Sąd nad Judaszem, czyli jak PiS poszedł na wojnę z Polskimi tradycjami i obyczajami

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Gdyby Judasz był Grekiem, Portugalczykiem czy Włochem, tej tradycji lokalnej bicia Judasza nikt by nie zauważył ani by nie komentował. Takie same tradycje jak Polska w biciu Judasza ma Hiszpania, Czechy, Grecja, Meksyk, Wenezuela, Austria i jakoś żydzi nie protestują. Ale w Polsce po donosie agenta Danielsa i diaspory żydowskiej, PiS w majestacie policmajstra Brudzińskiego chciał wymusić by te tradycje zlikwidowano. A teraz jego tajni agenci jeżdżą po Pruchniku i szukają winnych.

Za moich młodych lat mówiono że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, a PiS za wszelką cenę chce się wykazać, jak jest usłużny żydom i jak dba o ich  interesy i wizerunek.

Nawet o wiele więcej zażydzona patologia z PO jak PiS, nie odważyła się tak jawnie występować w imieniu interesów żydowskich, jak to obecnie robi to PiS. A miliardy wypłacane na cele żydowskie w Polsce (renowacje cmentarzy żydowskich, teatry muzea gminny żydowskie) to tylko dowód komu służy obecnie PiS.

Ten filmik pokaże wam w co gra pejsaty PiS.

 

 

Więc powoli będziemy przyzwyczajać  się się do świąt żydowskich zapalania świeczek chanuki, powieszania Hamana, Purim, a z każdym rokiem będą zanikały obyczaje i tradycje Polskie. Potem przyjdzie kolej na historie i jej zakłamanie na rzecz żydów.

To tylko kolejny akord w przemienianiu Polski w Polin. Pani ambasador USA w Polsce, składa życzenia Polakom z okazji święta Pesach tak masowo obchodzone w Polsce jak stwierdziła, na pamiątkę wyjścia izraelitów z niewoli egipskiej. Teraz wiemy skąd ta walka PiS-u z tradycjami i obyczajami Polskimi. W kraju Polin tradycje i obyczaje, oraz historia Polski są niedopuszczalne.

W Niemczech wieszanie i palenie kukieł żydów jest nagminnie, parady faszystów wielbiących Hitlera są bardzo częste i nikt nikogo nie aresztuje, a żydzi zbytnio nie protestują, bo nie chcą przejąć Niemiec z tak olbrzymią armią muzułmanów, obecnie mieszkających w Niemczech. 

Wolą Polskę z jej bogactwami naturalnymi i potulnych Polskich chrześcijan co nadstawiają drugi policzek, a usłużny rząd, zadba o interesy żydowskie i porządek. Aż Polacy staną się niewolnikami we własnym kraju, lub wyjadą za chlebem.

Nawet wy wyznawcy zażydzonego PiS-u, nie możecie zaprzeczyć listu żyda Geremka do swego brata w USA, jak przejąć Polskę, a z Polaków zrobić niewolników.

A tutaj w Polsce w Pruchniku, nadgorliwiec Brudziński, jakby mógł to zamknął by cały Pruchnik, za tradycje która przetrwała ponad 200 lat, byle się wykazać przed żydami.

Gdy chce się przejąc Polskę, więc za czeli od wiary, historii, kultury, tradycji, sądownictwa( weta Dudy i ciche poparcie PiS, bo nie protestował) by żydokomuna ta w togach dalej rządziła.

Niech to będzie przykładem, PiS rządzi już prawie cztery lata, a nikt kto ma korzenie żydowskie nie został ukarany.

Balcerowicz, Lewandowski i spółka z UW, UD, sprzedali w złodziejskiej prywatyzacji 3/4 Polski i dalej sobie chodzą na wolności, nie niepokojeni przez PiS, który wciska Polakom kit że ich ukarze ale po następnej turze wyborów. Więc głosujcie na PiS.

U mnie i tysiące innych Polków pokażemy PiS-owi gest Kozakiewicza z Moskwy, a dla młodych co nie wiedzą co to za gest "takiego wała" to jest ten gest.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:16)

Komentarze

Nawet niestety niektóre w kościele

Społeczeństwo biedne nic nie rozumie

Nie może się znaleźć w medialnym szumie

Gdy się zbudzą to będą już w niewoli

Wtedy dopiero ich mocno zaboli

Pozdrawiam

Szczęść Boże

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1591036

Ale i są tacy co chcą być niewolnikami i chcą by za nich inni myśleli, co często widzimy na NP.

Pozdrawiam serdecznie Jacku.

Szczęść Boże.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1591040

Marku
Nie martw się o młodych
Więcej optymizmu, wiary w tych wspaniałych młodych ludzi

 

A i Marku pamiętaj
Nigdy nie daje ci minusów, choć tak bardzo się różnimy

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1591061

Nie musisz mi tego pisać i vice wersa.

A ta pani, tak wyglądała moja ślubna ponad 40 lat temu gdy braliśmy ślub kościelny, tylko nie widać buzi.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1591086

Chciałem tylko poinformować, że w kontaktach z Markiem, "wazeliniarstwo" jest całkowicie zbyteczne...
Tylko skąd ty to możesz wiedzieć ??...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1591110

 Konfederacja ?

Co to kuźwa jest?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1591077

...rzymsko - katolickiego na soborze Vat. II

Od tradycji zaczyna się niszczenie Polski, rodziny i wszystkiego co dobre.

Niestety, żydowskie kłamstwa, oszustwa, nienawiść do gojów, zbrodnie na gojach, a także zło, których podstawą są nauki talmudyczne opisał  żydowski profesor I. Shahak w "ZYDOWSKIE DZIEJE I RELIGIA", demaskując działania i propagandę uprawianą przez liderów  państwowych i religijnych.

Zacieśnianie wspólpracy  z żydo-masonanami  z B’nai B’rith (Synowie Przymierza) – vide także zezwolenie JP2 na otwarcie loży BB w Watykanie i jego współpraca z nimi  jest jawnym złamaniem Kanonu 2335 – szczegóły na stronie http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykuł/589 (po polsku).

Wszystko w ramach NWO.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1591085

Pruchnik leży w województwie podkarpackim, czyli to jest najwierniejszy od lat elektorat PiS. Skoro PiS wali bez problemu w swój najwierniejszy elektorat tylko dlatego, że żydom się nie podobało, to co dopiero PiS zrobi z innymi mniej pro pisowskimi regionami? To znaczy, że PiS zrobi z Polską zawsze to co nakażą im żydzi.

Ps. zauważcie, że w sejmie żydzi najwyraźniej byli bez uzbrojonej obstawy mosadu (w odróżnieniu od wycieczek do Oświęcimia) - znaczy, że w sejmie byli jakby u siebie wśród swoich...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1591127

W sejmie, Mośków i Hajek jest pełno i to u rządzących, jak i u  totalnej opozycji.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1591147