TRAKTAT O ŻYDACH. (2)

Obrazek użytkownika Zyga Dulski
Idee
SPOŁECZNI PASOŻYCI. Polska nie będzie karczmą dla żydowskich szwindli nikt nam nie będzie pisał historii kłamliwej dość mamy jedwabnych pogromów i hucpy będziemy walczyć o powrót Polski sprawiedliwej Polska nie będzie karczmą... Lwow47 Bogaciła się nacja, pasożytów żydów przez podłe oszustwa lichwę, wyzysk. Posłuszni talmudycznym obrządkom, do wielkich fortun dochodzili posad lukratywnych i ogromnych majątków. Jednakże ilekroć zbliżali się do szczytów samowoli, potęgi zawsze dostawali od ciemiężonych narodów bezlitosne cięgi. Oczekiwał ich koniec bezbrzeżnej arogancji smutny- brutalne pogromy i tumulty. Wszędzie za posiew ziaren niezgody na wrogość i nienawiść byli narażeni. W każdym zakątku świata w każdym narodzie, każdym spłachetku ziemi. W każdej jednej społeczności musiał wreszcie nastąpić przesyt destrukcji wyzysku, szkodliwego wpływu żydów. Od zawsze żydzi siedzą na tobołkach. Ze wszystkich zakątków ziemi muszą przed zemstą ukrzywdzonych uciekać. Wszędzie chcą się ich pozbyć od zawsze ich nienawidzą. Bo żydzi wszędzie popełniają podobne, wynikające z ich słabej natury grzechy. Talmudyczne eksperymenty - musiały skończyć się sromotną klęską - kiedy dopełniła się czara goryczy, krzywdy. Ze względu na żydów toksyczne, szkodliwe na społeczeństwo i suwerenne państwa wpływy. WYBACZ IM PANIE, CHOĆ BŁĄDZĄ! Nie milcz za ochłap judaszowych groszy przyszłością wolność i moja i twoja nie bądź zwierzęciem o ludzkiej twarzy nie daj lichwiarzom z siebie zrobić goja Prawo do obrony Lwow47 Jeśli żydzi - propagatorami komunizmu, idei antyludzkiej, koncepcji obłąkańczej. Godzącej w najszlachetniejsze wartości społeczeństw chrześcijańskich - to jakże człowiek wierzący w Boga ma się wobec największego - w całej historii ludzkości zła krzewicieli, zachować?. Jakże wobec plemienia jaszczurczego ma postępować? Oto powinien każdy prawy chrześcijanin stając do walki z uosobieniem zła mężnie się zachować w „samoobrony” potrzebie.” Bo powiedziano w piśmie: - „jeśli twoja ręka gorszy cię odetnij, odrzuć od siebie”. Z owej mądrości płynie pożyteczna nauka. Choćby żydzi byli niezastąpieni w naszym narodzie, jak ta ręka czy oko - są drzewem które rodzi zatrute owoce. Jako źródło zła, trzeba to drzewo, wykarczować i odrzucić. Lecz jak tego dokonać - kiedy przebiegli żydzi upowszechniają wśród wierzących dla własnej wygody i korzyści bałamutną opinię że: - nie można być równocześnie antysemitą i poczciwym chrześcijaninem. Żydzi proponują nam dialog z judaizmem na własną modłę próbują nam katolickich kapłanów wychować. Uczyć pasterzy jak winni z owczarnią wiernych postępować. Próbują czujność gojów uśpić - ze swoich szkodliwych defektów natury się oczyścić. Lecz nie przyda się taka przewrotna nauka na nic, niosąc odwrotny do zamiaru skutek. Historia powszechna - mity o dobrej woli żydów - raz po raz obala. Zamiast dialogu porozumienia - tylko tumult i zamieszanie. Wg książki ks. dr Stanisław Trzeciaka „Talmud o gojach, a kwestia żydowska w Polsce”.
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (12 głosów)

Komentarze

Bóg Ci zapłać za parę tych sów z sensem napisanych. Dodam, że książki ks. dr Stanisław Trzeciaka są zablokowane w Repozytorium Cyfrowe Instytutów Naukowych. Taka to wolność w tym państwie na wzór teatrzyku piątej klepki Krysi Jandzi.
http://rcin.org.pl/dlibra

Vote up!
11
Vote down!
0

panMarek

#1558919

Od 1945 roku nic się w tym temacie nie zmieniło.

Możemy się oszukiwać, że jest inaczej.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1558947

Żydzi uczą nas żydowskiego myślenia i liczenia. Jeżeli chcesz aby dobrze cię traktowano, musisz sam innych  traktować dobrze. Odwrotnie jest podobnie. Zło powraca do złego. Antysemityzm wywołują i pielęgnują sami Żydzi. Żadne pertraktacje, debaty i wyjaśnienia nic nie zmienią, jeżeli Żydzi nie zmienią swojej mentalności. Czy to jest możliwe? Każdy człowiek ma takie niewidoczne anteny, które odbierają sygnały od drugiego człowieka. Uczciwość, życzliwość, dobroć czuje się na odległość. Natomiast zakłamania, fałszu,  pazerności, zarozumiałości nigdy nie można ukryć do końca. Żydzi muszą zrozumieć, że nie będziemy już tolerować ich roszczeń i ukrytej wrogości.

Vote up!
4
Vote down!
0

RAK

#1558954

"Żydzi muszą zrozumieć, że nie będziemy już tolerować ich roszczeń i ukrytej wrogości."...

Żeby żydzi to zrozumieli, to trzeba im to zdecydowanie pokazać, a jak z tym jest, każdy widzi.
Polityka na kolanach niczego żydów nie nauczy, a wręcz zachęci do eskalowania żądań .
Polski rząd biegnie do izraela tłumaczyć się z ustaw uchwalonych przez polski parlament ???.
Tak ma wyglądać polityka wolnej, niezawisłej Polski ???.
To albo dziecinada (w co nie wierzę), albo celowe, wyrachowane działania.
Zastanawiam się ciągle, w jakim celu odbywały się te poprzednie, niezwykle częste wizyty polskich polityków z prezydentem na czele w izraelu i co w trakcie tych wizyt ustalano ???.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1558973

Może można byłoby jeszcze jakieś przykłady postępowania Żydów dołożyć ale po co? Należy tylko czynić aby cały Świat mógł się o tym dowiedzieć bo do tej pory to żydowska wersja jest tylko popularna.

Vote up!
4
Vote down!
0

lupo

#1558959

“Antysemityzm jest zrozumiałą reakcją na żydowskie wady.
Według mnie antysemici mają do tego pełne prawo” -Theodor Herzl

W książce Herzl wyjaśnił, że bez względu na to gdzie mieszkają, albo na ich obywatelstwo, Żydzi stanowią nie tylko wspólnotę religijną, ale narodowość, naród. Użył niemieckiego wyrazu Volk. Wszędzie gdzie żyje duża liczba Żydów pośród nie-Żydów, powiedział, konflikt jest nie tylko prawdopodobny, ale i nieuchronny. “
W pismach publicznych i prywatnych Herzl tłumaczył, że antysemityzm nie jest aberracją, a raczej naturalną reakcją nie-Żydów na obce im żydowskie zachowanie i postawy. Uczucia antyżydowskie, powiedział, nie są z powodu ignorancji czy fanatyzmu, jak tak wielu uważało. Zamiast tego, wnioskował, stary i pozornie trudny konflikt między Żydami i nie-Żydami jest całkowicie zrozumiały, bo Żydzi są tak innym i odrębnym narodem, o zainteresowaniach innych od, i często w konflikcie z interesami narodów wśród których żyją.

http://www.bibula.com/?p=72485

Vote up!
4
Vote down!
0

Verita

#1558969

Informacja pod telefonem 61 8650 820, Dziękuję za ciepłą ocenę wpisu i serdecznie pozdrawiam, Zyga

Vote up!
1
Vote down!
0
#1558974

Proszę sprawdzić w pierwszej kolejności wydawnictwo Antyk, także wydawnictwo Ojczyzna, no i na allegro wystawione na sprzedaż książki w dziale naukowe i popularnonaukowe.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1558975