Szkodnicy, albo V kolumna

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

Wielu internautów, z młodzieńczym entuzjazmem i naiwnością popierających Konfederację, oznaczających siebie dumnie znaczkiem przekreślonego 447, swą niechęć do PISu uzasadnia, brakiem tempa i słabością przemian w kraju. Oni obiecują więcej i szybciej. Ekspertów od rządzenia wprawdzie jeszcze nie mają, ale wkrótce się o nich postarają.


Jednym z głównych zarzutów tej grupy uważającej się za jedynych prawdziwych patriotów, jest fakt nie dokonania głębokich czystek i nie ukarania byłych rządzących oszustów i złodziei.
Nic, tylko przyklasnąć. Mnie też mierzi, że te typy ciągle są na wolności, a co gorsza, chowają się pod parasolem immunitetu. Tylko ja wiem dobrze, że nie możemy zostać państwem autorytarnym i pozamykać bez sądów szubrawców, jak Erdogan w Turcji, czy kiedyś Piłsudski.


Zjednoczona prawica nadal rządzi, ale pełni władzy nie sprawuje.
Komuniści tak zbudowali system, że wiele istotnych obszarów państwa pozostaje poza wpływem władzy centralnej. Wiemy co to: - samorządy terytorialne; krajowe sądownictwo; szkolnictwo wyższe i ZNP, uniwersytety; media sprzedane nieprzychylnym Polsce państwom; wiele pozarządowych organizacji i fundacji, finansowanych głównie z zagranicy, albo jednostek samorządowych.
Władzy trudno jest to "ugryźć", jeżeli będąc pod skrupulatną obserwacją zlewaczonej opinii publicznej świata, musi dobitnie demonstrować demokratyczność polskiej drogi przemian.


Wszyscy wiemy, że niesłychanie pomocną bronią w rozprawieniu się z tymi starymi chorobami państwa byłaby zmiana fatalnej konstytucji opracowanej przez komunistów z otoczenia byłego prezydenta Komorowskiego.
Do tego właśnie PIS potrzebował zwycięstwa w wyborach powyżej 50%.


Tymczasem, niby prawicowa Konfederacja, niby, jak się wydawało i jak głosili, mająca wspólny cel z obecną władzą, rozpoczęła walkę podjazdową, faktycznie dołączając do tego totalnego antypisu.


Rezultat?


Konfederacja uzyskała 6,81 proc. głosów i 11 mandatów.
Do sejmu weszły tak kontrowersyjne postaci jak Grzegorz Braun, czy Janusz Korwin Mikke (nieformalny przywódca ugrupowania).
Konfederacja otrzymała około 1,2 miliona głosów Polaków.
Co to oznacza?


Gdyby nie odsunięto, bądź co bądź, prawicowych wyborców od PISu, to swobodnie przekroczyłby on 50% głosów obywateli.
Jako, że na PIS głosowało ponad 8,05 miliona wyborców, to gdyby dodać do tego 1,2 mln Konfederacji, to niemalże 10 milionów wyborców dałoby władzy niepodważalny mandat do zmiany konstytucji i załatwienie spraw, które narodowcy wytykają władzy.


Tymczasem, jaką moc sprawczą w 460 osobowym sejmie posiada 11 posłów Konfederacji? Bardzo niewielką.


Większość poważnych i obiektywnych analityków uważa, że te 1,2 miliona głosów, to głosy zmarnowane.


Czy to było świadome działanie?
Wielu zwolenników, czy nawet fanatyków Konfederacji, uważających siebie za jedynych prawdziwych patriotów, niemalże rewolucjonistów, przyjęło sobie za symbol przekreślone 447. To zaznaczenie, że się występuje przeciwko pro-żydowskiej ustawie amerykańskich władz.
Niby słusznie, ale śmiesznie, bo oznacza to prymitywną interpretację tego dokumentu.
Lecz to jest zrozumiałe, bo Konfederacja otwarcie stoi na stanowisku anty – żydowskim, anty – amerykańskim i pro – rosyjskim.
Już tutaj należy się poważnie zastanowić, czy coś takiego można uznać za patriotyzm.


A na dodatek całej tej Konfederacji 447, z silnym antysemickim komponentem, komizmu dodaje oświadczenie przywódcy formacji, Janusza Korwina Mikkiego, że jest on żydem, konkretnie żydem aszkenazyjskim, czyli z pochodzenia Chazarem.


https://youtu.be/odtVGy11fG0


Oto patriotyzm wymieszany z antysemityzmem, dowodzony przez żyda, tylko po to, byleby tylko Dobra Zmiana nie stała się zbyt silna, a Polacy nadal mieliby zamieszane w głowach, nie myśleli za dużo, bo dobry żyd, a wiadomo, że żydzi są dużo mądrzejsi od Polaków, poprowadzi ich ku świetlanej przyszłości.

 .

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:22)

Komentarze

Tacy właśnie co by wszystko naprawili w ciągu  jednej nocy albo dnia, z jednej strony krzyczą o niemocy PIS-u w zwalczniu neokomunistycznych patologi, domagając się radykalnych metod, z drugiej zaś z wściekłością sfory głodnych psów atakują Józefa Piłsudskiego.

W największym skrócie (świadome czy nieświadome) antypolskie zachowania tychże można  ująć w następujący sposób: za moskiewskimi (i innymi) autorami starych kacapskich  (i innych) kawałów powtarzają to, co tylko może  w jakikolwiek sposób zaszkodzić Polsce i Polakom.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1606400

To bardzo przykre, gdy znajomi, choćby tylko z internetu, działają ze szkodą dla nas wszystkich. Jakaś nieuzasadniona niechęć, jakieś złe cechy charakteru powodują, że nie widzą zła, które mogą czynić.

I tak, jesteśmy krajem wiecznie niezadowolonych malkontentów. Nie widzą tego, że największą krzywdę wyrządzają sobie i swoim bliskim?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606413

I niemal identycznie, jak kompletnie otumanieni przez swoich sprzedajnych targowickich przywódców (za moskiewski oczywiście jurgielt) liczni szlacheccy pożyteczni  idioci,  szkodzący dziś z bezinteresownej zawiści Polsce i sobie, najbardziej zaś swoim dziecim, są święcie przekonani, że działają dla dobra Polski.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1606418

inspirowany z różnych źródeł i kierunków. Moim sukcesem jest przekonanie trzech osób do głosowania na PIS - potwierdziły to. Wiadomo, że mogą manipulować (kto to sprawdzi?) ale rozmowy po wyborach raczej to potwierdziły - ton był wesoły i optymistyczny.

Inne cztery osoby przekonane przeze mnie - nie wiem, bo nie mam chwilowo kontaktu.

Porażki? Jeden z moich zaufanych kolegów zagłosował na Konfederację (prędzej bym go posądzał, że jest POwskim lemingiem), inni zagłosowali na PO - i tu nie jest ważne nawet to, że tak zrobili ale poziom ich agresji w dyskusjach przed wyborami. Matrix...?

Pozdro

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6

Piter1

#1606403

To świadomy zamęt wywoływany w społeczeństwie. Wszystkie instrukcje i podręczniki wojny psychologicznej kładą na to nacisk.

Im bardziej będziemy skłóceni, im więcej zdrajców uda się pozyskać. Tym lepiej dla wroga.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606410

Polska marzeń według wyborcy Korwina, po objęciu władzy przez Konfederację:

 

A to marzenie korwinistów, co powinno się zrobić z pisowskimi pachołkami żydoamerykańskimi:

"Krwiopijca słuchał uważnie. Wysoko osadzone brwi nadawały mu wyraz zdumienia. Podszedł z bliska do stołu i przemówił drżącym głosem: - Może i spełnialiście swój obowiązek! Niemniej możecie być zdeprawowani. Cnota marynarzy republiki nie ostała się przed złotem tyranów. Kto by przypuścił? Przemawiali jak prawdziwi patrioci. A pomimo to Anglicy wpłynęli do portu, bez bitwy wylądowali w mieście. Wojska republiki wygnały ich, lecz zdrada chyłkiem skrada się po kraju, wyrasta, gdzie jej nie posiano, siedzi u naszych ognisk domowych, czai się w sercach przedstawicieli ludu, ojców naszych i braci. Był czas, kiedy kwitły cnoty obywatelskie, ale teraz zakryły oblicze. I powiem dlaczego: za mało przelaliśmy krwi. Wydaje się, że nigdy nie można przelać dość krwi. To zniechęca. Oto do czegośmy doszli"*

* frag.z powieści "Korsarz" J. Conrada

 

Tego typu treści można usłyszeć na kanale "wrealu24" prowadzonego przez byłego Kukizowca, Marcina  "stricte powiedziawszy" Rola.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Hoyt

#1606425

Na początek mam nadzieję, że administrator zajmie się tą manipulacją, ponieważ na zamieszczonym filmie wypowiedź Korwina jest wycięta z kontekstu.

A co do patriotyzmu to PiS nie ma na to monopolu i nie jest to partia prawicowa tylko socjalistyczna. I niech w końcu zacznie dbać o polskie interesy bo odkąd pojawił się Morawiecki i Daniels to antypolonizm kwitnie, banderowcy, klękanie przed Izraelem, brak ekshumacji w Jedwabne i brak polityki wielowektorowej.

Jestem ciekaw co się stanie jak zmieni się prezydent w USA albo obecny ogłosi reset z Rosją :))))

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-8
#1606427

jakiejś psychuszce?

Skoro PiS - jego zdaniem - ma być sowieckim socjalizmem...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1606428

To już jest szeroko robione za czasów "dobrej zmiany".

Jak rozumiem, to akceptujesz takie metody?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1606645

Pańska argumentacja zaczyna się od pomieszania pojęć.Przypomina mi słowa Chrystusa, w które Pan powinien wczytać się uważnie:

16 Z kim mógłbym porównać to pokolenie? Podobne jest do dzieci, które przebywają na placach. Przygadują one kolegom, 17 mówiąc: "Zaczęliśmy wam przygrywać, a nie zatańczyliście; zaczęliśmy lamentować, a nie biadaliście". 18 Bo przyszedł Jan, nie je ani nie pije, a mówią: "Ma demona". 19 Przyszedł Syn Człowieczy, je i pije, a mówią: "To żarłok i pijak, przyjaciel poborców i grzeszników". A jednak mądrość okazuje się sprawiedliwa na podstawie swoich czynów".

 

Chrystus też powołał Judasza, pośród Apostołów. Pewnie Rola, Korwin, Bosak z Winnickim, krzyczeliby, że "Jezus  jest zdrajcą; na krzyż z Nim" i razem z Panem dodali, iż "Chrystus nie ma monopolu na wiarę, jest wiarołomny". Czyli mówilibyście to samo, co mówili faryzeusze.

Nie spotkałem (jak dotąd) , aby ktoś z wyborców PiSu był fanatykiem partii PiS i widział wszystko w różowych kolorach.Choć pewnie jacyś się znajdą. Większość wyborców PiSu to ludzie dojrzali i przywiązani do wartości katoickich i Polski. 

Proszę sobie dać czas i spokojne przemyśleć te słowa z Ewangelii Mateusza. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

Hoyt

#1606430

To ja przytoczę inne słowa Jezusa: "Obyś był zimny albo gorący". Najbardziej właśnie nie cierpię fałszu, a tego było ostatnio cała masa. Jedyny plus np.: takiego POKO to, że nigdy nie kryli się ze swoimi zamiarami, a PiS no cóż, większość zapewnień np.: w kwestii IPN i 447 zaczynało się pięknymi sloganami na konwencjach, a potem to wiadomo… Więc ja dałem w ostatnich wyborach czerwoną kartkę. Jeżeli teraz zabiorą się w końcu za reformę gospodarki i oczyszczenie MSZ z tej całej geremkowszczyzny to jestem gotów ponownie zagłosować na PiS (tj. to było w 2015).

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7
#1606433

Proszę nigdy w życiu nie głosować na żydokomunę, socjalistów, pisdzielców, rozdawniczych z PiS.  i walczyć z TVP - KGB!.

Proszę koniecznie zostać przy Korwine. Bo Korwin to wolność, Korwin to nadzieja...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-11

Hoyt

#1606439

Czy Ty jesteś na smyczy Kremla? Tak tylko pytam...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

...

#1606549

"... i nie jest to partia prawicowa tylko socjalistyczna."

Uważam, że PiS nie jest partią socjalistyczną.

Spróbuj mnie jednak przekonać, że się mylę.

dratwa3

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1606436

No niezła manipulacja z tą wyrwaną z kontekstu wypowiedzią JKM! Kamiński zbłaźnił się całkowicie podając to jako argument. A jakby ktoś chciał poznać prawdę o pochodzeniu JKM to jest taka:

Janusz Ryszard Korwin-Mikke urodził się 27 października 1942r. w Warszawie. Rodzina polityka wywodzi się ze Szwecji, przez Hesję i Saksonię wraz z królami saskimi przybyła do Polski, przeszła na katolicyzm i otrzymała herb Korwin. Matka JKM, Maria z Rosochackich, pochodziła z drobnej szlachty mazowieckiej i zginęła 3 sierpnia 1944r podczas bombardowania Warszawy w trakcie powstania warszawskiego. Ojciec Ryszard (zm. 1965) był inżynierem lotnictwa, po zakończeniu II wojny światowej został na rok osadzony w więzieniu za działalność antykomunistyczną w okresie okupacji. Stryj Jerzy był lotnikiem, walczył w dywizjonach brytyjskich, stryj Tadeusz był dowódcą XV Pułku Ułanów Wielkopolskich i zginął w Bitwie nad Bzurą. Korwin-Mikke nie miał rodzeństwa, był jedynakiem. Po śmierci matki przez rok wychowywała go babka (z powodu internowania ojca), a następnie macocha.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1606474

GPS! Nie właź między dorosłych. Poczekaj jeszcze ze 30 lat.
Nadal pilnie się ucz i to, co właśnie poznałeś oznajm światu Kandydacie do Sejmu ( :-)))))))))))) ) w swoich wypracowaniach szkolnych.

Co byś ty biedaku począł bez Wikipedii?
Ale zdradzę ci tajemnicę - od tego rozumu nie przybywa.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606482

Zdobywasz laury internetowego głupka.

Tak teraz będziesz widziany.

Gwarantuję ci. 

 

Zajmij się może rzeźbieniem onuc w drewnie. Im i tobie to się przyda.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606763

Rekonstrukcja człowieka pierwotnego w wykonaniu pewnego dyplomowanego dziennikarza z ....

. Złośliwi gadajo, że "wykopaliska" musiał robić w okolicach Czerskiej

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1606483

Ewidentna manipulacja wypowiedzi Korwina dlatego minus dla wpisu.

Tutaj jest całość, gdyby ktoś szukał: Korwin Mikke wspomina kochankę Żydówkę https://www.youtube.com/watch?v=9tCQkkdSlYk

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-10

Fiona

#1606496

Interpretacja i rozumienie godne noblistki Tokarczuk.

Typowa sytuacja - w Korwinie kochają się nadal nawet młode panienki.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-11

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606498

To jest właśnie przyznanie, że doskonale wiedziałeś o zmanipulowanym nagraniu

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1606681

Taka  pewność sugeruje, że może ty dokonałaś manipulacji.

Przyznaj się.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606766

wroga propaganda najczęściej buduje swoje zło na kłamstwie, oszustwie lub wprowadzeniu atakowanego przeciwnika w błąd, a głównym celem napastnika w tej fazie ataku jest pozbawienie ofiary zdolności, możliwości i woli obrony - bez względu na to, czy napastnik jest pasożytem nastawionym na długą eksploatację ofiary, czy napastnik jest drapieżnikiem nastawionym na zabicie i pożarcie ofiary. Tak działa przyroda zręcznie naśladowana przez ludzi zajmujących się prowadzeniem wojen. Tak też pisali o sztuce wojennej nie zdemoralizowani dawni stratedzy tacy jak Sun Tzu w "Sztuce Wojny" albo Dżyngiz Chan w swojej imperialnej praktyce. Później w historii ludzkich cywilizacji pojawili się zdemoralizowani stratedzy, którzy byli gorsi od drapieżnych zwierząt i pasożytniczych insektów, ponieważ wnieśli do naturalnych zjawisk przyrody zło, którego celem była destrukcja aksjologiczna. Dlatego nie można odnosić do współczesnego pasożytnictwa społecznego czy do ekonomicznego grabieżcy współczesnych biomimetycznego modelu zjawisk przyrody. Nie ma tu ani żadnej bioetyki, ani jakiejkolwiek etyki. Jest po prostu czyste zło w sensie filozoficznym i aksjologicznym, Przykładem takiego praktycznego uprawiania zła w praktyce relacji cywilizacyjnych był od połowy wieku XVIII jakobiński komunizm rewolucji francuskiej, który przekształcił się po kilkudziesięcioletniej adaptacji w marksistowski komunizm, realizowany w totalitarnych systemach XX wieku a później po bardzo szybko przebiegających przemianach logistyki cywilizacyjnej przełomu wieku XX i XXI przekształcił się we współczesny neokomunizm. Neokomunizm, czyli zło samo w sobie, antyludzkie, antynaukowe, antycywilizacyjne polegające nie na post naukowym relatywizmie Protagorasa, ale po prostu na bezczelnym oszustwie, kłamstwie i nienawiści.

I teraz, wracając do naszych baranów - gdzie jest oszustwo Janusza Korwina-Mikke?

Odpowiadam:
Oszustw JKM posła IX kadencji jest kilka, a doktryna Konfederacji składa się tylko z nich. Mianowicie:

 1. Pseudoneoliberalizm pana JKM jest oszukańczą parodią wszelkiego naukowego myślenia nie tylko o nauce, ale o czymkolwiek. Budowanie czegokolwiek na jednym albo kilku sloganach, nie poddających się żadnej falsyfikacji jest absurdem.
  Jeden slogan - prywatne jest lepsze od państwowego. Nie ma sensu polemizowanie z tym głupstwem, poza kpinami w rodzaju "państwowe zawsze jest złe, jeśli przesycone jest prywatą". Istotne jest to, że dogmatyczne posługiwanie się dowolnym twierdzeniem, sofizmatem albo sylogizmem zawsze może być wykorzystywane w złych celach - głównym celem tego oszustwa jest jednak antypaństwowa orientacja frajerów nabranych na to kłamstwo.
  Drugi slogan - Podatki to państwowe złodziejstwo. Czyli zerowe podatki są cudownym lekarstwem na wszystko. I Konfederacja, jak głupia istota opowiada, że zerowe składki na ZUS i zerowy CiT rozwiążą problem służby zdrowia.
  Pytam - za co ten problem będzie rozwiązany? Nie pytam jak, bo i po co.
  Poruszam problem tego liberalizmu, ponieważ oszustwo polega na udawaniu naukowego podejścia, które naukowym podejściem nie jest. Identycznie jak to jest z marksizmem, czyli inna pseudonauką i innymi pseudouczonymi. Ale identycznie jak w przypadku marksizmu ten pseudo neoliberalizm jest antypaństwowy. Marksiści rozwalali państwa kapitalistyczne, liberałowie rozwalają wszystkie państwa, a w szczególności Państwo Polskie. Czyli antypolskie statecide.

   

 2. Antysemityzm Konfederacji zupełnie przypomina ten nazistowski. Wszystko co żydowskie jest okropne. Mechanizm tego oszustwa jest homeomorficzny z tym pierwszym. Jest oszukańczą parodią wszelkiego sensownego myślenia nie tylko o tym co jest prawdą a co kłamstwem, ale o czymkolwiek. Budowanie czegokolwiek na jednym albo kilku sloganach, nie poddających się żadnej falsyfikacji jest absurdem.
  Jeden slogan - żydokomuna jest źródłem wszystkiego co złe w PiS. Nie jest ważne czy to prawda, czy nie, jeśli fakty przeczą tej tezie, to tym gorzej dla tych faktów. Pięknie, po bolszewicku i dlatego świetnie przydaje się do tworzenia wszelkich obelg konfederacyjnego antypisu. Nawet profesor Jan Szyszko zasłużył na obelgi, ponieważ nie pozwolił sprzedać lasów polskich by, Platforma Obywatelska mogła wypłacić żydowskim organizacjom odszkodowanie za mienie bezspadkowe z ustawy US 447. Zapobiegł, więc miał coś wspólnego z tymi pisowskimi żydowskimi interesami. Antysemicki rasizm Konfederacji służy wyłącznie do fabrykowania znieważającej PiS obelgi - "żydokomuna".

   

 3. Bismarckowska wizja strategicznego dylematu wyboru pomiędzy Niemcami, a Rosją. Idiotyzmem jest przypisywanie tego współczesnemu dylematowi tych samych kryteriów wyboru jakie rzekomo stały przed Józefem Piłsudskim a Romanem Dmowskim. Identycznie jak w przypadku dwóch poprzednich oszustw, podobieństwo jest jedynie na poziomie sloganu. A rzeczywistość jest zupełnie inna - nie ten czas, nie ta polityka, zupełnie inne interesy a podobieństwa nie ma zupełnie. Obaj panowie różnili się w wielu konkretnych sprawach, ale ani jeden ani drugi nie był ani pro-niemiecki ani pro-rosyjski ponieważ obaj byli pro-polscy. A pan JKM wybiera wariant, który w roku 1918 był absolutnie nie do przyjęcia nie można ani wtedy, ani teraz przyjmować wariantu antypolskiego, by można było być poro-rosyjskim.

   

 4. I tak dalej. Mógłbym tych konfederacyjnych oszustw wypisać do pełnych 10 (słownie; dziesięciu), ale palce od trzaskania w klawiaturę mnie rozbolały.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6

michael

#1606529

Witaj

 

Nie widzą tej ordynarnej manipulacji i bzdur Konfederacji. Dlaczego?

Po prostu - oni, 1,2 mln głosujących już wyłączyli myślenie i zdobywanie wiedzy (smatfony, emikony, Wikipedia, itp), albo jeszcze, jako młodzi, nie włączyli. Dlatego tak łatwo trafiają do nich proste hasła i slogany. Mózg rozleniwiony nieróbstwem nie filtruje i nie analizuje. Po co taki wysiłek. Tak więc trafia kłamstwo i podany pół-fałsz do najbardziej podatnych.

A już o ważnej myślowej interpretacji odróżniającej prawdziwą logikę od korwinowskich paralogizmów kompletnie brak mocy intelektualnych.

Byłbym nieuczciwy, gdybym nie dodał, że na studiach pod koniec 70-tych też dałem się JKM nabierać. Takie to było proste i ładne. Jakieś 3 - 4 lata to trwało.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606531

kolejne pokolenia młodych kolibrów dźwiękiem swojego zaczarowanego fletu. Taki flecista z Hameln - Der Rattenfänger von Hameln. Pisałem o tym kilka dni temu. Systematycznie, w każdej kolejnej kampanii wyborczej, zabiera się do roboty, by odebrać kilka procent głosów jednej z najbardziej patriotycznych partii, by pozbawić jej szans na efektywne rządzenie. Albo to się panu JKM uda, albo nie, ale przypuszczam. że to go nic nie obchodzi. Zrobił szkodę i tyle. Dostał się do Sejmu, będzie szkodził dalej. 

Taki Włodeusz piszący niżej, daje sie rolowac idealnie. To widać.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

michael

#1606535

Taki Włodeusz piszący niżej, daje sie rolowac idealnie. To widać.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

michael

#1606536

Taki Włodeusz piszący niżej, daje sie rolowac idealnie. To widać.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

michael

#1606537

kolejne pokolenia młodych kolibrów dźwiękiem swojego zaczarowanego fletu. Taki flecista z Hameln - Der Rattenfänger von Hameln. Pisałem o tym kilka dni temu. Systematycznie, w każdej kolejnej kampanii wyborczej, zabiera się do roboty, by odebrać kilka procent głosów jednej z najbardziej patriotycznych partii, by pozbawić jej szans na efektywne rządzenie. Albo to się panu JKM uda, albo nie, ale przypuszczam. że to go nic nie obchodzi. Zrobił szkodę i tyle. Dostał się do Sejmu, będzie szkodził dalej. 

Taki Włodeusz piszący niżej, daje sie rolowac idealnie. To widać.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

michael

#1606538

jeśli umiesz czytać, widzisz chyba na odległość, że gudłaje pokroju Korwina, Bosaka czy Brauna są dla mnie nicością. Ich po prostu nie ma. Jest Winnicki, Polak równie dobry jak ja. Mam siedemdziesiąt lat. Pochodzę z dzielnicy prezesa, jego klasy społecznej, jestem jego rówieśnikiem. Rolować można leminga, nigdy starego szlagona!. Inteligenta, z kilku dobrych pokoleń!. Tylko matoł, przykłada szablon każdemu, kogo nie akceptuje!. Zdrowia!...Fanatykom, rozumu nie dedykujemy!.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1606546

Ale porozmawiamy co i jak. ponieważ wbrew pozorom mam trochę szacunku do włodeusza. Alkurat na tyle, że warto rozmawiać. Ale już nie teraz. Padam na nos.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1606568

Uważam, że Konfederacja będzie młotem na zboków i lewaków. Na PiS-owskie lizanie tyłków żydom!. Powinna być młotem na żydostwo!. Pazerne, zblazowane i władcze!. Miejsce ugrzecznionych i leżących krzyżem chazarów!. Ubranych w szaty uszyte ze sztandarów, przykrywających wystające ze spodu chałaty!. Dziś powinni zająć ludzie pokroju Roberta Bąkiewicza, czy Piotra Rybaka!. Myślę, że dobry Polak i intelektualista, Robert Winnicki, byłby w ich otoczeniu znacznie skuteczniejszy, jako siła polityczna. Czekamy na partię nacjonalistów, gorących patriotów i katolików!. Wielu Polaków chce tych ludzi oglądać w Sejmie!. Wielu, oddało by na nich swój głos!. A tymczasem są znani jedynie, z sądowych utarczek z dominującym w każdej dziedzinie, żydostwem!...Sypcie minusy, poprawni i tolerancyjni na okradanie Polski, rodacy!.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1606532

Bąkiewicz :) 

Rybak :-) 

LOL

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1606547

...OPĘTANIE.

Wśród komentatorów/blogerów postrzegam i agentów Zgredka i żydów, lewaków. Obydwie grupy ciężko, pewnie za srebrniki pracują nad podziałem w polskim społeczeństwie. Jeszcze trochę poobserwuję i przywołam po nick-ach, klasyfikując aktywnych na forum do odpowiedniej kategorii. Prawdopodobnie wycofam się z aktywności na tym forum.

Jak powiadają: "Chodzenie po bagnach wciąga." Nie chcę brać w tym udziału.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

...

#1606551

Dochodzisz do wniosków, do jakich wielu tu już doszło...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1606574

Kupili już kogoś w tym Senacie czy nie?

Bo jakoś nudno się zrobiło.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1606580

Nie ma znaczenia, czy kogoś kupili, czy nie.... nie nakręcaj siebie i innych. Problemem jest, czy Polska wygra, czy przegra wybory Prezydenckie.

W następnej kolejności jest obrona "Status Quo" obecnej formacji.

Będę ostrożny w zaglądaniu na ten portal za cztery lata. Będzie prawdopodobnie lament i zgrzytanie zębów.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

...

#1606595

Czy nie dostrzegasz, że jeden z drugim są idealnym przykładem człowieka jątrzącego i chyba nawet nie zdają sobie sprawy jak głęboko sięgają, jak ślepo ranią, nie czując tego co robią posługują się wręcz nazistowskim wyzwiskiem, nawet nie zwracając specjalnie uwagi na to do kogo te obelgi są kierowane. 

Na tym własnie polega mowa nienawiści. 

W ten sposób sami podkręcają się emocjonalnie i prowokują emocjonalną odpowiedź. Jest to więc agresja emocjonalna budowana na ich własnych negatywnych emocjach. 

JEDYNYM SPOSOBEM NA TAKIE ZJAWISKO JEST ZACHOWANIE SPOKOJU

Powiem sięgając do znanego przykładu - zło dobrem zwyciężaj. 

I nie rejteruj.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1606896

Widzę kto jest za skłócaniem Polaków. Na merytoryczną dyskusję odpowiada się nienawiścią, fałszywymi insynuacjami. W pytaniach najczęściej przemycane są nieprawdziwe tezy. Obrońcom Just 447 zależy na narodowych waśniach, tylko wtedy mają szansę coś ugrać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

...

#1606931

PIS nigdy nie był, nie jest i nie będzie żadną prawicą! Owszem podszywa się pod nią, epatuje tez pozorami patriotyzmu, jednocześnie czołgając się przed obcymi, ale nie jest prawicą!

Bzdurne i bezczelnie zakłamane jest tez twierdzenie, że wygrana pisiu, to wygrana Polski, czy Polaków!

Jeśli pisiarstwo to patrioci, to czemu niby polski premier prowadza swoje dzieci do szydowskiej szkoły i pozwala, aby uczyły się szydowskiej  nienawiści i pogardy do Polaków i Polski?

Czemu byle nikczemne szydzisko, jak ten przybyły z W. Brytanii tłuścioch, w przymałym garniturku, panoszy się w Polsce i dyktuje Polakom warunki?

Dlaczego byle hamerykanin lub hamerykański szyd pluje na nas i poucza nas mentorskim tonem, a ci tzw. patrioci rządzący czołgają się przed nimi?

Dlaczego potajemnie polscy rządzący paktują z obcymi służbami wbrew polskiej racji stanu?

Wiem, że rzuca się na mnie zaraz wyliniałe, ale szczekliwe burki pisiorskie, ale i tak nie udowodnią, że pisiarze to prawica!

A ustawa 1066 o czym świadczy, czy o prawicowości i patriotyzmie?

słodkich snów komentatorzy :)

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-9
#1606624

Ja wcześniej nie zauważyłam u Pani tego seplenienia. Straciła Pani zęby i ma kłopoty z "ż"?

Jak się jest szowinistą, czy antysemitą, to nie ma co tak się ukrywać i trzeba walić prosto z mostu, że to Żydy są winne wszelkim polskim nieszczęściom, polskiej biedzie, bałaganowi, głupocie, zawiści, snobizmowi i pieniactwu. Oj długa jest to lista. A przyjrzyjmy się programowi Konfederacji, to jest prawdziwy wytwór krańcowo liberalnych sadystycznych marzeń.

Nie ma co się dziwić, że jeden sąsiad drugiego, za to, że tamten ma 500+, by w łyżce wody utopił. A co by to się nie robiło z  bezproduktywnymi emerytami?  

Pani, jak mniemam, jest zwolenniczką naturalnego prawa kłów i pazurów - konserwatyzmu rodem z dżungli.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

AgnieszkaS

#1606705

Takie morały to możesz swoim z ławeczki tu NP wciskać, moralistka od siedmiu boleści.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1606710

Ot kultura "herbowego szlachcica" (herbu burak w onucy).

Do poważnej kobiety o poważnym prestiżu, której nie zna i co gorsza nie rozumie, zwraca się z chamską ripostą.

Faktycznie burak w onucy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606739

Dla ciebie już nie ma skali co do chamstwa i prostactwa pejsaty Mośku z dyni.

Dałem jej szanse by przeprosiła, ale wolała być prostaczką, by dorównać tobie.

Więc ją na równi z tobą traktuję.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1606742

Czy przeprosiłeś za swoje wcześniejsze chamstwo w stosunku do mnie? Pytanie to było retoryczne, ponieważ aroganckie osobniki podobne tobie raczej nie przepraszają. Ja tylko stwierdziłam oczywisty fakt, że chorujesz na manię wielkości, cechuję cię wyjątkowy snobizm i nie masz szacunku do innych osób, natomiast sam domagasz się szacunku dla siebie. Była to moja ocena twojego charakteru a nie epitety.  Budzi u mnie zdziwienie, że wstawiłeś sobie obrazek Jezusa, a wulgarnie atakujesz innych komentatorów, obrzucasz wyzwiskami bezkarnie, a przy tym całkowicie zatraciłeś możliwość moralnej oceny własnego postępowania. Myślę, tę ikonę Jezusa powinieneś zmienić na kłapiącego paszczą wilkołaka. Jakoś bardziej do ciebie pasuje, ziemianinie. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

AgnieszkaS

#1606749

Swoimi wpisami coraz bardziej potwierdzasz że chamstwo i prostactwo masz we krwi, najpierw chciałaś mnie ośmieszyć, a teraz Konfederacje, wpisując taki tekst.

"Wolność i nadzieja dla kogo- brzuchatych biznesmenów?"  A z PiS-u sami szczupli co???

To jest właśnie twoje podejście do ludzi, którzy mają inny pogląd jak ten twój zażydzony PiS.

A jak zadek boli z nadmiaru jadu którym na około rzucasz, to napisz do rebe z dyni, on, ma aptekę to ci maść na ból zadka przyśle.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1606756

Nie sprowadzisz damy do poziomu parobka prostaku.

 

.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606753

"Jestem durniem, więc jestem jaki jestem"

W końcu to do ciebie dotarło - lepiej późno niż wcale - i pytanie co teraz z tym zrobisz

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1606963

Ale nie ŻydoPiS coraz butniejszy, już jawnie idący śladami "gorszego policjanta" z Magdalenki - patrz "prezes NIK' ("poprzednik mógł być z zarzutami i przez 4 lata pełnić funkcję to dlaczego nasz ma być gorszy"?). Coraz bardziej prostacko wciskający ewidentne łgarstwa -(nie może być inaczej kiedy szefem mendiów tvp jest "ciemny lud wszystko kupi" - typu "wstaliśmy z kolan"  czołgając się nie tylko przed amerykanami ale i przed antypolskim przekazem żydowskim, lub odzyskaliśmy "pieniądze dla Polaków"  kiedy niczego  nie odzyskali, ani obiecywanej gospodarki, ani zrabowanych przedsiębiorstw (oprócz tych które sprzedali za grosze dla swoich i odkupili za kilkakrotnie większe pieniądze), ani wyprowadzonych pieniędzy (nawet tych przez WAT), a jedynie w nieznacznym stopniu (ok. 100 mld wyprowadzono za PiS i ŻydoPiS) ograniczyli wyprowadzanie co jest ich "psim obowiązkiem" i do czego  ich wynajęliśmy. Pozwolono, i wręcz ochraniano wszelkie antypolskie wystąpienia lewactwa, derwiantów z LGBTQ pałując legalne antydemonstracje narodowców (Rzeszów, Białystok) itd...Teraz jest lament i zgrzytanie zębami zapominając, że do całkowicie zagarniętych mendiów typu TVP sprowadzali nie Narodowców ale PZPRowców i to twardej komuny pokazując narodowi kogo wolą. I nie może być inaczej kiedy tu pada takie zdanie :"Oto patriotyzm wymieszany z antysemityzmem, dowodzony przez żyda", a przytoczony też najprawdopodobniej przez byłego członka PZPR. Tak, dla nas nie ma znaczenia nacja jeżeli czuje się i postępuje jak Polak (co do JKM mam odrębne zdanie i tu wielokrotnie upubliczniałem, nawet wczoraj), a nasz "antysemityzm" polega na zwalczaniu antypolonizmu typu Michnikowszczyzna wsparta Kuroniowszczyzną i Giekowszczyzną - oczywiście to, że wymienieni są żydami jest winą narodowców - co jak widać byłym PZPRowcom honorującym żydowskich  stalinowców typu T. Mazowiecki  niezbyt odpowiada .  Szczekajcie tak dalej, a wybory prezydenckie za pasem. CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6

antyleming

#1606629

Dlaczego te wasze komentarze są jak żywcem wyjęte z jakiegoś Pudelka, czy Onetu?

Tylko - a ten to, a tamci tamto. To jest be, a to jest kuku.

Bardzo to niedojrzałe. Żadnych przemyśleń. Nieustannie te same slogany i hasełka.

 

Że też komuś chce się w kółko to pisać... Bo czytać na pewno nikomu.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606631

hahaha wiedziałem, że skądś to nazwisko znam tylko nie mogłem skojarzyć - teraz już wiem ;)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1607657

Właśnie usuwam Twój wpis na NEonie.

Za takie ordynarne kłamstwa grozi sprawa sądowa i Gawrion powinien zareagować!!

Tutaj jest prawdziwa wypowiedź JKM:

 

a tutaj to Twoje wklejone gówno!

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1606639

Od i złapałaś pejsatego na kłamstwie i manipulacji.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
#1606640

Admin nie zawsze jest w stanie wychwycić taką manipulację a to grozi portalowi sprawą  sądową.

To są w razie ewidentnej wygranej koszty - publikacje z przeprosinami itd... a my nie jesteśmy tak bogatymi portalami jak Onet czy Interia !!

Ja naprawdę nie wiem o co chodzi Kamińskiemu ale na NEonie właściciel po uzyskaniu dowodów od jednego z blogerów zwrócił się do mnie o usunięcie wpisu.Uczyniłam to samo tutaj....

Pozdrawiam :)

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1606641

Gdy wysłuchałam tej wyrwanej z kontekstu wersji kłamczucha, to aż zdrętwiałam.

Rzeczywiście, pełna realizacja talmudycznej pogardy dla 'gojów'

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1606647

Takich gagatków pejsatych tutaj na NP jest sporo.

Jeden nawet twierdzi, jak o Bogu i Ojczyźnie za dużo nie mówisz, to w tedy jesteś dobry patriota.

Tacy bezczelni już są.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1606650

Idiotka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606754

 w tym wypadku Twój dowód, to dowód w sprawie o zniesławienie!

(Swoją drogą JKM mógłby pamiętać o cnocie nad cnotami i trzymać język za zębami.)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9
#1606643

Ciekawe, czy Gawrion zareaguje. On "nie ma czasu", by analizować i weryfikować tego co piszą blogerzy. Nawet, jak otrzymuje zgłoszenie.

W ten sposób zniesławiacze, którzy się ulokowali na portalu, czują się coraz bardziej bezkarni i bezczelni.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1606644

Nie wiem czy Gawrion zareaguje ale wiem, że taka niefrasobliwość może portal kosztować.

Szczerze mówiąc po takim kłamliwym łajnie jakie wylał Kamiński na JKM uważam, że kara powinna być...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1606648

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...- wg. Cubestat.pl szacowana wartość niepoprawnych na dzisiaj to 21 600 dolarów.

Przecież wg autorzyny  "... w gruncie rzeczy życie nie polega na dokonywaniu wyborów między dobrem a złem, lecz na tym, czy się wygrywa, czy przegrywa". [Ken Follett]

https://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/gawrionie-pochwal-się

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-10

Verita

#1606672

O durnocina się odezwała?

Wybudziła się z zamroczenia?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606695

Krysia też uczciwa kiedy chce, a jak się chce podlizać to manipulantka.

 

Nie odzywaj się już do mnie, bo przekonałem się, że to co o tobie i twoim nieszczęsnym bracie piszą to prawda.

Zakłamani intryganci.

Szacunek właśnie straciłaś kobieto.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606755

Mistrzu odwracania kota ogonem.

Ale w tym przypadku i już nic nie będziesz mógł odkręcić i teraz tylko do synagogi i się modlić, by ktoś nie podał ciebie do sądu. A jak sprawa trafi do sądu, to masz przegraną bez problemów. A jak bystra będzie papuga Korwina i karze tobie zrobić przeprosiny w gazecie gównianej i u Lisa, to pójdziesz z torbami. A wiesz jak oni kochają wyborców PiS-u i co o nich myślą.

A resztę to możesz sobie sam dopowiedzieć.

Korwin nie jest moim idolem,  ale co ty zrobiłeś to uderzenie poniżej pasa.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1606646

To zawsze będzie moja odpowiedź na rebe z dyni wieśniaku w czworaku.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-11

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606658

Obrażanie ludzi ze wsi prostaku i gburze, to pogarda z twojej strony dla ciężko pracujących tam ludzi na wsi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1606686

Ludzi ze wsi nie obrażam.

Obrażam tu otwarcie ciebie chamie i prostaku.

j

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606696

 "wieśniaku w czworaku".

Samo się pejsaty jełopie napisało.

Przecież ja nie z wsi, ani nie mieszkam w czworakach, ty jajogłowy sługusie pejsatych, więc mnie nie możesz obrazić, tylko ludzi mieszkających na wsi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1606703

Kłamca i oszust, który przerabia materiał by oczerniać ludzi, złapany na gorącym uczynku.

Wije się jak wąż i czeka by opluć jadem.

Prawdziwy mosiek.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1606702

Masz rację, że to kryminał bo hejt to za mało powiedziane chociaż nienawiść aż tryska...

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1606652

Jest pewna granica śmieszności, poza którą nie powinnaś się wysuwać. Każdy powinien wytknąć oczywistą manipulację, ale twoje udawane oburzenie, admini z najbardziej zakłamanego i antypolskiego portalu w sieci? Weź i zrób porządek z Wrzodakowerem, litwakiem Ruskiewiciusem i niedojdą niebieską. Zrób porządek z blogerami naruszającymi nagminnie prawo autorskie (mnie np. twoi milusińscy ukradli dwa teksty) a potem dopiero zacznij zawodzić nad krzywdą JKM. Jesteś po prostu śmieszna.

Ps. Już nawet nie wspominam o zakłamanej najstarszej na świecie blogerce, bo to temat dla psychiatry lub co najmniej psychologa klinicznego.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8
#1606654

Nie wiem kolego kto stoi za banem na Leonku Janusza z Gdyni.Nie interesuje mnie to, bo tak czy siak to musi być jakąś antypolska szuja.To z tych co na poboczach dróg zarobku szukają.Jest tam ich kilka i wszystkie twierdzą że są adminami

A tu na nszym portalu taka np.Słupianek to już dawno temu właściciel naszego portalu powinien wywalić na zbity pysk. Neonowa opiekunka sowieckich onuc .Obłudnica jakich mało.Jeszcze bardziej fałszywa niż ten analfabeta Niech sobie przypomni co robi z ludźmi,patriotami,czy zwłaszcza że zwolennikami PIS-u. A tu "japę drze" i pokazuje kim ona nie jest.

A jest niczym,nikim

.Zero.

Ludzkie ZERO !!!!

Moralne DNO !!!!!

Ma swoje szambo to niech s 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1606656

Do szeregu słynnych w sposób szcZególny Polek, jak:

Róża Luksemburg;

Wanda Wasilewska;

"Luna" Brystygierowa;

Helena Wolińska;

Należy dodać "redaktorkę" - manipulantkę i paskudną oszustkę, młot na patriotów, z sowieckiego portalu NEon.ru.

"Astra" Słupianek

 

Czy zafascynowana "Luną" nadała sobie jeszcze wyższy przydomek "Astra"?

 

Tak powstają potwory.

UWAŻAJCIE!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606757

Czujna jak Nadieżda Krupska.

Albo te nasze śledcze.

 

Bezczelna i głucha baba - nie słyszy tego, co każdy może usłyszeć. Słowa są proste, szczere i od serca. A ta śledcza zaraz powie - wyrwane z kontekstu, mają inne znaczenie i będzie się drzeć - manipulacja! Manipulacja!

Tak właśnie lewak, na dodatek typowy głupek reaguje, jak coś mu nie pasuje.

 

I grozi jeszcze Frau Kapo! Najwredniejsza istota w okolicy. Fuj!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606657

No i patrzcie jak się zleciała cała ta ruska słomo-onucowa banda.

Bronić swojego Janusza (inaczej Joszke).

Najgłupszy element w internecie jest więcej warty niż ten hałaśliwy wrzeszczący babski kwartet (Jjj też śpewa sopranem).

A sio kury do dziury!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606659

A nie chce się tym notorycznym głupotom sprawdzić na Facebooku i na You Tube

 

A jest tam jak byk:

32 371 wyświetleń

•9 gru 2014

 

Janusz Korwin Mikke przyznaje się do swojego żydowskiego pochodzenia

 

To sobie panienki szukajcie pomocy i sprawiedliwości na YT.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606661

Korwin rozprawia się z "komunistami z PiSu, rozdawniczymi złodziejami i żydopachołkami".

Bo Korwin to wolność, Korwin to nadzieja...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Hoyt

#1606665

Dziwicie się że Prezydent A.Duda pominął  tego debila JKM jako Marszałka Seniora.? Ja też bym się bał go powoływać na tę funkcję. Kto wie co mu strzeli do pustego łba?

Zahajluje, pozdrowi jego ekscelencję Putina albo kogoś zwyzywa od idiotów?

Od zawsze twierdziłem, że pryszcze z 447 to jest sekta

Ci "ludzie" nie myślą racjonalnie i nie są zdolni do rzeczowej dyskusji. Kieruje nimi nienawiść do PIS-u wczesniej zasiana przez TVN24 - i tą sq*wiałą medialną szczujnię należy z Polski wypieprzyć zanim dojdzie do tragedii.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1606678

Wolność i nadzieja dla kogo- brzuchatych biznesmenów?

A wystarczy tylko popatrzeć na kałduny tych "wolnościowców", co leżą na kanapach i niczego sobie nie żałują. Oni na pewno będą walczyć aby nie było rozdawnictwa i aby im i im podobnym niczego nie zabrakło.

Bawią się jak nastoletni chłopcy, ale i mentalność u nich na tym samym poziomie. O intelekcie tych, którzy na nich głosują, lepiej nie wspominać.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

AgnieszkaS

#1606682

W "RP" policzono koszt obietnic wyborczych. Te 300 mld odjęte budżetowi przez konfederację raczej nie zrekompensuje wolność sprzedawania parówek. No, chyba że arcykatolik Braun zalegalizuje twarde narkotyki (tak chce i byle nie leczyć państwowymi środkami) i zaćpanym będzie wszystko jedno 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1606684

"wystarczy tylko popatrzeć na kałduny tych "wolnościowców"..."

No u PIS'dzielców to brzuchatych nie ma wcale, a tacy jak knur zieliński czy ten karakan z żoliborza od SKOK'ów, SREBRNEJ, TELEGRAFU, ART-B... i innych to są szczupłe wysportowane chłopaki

"Oni na pewno będą walczyć ... aby im i im podobnym niczego nie zabrakło"
Tego akurat są mistrzami od czasów Magdalenki

"O intelekcie tych, którzy na nich głosują, lepiej nie wspominać"
Trzeba, bo idioci i bydło emigranckie zza granicy znów za 4 lata ich wybiorą

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1606692

Jak nie za pochodzenia to za wygląd obrażacie ludzi, wy sługusy pejsatych.

A co grubych nie ma w PiS-ie??? Ty hipokrytko pejsata, a u ciebie jad płynie niczym górski potok i opluwasz wszystkich, co nie popierają zażydzonego PiS-u.

Kłamać i mataczyć tylko umiecie, rebe z dyni pokazał jak można obsobaczyć człowieka, puszczając przerobiony filmik.

Więc buzie w kubeł, pejsata …….

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1606711

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1606898

Ja pierkuje. Wszedłem tu przypadkiem w innej sprawie ale przy okazji zobaczyłem u góry wyjaśnienie maniPOlacji przez patria - nie widziałem do kogo konkretnie się ona odnosi ale teraz już wiem. jazgdyni ty jesteś głupszy niż to ustawa przewiduje, zamiast przeprosić i sp....ć, to ty jeszcze dalej sie POgrążasz. Szczyt debilizmu!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1607659

Uczciwy człowiek może się pomylić, uczciwy człowiek może zostać zmanipulowany przez innych, ale gdy prawda wyjdzie na jaw przeprasza, odwołuje to co powiedział. Tak czyni uczciwy człowiek. Na to po przeczytaniu informacji od Astry z pana strony liczyłem, ale jak widać się pomyliłem, Bo co pan robi? Brnie pan w swoje kłamstwa, stara się pan oczernić osoby, co pana za rękę złapały. Na portalu uczciwych polskich blogerów nie ma dla pana miejsca, tu w bagienku panu podobnych z pewnością pana przyjmą. Będziecie sobie kadzili, pałeczki stawiali. Będzie ciepło, mokro i smrodliwie. Zdjęcia miłujących się facetów Husky wam przyniesie, może z czasem Joszko z Lądka do was dołączy. Językiem rynsztokowym sobie pogadacie. Będzie jak na wasze możliwości całkiem OK. Ale od uczciwych Polaków trzymajcie się z daleka. Żadna przyjemność sprawdzać, gdzie który nakłamał.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1606667

Czajka durniu zalewa kraj głównem!!!

Ubierz kalosze i spieprzaj naprawiać, co tam jako "projektant" popsułeś.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606758

Fałszywy Zawiszo,

A nie zechcesz może przypomnieć, co za jedna wypisywała, że to Janusz jest synem Żyda- bo tępa dzida nie slyszala nawet o stratach pod sowiecką okupacją w Grodnie. Żydożercze świry z rusko-czarnosecinnej propagandówki wynajdują pretekst do bana za nazywanie żydem - to niesamowity absurd. No, chyba że się wspomni, iż o tym, kto jest Żydem, to decydowała "Partia". Jak ten Korwin chce sojuszu z Rosją, to on może już nie taki zły żyd, co? Aj waj, a "doktora" Oparę to jacy mieli za swojego?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1606955

w twoim środowisku się stosuje, czy ja odpowiadam za to co powiedzieli wszyscy ludzie? Czy ty odpowiadasz za język rynsztokowy jakim tu posługują się zawiedzony, Husky...? Każdy odpowiada za swoje słowa.

Ja o wydarzeniach na Wołyniu, w Grodnie, Podolu itd. słyszałem, czytałem, a czy ktoś inny czytał, czy moja to sprawa? Jeśli chodzi o autora tego tekstu, to autor ten dokonał obrzydliwej manipulacji i mimo iż miał szansę przyznać się do błędu, przeprosić nadal brnie w tę manipulację, i dlatego należało go wykluczyć ze społeczności ludzi uczciwych.

A co do  Żydów, to czy ja jestem andrologiem, żeby męskie organy sprawdzać, kto co tam ma albo nie ma? Jest w internecie taka lista, której autor zarzeka się iż prawdziwa i wymieniająca żydów w naszej polityce. Znajdziesz tam większość polityków w tym braci Kaczyńskich. Czy mam w to wierzyć?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1606961

Nie udawaj kacapa, bo nawet nie musisz.

Wcinasz się i sam, postronny, każesz przepraszać za to, co kto zamieszcza. wariactwo. A jak tak wspierasz swoją andziuchę- śmierdziuchę, to może przyjrzyj się własnym standardom i własnemu podwórku. Zbanowaliście już wszystkich, co oskarżali kogoś o żydowskie pochodzenie? Czy tylko robicie dym, by walić w wyszukiwanych przeciwników. Dla mnie to kacapstwo zakłamanych antypolskich świń. Sługusy Kremla "bez cenzury", szczęściem o inteligencji 1-4 ruskijewiczów

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1606982

to można wierzyć na słowo. Jak ma się do czynienia z "trollami bagiennymi" to każde słowo trzeba sprawdzać. Oni nie kłamią tylko gdy się pomylą. Dlatego nasi ojcowie mieli na to sposób, "płazem manipulatora traktowali", albo pod ławę wsadzali, by siedział aż odszczeka "kłamałem jako pies, hau, hau, hau". Do plagiatorów, Tezeusza, Huskyego. Do kłamcy, wielonikowca "zawiedzonego", do oszczercy Hamptusia dołączył manipulator z G-dyni. Piękne bagno, nie ma co.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1606663

Jeszcze jeden niebieski ptaszek przyleciał.

Wzorzec prawości i uczciwości z Białołęki.

Budowniczy oczyszczalni "Czajka".

Słupianek, gdy pokazałem manipulację baby, wzywa posiłki.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606666

A tak się rozmawia z analfabetami,szmbonurkami i złodziejami cudzych tekstów.Potomkami sowieckiej dziczy podające się za dziennikarzy społecznychTak się rozmawia z tymi co mają wyprostowane zwoje mózgowe. I  takim co uważa że wyżej dupę ma niż sra

Pozdrów burdelmamę i jej kochasia

A to tylko z twojego bloga,więc nie plagiat trollu.

Widzisz tu klamstwo?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1606670

Ty właśnie tej łaski dostąpiłeś, ale zbyt dużo to Bóg odbierać nie musiał. Dobrze że pokazujesz jakim językiem Husky koresponduje, do jakiej rozpaczy codzienne zaorywanie was doprowadza. Każdy, kto przeczyta taki wpis będzie wiedział, że jesteście marginesem społecznym, ot grupka przyjaciół spod budki z piwem, których każdy inteligentny człowiek omija łukiem, ale czasem przyczepi się jak kawałek g...liny z bagna do buta i wtedy jak smród za człowiekiem lezie. Jak sam widzisz, jednego po drugim punktujemy was, a wam tylko wyć pozostało, więc wyj, więc pokazuj waszą mowę, by ktoś przez pomyłkę nie pomyślał, że coś mądrego powiedzieć potraficie. 

Miłej nocy Przekręty i Szmal.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1606673

Raz ci jeszcze analfabeto powtarzam, jeśli chcesz więcej to ci frajerze wyślę

I nie wycieraj sobie gnoju ryja moim nickiem

Szukasz kolejnej zwady?,
 a znasz bajkę o wężu?

To ........

EOT błaźnie

EOT

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1606674

z jakiego środowiska się wywodzisz, jakim językiem się posługujesz bo dla mnie nie ma to znaczenia. To twój problem, nie mój, ty się ośmieszasz, nie ja. Każdy normalny człowiek koło takiego, który twoją gwarą rodem ze Szmulek się posługuje obejdzie dużym łukiem jak pijaczka, co właśnie część napitków zwrócił. Mam się martwić, że z siebie idiotów robicie, :) że prawdziwą twarz pokazujecie :). Wybacz, nie mój to kłopot. Problem w tym, że w swojej inteligencji nie pojmujesz, że to ty z siebie robisz idiotę. No ale czy można się było czegoś więcej po seryjnym plagiatorze spodziewać? Chcąc zaistnieć kopiowałeś teksty z Interii z innych portali, tyle, że każdy już je znał i ludzie się z ciebie śmieli. Zobacz, jak przędziesz na polskich portalach?

Jak sam widzisz portal polski oczyszcza się z takich jak wasze bagienko, z takich którzy rozmawiają językiem pijaczków. Ileż tu tęsknoty zobaczysz. Tęsknoty wyrażonej ciągłym wspominaniem, tęsknoty wyrażonej gniewem, słowem plugawym.

Masz tu tego z Gdyni, co zrobił z administracji niepoprawnych.pl pośmiewisko. Uwierzyli mu, tekst wypromowali a wszystko okazało się czystą manipulacją dla "narodu głupiego co wszystko kupi". Oni to kupili. Tak Husky, by ciebie nazwać błaznem musiał byś się mocno napracować. Dziś sam z własnej woli sprowadziłeś siebie do poziomu pijaczka, co bredzi wyrzucając z siebie słowa plugawe. A na Neon, bojąc się iż prawdę usłyszysz jak bolszewicy cenzurą się zasłaniasz. Nie naprawdę nie mój to problem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1606688

EOT błaźnie

EOT analfabeto

EOT

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1606689

"Raz ci jeszcze analfabeto powtarzam, jeśli chcesz więcej to ci frajerze wyślę
I nie wycieraj sobie gnoju ryja moim nickiem"

Ehhhh ta emigrancka Polszczyzna i PIS'owsko/toruńsko/katolycka miłość do bliźniego swego

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1606694

.

 

Twój projekt "czajka" czeka !

Idź babrać się w gównie, które narobiłeś łachmyto.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606759

Te słowa to tylko to, co możesz z siebie wykrzesać? Mało, nie uważasz?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1606691

Ciekawe gdy ktoś poda rebe z dyni do sądu za tę potwarz, czy tez będzie w tedy taki kozak, jak teraz próbuje pokazać, a kalesony już osrane, czy listonosz nie zapuka z wezwaniem już rano.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1606690

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

mamy awersję w stosunku do donoszenia, ale mamy nasz staropolski zwyczaj. "Płazem chama, płazem". Będzie się wił, będzie udawał, że ta ręka, za którą złapano to nie jego ręka, wzbudzając coraz większy niesmak wśród ludzi myślących. No cóż, "robak też ma prawo żyć, zanim go na ryby nie wyciągną" :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1606693

No juź konfidencie - zapieprzaj do sądów z którymi trzymasz sztamę.

Którym z kolei Polakiem będę, którego wydasz "sprawiedliwości".

Podobno w kablowaniu bijesz Bolka na głowę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606760

Z własnej autopsji to wiesz jak się konfidentem jest, a teraz chcesz łatkę przykleić innym, towarzyszu drugi oficerze.

Towarzysz drugi oficer na statku handlowym za PRL-u pływał pod komuszą banderą, niech powie wszystkim, co towarzysze z SB i jakie dali mu zadania.

By inwigilować marynarzy i co mówią na temat władzy ludowej.

Konfident z dyni widząc zagrożenie, rzuca oskarżenia na innych, by odwrócić uwagę od siebie.

Ja ciebie pejsaty i twój biznes to mam w tyłku, a czy ktoś ciebie zakapuje czy nie, to mnie wisi i powiewa, to nie ja podpadam pod paragraf i to nie mój problem.

I jak szczur, teraz z tonącego statku uciekasz i jeszcze próbujesz pogrążyć innych.

Ja do tego ręki nie przyłożę, ty tępy pejsaty łobuzie, bo mój honor na to nie pozwala, a wasz żydo-komuszy biznes na to pozwala. to nawet zaszczyt gdy się upierdzieli goja, posyłając trefne wiadomości na jego temat.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1606769

Tak biedaku głupi jesteś, że czytając mnie tyle lat nie przyswoiłeś, że nie byłem oficerem pokładowym, żadnym II Off., tylko zawsze oficerem elektrykiem elektronikiem ETO. Od maszyn i od kabli w PVC albo gumie nieszczęśniku.

 

Cierp dalej za swoje grzechy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606803

Nie tłumacz się, kto się tłumaczy ten sam się oskarża.

Oficer to oficer, a w tamtych czasach wytyczne od prowadzącego UB-eka zawsze były i tego faktu nie ukryjesz.

Gdybyś się przeciwstawił, to mogłeś zapomnieć, o wypłynięciu w rejs zagraniczny.

Albo byłeś konfidentem, albo musiałeś podpisać lojalkę, a w tedy przymykali oczy na twoje wyskoki i szemrany biznes, który po powrocie z rejsu prowadziłeś, przecież towar gdzieś trzeba było opchnąć, a to był gorący towar i tak poszukiwany na polskim rynku.

Więc nie pajacuj i nie rób z siebie niewiniątka.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1606862

Faktem jest, że ty raczej agentem nie jesteś.

Tak głupich nigdzie nie przyjmują. Ale chętnie wykorzystują różnych idiotów dodając im tylko przymiotnik "pożyteczny".

Bo i idiota może się bolszewii przydać, jak zostaje pożytecznym idiotą.

Tak to oto głupek z Poznania, odpowiednio zmanipulowany, zmarnował swą możliwość budowy lepszej Polski, oddając swój głos na tych, co twierdzą, że pod rosyjskim parasolem nam będzie lepiej.

I to coś bredzi o agenturze? Buduje antysemicki obraz kraju nieustannie rzygając na żydów? Obraża wszystkich kto nie z nim?

To ma być patriota???

To dla mnie nie jest Polak! Zapewne kreatura przywieziona na sowieckich czołgach.

 

 

.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606881

Mój tata siedział bo był w armii Andersa, a twój robił interesy z komunistami, sam durniu o tym pisałeś.

Więc kto przyjechał na sowieckich tankach pachołku pejsatych???

Twoje archiwa na NP, to kopalnia wiedzy, km ty pejsaty z dyni jesteś.

Teraz mam sporo czasu wolnego, to te twoje perełki pejsate ludziom na NP zaprezentuje.

A jak mi się będzie się chciało, to jeszcze artykuł o tobie pejsaty puszczę, archiwum masz zasobne.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1606897

Patrzcie - ma archiwum!

Zbiera informacje o ludziach! I co, sam się wsypał, że konfident.

I jaką sobie legendę stworzył - on staropolski ziemianin, komuna nie pozwoliła ukończyć szkoły zawodowej, dlatego taki głupi. Ojciec z AK (w zaborze niemieckimł znaczyło to Afrika Korps), uwaga - teraz nagła zmiana - ojciec szedł z Andersem (i został w Palestynie, konkretnie Tel Aviv - stąd taka znajomość u durnia żydostwa). I tak dalej aż do Mieszka I.

To pluskwa. Taka, która nadaje.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606910

Napisałem twoje archiwa to znaczy twoje blogi, a strach powoduje u ciebie durniu, że nawet nie umiesz czytać co napisałem.

Co kalesony już osrane???

Ukończyłem technikum i mam 4 semestry na AWF-ie , towarzyszu oficerze od łączności.

Sam durniu pisałeś o tym jak twój tata robił interesy z komunistami i ich leczył, tylko muszę to odszukać w twoich blogach, a Januszek mógł spokojnie w ten sposób kończyć studia. 

Ty już durnowaty, sam nie wiesz co napisałeś, mózg zryty totalnie pejsatą i banderowską ideologią i koszerną, ale postaram ci tę pamięć przywrócić cytatami z twoich blogów, pejsaty łobuzie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1606940

Co za bezczelna, do cna zakłamana baba. La Luna, jak jej heroska Luna Brystygerowa. Oto co sama sądzi o Korwinie Mikke:

@LordConqueror 20:22:54

Korwin to takie samo gówno jak Palikot, ruski ślad jak najbardziej tutaj pasuje.
Dobrze, że "toto" do Brukseli wyjechało, bo jeszcze posłem by zostało i więcej szkód narobiło.
Za te porównania do Żołnierzy Wyklętych... po pysku mu się należy !!

nadużycie link skomentuj

Astra - Anna Słupianek 10.07.2014 20:35:58
http://astra.neon24.pl/post/110825,zabic-miasto#comment_987248

 

Chyba trzeba podać do sądu i zawiadomić Oparę. JKM to jego przyjaciel.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1608425

Ale numer, astralna szmata jest głupsza, niż myślałem. Wiedziałem, że świrnieta zakłamana paskuda i sługus Kremla ale że nabiera się na baity z YT? Widać teraz liberałem została a ozjasz goldberg już zydkiem dla nich nie jest, bo przecież chce sojuszu z Rosją. Bez obaw, i tak nie wyrwie dziada, co najwyżej swojego wrzodaka i kosiura choć ostatnio i pewien pyrus jej słodzi.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1606676

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Polak Polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Hmmm skąd ten jakiś Gawron zebrał na tym portalu aż tylu PIS'o/Żydo idiotów
Nawet Hitler nie potrafił tak skumulować tale tałatajstwa w jednym miejscu

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9
#1606697

To jakiś nowy suwaczek w rurkach i z sojowym latte?

 

Przedstaw się grzecznie synku.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606699

dwa razy

 

napisał Polak

dwa razy

bo dwa polskie

zna wyrazy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1606701

To paskudny bezmózg. Panna na usługach sowieckiej swołoczy

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1606762

Korwin kiedyś gadał, że ma gdzieś nazywanie go żydem i faszystą.

Ciekawe czy równie gdzieś ma to, że Słupianek nazywała go "gównem".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1606892

Żeby zakończyć dyskusjęFacet który w PE wyciągał reke w hitlerowskim pozdrowieniu ( niezależnie od tego dlaczego to robił) nigdy nie powinien być marszałkiem Seniorem polskiego sejmu.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1606677

tak Husky, lepiej jak Marszałkiem senatu jest skrajnie zlewaczała wanda nowicka, co? - jakoś do niej nie bijesz ;P

Ps. salut rzymski bez wypowiedzenia słów "heil hitler" to nie jest hitlerowskie pozdrowienie - nie rób z siebie... no wiesz :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1607658

Zaczyna się szantażyk pryszczy. Jak bedziecie nas krytykować to nie zagłosujemy na Andrzeja Dudę. Jak rozumiem wtedy zagłosują na Tuska lub Biedronia na złość PiSowi.

Tak to jest jak gówniarze zaczynają się bawić w politykę.

Pajace

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1606679

Podoba mi się ta wrzuta o żydowskości. Trzeba być idiota, by wierzyć że konfederacja to organizacja nacjonalistyczna i jeszcze obroni przed żydami. Korwin- Mycke, "wróg państwa narodowego", kapitał bez narodowości, pozbawianie kontroli państwa, by tym łatwiej przejmowały ją inne z korporacjami. Wgl te wolnorynkowce, zwykle oświecone filosemity takie, co latami wyśmiewali nacków za antysemityzm; szkoła judejsko-austryjackiej lichwy a nie jest tajemnicą, że 447 i aborcję użyli cynicznie dla populizmu. Prędzej bym się kiły u nich spodziewał, niż ratowania jakiejś cywilizacji łacińskiej. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1606687

na manowce wodzą!

 

z żydo-bolszewickiej sekty

się wywodzą

naiwnych na manowce

wodzą!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1606698

Towarzysze Konfederaci!

Już po wyborach.

 

Zgodnie z wierzeniami Waszej sekty, powinniśmy zacząć już być Polin i spłacać te 300 tryliardów dukatów.

 

To już w toku czy spiskowo zawieszone ze strachu przed Konfederacją w sejmie?

 

Czy Kakaowy Grisza nie mógłby wnieść interpelacji o plany tajnego żydowskiego bunkra dowodzenia Polin? I poszukiwań tej broni chemicznej, co to USA miały nas nią zdepopulować. 

 

I co z tym sojuszem z Rosją?

 

Oczekuję poważnych odpowiedzi,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1606804

1. Prezydent bantustanu RP Duda:

"Państwo coś wreszcie daje, a nie zabiera" powiedział Duda o programie 500+

____________________________________________________

2. Premier Wielkiej Brytanii Małgorzata Thatcher:

"Państwo niczego nie daje, bo niczego nie ma. 

Jeśli rząd twierdzi, że daje komuś, znaczy, że zabiera Tobie.

Rząd nie ma własnych pieniędzy!"

____________________________________________________

3. Prezydent USA Ronald Reagan:
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem.
Rząd nie może kontrolować gospodarki, nie kontrolując ludzi."

 

Ciekawe czy rozumie to jakikolwiek PiS-ior? Sprawdziłem na swojej rodzinie i znajomych - kilka przypadków - i wyszło że nie ogarniają.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1607116

"Nie pobieram"
Dominik Tarczyński kłamie, że nie pobiera pensji posła. "Ostatnia wypłata została dokonana 23 maja"
Dominik Tarczyński wielokrotnie deklarował, że zrzekł się poselskiej pensji. "Nie jestem posłem zawodowym. Nie pobieram pieniędzy publicznych" – napisał na Twitterze 13 kwietnia 2018 roku. Twierdził, że podejmując taką decyzję poszedł w ślady dziadka, bo wybrał "Honor i Godność Polaka".
Na słowa Wielińskiego, że nadal będzie o nim pisał, bo Tarczyński dostaje pensję z jego podatków, polityk PiS znowu napisał, że nie pobiera wynagrodzenia. "Panie redaktorze nie jestem 'posłem zawodowym'. Zrezygnowałem z pieniędzy publicznych. Nie pobieram. Mam swoją firmę" – pisał polityk Prawa i Sprawiedliwości. Jego wpisy nadal są dostępne w internecie. Tu publikujemy je w postaci zrzutów ekranu.
Od początku czerwca w sieci dostępne jest też jednak oświadczenie majątkowe posła Dominika Tarczyńskiego. Przyjrzał mu się serwis Konkret24, który należy do TVN24. Z treści oświadczenia majątkowego wynika, że poseł kłamał gdy twierdził, że nie pobiera wynagrodzenia i nie jest posłem zawodowym. W dokumencie z 30 kwietnia 2019 roku sam bowiem wpisał, że wziął pieniądze: 129,4 tys. zł uposażenia i ponad 31 tys. zł diety. Poseł PiS Dominik Tarczyński twierdzi, że nie pobiera publicznych pieniędzy. Tymczasem - jak ustalili dziennikarze portalu WP - tylko w 2017 r. zarobił z tego tytułu blisko 142 tys. zł plus 33 tys. zł diety parlamentarnej. Ostatnią wypłatę odebrał dwa tygodnie temu.

Marszałkiem-seniorem będzie nie wybitny wolnościowiec, pan Janusz Korwin-Mikke, który wiele razy (1964, 1968, 1982 ...) był więziony za walkę - za wolność dla Polaków - tylko żydowinka-PZPR-ówka, która w latach 1972–1981 należała do zbrodniczej PZPR i pisała peany na temat tego zbrodniarza z NKWD, "Wiesława" Gomółki który w latach 1943–1948 wymordował więcej żołnierzy podziemia niż wymordowali jego kuple w latach '50. Zresztą Józefa Franczaka "Lalusia" też zamordował ten bandzior sowiecki "Wiesław" w 1963 roku i jeszcze kazał mu odrąbać głowę. Wyjątkowa kanalia antyludzka i antypolska z niego była i jego to i PZPR wychwalała ta PZPR-ówka Katarasińska.
Była to komunistyczna kanalia, bolszewicki agent (od małego) jakich mało a jego ustawkę! z 1956 roku z Chruszczowem Józef Mackiewicz ocenia jako dzieło nie mniejsze niż słynny leninowski TRUST z lat '20. Było to genialne oszustwo którym spacyfikowano naród polski do tego stopnia, że w 1956 faktycznie pokochał komunistów. Czytajcie najwybitniejszego pisarza politycznego Józefa Mackiewicza.
W 1956 była to genialna ustawka komunistów którą szczerze poparł naród polski.
„Prawicowy” prezydent Duda wybrał dla Polaków na marszałka seniora PZPR-ówkę z prawdziwie prawicowym emploi:
- Głos Robotniczy
- PZPR
- Gazeta Wyborcza
- Unia Demokratyczna
- Unia Wolności
- Platforma Obywatelska

I takie to komunistyczne ścierwo wywlókł na światło dzienne Naczelnik Państwa. 
Podziękujcie mu za to, że będziecie się przez 4 lata na to patrzeć.
 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1607121