albo wkrótce będą się toczyć w całkiem inny sposób niż dotychczas, czyli jedna armia przeciwko drugiej.

Pewien obraz nowatorskich działań wojennych mieliśmy na Krymie, gdzie wojna Rosja versus Ukraina, była sprytnie zakamuflowana. Tam powstało pojęcie nowego typu żołnierzy – "zielone ludziki". Tam działano z nieposzanowaniem jakichkolwiek traktatów i metodą faktów dokonanych.

Tam też dużą rolę odegrała kooperacja przygotowanych uprzednio zdrajców, którzy niestety zawsze istnieją w każdym narodzie.

 

 

Eksperci również z pełnym przekonaniem twierdzą, że wojną nowego typu są mordercze walki toczone w Jemenie.

 

Czyli nagle, głównie z powodu postępu technologicznego, globalnej komputeryzacji i rewolucji w komunikacji, oraz rozwoju strategii wojennych, a z drugiej strony przez wiszący nad światem miecz Damoklesa w postaci broni atomowej, wypracowano metody podboju państwa nawet bez jednego wystrzału.

 

Zakamuflowanym aktem wypowiedzenia wojny w Polsce były słowa lidera przegranej w wyborach neoliberalnej frakcji, Grzegorza Schetyny, wygłoszone na początku kadencji Dobrej Zmiany, na zamkniętym spotkaniu z działaczami PO, które wyciekły na zewnątrz, jako słynne hasło określające strategię walki – ULICA I ZAGRANICA.

Tak własnie rozpoczęła się polska wojna.

 

Wojna proxy

 

No właśnie... pora teraz użyć tutaj określenie jednej z tych nowoczesnych wojen – wojna proxy. Po polsku ta nazwa nie wygląda tak podniecająco egzotycznie – to po prostu wojna zastępcza.

Modelowo to taka wojna, gdzie dwie armie toczą walki nie na swoim terytorium, tylko korzystają z "gościnności" państwa trzeciego. Nawet nie muszą to być własne armie wrogów, tylko na przykład najemnicy, albo ludność miejscowa.

Taka wojna ma miejsce właśnie w Jemenie, gdzie autorami są dwie lokalne potęgi – Arabia Saudyjska i Iran. A poszerzając horyzont możemy sobie zadać pytanie, czy przypadkiem w wyższym stopniu nie jest to, podobnie jak wiele innych wojen, walka o dominację pomiędzy jedynym obecnie światowym imperium – USA, a pretendentami do tego tytułu – Rosją i Chinami.

 

No dobrze, ale moim zamiarem jest mówienie o Polsce. O jakiej wojnie zastępczej możemy tu myśleć.

Otóż uważam, że walka pomiędzy dobrą zmianą i całym antypisem, jest właśnie proxy, bo jeden z przeciwników, właśnie antypis nie ma armat i rakiet. Nie jest więc zdolny do jakichkolwiek walk na poważnie. Brak tych armat i rakiet, to bardzo słaby potencjał intelektualny, zabrużdżona historia własnych rządów i ambiwalentny stosunek do dwóch najważniejszych wartości każdego narodu: - suwerenności i dobrobytu wszystkich obywateli. To zresztą wyraźny trend światowy, wszyscy neoliberałowie tak mają. To oczywiste, że antypis chce i musi toczyć tę wojnę, bo leży to w jego własnym interesie. Posiadanie władzy daje im dostęp do osobistych korzyści. A ponieważ antypis jest pozbawiony kośćca moralnego zgodnie z bolszewickimi doktrynami, to widzieliśmy, a także możemy sobie wyobrazić jakie dewastujące były i mogą być efekty ich rządów.

Lecz sami niewiele by wskórali, bo naród ma już ich dosyć, a wojsko i policję utracili dosyć szybko mimo zakupu setek tysięcy tablic Mendelejewa i uruchomieniu portalu internetowego dla bezdomnych. Lecz po co jest dobry wujek? Nie, nie, tym razem niestety nie z Ameryki, ale dobra Tante z Berlina i wnuk ideowy dobrego wujka Soso, ukochanego przez wszystkich Ио́сиф Виссарио́нович Джугашви́ли , lub prościej – Józefa Stalina.

 

Nowa ideologia mająca ogarnąć świat, taki przynajmniej jest plan kilku zidiociałych bilionerów, będąca jakąś kretyńską syntezą kryptokomunizmu z neoliberalizmem, z elementami hippisowskiej wolnej miłości i prastarą miłością druidów do przyrody, nie życzy sobie odradzania się konserwatywnych wartości już właściwie leżącej na łopatkach (tak im się przynajmniej wydaje) cywilizacji łacińskiej. Bo co to było?! Kraść nie można, cudzołożyć nie można, a puknąć żonę kumpla to już zupełnie (nawet gdyby gorąco tego pragnęła) nie do przyjęcia, no i w ogóle... Gdzie wolność?! Gdzie swoboda?!

Toteż ta nieformalna "władza" naszego zakątka świata zdecydowała, że w zalążku należy zdusić wszystkich kaczystów, zanim jak karaluchy rozpełzną się po Europie. A najlepiej to całkowicie wymazać Polskę z map świata. Nic nowego. Są nawet stare mapy które można wykorzystać. Te rozbiorowe. Lecz ponieważ Austriacy to marne ratlerki dzisiaj, to po prostu – granica na Wiśle – prawy brzeg dla Rosji, lewy dla Niemiec; z oczywistym wyjątkiem, Warmia i Mazury, umiłowane Ostpreußen, też niemieckie.

 

Tak więc od pięciu lat mamy wojnę proxy, wojnę zastępczą, z użyciem tradycyjnej polskiej Targowicy wzmocnionej przez ruskie implanty – ludzki „podarunek“ zarówno cara Mikołaja, jak i tyrana Stalina, oraz sił zewnętrznych – brukselskiej potęgi Unii Europejskiej, jej komisarzy i parlamentarzystów, luksemburskiego Trybunału Sprawiedliwości, Weneckiej Komisji, pruskiego Berlina, oraz francuskiego Paryża, niewdzięczników, których nauczyliśmy jeść widelcem i kąpać się regularnie.

 

Wojna hybrydowa

 

Jak poligon, to poligon – wszystko trzeba wypróbować.

Hybryda to coś, co składa się z różnych elementów, często niepasujących do siebie.

A wojna hybrydowa to strategia wojenna łącząca działania konwencjonalne, nieregularne,cybernetyczne, ,terroryzm i przestępczość, w tym samym czasie i na tym samym polu bitwy, celem osiągnięcia celów politycznych.

Działania w ramach wojny hybrydowej są prowadzone na różnorodnych płaszczyznach: militarnej, politycznej, gospodarczej, społeczno-kulturowej, historycznej, psychologicznej oraz informacyjnej (dezinformacja i propaganda).

Tyle eksperci. A definicja nie dodaje, że kompozycja wojny hybrydowej może być płynna – nie mieć jednych elementów, a za to dołączać inne.

Na przykład wojna może nie mieć komponentu militarnego, a mieć na przykład przeciągnięcie na swoją stronę władzy sądowniczej.

Wszystko zależy od kontekstu. W państwach trzeciego świata, bądź państwach w stanie wewnętrznych rozruchów, akcja militarna jest jak najbardziej istotna. Natomiast w środku Europy, gdzie odbyły się uczciwe wybory, trudno sobie wyobrazić wojskowy atak zewnętrzny bez poważnych międzynarodowych konsekwencji. Tu takie wojny toczy się w białych rękawiczkach. Nie można już wypróbowanym bolszewickim sposobem oznajmić – przybyliśmy do was by przynieść wam pokój – najeżdżając czołgami, transporterami, helikopterami, jak kiedyś w Budapeszcie, czy Pradze. Poza tym jaka to rozrzutność i niefrasobliwość niszczyć cenną siłę roboczą, czy sprawną infrastrukturę. Nie jesteśmy mongolskimi barbarzyńcami, prawda?

W nowoczesnej wojnie hybrydowej chodzi wyłącznie o zdobycie umysłów, a nie ich materialnych nośników – ludzi.


 

Czy znajdzie się ktoś z poważnymi argumentami, kto zaprzeczy, że właśnie w tej chwili, począwszy od maja 2015 roku taka wojna się nie toczy?


 

Teoretycy wojenni rozróżniają około 36-ciu typów wojen. Tutaj wystarczą mi te dwie nowe odmiany niszczenia wroga, jakim uznano Polskę i jej obecny rząd Dobrej Zmiany.

Kiedy wojna się zakończy? Kiedy się wygra, kiedy się przegra i kiedy osiągnie się porozumienie skutkujące zatrzymaniem działań wojennych.


 

Rola przypadku


 

Walkę o władzę zaczęliśmy wygrywać w maju 2015 ustanawiając Andrzeja Dudę prezydentem Rzeczpospolitej. Następnie przypieczętowaliśmy w październiku tegoż roku wygrywając wybory parlamentarne.

Jednakże stwierdzenie, że władza została zdobyta było złudne. Owszem, mogliśmy rządzić; mieliśmy prezydenta, sejm i senat, radę ministrów. Jednakże natychmiast zdobyliśmy zaciekłych i walczących wrogów. To sądy – trzeci element monteskiuszowskiego podziału władzy; to również władze lokalne - samorządy, szczególnie dużych miast, rozpaskudzone przyzwoleniem poprzednich rządów, zachowujące się jak udzielne księstwa; to także uniwersytety posiadające tradycyjną autonomię, a w dużym stopniu zawłaszczone przez profesorów – komunistycznych nominatów i ich posłuszną latorośl; i co najważniejsze, to media, oddane w pacht przez przegranych w wyborach, którzy, jak pamiętamy, przygotowywali się nawet do prywatyzacji TVP – telewizji publicznej, międzynarodowym koncernom, niestety, prawie w całości lewackim i antypolskim.


 

Całe to zwycięstwo, nadzieja narodu i idea Dobrej Zmiany zgasłaby jak świeca, gdyby 8 listopada 2016 wyborów nie wygrał Donald Trump, tylko Hillary Clinton i demokraci.


 

Tylko taki sojusz, małżeństwo z rozsądku, Dawida – RP, z Goliatem – USA, gwarantuje, że nadal możemy działać, rozwijać się i rosnąć w siłę.

Gdyby Clinton została prezydentką, to byłby raczej koniec dla polskich przeobrażeń, a kto wie, czy nawet dla Polski i zaryzykuję – dla porządku świata. Takie połączenie kryptokomuny po obu stronach Atlantyku, na dodatek ludzi z podejrzeniami o przestępczą działalność (afera Iran – kontas), byłoby potężnym zagrożeniem dla wszystkich. To rzeczywiście mógłby być mityczny upadek cywilizacji.


 

Więc kolejny, taki sam apel.


 

Panowie malkontenci i marudy życiowe – miejcie zawsze z tyłu głowy przypomnienie, że toczy się w naszym kraju wojna. Nie jest ani normalnie, ani spokojnie. Nie da się więc dokonywać wymarzonych przemian w dobrym tempie. W czasie kampanii wyborczej nie można, jak to się slangowo określa, olać idiotyzmów serwowanych non – stop przez polityków antypisu i ich zaprzyjaźnione media. Trzeba tracić czas niepotrzebnie by na to odpowiadać, wyjaśniać i ujawniać kłamstwa. To spowalnia działania.

Trzeba też działać bardzo uważnie, bo jesteśmy bacznie obserwowani przez cały świat i najmniejszy błąd zostaje rozdmuchany do absurdalnych rozmiarów.

Na dodatek, wojny które przedstawiłem są czymś nowym. Nie ma wypracowanych taktyk i procedur, jak się bronić i jak atakować. To tylko wieczna improwizacja oparta na intuicji i zimnej kalkulacji.


 

*****


 

To, co mnie nurtuje, to odpowiedź na pytanie, czy w tej światowej grze o przyszłość uczyniono z Polski poligon doświadczalny, na którym testuje się te wszystkie „nowoczesne“ lewackie metody walki. Ze względu na swoje geostrategiczne walory, oraz wrodzoną krnąbrność, jak również uporczywe umiłowanie prawdy, co rozwala piękny obraz najnowszej historii świata, gdzie naziści zaatakowali Niemcy, Francuzi byli w czasie wojny państwem z fantastycznym i zwycięskim ruchem oporu, a Rosja Stalina swym opiekuńczym działaniem we wrześniu 1939, uratowała setki tysięcy istnień ludzkich, głównie Polaków, Rzeczpospolita jest oczywistym kandydatem, którego należy zreformować, nauczyć właściwych zasad, albo zniszczyć.

Wojnę na początku rozpoczęto z Węgrami. Ale co tam Węgry, kto by się nimi przejmował. To już Grecy byli lepsi. No, ale Polska to co innego. Wszystko można im przylepić – ksenofoby, rasiści, wielcy antysemici, skorumpowane prostaki, na dodatek kłótliwe i nie umiejący dobrze żyć z sąsiadami.

Więc dalejże do roboty. Dać Kaczorom tak w kość, że im się na zawsze odechce jakiegoś sprawowania władzy.


 

Każdy zauważy, że niemalże identycznie dzieje się w USA po przejęciu władzy przez Donalda Trumpa. Interesujące jest to, czy to, co się tam robi i widzimy w CNN, czy Washington Post, to powielanie wzorców przetestowanych w Polsce, czy akurat odwrotnie. Chyba należałoby się zapytać pani Apperlbaum, żony tego komicznego Radka ( ORDER! ORDER!), która łączy obie wojenki swoją osobą.

Z drugiej strony myśl, że jesteśmy tylko poligonem, jest w pewnym sensie optymistyczna. Bo to oznacza, że wrogowie w każdej chwili mogą przerwać ćwiczenia. Zamkną kurek z euro i dolarami i wszystkie te Schetyny, Kosiniaki, Biedronie, a także Gersdorfy, czy „czarne wdowy“ Adamowicze, padną z pragnienia. Odetnie się Agorę od zachodniego cycka i te Gazety W. , Onety, Soki z Buraka, Tok FMy, padną jak rażone piorunem.

Od ekoidiotów, poprzez dewiantów seksualnych i chore dziecko ze Szwecji, do całej polskiej Targowicy, wszyscy działają za kasę. Nie ma wyjątków.

A gdy kasy zabraknie, będą płakać rzewnymi łże łzami pytając: - Panie, jak można wyżyć za dwa tysiące złotych?!


 

.


 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Jedno jest pewne że gdyby jutro Platforma była u władzy to problemy z onkologią by naglę zniknęły, szpitale byłyby najlepsze w Europie, CoronaVirus by nam nie zagrażał (bo Grodzki dałby płyn do rąk) demokracja i praworządność by wróciła a Tusk by dostał kolejny order od Merkel.Byłoby spokojnie, cicho, grzecznie, ładnie, wymuskane, wydmuchane, bo nikt o niczym by nie wiedział.

Vote up!
18
Vote down!
-2
#1619936

A Polska by była, za M.Konopnicką "w piwnicznej izbie głos dziecka słychać, cichy a ponury" z pamięci cyt.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1620019

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1619981

"wilk na kacapy" z przyjemnością i chęcią skorzysta z tych używanych maseczek z Chin - skoro za tymi chińskimi maseczkami aż tak mocno tęskni...

Po stosownej zaliczce chętnie sprowadzę trochę tych maseczek z Chin - wyłącznie dla politruków...

Vote up!
19
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1619985

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Roman z USA nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

kamieniami i ogniem, im maseczki nie są potrzebne. Na drodze do miejscowości Novi Sanżary zaatakowali cegłami i kamieniami autobusy wiozące Ukraińców, którzy wrócili z Chin i pod tą miejscowością mieli odbywać kwarantannę. Być może nie ma wśród nich ani jednej osoby zarażonej wirusem, ale na wsiakij słuczaj chętnie by ich wybili cegłami, albo wyrezali. Aby uniemożliwić autobusom dojazd do tej miejscowości, na drodze wybudowali barykadę i ją podpalili. Można zobaczyć zdjęcia.

https://news.sky.com/story/coronavirus-ukrainian-protesters-hurl-stones-at-evacuees-from-china-11939152

Vote up!
6
Vote down!
-11

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1620002

To takie powszechne.

Jedni atakują agresją fizyczną, a inni perfidniej agresją słowną.

Vote up!
13
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620012

podałem tylko fakty, które bez wysiłku zauważyłeś.

Vote up!
6
Vote down!
-7

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1620015

  Witaj ! Janusz, słuszny ważny temat poruszyłeś. Obecnie głównym tematem medialnym w kraju jest Coronavirus. Nie mamy, ani jednego przypadku zachorowania, a już Targowica krzyczy próbując zasiać strach i panikę w narodzie. Przecież, to jest tylko pochodna Grypy, która obecnie zagraża, tak naprawdę ludziom schorowanym, o małej odporności organizmu. Oczywiście, że trzeba podjąć środki profilaktyczne, ale to nie uprawnia do siania paniki w narodzie. Obecnie ważne dla przyszłości Polski są wybory Prezydenckie, więc bardzo na rękę jest sianie strachu i paniki. Grypa z naturalnych przyczyn dotrze również do nas. ale już widać wzbierającą falę kłamstwa i manipulacji Totalnej opozycji. Za chwilę będą próbować wmawiać Polakom, że pójście do urn wyborczych, tworzy zagrożeniem życia z ewentualnego zarażenia się tą nową odmianą grypy. Oni, każde pole wykorzystają, aby zohydzić obecny rząd, w obronie obcych i swoich interesów. Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
-1

ronin

#1620098

Konfederacja na dziś: Korwin-Mikke uważa, że koronavirus to "środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości, bo umierają najsłabsi i najmniej przezorni"

Vote up!
7
Vote down!
0
#1620101

   Witaj! Każdy, już widzi, jaki "Kuń" jest. Bo, to "Kuń" trojański, ze wschodu.

Vote up!
6
Vote down!
-1

ronin

#1620109

Jazgocie
Masz fajnego kolegę.Zawisza to aż zionie empatia do ciebie.Twój wpis zwalił w kazamaty w kilka sekund,a swój w kilka sekund dał sam sobie na pudło.I tak będzie tam wisiał do końca m-ca.Spoko gość,klasa to klasa

Vote up!
5
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620133

Istnieje coś takiego w społeczeństwie, jak ambitny głupek. Pracowity, usłużny, ale zawistny i bezkrytyczny. Tak zresztą w rozmowie pan doktor O. go opisał.

A ja wtedy ciągle widzę niezapomnianego Kobielę w molierowskim "Mieszczanin szlachcicem". Taki sam jest ten Zawiślak.

 

Polecam od 3:30 min.

Ps. Podobny jest też nasz kolega GPS, który co rusz odkrywa nową prawdę. Ale to sympatyczny człowiek, choć bezrefleksyjny.

Vote up!
4
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620139

Już nawet pod jego wpisem drwią z jego narcyzmu.Żałosny admin palant będzie trzymał te swoje fluki jeszcze z kwartał tego roku

Vote up!
3
Vote down!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620163

WnK to człowiek bardzo nieszczęśliwy.

Nie mogę mu pomóc.

Ale jak widać ma też amatorów tych bluzgów.

Vote up!
11
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620011

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika lupo nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wydaje, że pana zaczął atakować już jakiś wirus. Być może to ten "koronowirus" Dawno nie czytałem takich głupot.

Vote up!
2
Vote down!
-4

lupo

#1620094

na Czerskiej szok,Adam nie pozdrowi brata.

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1620095

  Witaj. Ostatnio mieliśmy maseczki smogowe, a teraz mamy grypowe. Nie trzeba lekceważyć tematu, ale nie powinno się siać paniki medialnej. Przecież, to tylko odmiana grypy. Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1620100

Vote up!
8
Vote down!
0
#1620105

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To Polacy sami zadecydują jaką chcą Polskę, A autor ciągle w pozycji na kolanach, tego nie wolno i tamtego, z tymi trzeba iść na ugody wybierając mniejsze zło, a co na to powie euro-burdel i takimi myśleniem rząd tylko wegetuje i jakoś to będzie.

Rząd i kościół musi dawać przykład, patriotyzmu względem Ojczyzny i wielkiej miłości do Boga i naszej chrześcijańskiej wiary. Tak jak to zrobił rząd i kościół w 1920 roku, w wygranej wojnie z bolszewikami od Lenina i Stalina. A następne rządy olały ten wysiłek milionów Polaków z wojny z bolszewikami i tylko zajmowały się swoimi partyjnymi sprawami, by dłużej rządzić. A efekty widzieliśmy w przegranej wojnie z Niemcami w 1939 roku.

PiS dzisiaj robi podobnie, łamie Prawa Boga, interes partii jest najważniejszy jak Ojczyzny, wydaje miliardy dla obcych eskimosów  i banderowców. Co sam o tym się chwalił vice premier Gliński w TVP. Dają dotacje na fundacje Sorosa, jakim jest fundacja Batorego, gdzie pracuje żona vice premiera Glińskiego.

Myślisz autorze że Polacy aż tak są głupi że tego nie widzą, jak PiS poprawą dobrobytu Polaków, próbuje ukryć swoją nieudolność w zakresie naprawy sądów w Polsce. A bez naprawy wymiaru sprawiedliwości, Polacy nawet nie mogą pomarzyć o Wolnej Polsce.

I będę powtarzał jak mantrę aż do bólu, gdy Bóg będzie na pierwszym miejscu u rządzących, to Polska też będzie na pierwszym miejscu.

Więc czasz już wielki, by powrócić do korzeni i wielkiej miłości do Boga i naszej wiary, a miliony staną by bronić Ojczyzny.

A gdy to olejecie, to będziecie mogli śmiało sobie powiedzieć:

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.

Wyspiański był prorokiem

Vote up!
8
Vote down!
-10

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619997

O nie, Polacy nie są głupi. Dlatego dali władzę PISowi, choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość.

A ponieważ masz specyficzny punkt widzenia przepełniony wściekłością, spokojna dyskusja z tobą teraz nie ma sensu. Kiedyś byłeś inny.

Vote up!
14
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620014

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Co??? Miłość do Boga i Ojczyzny i prawda o PiS, o której napisałem tak ciebie zbulwersowało.

Tak to jest Janusz gdy nie masz argumentów, to wymyślasz bzdety, przecież mój komentarz był spokojny i faktami uzupełniony. I tylko ostrzegałem, ale ty tego nie chcesz widzieć, takie masz wielkie mniemanie o sobie, że tylko ty masz racje, a reszta to durnie.

Vote up!
7
Vote down!
-9

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620016

Mniemanie to ja mam prawidłowe.

I nie chodzi o to, że napisałeś spokojnie, tylko, że ty w kółko już 4 lata o tym piszesz. Słowo w słowo. Ileż można? Jakbyś się na tym zatrzymał i już dalej nic możesz.

Wkurza to wszystkich jak ktoś ostentacyjnie demonstruje swoją ideologię. To jest dokładnie to samo, jak Wałęsa nosił Matkę Boską w klapie. I kim się później okazał?

Boga, honor i ojczyznę należy mieć w sercu, a nie na języku.

Vote up!
11
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620052

Nie zrozumiesz tego, bo brak ci miejsca dla Boga w twoim sercu, jesteś niedzielny katolik i myślisz że to wystarczy.

Katolik przestrzega Praw Boga, a nie je łamie, jak to robi PiS, a wy wyborcy z PiS-u wraz z nimi

Nie widziałem byś kiedykolwiek protestował, przeciw zabijaniu dzieci nienarodzonych, wspierasz PiS który nie chce uchwalić ustawy, antyaborcyjnej, bo się boi że marni ludzie odejdą od PiS-u, gdy ustawa wejdzie w życie. Zgniłe jabłka się wyrzuca z kosza, by nie popsuły innych jabłek.

Sam wybierasz drogę do swego szczęścia i zbawienia

Vote up!
6
Vote down!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620060

Nie tobie osądzać, czy jestem dobrym katolikiem. Uzurpujesz sobie prawa boskie. To Pan osądzi, kto było dobrym człowiekiem na Sądzie Ostatecznym. Co za pycha w tobie siedzi. A wiesz dlaczego? Bo jesteś fanatykiem.

A tam, gdzie zaczyna się fanatyzm, nie ma już miejsca na rozum. Bo ten się zapętlił z powodu powtarzanych w kółko hasełek: pejsaci, aborcja, wina pisu za wszystko, banderowcy, b-h-o. Wiesz ilu takich podobnych do ciebie jest na oddziałach zamkniętych? Co nie oznacza, że jest tam dla ciebie miejsce. Tylko zacznij ponownie myśleć. Aż taki stary nie jesteś.

 

Nie masz dla innych serca ani trocha,
Gdy się o siebie troszczysz tak ubogo!
Hańba! niejeden wielce ciebie kocha,
Ty — wszak to jasne — nie kochasz nikogo.
Taka nienawiść obsiadła cię mocna,
Że nie powstrzymasz jej w zabójczym żarze,
By twego dachu nie burzyła docna,
Choć z żądz najpierwsza odnawiać go każe.
Zmień się, bym zmienił swe zdanie! (...)

Sonet X

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620079

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Roman z USA nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nie chce wciskać na uniwersytety "nauk" o "gender" w imię jakiejś bzdurnej wolności słowa, po to aby rozwalić naród. Na ten temat wypowiedziało się wiele duchownych jak i świeckich autorytetów. Widać wyraźnie na przykładzie państw zachodniej Europy do czego prowadzi takie wciskanie "gender" i stawianie natury na głowie. Ty też to widzisz, ale życzysz Polsce tego samego. Pokazałeś, że jesteś takim samym katolikiem jak Gowin.

Vote up!
4
Vote down!
-8

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1620083

Też jesteś fanatykiem, więc wybierasz tylko te argumenty, jakie ci pasują i nie piszesz dla wszystkich, tylko dla tej grupki, również upartych, złośliwych i jak to z wami bywa, wiedzących lepiej.

Więc nie mów o gender i uniwersytetach, jak nie jesteś w stanie pojąć wolności i szanować tradycji.

ZABRONIĆ! A na dodatek spalić książki. Jak wiesz, to metody bolszewickie i nazistowskie. Więc podążasz wytartym śladem.

Oto jesteś przykładem, co komunizm zrobił z człowieka i który teraz nie potrafi się otrząsnąć.

Nienawiść i pogarda to cechy godne chwały? I nie mów, że nie odczuwasz tego do nikogo, bo odczuwasz to do mnie i większości tutejszych internautów.

Dokładnie jak Kidawa Błońska, Tusk, czy Korwin Mike.

Vote up!
7
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620085

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Roman z USA nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

widzę, że lepiej nie potrafisz, niby nie wiesz, że od "gender" się zaczyna, a kończy na wielu patologiach. Skoro tak bronisz takiej wolności, to krzycz jeszcze, że dziesięć przykazań też wolność tłamszą i w ogóle hamują postęp. Jak niby wykształcony człowiek może porównywać blokowanie wprowadzania "gender" do programów edukacji z bolszewizmem i nazizmem. Lecz się człowieku, a może nic ci nie jest, tylko życzysz nam wszystkiego najlepszego.

Vote up!
4
Vote down!
-8

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1620088

Pozdrawiam

I do widzenia.

Proszę mi tu swoich bzdurnych kocopałów nie prezentować.

Dbam o kulturę i zdrowie psychiczne moich czytelników.

Ale jak widać, przyciągam wszelakie wirusy.

A zapalenia opon mózgowych w szczególności.

Vote up!
7
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620110

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tk msz stsnk d Bg &qt;zrpjsz sb prw bsk&qt;  ż pszsz z młj ltry , chć jst t pprwn pswn.

l jk t sę m d twjj wry &qt;prwdzwg ktlk&qt; 

Wlę być fntykm w twm mnmn mn, jk frbwnym lsm błdnkm jk ty. 

będę dlj psł jk PS tcy jk ty błdncy, pzwlją by zbjn dzc nnrdzn, b dl PS dl ws wybrców PS, słpk pprc wżnjsz d Prw Bg.

wy chcc wygrć, łmąc Prw Bg G drzcjąc. T tylk drg by bdwć Pln jdchrzścjńską wrę.

 

Vote up!
2
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620111

"Czy znajdzie się ktoś z poważnymi argumentami, kto zaprzeczy, że właśnie w tej chwili, począwszy od maja 2015 roku taka wojna się nie toczy?"

Ja się znajdę i zaprzeczę temu stwierdzeniu "....że właśnie w tej chwili, począwszy od maja 2015 roku taka wojna się nie toczy?"

Ta wojna zaczęła się od początków lat 2000-sięcznych, gdy dobiegła końca era jelcynowskiej smuty lat 90-ch XX wieku i stery na Kremlu władzę przejęła frakcja "siłowików" z W.Putinem jako prezydentem FR, który otwarcie uznał rozpad ZSRR za największa katastrofa XX wieku, czyli postawił sobie zadanie odbudowę imperium sowieckiego i uzyskanie przez Rosję statusu supermocarstwa jakim był ZSRR przed rozpadem.

Drugim elementem tej wojny były aspiracje zjednoczonych Niemiec, które powróciły do realizacji projektu Mitteleuropy z czasów I WŚ i budowy imperium rzymskiego narodu niemieckiego w postaci UE, aspirując do statusu supermocarstwa(domaganie się dla Niemiec miejsca w RB ONZ).

Trzecim elementem było rozpoczęcie przez USA tzw. wojny z terroryzmem, do której pretekstem były wydarzenia 9/11(WTC), której celem było odbudowanie pozycji USA na świecie w sytuacji końca epoki Pax Americana, a to za sprawą rosnącej potęgi gospodarczej i militarnej azjatyckiego smoka, czyli CHRL(Chin kontynentalnych).

W wyniku tych procesów świat stawał się wielobiegunowy, po epoce jednobiegunowości z okresu pozimnowojennego lat 90-tych.

Te procesy miały wpływ na sytuację w Polsce.

Po okresie rządów postkomunistycznych SLD-PSL i postkomunistycznego prezydenta A.Kwaśniewskiego, dla USA i Niemiec potrzebna była koalicja frakcji politycznych amerykańsko - izrelskich i niemieckich.

W tym celu powołano PIS i PO i propaganda głosiła, że po wygranych wyborach przypadających na 2005 rok, powstanie koalicja POPIS, z tym, że to PO ma być siłą kierowniczą(bo Niemcy i UE) a PIS przystawką reprezentującą hegemona czyli USA/Izrael.

Niestety, ale wyborcy spłatali scenarzystom psikusa i zamiast POPIS-u, po wyborach mogła powstać koalicja PIS-PO a prezydentem został śp. Prezydent L.Kaczyński z PIS-u.

PIS wyciągał rękę do PO, by taką koalicję utworzyć i nawet w tym celu wystawił Marcinkiewicza na premiera, ale dla  Niemców taki wariant nie wchodził w rachubę i zaczęła się walka totalnej opozycji z PIS-em, nie nazywanej tak jeszcze expressis verbis, której efektem było doprowadzenie w 2007 roku do rozpadu koalicji PIS-SO-LPR i do wcześniejszych wyborów, przegranych przez PIS.

W wyniku dalszej wojny z PIS-em był zamach z 10.04.2010 roku, w sytuacji gdy USA/Izrael-Niemcy, Francja rozpoczęły politykę resetu USA-Rosja i śp. prezydent L.Kaczyński stał się hamulcowym tej polityki resetu z Rosją, mającej tworzyć EURAZJĘ(unię/konfederację UE i Rosji) , która jako biegun geopolityczny wraz z biegunem USA, stanowić miała skuteczną przeciwwagę dla rosnącego bieguna chińskiego.

Polityka ta zapoczątkowana w 2009 roku przez Obamę, osiągnęła swoje apogeum w 2010 roku, po decyzji Obamy z 2009 roku o rezygnacji z tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach, po podpisaniu Traktatu START II w Pradze 8.04.2010 roku, zamachu/usunięcia hamulcowego i jego ekipy z 10.04.2010 roku oraz przypieczętowaniu zbliżenia UE z Rosją(spotkanie Merkel, Miedwiediewa i Sarkozy'ego Dieauville w Normandii(tak powstał polityczny "format normandzki") oraz listopadowy szczyt NATO i NATO-Rosja w Lizbonie, na którym ustanowiono strategiczne partnerstwo NATO-Rosja(liczona w przyszłości na włączenie Rosji do NATO(przebąkiwał o tym R.Sikorski).

Polityka resetu załamała się w 2011/2012 na tle różnicy interesów Rosji i USA/Izrael w Syrii a jej koniec nastąpił w I-szym kwartale 2013 roku, gdy Putin odrzucił ofertę Obamy na II-gi etap polityki resetu.

Sprawy bliskowschodnie spowodowały też różnice interesów UE i USA, czego efektem była przegrana w 2015 roku opcji niemiecko rosyjskiej(PO-PSL) i wygrana opcji amerykańsko-izraelskiej(PIS o prezydent A.Duda).

To doprowadziło do wściekłości Niemców i spuścili z łańcucha opozycję, która nazwała się totalną, idącą na wojnę z PIS pod hasłem "ulica i zagranica" i właśnie obserwujemy jej wyborczy maraton.

 

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1620049

z alternatywnego świata. ;)

Piszesz:

Drugim elementem tej wojny były aspiracje zjednoczonych Niemiec, które powróciły do realizacji projektu Mitteleuropy z czasów I WŚ i budowy imperium rzymskiego narodu niemieckiego w postaci UE, aspirując do statusu supermocarstwa(domaganie się dla Niemiec miejsca w RB ONZ).

Nie wiem, na ile znasz Niemcy. Powiem krótko. Gdyby teraz doszło do wojny pomiędzy nami, to wystarczyłaby jedna kompania, by dojść do Hamburga.

Góra trzy, by opanować całe Niemcy.

Lata lewackiej pracy zrobiły z młodych (obecnie już wieku średniego, a nawet 55+) Niemców tzw. pizdy w rurkach. Armia się wali, samoloty nie latają, bo si e popsuły, i zamiast napraw służą za dawców części dla innych.  Czołgi tak samo. Koszar pilnują agencje ochroniarskie, bo żołnierz idzie do domu o 15. Jak urzędnik. W tle narasta islamski żywioł. Już w wielu miastach zakazano bić w dzwony kościelne. Za to wrzaski muezzinów mogą ranić uszy ludzi drugiego sorta, czyli chrześcijan.

Moim zdaniem spodziewajmy się odrodzenia Rzeczpospolitej, która na zachodzie poszerzy swoje granice o Saksonię i Bawarię, niż jakiegokolwiek ataku stamtąd.

Bo wojna trwa. Ale nie jest to kolejna wojna europejska, ale wojna z Europą.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1620061

Mam podobne zdanie o Niemcach i Niemczech.

Posypali się pod każdym względem. Obecnie to kolos na glinianych nogach, gdzie jedna to Mercedes, a druga BMW.

Odpuścili innowacje i nowoczesne technologie. Jadą tylko siłą rozpędu.

Kulturalnie i społecznie są w stanie rozpadu.

Dlatego zawsze w tym momencie przywołuję trzeźwe spojrzenie z wewnątrz.

Polecam oglądanie na dużym ekranie.

Ps. George Friedman 10 lat temu prognozował, że Niemcy zaczną padać w 22 - 23 roku. Rosja zresztą też.

 

Vote up!
7
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620081

Jak piszą wtajemniczeni fałszowanie spalin samochodowych to tylko the tip of the iceberg. Nawet made in Germany robione w Chinach :-).

Vote up!
2
Vote down!
0
#1620158

swoje trzy grosze do dyskusji o sile Niemiec. Uważam ,że jesteście w błędzie oceniając tak nisko ich siłę militarną. Jest ona wystarczająco duża aby taka siła jaką w tej chwili jeszcze reprezentuje Polska dałaby sobie radę bez najmniejszego trudu. Niech tego będzie tylko te kilkaset czołgów które Niemcy przekazali Polsce zamiast je ze złomować. To ,że USA chcą aby Niemcy przeznaczali swe 2 procent na zbrojenie nie znaczy ,że ich potencjał militarny jest słaby. Podejrzewam ,że ich siła w Europie pod względem militarnym jest na trzecim miejscu po Wielkiej Brytanii i Francji a są za Francją tylko dlatego bo nie mają bomby atomowej. Postrzeganie Niemców jako słabeuszy militarnych jest spowodowane ich polityką , która fałszywie pokazuje ,że są państwem "pokoju i demokracji". Zbyt długo tam mieszkałem i patrzenie na to wszystko od środka otwiera oczy. Niemcy swą  polityką  oszukują cały Świat ,który wierzy ,że są przyjaciółmi a nie agresorami. Niestety podobnie jak w przeszłości większość im wierzy.

Vote up!
5
Vote down!
-3

lupo

#1620099

są nadal niebezpieczni, a "ich" muzułmanie będą zawsze chętni ruszyć na Polskę razem z nimi, o tym też trzeba myśleć.

P.S. Przecinki stawia się tuż po wyrazie, który napisałeś, a nie przed następnym.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1620225

"Czasem się zastanawiam, czy przypadkiem nie trafiłem na ludzi z alternatywnego świata."

Trafiłeś, bo sam tam przebywasz i rozmawiasz ze swoim sobowtórem, który ma takie samo(identyczne) pojęcie o procesach geopolitycznych jak ty sam(nie może być inaczej.

Jeśli chodzi o Niemcy, to militarnie jest to obecnie słabeusz(podobnie jak Francja, choć ta ma pałkę atomową, która w oczach Macrona i jego poprzedników, pozwala im strofować Polskę: - 17 lut 2003 - Stracili dobrą okazję do milczenia - prezydent Francji Jacques Chirac, -10 mar 2017 - Wy macie zasady, my mamy fundusze strukturalne – prezydent Francji Francois Hollande, ale gdy szykowali się do realizacji projektu EURAZJI z Rosją w 2010 roku, to na początku listopada 2010 roku, przez szczytem NATO i NATO -Rosja, zawarli z Wlk.Brytanią traktat wojskowy w zakresie współpracy w broni atomowej, by połączone potencjały atomowe Francji i UK były jakąś przeciwwagą do potencjału "sojusznika" w Eurazji czyli Rosji) ale gospodarczo są 4-tą gospodarką świata, za USA, Chinami, Japonią, a dodając Francję jako 6-tą gospodarkę, to niemiecko francuska UE zajmuje 3-cie miejsce za USA i Chinami. Brexit(UK jak 5-ta gospodarka świata i mocarstwo atomowe) osłabił UE gospodarczo i militarnie, więc aspiracje Niemiec do stałego członkostwa w RB ONZ miały podstawy i gospodarcze i militarne, Naciski Francji by budować europejską armię, to też wynik tych niemiecko francuskich aspiracji, o których nie masz bladego pojęcia.

Spróbuj wyjść z tego alternatywnego świata i  zacznij poznawać świat rzeczywisty, który cię otacza.a o którym masz blade pojęcie.

 

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1620112

I jak dlugo?

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1620113

Świetne podsumowanie. Mniej więcej wszystko umieszcza na osi czasu i jest logicznie spójne.

Pragnę tylko dorzucić, że już w latach 70-tych Klub Rzymski zalecał stopniową dezintegrację Polski (docelowo 15 mln Polaków).

I tak, również natychmiast po September 11 poczułem, że to koniec czegoś, co kojarzy się z wolnością. Pisałem o tym wielokrotnie, jak światem zaczęły rządzić wszechobecne procedury.

Natomiast ostateczny cel widzę wyraźnie i na dodatek tylko jeden - raz na zawsze skończyć z demokracją. Odebrać motłochowi rolę suwerena.

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620080

Szczęśliwy człowiek, który nie idzie za radą występnych,

nie wchodzi na drogę grzeszników

i nie zasiada w gronie szyderców,

lecz w Prawie Pańskim upodobał sobie

i rozmyśla nad nim dniem i nocą.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1620090

Konfederacyjne obszczymurki

Wam to już bije jak Wałęsie.Kaczyńskiego nie trawicie wasza sprawa,po prostu nie udało się 2 braci wysłać do Smoleńska.To jest tak- "Żołnierz strzela a Pan Bóg kule nosi". Władza PO już się skończyła ,raz na zawsze. Waszą się skończyła zanim się zaczęła a dziś wy konfederacyjne patridioci uciekacie przed prawdą jak Bolek przed swoją teczką!

Vote up!
9
Vote down!
-3

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620121

Hitler zabijał gazem polepszając pulę genetyczną narodu i ludzkości a Korwin gaz zastępuje koronawirusem. Jedna zaleta dziadka Korwina to ta, że mówi to co myśli.
Hitler nigdy publicznie nie przyznał się do zabijania gazem.

ps.
A TVN24 apeluje, aby na czas kampanii schować politycznego trolla Tuska!
Piękne czasy!

Vote up!
7
Vote down!
0
#1620122

Swoją drogą każdego dnia ludzie się dowiadują, że mają nowotwór, albo doznają zawału, a tu nagle cały świat sra się jakimś koronowirusem , na którego prawdopodobieństwo zachorowania jest równe jak moja wygranej w Euromilion. Nie rozumiem

Vote up!
6
Vote down!
0
#1620123

Wszyscy ci blogerzy, co piszą nieco poważne teksty, a nie nie tę codzienną, a czasami nawet parę razy na dzień, sieczkę (na szczęście jest ich niewielu), wiedzą dobrze, że aby napisać coś oryginalnego, w miarę twórczego i oprzeć to na prawdziwych, osobiście zweryfikowanych faktach, a nie opinii różnych "autorytetów", trzeba się trochę napracować. To parę godzin uczciwej roboty.

I każdy z nas się cieszy rezonansem, jaki własny tekst wywołuje. Dobra dyskusja jest jakąś zapłatą za wysiłek. 

Niestety, nagminnym zwyczajem są, na szczęście nieliczni komentatorzy, rzadko blogerzy, bo albo nie potrafią skonstruować sami spójnego tekstu, albo są leniwi i im się nie chce, którzy jak gdyby nic, ładują się w środek dyskusji, ze swoim tematem, najczęściej dręczącą obsesją, albo powtarzanym wiadrem pomyj w stosunku nie do treści, tylko autora i usiłują przekierować rozmowę na swój ulubiony problem. Przecież normalnemu człowiekowi, jak coś się nie podoba, to to omija.

No cóż, oni odczuwają bolesny przymus zaprezentowania znanego wszystkim jak zły szeląg komentarza, powtarzanego ciągle od lat. Na tym portalu prym wiodą: Wilk na kacapy, Roman z USA, Jestem jaki jestem i pani Verita. Pozostali to chwilowe efemerydy, najpewniej zawodowe trolle. Nie ma co się dziwić, że każdy tak potraktowany autor będzie niezadowolony. Próby dyskusji i naprowadzania na tytułowy temat nie mają sensu. Nie reagują, jak pociągowy koń z klapami na oczach.

Takie zachowanie w internecie niestety jest dosyć popularne. A przecież swoje dręczące ich i ważne sprawy mogli by jak rebeliantka, Sławomir Tomasz Roch, czy poszukujący mądrości sympatyczny GPS65, zawrzeć w swoich własnych tekstach. Jjj wprawdzie czasami publikuje, ale niestety jak u większości blogerów , są to cudze opinie i doniesienia medialne. Minimum własnej twórczości i umysłowego wysiłku.

Niepoprawni.pl poprzez swoją konstrukcję nie pozwala autorowi moderować dyskusji. Zapewniam, że wielu nas piszących, o tym marzy, by blokować, co tu dłużej owijać w bawełnę, ordynarnych trolli, a dla mnie ludzi chorych, albo jak wcześniej napisałem - zatwardziałych fanatyków.

Tak czy inaczej, jak robią to politycy, tak i internauci i do chamstwa trzeba się przyzwyczaić. Lecz nie oznacza to, że mają nasze przyzwolenie.

 

Pozdrawiam

JK

Vote up!
7
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620144

To prawda, ciebie nikt nie przebije w pluciu i zniesławianiu innych tu na NP, a dowodem niech będzie jak przerobiłeś wypowiedź pana Brauna, gdzie Astra wykryła te twoją oszustwo, które podlegało pod kodeks karny i tylko możesz się cieszyć, że na strach u ciebie się skończyło, a nie w sądzie. Taka twoja prawdomówność i nieskazitelność, jesteś po prostu święty.

Za to lubię jak opisujesz na swój temat, żeś najpiękniejszy w Gdyni i maczo men bliski 70-tki, Rambo klawiatury, najmądrzejszy od wszystkich na portalu NP (bo reszta nie popierająca PiS to głupki) lew salonowy i seks bomba i pies na kobiety i erotoman na viagrze.

Niech inni też ciebie i twoje walory poznają, skoro ty mogłeś opisywać mnie i innych, to i ja mogę to samo.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620165

Bóg już raz ciebie ukarał kiedy rozdawał rozum.

Bo twój bóg Jahwe potrafi być okrutny. Dlatego tak się teraz łasisz, jak wszystkie przechrzty. Już nosisz Maryję w klapie?

Demonstrujesz co chwila Bóg - Honor - Ojczyzna z tym charakterystycznym akcentem z jidysz, a zapewne nawet nie znasz dziecięcego - Kto ty jesteś? - Polak mały.

Dziadku - krowa, która ryczy mało mleka daje. Więc twoje wrzaski tylko żenują i śmieszą patriotów.

Ściągnąłeś onuce i teraz chodzisz na Bosaka.

Wstydź się nieszczęsny starcze.

Vote up!
5
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620188

Jjj pisze takim specyficznym slangiem, który przed wojną nazywało się po prostu "żydłaczeniem". On udaje Polaka.

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1620191

A ty to co 20 latek??? Stary ośle

Biedny to ty jesteś, bo pusty jesteś duchowo, a w sercu tylko geszefty i niszczenie Polski a nie Słowo Boże.

Prawa Boga są na pierwszym miejscu, choć wam pisiorom to przeszkadza, to tego nie zmienicie, a wyborcy już za trzy lata was rozliczą.

Gdyby jazgocie można było strzelać twoją głupotą jaką wypisujesz, to banderowcy dawno by pokonali kacapów na Ukrainie, tyle głupot piszesz.

A ten konus ratlerek hałaśliwiec, to twój kundel i pies obronny, bo mi chciał szarpać nogawkę, ale tupnąłem i z piskiem uciekł, ale nie martw się, kopa mu nie zasadziłem.

Dobra rada, uważaj by ten kundel nie olał ci spodni, bo to wredny kundel i może wściekły, bo ciągle piana mu z pyska leci i sra gdzie popadnie..

Vote up!
3
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620206

ce. Obudź się. :)

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1620209

Marku

Więcej luzu.A jutro idź na strzelnicę,potrenuj,odpręż się

https://twitter.com/i/status/1231620790828666880

8-))))

Vote up!
4
Vote down!
0
#1620213

;)

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1620216

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Właśnie jutro idę i już nie mogę się doczekać, będę strzelał po raz pierwszy w życiu z magnum 44 kaliber 12 milimetrów, instruktor mówi że tak mocno kopie że rękę chce wyrwać, rewolwer brudnego Harego.

Oko mam, ale przy takim odrzucie magnum, za pierwszym razem będzie pudło.

Pozdrawiam. 

Vote up!
1
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620218

No to jeszcze tylko Zenek na dobranoc i bedzie ok

https://twitter.com/i/status/1232924832859402241

Vote up!
3
Vote down!
0
#1620219

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ja uwielbiam Dżem, ale jeszcze gdy śpiewał i pisał teksty Rysiu.

Spokojnej nocy.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620221

dla naszych kolezanek takie tam....

 

https://twitter.com/i/status/1233156195776638976

Dobranoc

Vote up!
2
Vote down!
0
#1620222

to jesteś ty z dyni. Mam dalej "odłożone" to, co pisałeś o Polakach. Między innymi to, że Ukraińcy to Polacy. Polacy nigdy nie obrzucaliby cegłami rodaków wiezionych na kwarantannę.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1620227

Widzisz ten mój komentarz u góry?

No pewnie! Przeczytałeś go skrupulatnie.

To ci wyjaśnię - to jest parodia twojego stylu zwracania się do przeciwnika. Insynuacje i wymyślone kłamstwa jako argumenty w dyskusji. Tak reagujesz. Obrzucasz na około obelgami wszystkich, którzy ci nie pasują, a do tych co akurat są po właściwej stronie, nawet jeśli to będzie skrajny krętacz ze ścierwoneonówki, jak Patria/Astra Słupianek czy Zawisza Niebieski łasisz się jak głodny kocur.

Taki po prostu jesteś. Ciągle potrzebujesz wroga i sprawy, by wyładować siedzącą w tobie wściekłość.

Zauważyłem, że taki się stałeś, jak PIS odebrał wysokie emerytury esbekom. Nie mówię, że nim byłeś. Ale to ciekawa koincydencja.

Vote up!
5
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620234

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Zauważyłem, że taki się stałeś, jak PIS odebrał wysokie emerytury esbekom"

Takim się stałem, gdy Duda zawetował ustawy o sądach i ustawy degradacyjnej, by nie można było ukarać żydo-komuchów, którzy mordowali Polaków, osądzali Polaków i skazywali ich i niszczyli Polskę i Polaków.

A ja zauważyłem że wspierasz eskimosów i to na dużą skalę, gdy Duda zawetował ustawy sądowe i ustawę degradacyjną, więc działasz przeciwko Polsce, na rzecz eskimosów. To ty za pewne jesteś eskmosem z pochodzenia. Ja też mogę sugerować jak ty to robisz względem mojej osoby. Choć ty i ja mamy to głęboko w tyłku co inni o tym myślą.

Więc po co takie bzdety wypisujesz o mnie, i ludziom sugerujesz, papier przyjmie wszystko.

Ja napisałem oficjalnie dlaczego przestałem popierać PiS i dla czego nie chcesz tego uszanować

Vote up!
1
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620247

Nie tłumacz się jakbyś był winny.

Zaraz zaczną cię podejrzewać i grzebać w papierach.

Vote up!
4
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1620254

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Niech szukają i u ciebie i u mnie, ja bynajmniej nie mam czego się wstydzić czy coś ukrywać, w swoim życiorysie.

Więc nie pisz bzdet na mój temat, by to sugerować, bo wiesz dobrze że ja też to bardzo dobrze umiem robić. I nawet twoje ratlerki przydupasy nie dadzą mi rady, Bo to gówniarze, którzy nigdy nie czuli pały od ZOMO, na swoich plecach, a my to przerabialiśmy nie jeden raz.

Więc ty to będziesz robił subtelniej na mój temat, a ja wredniej na twój temat, a efekt jest taki sam. Tylko pytam się po co??? 

Vote up!
1
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620258

zaskoczony , że na NIE,POPRAWNYCH jest tyle nienawiści. Panowie więcej zrozumienia dla drugiego i pokory. Wszyscy jesteście ważni i szanujmy się nawzajem pomimo różnic w poglądach. Osobiście przepraszam wszystkich  tych ,którzy czują się obrażeni po moich wypowiedziach.

Vote up!
2
Vote down!
-1

lupo

#1620230

Cyt: "Wszyscy jesteście ważni i szanujmy się nawzajem pomimo różnic w poglądach." A Pan Gan-Ganowicz mówił ze z komunistami się nie rozmawia tylko strzela. A mało kto ich tak znal jak On. Bo będą z tobą cala noc pic i się bawić a rano ci nóż w plecy wsadzą. Juź o słynnym powiedzeniu  gen. Pattona nie wspomnę.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1620262

Nie wiecie?

Bo to we Francji, a protesty dotyczyły R. Polańskiego, którego protestujące panie nazwały między innymi pedofilem i gwałcicielem.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1620308