SĄDY I OSĄDY.

Obrazek użytkownika Zyga Dulski
Kraj
Polskie sądy wstyd na oczach całego świata!. Sądy w naszym kraju kochanym - to żenada, totalny obciach - wiocha zabita dechami. To nie zagojona, to nieustannie krwawiąca rana. Na próżno w sądach sprawiedliwości szukać. Istnieje tylko ta jedna sprawiedliwość, boska. Plagą Polskich sądów, przewlekłość rozpraw. Bo sędzia panie kochany, pod struktury mafii korporacyjnej podwiązany - zawsze pozostaje bezkarny - on przez nikogo nie kontrolowany. Szary obywatel może panu sędziemu skoczyć!. Powetować krzywd, nigdy nie będzie w stanie. Logika przywilejów rządzi sądami. Sędziowie są niezawiśli, nietykalni, nie odwoływalni. Do stetryczałej starości pampersowej, usranej. BIEDNE POLSKIE SĄDY. Brzuchaci sędziowie w naszym kraju - nie muszą oszczędzać. Korporacja spod znaku "Temidy" nie klepie biedy. Żaden europejski kraj - nie wydaje na sprawiedliwość - więcej od Polski, pieniędzy. Pod względem liczby sędziów, kraj prawdziwą potęgą. Populację stu tysięczną obsługuje tu aż -dwudziestu sześciu sędziów. W Anglii na taką liczbę ludności wyroczni Temidy tylko siedmiu. Procesy się ślimaczą, bo sędziowie przeciążeni pracą, godzinami nad tomami akt ślęczą. Choć wyrobników Temidy - w stosunku do Wielkiej Brytanii mamy w Polsce, aż cztery razy więcej SAMI STEREM OKRĘTEM. Żeby chociaż panowie sędziowie których mamy w nadmiarze - nie sami przez siebie, lecz przez obywateli jak mówi Konstytucja byli wybierani. Żeby chociaż z pomocy nie ławników, lecz ław przysięgłych, jak to nakazuje Konstytucja, sądy korzystały. Nie ma nawet co wspominać o tym, że KRS - powinien być w zgodzie z przepisami prawa - w powszechnych wyborach wybierany. Istnieje obawa że nie została zachowana ważna zasada - zwierzchnictwa nad sądami suwerena, czyli narodu. Jakoś nikomu nie przeszkadza że wyzwoliła się u nas spod wszelakiej społecznej kontroli korporacja Temidy sadownicza władza. Co robić, żeby uniknąć wątpliwej przyjemności kontaktu z polskimi sądami, bo niełatwo będzie poprawić wyżej wspomnianą głęboką patologię? *
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1612194

Sądy wolne od czego od rozumu !

Vote up!
3
Vote down!
-2

karzącaręka

#1612199

PubLiczna nieznajomość prawa - szkodzi większości Polaków - mniejszością "sędziów", zawodowo szkodzących Polakom.

RoZmyślne komPlikowanie "proceDur prawnych" (procami durnych "zawodowców" rzucających kamieniami "prawnymi"  - w Polaków " jak w dinozaury"...)

 ... KomPlikowanie rzeczyWistości, POlega na mnożeniu plików, stosów "stosownych" umorzeń, POtwornie prokurowanych - "sądowymi uprawomocnieniami" przestępczo-mafijnymi "kastowymi" POstanowieniami - nie ścigania zbrodni urzędniczych (do końca świata -> o dzień dłużej...) 

PubLiczne "ROZUMienie" - "konstytucyjnego" art. 44...

O, TU A - AUTO - Art.44 (od 1997 roku) miało służyć i służy (kastom kas - antypolskich zbrodniarzy) do AUTOmatycznego "prawnego"  mataczenia procesów -"sądowych"..."prawomocnymi umorzeniami" - obrażającymi prawo (pokoleniowym nieściganiem zbrodni antypolski h)  - zupełnie niesprawiedliwymi osądami, wydawanymi "zupełnie nadzwyczajnymi kastami ludzi" - rePREZENTami (pod choinkę) normalnych norm ?...dla ludzi "zrywających się z choinki"...

Pozdrawiam J. K.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1612200

Q..."urwać się z choinki" - nie znać spraw 'sędziowskich"...

Urwać się z choinki "elit"... 

Z ZER WAĆpaństwo się urwać zamierza ?

Zamierzając sie na pokoleniowe "wymiary sprawiedliwości" - zamierzenia nieosądzane - totalnie od 1997 roku, dla zapewnienia bezkarności "Łowcom Skór" - bez skrupułów "skrupulatnie" rządzących POlitykami "hakami" zbrodni i "wymiarami sprawiedliwości"...

Pozdrawiam J. K.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1612211

"... to niezagojona, to nieustannie krwawiąca rana." Ja raczej określiłbym tą ranę jako gnijącą, którą trzeba natychmiast oczyść by nie dopuścić do zabicia przez gangrenę całego organizmu wymiaru sprawiedliwości. Nawet dyktatura choć jest prawem tyrana jest jakimś prawem, bo zawsze tego tyrana można zgodnie z prawem suwerena obalić i osądzić.

 Najgorsze co może nas spotkać to całkowite bezprawie w imieniu prawa połączone z nietykalnością i bezkarnością z czym mamy obecnie do czynienia. Takich przywódców kasty, którzy wyprowadzają bezmózgowych swoich zwolenników na ulice pod gmachy sądów należałoby natychmiast zawiesić w prowadzeniu przez nich postępowań sądowych, bo oni sami określają swoją stronniczość, czym łamią podstawową zasadę sądów, że sędzia musi być bezstronny bo inaczej nie jest sędzią tylko stroną w sprawie którą prowadzi i nie może orzekać w imieniu Rzeczpospolitej Polski tylko w swoim własnym!

Vote up!
2
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1612218

Przestępcze procedery "sądowych uprawomocnień" - antypolskiego bezprawia - polega na zaleganiu stosów dowodów zbrodni "szpitalnych" (tajnych?) "stosownie legalizowanych"..."konstytucyjnym" nieściganiem - nieodpowiedzialnych przestępstw i zbrodni - "umorzeniowego" ukrywania i mnożenia zbrodni antypolskich ..

"LLegalizowaie" zaległości "sądowych" wyNIKających z POdległości słabowisłych "sędziów" - ulegającym POdłym POdległościom "sądownicTWa" (tajnych współPra(co)wNIKów "łowców Skór") rePrezentujących Polakom, zbrodnie przeciwko zdrowiu i życiu Ludności Polski.

OJ, CZY ZNA (?) większość Polaków, prawdę o antyludzkich sprawstwach "sędziów" - teoretycznych (etycznie, czyTających (?) prawa ludzkie...)

Prawdę o zbrodniach antyludzkich, najszczegółowiej znają, polscy prokuratorzy (od 1997 roku ) dysponujący śledczymi (policyjnymi) dowodami zbrodni "szpitalnych" (tajnych, dla Ludności szpitalnych?..)

Ogólnie znanych - międzynarodowym wywiadom : dyplomatycznym, światowym, europejskim, antypolskim - więc z kim tu "gadać" - o "konstytucyjnym" zgadzaniu się "elit" krajowców (krawców - "konstytucyjnego" art.44)  - przewidująco dopuszczającego (sprawiedliwie niedopuszczalne) - nie ściganie zbrodni, (wraz z "wymiarami sprawiedliwości")  - zbrodni antypolskich, wymierzanych przeciwko zdrowiu i życiu Ludności Polski ...

- Polaków - bezsilnych widzów "sędziowskiego" obrażania prawa i wiedzy śledczej ( wyników pracy tysięcy bezsilnych policjantów i prokuratorów) - OGLĄDających wieloletnie widoki - wielokrotnych, odwoławczych przeglądów - kompromitujących POglądów "sędziowskich" w dokumentacjach "sądowniczych" - do niczego (?) - IDEAlnie służących "łowcom Skór"- międzynarodowym grabarzom Polski...

Pozdrawiam J. K.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1612225

"Obowiązkiem obywatela polskiego jest obrona Ojczyzny" - obrona Polski, zwłaszcza przed antypolskimi "sędziami" od 1997 roku - "konstytucyjnie" - się angażujących i się opowiadających, za nieściganiem przestępczości urzędniczej , zorganizowanej i zawłaszczanej przeciwko Polsce - "z przyczyn politycznych" ... -> tajnych, antypolsko ukrywanych przed Polakami...

Pozdrawiam J. K.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1612228

Najwieksza wada polskich sadow to korupcja. Powszechna i wszechobecna.

Nikt nie ma interesu w zwalczaniu tego "raka". Zyja z tego sedziowie, adwokaci, radcy - a korzystaja przestepcy i "biznesmeni".

Wszyscy zadowoleni - wiec wszyscy przeciwko jakimkolwiek reformom.

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1612417