Polityczne dary niebios

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Totalni cieszyli się jak dzieci z chamowa które urządzili w Pucku emerytowani esbecy a już dzisiaj jednym głosem wołają "to nie my" i  " a u was biją murzynów".Ten obwoźny cyrk resortowych kretynów tak naprawdę pracuję na korzyść PAD. Na Czerskiej żałoba.Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno Platforma przedstawiała M.K.Błońską jako nobliwą panią wicemarszałek, o zacnych przodkach, która miała do kampanii wprowadzić nową jakość, umiar, spokój i elegancję.
A wyszło jak zwykle czyli gnój, szambo i żenada.

 

Obwoźni „mieszkańcy Pucka i Wejherowa” – polityczne dary niebios dla Andrzeja Dudy

 

Samozwańczo ogłaszam się weteranem kampanii wyborczych, bo mi się należy jak psu zupa. Widziałem i opisywałem już tyle kampanii, że nie pamiętam dokładnej liczby i takie doświadczenie pozwala na zachowanie dużego spokoju, a także dystansu koniecznego do właściwej oceny. Gdy większość się bulwersuje, mnoży przymiotniki i siłuje się z porównaniami kto wyje i buczy bardziej, mnie przed oczami, cytując klasyka, „nie pierwszy raz staje” obraz z poprzednich kampanii. Nie ma najmniejszego znaczenia, czy wyborcy PiS buczą na Bartoszewskiego, czy Komorowski zaciska pięść i drze się wniebogłosy „nie ma zgody na brak zgody”, czy też obwoźna chuliganeria z KOD rzuca bluzgi w stronę Andrzeja Dudy. Wszystkie te przypadki łączy jedno – przegrana w wyborach.

Ludzie cierpią, jak rybka Dori, na zanik pamięci krótkotrwałej, tysiące stron zapisanych, miliony słów wypowiedzianych, ale następnego dnia wszystko od nowa. Wróćmy do 2011 roku i kampanii wyborczej PiS, który wtedy bardzo mocno żył Smoleńskiem, twarzą kampanii był Jarosław Kaczyński, TVN non stop pokazywał groźne miny Macierewicza i największy hit-spot „Oni pójdą na wybory” z psychopatą Hadaczem krzyczącym do kamery. Wówczas piano, że PiS jest „niewybieralny”, przez twarz Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza i nieustanne wracanie do Smoleńska. W tych wszystkich analizach było tylko pół prawdy, cała prawda nazywa się agresja. Nie można popełnić większego błędu, szczególnie w polskich kampaniach wyborczych, niż pokazanie agresji. Nie ma znaczenia czy w 2011 roku PiS był, czy nie był agresywny, liczy się tylko to, że metka agresji została PiS skutecznie i trwale przyklejona.

Teraz wspomnijmy dobre czasy i fantastyczny rok 2015 z podwójnym zwycięstwem PiS. Twarzami kampanii byli: Beata Szydło i Andrzej Duda, o Smoleńsku ani słowa, za to powstała zupełnie nowa jakość przekazu. PiS mówił prawie wyłącznie o tym, że dzięki programom społecznym Polakom będzie się żyć lepiej, Andrzej Duda z rodziną wyglądali jak „amerykańska kampania”. Uśmiechy, ładne obrazki, cienia agresji. I nieprawdą jest, że Jarosław Kaczyński z Antonim Macierewiczem nie istnieli, nie tylko istnieli, ale na drugim planie robili dużą robotę utrzymując kontakt z tą częścią elektoratu, która oczekiwała czegoś więcej niż uśmiechów i kolorowych obrazków. W tym samym roku fatalną kampanię zaliczył Komorowski i sama PO. Obie kampanie wyglądały dokładnie tak, jak start Kidawy-Błońskiej, dużo gadania o miłości i „łączeniu Polaków”, a potem zaciśnięta pieść na ulicznych wiecach i suflerka przyklejona do pleców, która podpowiada jak rozmawiać z „prostymi ludźmi”.

PiS wziął srogi rewanż, odkleił metkę agresji i nalepił na czole całej PO. Co bardziej rozgarnięci komentatorzy zamiast się podniecać i unosić moralnie, zastanawiają się jak to możliwe, że PO i Kidawa-Błońska popełniają tak fatalny błąd i już na starcie kampanii sięgają po samobójczą broń – agresję. Nie koniec na tym, oni sięgają po te same agresywne twarze, wynajętych zbirów po prostu, których Internet rozpoznaje w 3 sekundy i nawet nie musi używać Google. Stało się tak, ponieważ PO i Kidawa-Błońska, to PO i Kidawa-Błońska, z tej gliny żadnego chleba nie będzie. Wracają do tych samych schematów, bo zwyczajnie nie mają żadnego pomysłu na kampanię i to się nie zmieni do końca. Będą się miotać, jak się miotali w 2015 roku i kolejnych latach. Jednego dnia małżeństwa homoseksualne i pedofilia księży, drugiego dnia wizyta w Watykanie. Jednego dnia „łączenie Polaków” i w tym samym dniu podziękowania dla zbirów, którzy krzyczą do Prezydenta RP „ty ch..u”.

                  

Start Kidawy-Błońskiej jest wymarzony, przypuszczam, że sztab Andrzeja Dudy nie miał śmiałości się pomodlić o takie dary niebios, żeby nie popełnić grzechu pychy i lenistwa. Nagroda przyszła sama, osobiście zapakowana i dostarczona przez Kidawę-Błońską, która zaliczyła pierwsze „na Mazury macać kury”. Wprawdzie jestem prawie pewien, że te obwoźne bandziory zostaną zwinięte, nawet media i „eksperci” sprzyjający PO widzą ogromny straty wizerunkowe, ale agresja nie zniknie, tylko zmieni formę. Kampanii wyborczej w Polsce nie wygrywa się agresją, jedynie spokojnym przekazem, wizją lepszego życia i kolorowym, ładnym, obrazkiem. Andrzej Duda wypełnia wszystkie kryteria zwycięskiej kampanii, Kidawa-Błońska z każdym dniem będzie się topić w agresji, co zapewni coraz bardziej sfrustrowany sztab i wyborcy. Polityczne dary niebios!

 

]]>https://www.kontrowersje.net/obwo_ni_mieszka_cy_pucka_i_wejherowa_polityczne_dary_niebios_dla_andrzeja_dudy]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (13 głosów)

Komentarze

doprowadzenie do tego "żeby było, jak było".

Pod rządami mafijnej PO wszelkiej maści przestępcy mieli całkowitą bezkarność w rabowaniu i Polski i Polaków. I mafiozi z PO chcą, by te złote dla przestępców czasy wróciły.

Dlatego dobrali sobie do pomocy różne bolszewickie czy postbolszewickie szumowiny w rodzaju UBywateli PRL.

W tym celu starają się także o zniszczenie wizerunku Polski w UE i na arenie międzynarodowej, gdzie wykorzystują zarówno agenturę SB oraz załgane lewackie kanalie w rodzaju Biedronia.

Vote up!
10
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618407

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Lewackie chamowo" to pojętni uczniowie "prawackiego chamowa". Dziś krokodyle łzy wylewają gdy ktoś im uczynił to samo co niedawno sami czynili. https://www.wprost.pl/kraj/497321/komorowski-wygwizdany-w-nowym-targu-precz-z-komuna.html

Cóż robić, na widok tych wielkich żali i mentalności "prawackie chamowo" ma prawo, bo to "chamowo pat-ryj-otyczne". A przysłowie mówi, nie śmiej się dziadku z czyjegoś upadku, dziadek się śmiał i to samo miał".

Vote up!
3
Vote down!
-8
#1618421

A u was biją murzynów?

Vote up!
6
Vote down!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1618423

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zbierają owoc ziarna które sami posiali, więc niech nie płaczą, że owoc własnej nienawiści dziś im gorzki, bo to tylko krokodyle łzy. Jeśli na gwizdy objazdowego cyrku "prawackiego" zasłużył Komorowski, to na gwizdy objazdowego cyrku "lewackiego" zasłużył Duda. Naprawdę nie wiem, który z nich głupszy, ale z pewnością Duda bardziej nas ośmieszył.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1618428

Wszedłem tu parę dni temu,  żeby pogadać z Huskym.  Po jakiejś wymianie zdań,  stwierdzam,  że nasz Neon 24 to jednak Wersal z porównaniu z  tą bandą ormowców.  Najzabawniejsze,  że komuniści,  którzy tu publikują,  uważają się za antykomunistów,  jednocześnie popierając lewicowy,  socjalistyczny PiS.  I chcą uchodzić za prawicę!!! Śmiechu warte.  Charakteryzuje ich etyka sytuacyjna,  czyli mądrość etapu.  To cecha wszystkich czerwonych,  także szkoda Twoich wysiłków na edukację ludzi sowieckich. 

Zbig71 z Neon24

pozdrawiam. 

Vote up!
3
Vote down!
-3

zbychu

#1618517

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ale trzeba przyznać, że i tak się tutaj kultura wypowiedzi mocno poprawiła, zamiast posługiwania się dialektem rynsztokowym tylko pałują, a sobie wyniki podbijają. Takie drobne radości małego człowieka.

Tu o PiS trzeba mówić jak o zmarłym, albo dobrze, albo wcale. :)

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1618524

lecz z jego bolszewickiego bełkotu wylewa cię czerwona, sowiecka nienawiść do polskiego patriotyzmu...

Vote up!
8
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618435

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

znów leków nie wziąłeś i z ciebie "bolszewicki politruk" wychodzi. Polski patriota to pracuje dla Polski, a politruk tylko gada o patriotyzmie, co jak widać czynisz. Znajdź sobie jakiegoś dobrego lekarza i nie ośmieszaj się.

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1618437

Wystarczy popatrzeć na poniższe punkty, żeby wiedzieć jak uczciwi niepoprawni blogerzy punktują bolszewickie komentarze "zwiszającego", czerwonego politruka...

Zawisza Niebieski

Punkty komentatora: -15339

Punkty blogera:          - 7197

Suma (wszystkie kategorie): -22518

* * * * * * *

I kto się tu ośmiesza bolszewicki aktywisto? Jesteście z sowieckich organizacji: WSI czy SB?

Vote up!
7
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618450

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Każdy przecież wie, że znajduje się tu grupka "zomowców", co rozumu mają tyle że tylko pałę postawić potrafią, sobie zaś punkty nabijając. To ludzie o specyficznej moralności, wyrażający się w dialekcie rynsztokowym, co chwila wrzucający słowo "bolszewik" lub tym podobne, wyrzucani z kolejnych polskich portali. Dla przykładu podam tu wielonikowca "zawiedzonego" to seryjnie wylatuje z portali, o moralności takiej, że potrafił pójść do kolego, poprosić o dostęp do komputera i narobić mu problemów, po czym na pytanie co zrobił roześmiać mu się w twarz.

Punktacja na tym portalu jest śmiechu warta i każdy tu minus jest dla mnie potwierdzeniem, że trolliki wyją. Ty też powtarzając każdemu Polakowi, "bolszewicki politruku" tylko na pośmiewisko się narażasz. Każdym takim wpisem wzbudzasz ogólne politowanie i niewiele więcej. 

Kiedy piszesz coś z sensem można przeczytać, gdy stajesz się "ścierwoneonówką" tylko śmiech wywołujesz.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1618482

antypolska szumowina

 

znów bełkotać zaczyna

antypolska szumowina

Vote up!
8
Vote down!
-2

jan patmo

#1618440

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

tylko która? Ta co kiedyś podczas uroczystości Powstania Warszawskiego wyła przy grobach powstańczych, ta co wyła w kampanii Komorwskiego, czy ta co wyła w Pucku. Myślę, że różnic większych nie ma.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1618444

niebieski cudzie...

 

niebieski cudzie

w Ruskiej Budzie

Vote up!
8
Vote down!
-2

jan patmo

#1618455

Zakliczyn dzisiaj i spotkanie z prezydentem Duda

Zwolennicy

I  Warszawiacy z Zakliczyna

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1618493

jak bura suka !!! To nie przedstawiciele PiS skandowali na uroczystościach pod kierownictwem PO tylko tak zwana grupa kiboli. Ponadto politycy z PiS reagowali negatywnie na te wydarzenia łącznie z samym wtedy przyszłym prezydentem Dudą. Natomiast politycy PO i ci z opozycji nie widzą w tych wystąpieniach kodowców nic zdrożnego. Jak już oceniasz to oceniaj sprawiedliwie a nie tak jak ci pasuje.

 

Vote up!
8
Vote down!
-1

lupo

#1618461

Przepraszam, ale co ma do tego wpisu PiS? Nie kojarzysz Ruskiej  Budy z Komorowskim?

Pozdrawiam.

P.S. 

Pan Jan jest samcem, wiec nie moze klamac jak bura suka.

Nigdy tez nie zauwazylem by jakakolwiek suka posiadania mozliwosci mowienia prawdy, lub  klamstwa. :-)

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1618476

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

j pmęć krótk, kt brnł kbl, jk n Zbr Kczyńsk? Rbn t przy płnj prbc pltyków PS. Mższ przytczyć wypwdź Ddy, ż ptępł tk zchwn?

< hrf="https://www.tkfm.pl/Tkfm/1,103454,9626935,ps-w-brn-kbl-p-n-ch-czl-stj-kczynsk--zbr.html">https://www.tkfm.pl/Tkfm/1,103454,9626935,ps-w-brn-kbl-p-n-ch-czl-stj-kczynsk--zbr.html

Vote up!
2
Vote down!
-8
#1618486

:)

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1618497

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

i sam wyciąga wnioski, Ci co na jednym źródle się opierają szybko mają wyprane mózgi, co niestety widać aż nadto. W mediach zakonnych oraz zależnych od PiS takich informacji nie uzyskasz.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1618523

Masz oczywista racje. Ta idiotka albo nieswiadomie pracuje na korzysc Dudy, albo robi to swiadomie.

Ja osobiscie uwazam, ze wynik wyborow na Prezydenta juz teraz jest ustalony.

Vote up!
5
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1618448

że ta pani jest przekonana o swoim wybitnym intelekcie. W mojej opinii intelekt tej pani jest wysoki ale z minusem przed.

Vote up!
7
Vote down!
0

lupo

#1618463

Etatowy elektorat PO. A kobieta, która tak całowała Kidawę, to ta z uszami królika.Ja tylko od siebie powiem tyle: Jaki Pan, taki kram.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1618474

Na jakiej podstawie sadzisz, ze to sa kobiety?

Vote up!
5
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1618479

Das polnische Fernsehen berichtet über meine Rede zu den linken Angriffen auf die polnische Justizreform. Es ist schlimm, wie die linken und liberalen polnischen Abgeordneten ihr eigenes Land angreifen. Die Argumente sprechen für die Regierung Morawiecki!

Europoseł Maximilian Krah, z Niemiec jest zażenowany zachowaniem polskiej totalnej opozycji, która wywleka polskie problemy na forum PE prosząc gorliwie o ingerencję instytucje europejskie...Wstyd I hańba polska opozycjo

Tu widać z jaką pogardą wyrażają się obcy ludzie o zdrajcach donoszących na wlaną ojczyznę. Oni donoszą urzędnikom, unijnym nie posiadającym żadnego mandatu społecznego. Urzędnikom, którzy za sporą kasę zostali postawieni jak Tusk - do czarnej roboty.. np. w sprawie Brexitu.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1618489

   Witaj! Nawet lewactwo uciekło z PE, zostawiając w pośpiechu puste stołki i pustą salę, bo nawet ich zawstydziła zgraja antypolskich kundli zdrady plujących na kraj w którym się urodzili.

Vote up!
7
Vote down!
-1

ronin

#1618504

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1618491

Czytam że podczas kampanii w 2015 roku fala hejtu dotknęła Komorowskiego. Dotknęła, to fakt. Czy ktokolwiek ma nagranie, że Pan Prezydent Andrzej Duda podchodzi zadowolony i uśmiechnięty do ludzi, którzy brali w tym udział, czule się wita i dziękuje za zorganizowaną akcję?

Vote up!
7
Vote down!
0
#1618492

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1618538