Gowin szantażuje Tuska

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Anna Nowacka „gdy kobieta zmieni płeć na męską, nadal będzie mogła zajść w ciążę. By więc uniknąć nieporozumień, proponują, by określenie „kobieta w ciąży" zastąpić wyrażeniem „osoba w ciąży"...” Jeśli parlament przyjmie propozycję, od 1 lipca wynajęcie matki surogatki, która ma urodzić dziecko komuś innemu, będzie w Szwecji legalne”.....”Rada aprobuje m.in. przekazywanie zapłodnionych in vitro komórek jajowych obcym osobom.”....” Rząd wystąpił bowiem z wnioskiem, by przy zmianie płci został zniesiony wymóg sterylizacji. „....” Szwecja jest na najlepszej drodze do zrewolucjonizowania tradycyjnego rozumienia pojęcia „macierzyństwo".Krajowa rada Medyczno-Etyczna, organ doradczy rządu i parlamentu, przedstawiła wytyczne dotyczące zapłodnienia i narodzin.”.....(źródło )
„Jarosław Gowin powiedział w Kielcach, że dopóki jest ministrem sprawiedliwości, nie zgłosi swojej kandydatury na szefa PO. Dodał jednak, że jeżeli jego misja w rządzie Donalda Tuska dobiegnie końca, wówczas rozważy taki krok „...”Jeżeli będę ministrem, na pewno swojej kandydatury nie zgłoszę. Jeżeli jednak moja misja rządowa dobiegnie końca, wtedy rozważę kandydowanie - powiedział Gowin dziennikarzom. „....(źródło )
Grupiński „MS Czego w takim razie pan oczekuje od konserwatystów podczas prac na związkami partnerskimi? „...”PG A także uszanowania pracy naszego zespołu do stworzenia nowych rozwiązań, który powołaliśmy w klubie. Przyjmiemy może nie rewolucyjny projekt, ale wspólnie wypracowany i zgodny z konstytucją. Liczę na poparcie go przez wszystkich posłów Platformy. „....”MS Jaki kształt będzie więc miała taka ustawa? Prezydent ostrzega właśnie przed niekonstytucyjnością takich projektów. „....”PG Chodzi o to, by nie zrównywać związków partnerskich z małżeństwami. Można rozważyć na przykład umowę notarialną, która ludziom żyjącym w związkach da pewne prawa, zamiast dodatkowej rejestracji w Urzędach Stanu Cywilnego.”.....”Dzisiaj PiS-owi znacznie bliżej do skrajnej prawicy. Lewica w całej Europie staje się liberalna. Dobrze to widać po partii Palikota. On jest wolnorynkowy i zarazem liberalny światopoglądowo. To już inne kategorie niż lewica i prawica w XIX wieku. Wrażliwość społeczna, podejście wolnorynkowe i pewien konserwatyzm w wartościach wydają się być już od kilku lat dobrą mieszanką do skutecznego zagospodarowywania środka i umiarkowanie lewej części strony politycznej przez Platformę. „.....wywiad Michała Szułdrzyńskiego z Pawłem Grupińskim ….(źródło)
Paweł Kowal „Wbrew temu, co mówi premier, PO to nie centrum. Mamy rząd, który jest lewacki i ekstremistyczny, a Tusk jest dziś kompletnie niewiarygodny „...”Proszę pokazać drugą centrową partię w Europie, która przez kilka miesięcy organizuje ideologiczne awantury. To jest lewacki rząd, ekstremistyczny. ...(więcej )
Krasnodębski „Otóż w Polsce po 20 latach niepodległości ustalił się de facto monocentryczny, monopolistyczny system władzy. Wprawdzie istnieje parę partii politycznych, ale jest – tak postrzegają to Polacy – jeden hegemon. Istnieje jedno centrum władzy, wokół którego krążą satelity „....(więcej)
Barbara Fedyszak Radziejowska „Polską rządzi partia władzy, a nie programu, co jest źródłem uzasadnionej frustracji „.....”Bo mamy nie tylko problem partii rządzącej źle – w sensie merytorycznym – lecz także problem partii zmierzającej coraz bardziej otwarcie do zbudowania fasady demokracji. Wraca władza jednej partii, obejmującej szerokie centrum od lewa do prawa, z jednym liderem, jedynie słusznym programem i z monopolem na rację. I nie musimy się tego domyślać, premier  Donald Tusk w ostatnim wywiadzie (dla „Gazety Wyborczej” – przyp. red.) powiedział wyraźnie, że musi być jedna partia centrum, która nie będzie podatna na ekstremizmy z prawej i lewej strony i uratuje kraj.  Nie można bardziej otwarcie zdeklarować antydemokratycznego projektu. „....” Takie Wielkie Centrum  nie musi liczyć się ani z opozycją, ani ze związkiem zawodowym, ani z organizacjami społecznymi. „...(więcej)
 
Sierakowski „ Z pewnością nie będziew niej całego szeregu prawicowych fanatyków, którzyblokują wszystkie nowoczesne zmiany w Polsce.”......”Lewe skrzydło Platformy, jeśli w ogóle istnieje, niewiele potrafi zrobić, żeby wywalczyć konsekwentne poparcie premiera w istotnych sprawach.Zachowawczość partii, chwalenie się antyintelektualizmemi brakiem wizji,lekceważenie modernizacji innej niż technicznato znacznie poniżej ambicji nowoczesnej władzy w Europie „...(więcej)
Fedyszak Radziejowska  w  „Nowym Państwie  „ „Polska Ludowa była systemem, w którym mieliśmy do czynienia z dominacją jednej partii, przy zachowaniu pewnych pozorów demokratycznych wyborów. To prawda, że to był front jedności narodu, ale zawsze można powiedzieć, że demokracje mogą być różne. Jedna jest rywalizacyjno-konkurencyjna, ale bywają i takie, w których dochodzi do kartelu elit i takich zjawisk koncyliacyjno-deliberacyjnej demokracji, jak na przykład w Niemczech. SPD z CDU i CSU stworzyły wielką koalicję i wcale nie musi między nimi dochodzić do wielkiej rywalizacji.” „...(więcej )
-----
Mój komentarz
Nie bez powodu przytoczyłem fragment dotyczący wykorzystania przez szwedzkich socjalistów legalizacji inżynierii genetycznej i praktyk eugenicznych kryjących się za in vitro .
To Gowin, uchodzący za konserwatystę stał za lewackimi projektami legalizacji in vitro . Chyba miał na tyle wyobraźni, aby wiedzieć do czego to ustępstwo wobec socjalistów politycznej poprawności doprowadzi . Tym , którzy chcieliby sobie wyrobić pogląd na to, czym jest eugenika polecam film Brauna pod tytułem „Eugenika . W imię postępu „ ( więcej )
Do czego prowadzi in vitro najlepiej opisał profesor Stanisław Cebrat „„Narażamy życie całej populacji” „.....”Paradoksalnie – tak. Bo okazuje się, że niszcząc zarodki będące nosicielami na przykład genu mukowizscydozy czy anemii sierpowatej, eliminujemy hetero- zygoty. Heterozygota to osoba, która jeden gen ma dobry, a drugi defektywny. Natychmiastowy skutek usuwania heterozygot jest oczywiście pozytywny, bo mamy coraz „zdrowszą" populację, która może w pewnym momencie... zginąć. Bo jest nieprzystosowana do zmian środowiska. „.....”Na przykład pewne heterozygoty są odporne na malarię, a to chyba drugi w rankingu światowy zabójca. Inne łatwiej przeżywają cholerę, czerwonkę czy inne infekcje przewodu pokarmowego, które dziesiątkowały do niedawna rów- nież kraje europejskie. Niektórzy twierdzą, że jeden defektywny gen w specyficznej parze genów podnosi inteligencję. Tylko w układzie heterozygotycznym ludzie mają szansę przeżyć.” „...(więcej )
 
Tutaj państwu przybliżę problem ,dziedziczenia inteligencji , który zresztą jest idealnym potwierdzeniem tez profesora .
 
„W 2005 r. trójka amerykańskich antropologów: Gregory Cochran, Jason Hardy i Henry Harpending, poważyła się jednak na ogłoszenie w „Journal of Biosocial Science” artykułu o znamiennym tytule: „Historia naturalna inteligencji Żydów Aszkenazyjskich”. Nie tylko stwierdzili oni, że wyższy od przeciętnego współczynnik inteligencji IQ wspomnianej grupy jest empirycznym faktem, lecz zaproponowali także hipotezę, zgodnie z którą dla tej wybranej żydowskiej cechy środowiskiem pierwotnej adaptacji było europejskie średniowiecze.W tym okresie żyjący w diasporze Żydzi stanowili izolowaną genetycznie populację, na którą na dodatek wywierana była silna selekcyjna presja promująca cechy szczególnie przydatne w wykonywanych przez nich zawodach, m.in. kupców i bankierów. Mechanizm doboru naturalnego był zupełnie klasyczny - ci, którym się lepiej powiodło w interesach, mogli wychować większą liczbę dzieci i dawać im lepsze wykształcenie, dzięki czemu z czasem owe przydatne cechy (zdolność racjonalnej kalkulacji, oceny ryzyka, długofalowego planowania) wzmocniły się i uległy genetycznemu utrwaleniu. Odbyło się to pewnym kosztem, gdyż - jak dowodzą Cochran, Hardy i Harpending - znacznie wzrosła też liczba Żydów cierpiących na którąś z kilku specyficznych chorób genetycznych (zespoły Tay-Sachsa, Gauchera czy Niemann-Picka), mających związek z układem nerwowym. „...(źródło )
 
Gowin jest typowym przykładem tego co się dzieje , gdy się idzie na jakiekolwiek ustępstwa w stronę lewactwa. Ustępstwo w stronę lewactwa jest jak ugryzienie prze żywego trupa . Trucizna dostaje się do organizmu i od wewnątrz doprowadza do obumarcia zdrowych tkanek . Gowin jest przykładem albo lewackiego „:pożytecznego idioty „ ,albo flirt z lewicowym ekstremizmem przekształcił go w żywego trupa . Na zewnątrz żywy konserwatysta , ale w środku już lewacki trup .
Gowin ostentacyjnie , publicznie szantażuje Tuska . Jeśli ten go usunie z ministerstwa , to będzie kandydował na szefa Platformy przeciwko Tuskowi . Czy możliwe jest aby lider konserwatywnego skrzydła w platformie kandydował przeciwko lewackiemu ekstremiście jakim według Kowala jawi się Tusk .
Kluczem do zrozumienia walk frakcyjnych w monopartii , bo taka jest faktycznie Platforma jest zjawisko kartelu elit opisane przez Fedyszak Radziejowską. I Diagnozę profesora Terleckiego „
Profesor Terlecki „Drugi powód to taki, że ta władza jest uzależniona od interesów zewnętrznych, wpływów i nacisków. Stara się utrzymać społeczeństwo w takim stanie, aby nie doszło do jakiegoś większego sprzeciwu i utrzymać się przy sterach rządu. A z drugiej strony działa tak, aby nie narazić się zewnętrznym protektorom. „....”To nie jest tak, że osoby sprawujące najwyższą władzę w państwie decydują o linii rządu. To środowisko, które rządzi, jest jednak znacznie szersze i ulokowane najczęściej w różnych międzynarodowych przedsięwzięciach finansowych. Te środowiska cały czas monitorują sytuację; czy ta obecna ekipa wciąż gwarantuje różne rozwiązania, czy też może trzeba ją już przetrzebić lub nawet wymienić na inną. Tusk jest zakładnikiem tych środowisk, więc też musi lawirować - tak, aby z jednej strony napięcia nie doprowadziły do jakiegoś wybuchu, a z drugiej - żeby nie ściągnąć na siebie niezadowolenia zagranicy. „...(więcej )
Czyżby Platform była partia schizofreników, ludzi mających głębokie upośledzenie umysłowe. Bo przecież to już nie jest normalna partia działająca w normalnym kraju . Konserwatyści, socjaliści , skrajni lewacy, wolnorynkowcy , zwolennicy rozbudowy biurokracji i podniesienia podatków , zwolennicy aborcji i jej przeciwnicy, zwolennicy homo małżeństw i ich przeciwnicy. Wszyscy oni dobrze , świetnie , wyśmienicie czują się razem . Wszyscy razem rządzą Polską .
I jakoś tak dziwnie się składa pomimo tak wielkiej różnorodności programowej ,światopoglądowej , ,że podatki rosną , zadłużenie i odsetki płacone lichwiarzom rosną , nędza polskich rodzin rośnie, podporządkowanie Niemcom rośnie , wymieranie Polaków gwałtownie przyspiesza , a rząd z Tuskiem na czele dokonuje lewackiego przewrotu ideologicznego .
Po zlikwidowaniu PiS i Kaczyńskiego Kontrolerzy dopuszczą być może do powstania układu rodem z I komuny , z PRL. Już powstała kadłubkowa lewacka partia Palikota. Powstanie zapewne polityczny bękart Tuska i Gowina . Jakaś marionetkowa partia konserwatywna Gowina. Coś w rodzaju mieszanki PAX i Stronnictwa Demokratycznego . Oczywiście wszystko po zatłuczeniu watahy PiS na śmierć.
Wtedy scena polityczna II Komuny upodobni się całkowicie do demokracji fasadowej Zachodu . Nie ważne , czy Polacy będą głosowali na Palikota, Tuska , czy Gowina . I tak nędza będzie, lewacy będą poniewierać ludźmi , niszczyć rodziny , a chrześcijan będą coraz intensywniej zmuszać do konwersji na religie polityczną , politycznej poprawności.
Video Sejm Gejowski Faszyzm , który państwo proponujecie , nie przejdzie „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
http://www.youtube.com/watch?v=YxfQ6MtDIo8
 
Marek Kornat „ Geopolityczna wspólnota losu „ Mocarstwami, którym zależało na dalszym trwaniu polsko-litewskiej „zimnej wojny”, były III Rzesza i ZSRR – pisze historyk „....”Narody sukcesyjne”...” Polska i Litwa zawdzięczały swoją odrodzoną państwowość tej „rewolucji geopolitycznej w Europie", którą przyniosła Wielka Wojna (1914—1918). Między obydwoma państwami nie było jednak żadnych stosunków.”...”Było dla Polaków nie do pomyślenia wyobrazić sobie własne państwo bez Wilna. Marszałek Piłsudski skłonny był jednak zgodzić się na oddanie miasta państwu litewskiego, ale pod warunkiem ustanowienia związku – federacji bądź konfederacji – między Polską a Litwą. Polskiemu mężowi stanu chodziło nie tyle o taki czy inny przebieg granic, ale o geopolityczną przebudowę Europy Wschodniej. Pragnął – mówiąc językiem Timothy Snydera – aby „narody sukcesyjne" dawnej Rzeczypospolitej związać z Polską i dać im podstawy przetrwania w obliczu nieuchronnych działań ekspansywnych ze strony nowej, ale co najmniej tak samo jak dawna imperialnej i zaborczej Rosji.”.....”Ale też i nastawienie społeczeństwa polskiego – pragnącego Polski jako dużego, scentralizowanego i narodowego państwa – zwracało się przeciw dążeniom Naczelnika Państwa. Bezowocne okazały się rozmowy w Brukseli w roku 1921 w sprawie związku politycznego Polski i Litwy, prowadzone pod przewodnictwem belgijskiego polityka Paula Hymansa, który proponował kantonalizację Litwy na wzór szwajcarski. Kanton kowieński i kanton wileński zostałyby połączone w jedno państwo litewskie – szanując w pełni prawa narodowości polskiej – a cała Litwa zostałaby następnie związana z Polską węzłem konfederacji „.....”Antagonizm polsko-litewski działał przeciwko planom ministra Becka, aby budować wokół Polski polityczny system „państw neutralnych" w Europie Międzymorza, nazwany przez niego „Trzecią Europą", mający się rozciągać od Skandynawii po Adriatyk. „.....”Jedną z najważniejszych konsekwencji procesu normalizacji stosunków polsko-litewskich było godne uznania zachowanie Litwy po napaści Niemiec na Polskę we wrześniu 1939 r. Jak ustalili historycy, dyplomacja niemiecka próbowała nakłonić Litwę do udziału w działaniach zbrojnych przeciw Polsce, tak jak zdołali do tego namówić zależną od III Rzeszy Słowację. W pierwszych dniach września minister von Ribbentrop zaproponował, aby Litwa odebrała sobie Wilno. Rząd w Kownie pomysł ten odrzucił. „.....(źródło )
Kukiz „Wiążę ogromne nadzieje z nowym papieżem. To jest związane z imieniem, Franciszek z Asyżu to mój idol - powiedział Paweł Kukiz na antenie Radia ZET. Gdy Monika Olejnik przytoczyła mu fragment tekstu jego piosenki o księdzu pijaku, odpowiedział: - Jestem przekonany, że papież Franciszek zrozumiałby moje intencje. „....(źródło )
Video Sejm Gejowski Faszyzm , który państwo proponujecie , nie przejdzie „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Brak głosów