Palenie Ziemkiewicza na tęczowym stosie

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

 Tytuł dzisiejszej notki  zapożyczyłam z felietonu Katarzyny Treter-Sierpińskiej "Ziemkiewicz demaskuje LGBT. Interia pali go na tęczowym stosie" {TUTAJ}.  Autorka niezwykle trafnie opisała wczorajsze [7.06.2019] wyrzucenie Rafała Ziemkiewicza z portalu Interia.pl.  Czytamy:

 

  "Oficjalnym powodem zakończenia współpracy z Ziemkiewiczem jest jego rzekome nawoływanie do przemocy wobec osób LGBT. „Popieramy i opowiadamy się za wolnością słowa, nie wtedy jednak, kiedy na naszej platformie ukazują się treści nawołujące, choć tylko w przenośni, do przemocy. Grupa Interia postanowiła w trybie natychmiastowym usunąć powyższy felieton pana Rafała A. Ziemkiewicza i zrezygnować z użyczania mu miejsca na przyszłe felietony w dziale Opinie” – czytamy w oświadczeniu Grupy Interia podpisanym przez redaktora naczelnego Krzysztofa Fijałka.

Czy Rafał Ziemkiewicz faktycznie nawoływał do przemocy? NIE! Nawet w oświadczeniu Interii jest mowa o „przenośni”. Felieton Ziemkiewicza to po prostu demaskacja LGBT i metod stosowanych przez tych „nowych bolszewików, nowych nazistów, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo” – jak pisze o nich Ziemkiewicz.".

 

  Pani Katarzyna TS ostrzega:

 

  "„Wściekły atak organizacji LGBT i grzejących się przy nich celebrytów na polską mistrzynię olimpijska, Zofię Klepacką, powinien być dla wszystkich normalnych Polaków sygnałem alarmowym” – pisze Ziemkiewicz. Pełna zgoda. Takim sygnałem powinno też być wyrzucenie Rafała Ziemkiewicza z łamów Interii za demaskatorski artykuł o LGBT. Uwaga! Polacy mogą przegrać wojnę z tęczowym totalitaryzmem. Dlaczego? Dlatego, że jeżeli za mówienie prawdy o LGBT, za sprzeciw wobec seksualizacji dzieci, za obronę osób atakowanych przez tęczowych janczarów można stracić pracę, to chętnych do przeciwstawiania się tej ideologii będzie coraz mniej. Wyrzucenie Ziemkiewicza z Interii to jasny sygnał dla Polaków, który brzmi: „Podskakujesz, wylatujesz!”. A ponieważ ideolo LGBT jest dziś wspierane przez międzynarodowe koncerny decydujące o „być, albo nie być” dużej części Polaków, więc sytuacja jest naprawdę groźna.

W czasach PRL stosowano taką samą metodę trzymania Polaków za twarz: „Podskakujesz, wylatujesz”. "

 

  Rafał Ziemkiewicz umieścił swój felieton "Murem za Klepacką, czyli przeciwko Nowemu Zamordyzmowi" na stronie Uziemkiewicza.pl {TUTAJ}, ale w złagodzonej wersji.  Spore fragmenty pierwotnego artykułu wraz z tym, który posłużył za pretekst dla wywalenia Ziemkiewicza można znaleźć {TUTAJ}.  Kamieniem obrazy był tekst:

 

  "Drodzy czytelnicy, daleko mi do tej wielkości, ale chcę powiedzieć mocno i wyraźnie: do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć, trzeba wiedzieć, że nie są to ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam - mówię o „strzelaniu” do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów. Bo w LGBT wcale nie chodzi o homoseksualizm, tak samo jak w komunizmie nie chodziło o robotników, w nazizmie o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych Traktatem Wersalskim Niemców, a w feminizmie nie chodzi o kobiety".

 

  No cóż - Ziemkiewicz ma rację - z LGBT trzeba walczyć, zwłaszcza, że wiele sił je popiera.  Borys Czajkowski napisał w Salonie24 notkę "Kto wspiera LGBT+ i tego skutki" {TUTAJ}wymieniając niektóre z nich:

 

  "Na początku przyjrzymy się korporacjom jawnie wspierających ruchy lgbt+

Z racji na mnogość tych podmiotów wymienię tylko te najważniejsze 

Apple 

Amazon

Coca-Cola

Facebook

Google

Microsoft

Twitter

Warto wspomnieć, że niektóre z tych korporacji nie tylko wspierają lgbt+ w sensie słownym, lecz również finansowo.

Można także zauważyć bardzo niebezpieczny trend: Wszystkie firmy odpowiadające za największe social media(Facebook, Google ze swoim YouTubem, Twitter) udzielają poparcia dla tęczowych ruchów. Dla jasności powiem, że niesie to oczywiste zagrożenie w postaci cenzury blogerów i innych internautów nie zgadzających się z tęczową ideologią pod pretekstem "homofobii".".

 

  Na uwagę zasługuje bardzo prowokacyjny i wręcz bluźnierczy charakter wystąpień aktywistów LGBT.  Jak pisze Katarzyna TS:

 

  "Podczas warszawskiej parady w 2018 roku niesiono transparent, na którym Matka Boska była przedstawiona jako wagina otoczona tęczowymi penisami. Podczas parady w Gdańsku urządzono parodię procesji Bożego Ciała odegraną przez feministki ustrojone w tęczowe aureole. Zamiast Najświętszego Sakramentu niesiono wizerunek waginy.".

 

  W tym roku w Warszawie była parodia Mszy św. odprawiana przez "biskupa" Szymona Niemca {TUTAJ}.  Moje poglądy na sprawę Ziemkiewicza oraz Interii są dwoiste.  Z jednej strony wyrzucenie znanego publicysty to atak na wolność słowa i akt "tęczowego terroryzmu", potwierdzający zresztą tezy Ziemkiewicza.  Z drugiej jednak Interia.pl to nędzny niemiecki portal.  Bez Ziemkiewicza nie bedzie tam co czytać.  Nawet bieżące informacje są najczęściej przepisywane z RMF24.  Wcale mnie nie martwi, gdy niemiecki portal sam się niszczy.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

350m długości, 10 m szerokości 2 os/m.kw. Max 7-8 tysięcy. Kadr z TVN.

Wyborcza łże, jak zwykle, a reszta łże mediów kłamie za nią.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1594005

   Kurski wywalił z TVPiS Cejrowskiego i Warzechę. Z Programu 1 Polskiego Radia poleciał Gadowski. Jakoś nikt nie protestuje przeciw cenzurze w państwowych ośrodkach propagandowych. Nikt też nie protestuje przeciw indeksowi nazwisk zakazanych, który nadal istnieje w państwowych ośrodkach propagandy. Jak można być takim hipokrytą? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

              

#1594075

"Jak można być takim hipokrytą?" 

Hipokryzja, to  zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

Porównanie zachowania się Interii wobec Ziemkiewicza z tym co zrobiła TVP wobec wymienionych w komentarzu @pacyny, wymagałoby analizy tych zachowań i wykazania(dowodu na), że działania te charakteryzują się niespójnością stosowanych zasad moralnych a tego u @pacyny brak, czyli jest to zwykłe oszczerstwo.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1594118

ale stosuje starą, znaną jeszcze z folwarku zwierzęcego logikę dwójmyślenia, albo znaną z prac o życiu seksualnych dzikich nazwą "moralność Kalego". Mianowicie:

Wyrzucić Ziemkiewicza z Interii - dobrze, ponieważ wywalają nasi oraz taki jest zapis policji myśli*).

Wyrzucić Cejrowskiego z TVPiS - źle, ponieważ wywalają nie nasi, nawet mimo tego, że policja myśli*) także wydała zapis na Cejrowskiego.

*) Policja myśli - zebranie plenum stalinowskiego koła ZMP, ZMS, albo POP PZPR ewentualnie tajna dyrektywa odpowiednich służb np. tych z Łubianki. Przypuszczam, że wspomniana Pacyna kieruje się bezpośrednimi instrukcjami oficera ją prowadzącego. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1594126

   Powodem zdjęcia z wizji/fonii/łamów wyżej wymienionych, była niezgodność z linią propagandową owych mediów. Hipokryzją jest wypominanie niemieckim mediom wspomnianych praktyk w sytuacji, gdy media układu rządzącego robią dokładnie to samo. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

              

#1594179

  1. Pierwsze oszustwo - ideologiczne. Wszelkie odmiany ideologicznego liberalizmu, ostatnio posługującego się pseudonimem "demokracji liberalnej" są w rzeczywistości ideologią skrajnie totalitarną, która w realnym działaniu jest wręcz fanatycznie antydemokratyczną. Mówią o działaniu w obronie demokracji, a faktycznie postępują odwrotnie, zwalczając wszelkie jej przejawy. Na tym polega zamiana znaczenia pojęć.
    Liberalizm jest antydemokratyczną formacją totalitarną.
    Liberalizm, gdy mówi o wolności - faktycznie odbiera prawa i wolność wszystkim swoim adwersarzom, wyklucza wszystkich ludzi o odmiennych poglądach, a nawet tylko wyrażających inny pogląd. Gada o różnorodności, bezwzględnie tępiąc wszelkie przejawy samodzielnej myśli i faktycznie zwalczając każdą różnorodność. Wszystko zgodnie ze starą komunistyczną teorią marksizmu- leninizmu: Kto nie jest z nami, jest przeciwko nam.

    Pierwszy lepszy przykład, nieomal z ostatniej chwili:
    Przypadek Zofii Noceti-Klepackiej, która wyraziła swój pogląd w sprawie seksualizacji dzieci w szkole. Tylko tyle. To wystarczy, aby wyeliminować ją z życia społecznego, odebrać medale olimpijskie, wykluczyć z federacji sportowej... Dokładnie tak jak w stalinowskich rozprawach komunistycznej inkwizycji wykonującej wyroki policji myśli. Wypisz wymaluj zebranie komunistycznego ZMP z lat pięćdziesiątych poprzedniego stulecia. To jest czysty totalitaryzm, wykluczający wszelką wolność. Liberalny szariat.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1594088

w rodzinnym środowisku beneficjentów totalitarnej władzy politycznej, sami odnoszący życiowe sukcesy, jak oni sądzą, dzięki swojej totalitarnej mentalności w sposób naturalny krzepną w swojej postawie i naturalnych zachowaniach "homo sovieticus",

"Homo sovieticus" nie jest w stanie zrozumieć zjawisk cywilizacji "homo sapiens", którą z natury swojej aintelektualnej mentalności gardzi, a nawet nienawidzi. Janczarowie komunistycznych formacji mają niewykształcone, szczątkowe sumienie, dysponują zdegenerowanym przez relatywizm pojęciem prawdy oraz wyłączonym z oprogramowania mózgu systemem aksjologicznym.

Jednym słowem "homo sovieticus" nie jest w stanie uszanować żadnej świętości, poza tym, co wynika z postmodernistycznych instrukcji. Dlatego nie dziwię się, gdy oni robią to, co robią. Kiedyś tacy sami ludzie w Katyniu, albo w kazamatach na Rakowieckiej strzelali z pistoletów systemu "makarow" w nasze potylice i nikt nie zaobserwował żadnych problemów z ich sumieniem. Przecież my nie jesteśmy dla nich ludźmi.

RAZ zauważył, że tym i takim ludziom do bieżącego działania potrzebne są nowe interpretacje do wszystkich "przedmodernistycznych" zjawisk. Bez tego system operacyjny w ich czaszce zawiesza się. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1594096

Przecież ta cała rewolucja obyczajowo seksualna 68' i jej ciąg dalszy, to działania realizowane ze scenariusza ułożonego przez "plemię żmijowe" dążące do budowy Nowego Porządku Światowego(NWO z ich Rządem Światowym), w którym oni "wybrani" będą "arystokracją"(rasą panów) a zdepopulowana reszta ich niewolnikami(durnie z LGBT są "nawozem historii" na którym ta "rasa" wyrasta).

W latach największej ateizacji w ZSRR, Józef Stalin, nawiązując do słów Karola Marksa (który w swojej pracy Przyczynek do krytyki heglowskiej filozofii prawa napisał iż „religia jest opium dla ludu”), stwierdził m.in. iż: "Religia jest jadem dla naszych dzieci", „Kościół uciska wiedzę, pali wynalazki”, „Nie istnieją bajeczki opowiadane przez Kościół” oraz że „Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus”.

Eurobolszewicy zamienili robotników na mniejszości pedalskie i używają ich jak taranu w walce z chrześcijaństwem(Chrystusem).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1594121

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2285663914802765&set=pcb.2286023824766774&type=3&theater

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

antyleming

#1594182

Dzień przed marszem pederastów w Warszawie w TVPiS w programie "W tyle wizji" bardzo dużo mówili o zbliżającym się marszu pederastów, zrobili nawet filmik - wyglądało wręcz jakby go reklamowali - nawet w pasku pokazywane wpisy internautów były aby już z tym skończyli. Za to o Marszu Dla Życia i Rodziny, który też się zbliżał w całej Polsce, powiedzieli tylko 1 (słownie: jedno) zdanie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1594537

Nie mam teraz czasu dokładnie czytać ale temat ciekawy, więc podbijam aby potem wrócić.

Dodam na szybko tylko, że także IKEA jest od lat sponsorem wszelakich lgbt+ aha i dodam, że np. bank JP Morgan też jest sponsorem lgbt - ten sam bank, który dotował niedawno Premier Morawicki z naszych podatków kwotą 20 mln. zł. po to aby potem nam powiedzieć, ze sprowadził ten bank do Polski - więc nasza kasa poszła na lgbt - dziękuje Panie Morawicki.

Ps. ja bojkotuje te firmy od lat - każdy normalny człowiek powinien.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1594366