STRACHY NA LACHY.

Obrazek użytkownika Zyga Dulski
Kraj
wg Pani Aldony, publicystki od patriotycznej strony Ruszyć tyłki, wszyscy na wybory!. Nikt nie powinien pozostać w dniu 13 października w domu. Bo kiedy Platformersi wygrają, wtedy nastąpi w Polsce - jeśli nie koniec świata - to bez wątpienia Gomora i Sodoma!. Polacy zostaną postawieni pod ścianę, bo zburzą wandale - wszystko co dotąd tutaj zbudowano!. Wykreślą ambitne projekty, anulują wszystkie pisowskie programy. A cóż to takiego szanowna pani Aldono, jeśli wolno zadać niedyskretne pytanie, przez cztery lata tutaj pobudowano?. Jakie wielkie gospodarcze inwestycje na konto dobrej zmiany sukcesów, można by w kraju zaliczyć?. Jeśli jedynie słuszna partia nie wygra - to pognębią nas Judasze. LGBT - nadal po miastach będą pobożnych chrześcijan straszyć. Pieniądze na 500+ przeznaczone, pójdą na edukacje dzieci przez lesby i pederastów. A cóż to droga pani Aldono, PiS w temacie obrażania uczuć religijnych, publicznej deprawacji zrobił?. Wprost przeciwnie policja bez skrupułów bez racji, pałowała oburzonych mieszczan - uczestników słusznych kontr manifestacji. Nawet snuje autorka agitki w „Patriotycznej Gazecie” mniemanie, będą rodzice karani, kiedy sprzeciwią się terrorowi władzy, własnych dzieci deprawowaniu. Polska rodzina praw pozbawiona pozostanie pod okrutnej Platformy rządami. Co innego pani Aldono, pozwalać, żeby nasz wróg śmiertelny w sytuacji wyższej konieczności dzieci obrońców do machin oblężniczych przywiązywał. Zupełnie co innego nasze dzieci w niezbyt czystej kampanii wyborczej niczym tarcze wykorzystywać. Anty kultura, wieszczy autorka nie znajdując oporu ze strony władzy - chwastami się rozpleni. Pieniądze z programów socjalnych wydadzą bez wątpienia na obrażania uczuć religijnych cele. Pewnie lepiej, gdy podatnika pieniądze nadal będą wsiąkać w wołyńską ziemię. Zostaną przeznaczone na umacnianie owej nieprzyjaznej Polakom nacji. Jeżeli do upadliny wyciekną gdy pójdą na żydowskie cmentarze albo na zakup damy z tchórzofretką. Będzie ch…. du… i kamieni kupa!. Zostanie tutaj tylko spalona ziemia!. Nawet mowy wtedy nie będzie o wyrwaniu reparacji wojennych od Niemiec. Polacy nie potrzebują niczyjej łaski - lecz nie oddadzą nikomu, resztek dobytku rodzonej Matki. Nie ma dzisiaj groźby gorszej - od uroszczeń!. Płynie Pani Aldono z najnowszych dziejów Polskich nauka, jeśli w tym kraju za rządów PiS nie oddano żadnej inwestycji, to pewnie nie będzie w przyszłości pieniędzy dla dzieci i wnuków. Bo socjal 500+ polskiego ubóstwa nie zasypie. Jest jak kość psu rzucona - która agresję złagodzi tylko głód pozwoli oszukać. Rozdawnictwo pieniędzy niczym ruska ruletka, niebezpieczny spacer po linie. Gdy nie daj Boże wygra Platforma - lojalnie Pani Aldona ostrzega, już nic Polaku twojego losu nie odmieni!. Zlicytują ciebie z paragrafu S447, zabiorą ci Twój dom i Twoją ziemię. Pozwolę sobie zauważyć Szanowna z „Patriotycznej Gazety” – damo, że PiS i Platforma - chyba jedno i to samo!.
2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.6 (8 głosów)

Komentarze

płeć ta sama

 

Dulski z Dulską

sztama

płeć ta sama

Vote up!
4
Vote down!
-1

jan patmo

#1605730

Świat się niebezpiecznie polaryzuje. Tak, to jest ten moment, że jeśli ideologii LGBT+ się nie postawimy, zginie cały cywilizowany, oparty na chrześcijańskich wartościach Świat. Jesteś ślepy?

Vote up!
6
Vote down!
0

...

#1605732

jeśli dziś jakikolwiek komentator życia politycznego twierdzi że PiS i PO to to samo, to się z kretem na oczy pozamieniał.... Dyskusja i argumenty, przekonywanie - nie mają żadnego sensu. Ode mnie pała za taką tanią manipulację! Za rzetelność dziennikarsko-blogerską...

Vote up!
5
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1605737

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zyga Dulski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Polska to państwo peryferyjne!. Niezdolne aby samodzielnie
funkcjonować. Nie ma wielkich szans na niepodległość czyli
- podmiotowość.

Tylko podmiotowość może byt narodowy ocalić. Tylko wtedy
nasze państwo może oprzeć się: - kumulacji kapitału, mediów,
ekspansji rewolucji obyczajowej tj. -„zagrożeniom globalnym”.

A „dobra zmiana” w złym kierunku idzie!. Ona nie tworzy na
przetrwanie szansy!. Nie buduje silnego państwa!. PiS tworzy
dla społeczeństwa iluzję, przyprawioną dla smaku hipokryzją.

Prezes nie ma pomysłu na dźwignięcie kraju z kolan, na rozwój
przez inwestycje. Może nie dostrzega z patowej sytuacji wyjścia!.
Lub przez strategicznego nadzorcę, silnie przyparty do ściany!.
Mówi więc - "ludzie weźcie sobie pieniądze i rządźcie się sami!".

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1605801

Bolszewicki politruku z sowiecko-rosyjskiej ścierwoneonówki sterowanej przez sowiecką agenturę z SB i WSI.

Pewnie sowiecki zbrodniarz Putin przywróci swojej agenturze w Polsce podmiotowość? A może walczysz tu o swoją esbecką emeryturę?

Na ścierwoneonówce już kiedyś opluwałeś łgarstwami katolików w Polsce...

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605804