REFLEKSJE BLOGERÓW W TEMACIE NOMINACJ PREMIERA.

Obrazek użytkownika Zyga Dulski
Kraj
Pozostając przy temacie premierowskiej nominacji przytoczyć się tu ośmielę od siebie dodając czasem to i owo kilku znanych w globalnej sieci blogerów, wprost bezcenne słowa. wg. Krzysztofjaw Ze smutkiem skonstatować fakt podmiany Premiera mi dziś przyszło. To była zła decyzja PiS-u!. Teraz już „lepsza zmiana” rozpocząć się może - chociaż nie wiadomo dla kogo? Mniej tutaj ważne pisze Krzysztof, że kot karty tasuje, Prezes rozdaje. Wiele ważniejsza kwestia - od kogo pan Prezes talie kart dostaje. Postrzegam ciemność oczami wyobraźni, widzę że „lepsza zmiana” - może mieć czerwoną gębę, dobrze znanej rodakom, starej władzy. Chyba za bardzo się Polacy, zapatrzeni w poczciwą premier Beatę rozmarzyli. Życie jest bardziej prozaiczne, ma być tak jak było!. Polski naród, przez wieki uciskany wpierw został z elit wytrzebiony potem doszczętnie rozgrabiony, wyślizgany. Dziś krwawiąc opędzić się przed chmarą głodnych sępów nie potrafi - kolonia banksterskiej mafii. Wreszcie wiem - stwierdza na koniec pan Krzysztof co odróżnia sejmowych hochsztaplerów od uczciwych polityków - w sumie dosyć mało istotny szczegół immunitet. wg. Eliga Nic wymowy faktów nie odmieni - to był „pucz wobec rzesz wyborców”. Zwolennicy Pis-u zostali uprzedmiotowieni potraktowani jak idioci. Cóż robić, żeby nie popaść w większą nędzę - trzeba w końcu zacząć pościć za tłuste lata beztroski. Szczodrego rozdawnictwa pieniędzy. Mianowanie nowego premiera, pozostanie PiS-u porażką, niestety!. Wyborcy nie wybaczą im krzywdy, powszechnie szanowanej kobiety. Widocznie nie liczy się wola narodu, lecz kaprysy starszych braci. Widać decyduje wyższa siła, interesy międzynarodowej oligarchii. Dopóki PiS pozostaje - wasalem przyjaciół Amerykanów, sytuacja jest kontrolowana. Bo to nie JK pana Morawieckiego na premiera wyznaczył, lecz potężny bank światowy „JP Morgan Chase”. wg. Matki Kurka Ponura prawda dziś do Polaków dociera -amerykański Żyd Daniels, wybrał nam premiera!. Z mianowania rodzi się problem niemały - paru milionów wyborców olali!. Głosami elektoratu kupcząc ktoś okazał się głupcem. Bezgranicznie Prezes w pana Morawieckiego talent uwierzył, bo cóż biedak miał począć. Mianował człowieka starszych braci w wierze. Oni na ulice nie wygonią mroźną nocą. Jednego się przy tej okazji należy obawiać. Na pewno będą tego wyboru konsekwencje i straty. Żeby tylko „niemieckie reparacje wojenne” starczyły na regulacje zobowiązań wdzięczności spłatę. Niechby nawet rządzili naszą Polską Żydzi z Ameryki - zamiast poczciwej kobiety, matki księdza. Byleby nam pomogli postawić własne fabryki i pozwolili palić w piecu naszym własnym węglem. Aby nie dopuścili w imię społecznych racji, do ukrywania przed narodem - z reparacjami wojennymi wora. Mogliby przy tej okazji, dzielni kowboje wyciszyć lewacka diasporę i wsadzić do wiezienia - watahy bezkarnych szubrawców od złodziejskiej reprywatyzacji.
4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (12 głosów)

Komentarze

I wyszło szydło z worka , Pani B . Szydło premier, zbyt głośno mówiła o Polsce wolnej i suwerennej , można mówić co się chce i okłamywać naród nadal tak jak to robił poprzedni rząd aferzystów , kłamców , sabotażystów Polski, lecz żadne kłamstwo i tłumaczenie nie zakryją prawdy o podłości ludzi którzy doprowadzili Pania premier B. Szydło do dymisji . To knucie wice premierów i prezydenta na czele z Kaczyńskim doprowadziło te kobietę to takiego kroku .
Dzięki pracy i wysiłkom Pani B. Szydło A.Duda został prezydentem , to dzięki pracy i talentowi PiS wygrał wybory , a stanowisko premiera należał się Pani B. Szydło jak psu buda .To on godnie walczyła z kacykami unijnymi i wszystkimi wrogami Polski , wielkiej pomocy nie miała od Kaczyńskiego czy Waszczykowskiego , to zakala nie potrafi walczyć o Godność Polski i Honor narodu Polskiego.
To dzięki Pani premier ludzie poczuli ze sa coś warci , to dzięki działaniom Pani premier Szydło wiele rodzi ma co do garnka włożyć a dzieci nie chodzą głodne .
To co uczyniono Pani premier B. Szydło zemści się z biegiem czasu i ludzie nie zapomną tej podłości kierownictwa PiSowskiego
Pisowcy chcą dorównać podłości peowca, ludowcom i to im się udaje .
Bylem i jeszcze jestem zwolennikiem PiSu I dobrej zmiany , lecz to co uczyniono każe mi się zastanowić czy aby warto popierać tych ludzi którzy sa podli a ich wdzięczność na pstrym koniu jeździ .

Vote up!
12
Vote down!
-3
#1554275

Czy warto popierać ? to pytanie ma tylko jedną odpowiedż, warto. Innej partii godnej zaufania na scenie politycznej nie ma. Powrót złodziei z PO lub oszołomów z Nowośmiesznej dla mnie nie do wyobrażenia.

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1554277

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

które jak wszy oblazło całą blogosferę.

NA SZCZĘŚCIE PANI PREMIER NIE MA Z TOBĄ NIC WSPÓLNEGO, więc daruj sobie te żałosne wynurzenia.

Masz ewidentnie coś z główką nie tak jak trzeba.

Vote up!
0
Vote down!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1554280

- wprowadzila w zycie programy socjalne. Skad wziela na to pieniadze? "Zarobil" je Morawiecki - wprowadzajac w zycie konkretne reformy podatkowe, jednak gospodarka domaga sie wiecej zmian - a premier Szydlo w ostatnim okresie skupila sie na rozpamietywaniu minionych sukcesow - zamiast isc do przodu.

Dzisiaj trzeba ulozyc sie z UE, "docisnac" podatkami roznego typu "optymalizatorow" podatkowych, wprowadzic w zycie nowe programy inwestycyjne - bo zeby realizowac programy socjalne - trzeba miec na to pieniadze... a szanowni dyskutanci i zwolennicy premier Szydlo o tym drobiazgu jakby zapomnieli.

Nie mozna tez prowadzic ciaglej wojny z UE i jej urzedami, trzeba odpowiadac grzecznie, acz stanowczo na roznego rodzaju insynuacje i oskarzenia - trzeba tez zaciesnic wspolprace z krajami regionu (miedzymorze) - bo dzisiaj niby mamy sojusz z Wegrami - ale ich przedstawiciel w Komisji Weneckiej glosuje... przeciwko Polsce, Ukraina idzie "swoja" droga, panstwa baltyckie swoja - a przeciez Polska - najwiekszy i najsilniejszy gracz w regionie winna rozdawac karty...

Do zrobienia jest bardzo duzo - a premier szydlo - oprocz "socjalu" niewiele robila w celu poprawienia miedzynarodowej pozycji Polski, pozwalala ministrom na wewnetrzne konflikty w rzadzie, spowalniala zmiany prawa gospodarczego.

Czas na "dobra zmiane" - tu apeluje do jej zwolennikow: " Byl Kaczynski szefem PiS-u bez Szydlo , byl z Szydlo i ... bedzie i bez Szydlo..."

Vote up!
1
Vote down!
-2

mikolaj

#1554320

Nawet jeżeli wpływy żydowskie były decydujące przy tej niezrozumiałej dla Polaków zmianie to inny wybór na dziś nie jest mozliwy...wystarczy popatrzeć na wycie "totalnych" na ulicach...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1554336

„Czas na zmiany w ustroju gospodarczym” - te słowa
wypowiedziane ustami pan magistra historii, powinny
zmrozić krew w żyłach Polaków!. Oby tylko szanowny
Pan Premier przy wdrażanie projektów „zrównoważonego
rozwoju” poprzez dalsze ostre zadłużanie tego kraju,
zaciśnięty do granic możliwości „gorset fiskalny”
- nie wbił milionów ufających mu rodaków, w ziemię!.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1554350

Zamiast głupstw proponuję fakty:

https://www.salon24.pl/u/jankepost/828469,mateusz-morawiecki-czego-o-nim-nie-wiecie

W internecie mozna napisać każde głupstwo, więc w koncu internet okaże swoją zupełną nieprzydatność. Samiście tego chcieli.

 

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1554353