Za obronę dobrego imienia Polski i Polaków, nazywają nas antysemitami

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Dlaczego nam Polakom żydzi nie pozwalają bronić dobrego imienia Polski i Polaków, gdy bronimy godności naszego kraju, gdy żydzi ustawicznie nas opluwają w swoich mediach. A gdy protestujemy przeciw temu, to nazywają nas za to antysemitami. A sami mogą nasz oczerniać, opluwać i wylewać hektolitry pomyj i nikt nie ośmieli ich nazwać że uprawiaj antypolonizm i rasizm, bo gardzą Polską i Polakami. A Polski rząd robi tyle co kot napłakał prawie nic w tym kierunku, by zatrzymać te opluwanie Polski przez żydów.

Polacy!!! Gdzie wasz honor??? Gdzie wasza cześć??? Gdzie wasza duma z bycia Polakiem??? I jak długo pozwolimy by nami pomiatali i nas znieważali???

 

Jak długo będziecie nas Polaków jadem waszym opluwać i zniesławiać, a rząd Polski będzie bierny w imię szemranych układów z Izraelem i USA. 

W Izraelu czy w USA, gdy mówią: te mordercze k**wy z Polski, nikt nikogo nie zamyka, a przeciwnie jest poklask i uznanie dlatego kto to powiedział lub napisał. Spróbujcie to samo powiedzieć o żydach w Polsce, to możecie być pewni, że któregoś dnia rano ABW zapuka do waszych drzwi i was zamkną za mowę nienawiści, lub skażą na wysoką karę grzywną.

A gdzie był rząd jak Krzyż Święty Żydzi z Oświęcimia wywalili, a zakonnice wysiedlili.Teraz żądają całego Oświęcimia.

Flag Polskich nie można wnieść do obozu zagłady w Oświęcimiu, bo namiestnik żydowski nie pozwala, a przecież pierwszymi skazańcami to byli właśnie Polacy a nie żydzi.

Czy to jeszcze Polska, czy już Polin??? Polska daje 99%  na utrzymanie obozu zagłady w Oświęcimiu, a nić nie ma do powiedzenia. Kneset obraduje w Polsce jak u siebie, a rząd nie widzi problemu.

Więc czy ten rząd działa dla dobra Polski???

 

O to przykłady co o nas sądzą żydzi 

 

 

I jeszcze jedna perełka

 

 

I wypowiedz Marka Jakubiaka

 

 

Tak ma wyglądać wolność słowa i demokracja za PiS-u, że jednym wolno ciągle pluć na Polskę, a Polakom nie wolno się bronić, bo obrona to mowa nienawiści i antysemityzm, za którą można słono zapłacić lub pójść do kryminału.

Wiemy doskonale czemu opluwają Polskę, to za te 300 miliardów które chcą wydusić na Polsce, a na które wcześniej zgodę wydało PO, a teraz PiS.

Choć Niemcy już za to zapłacili, pazerność i chciwość żydowska nie zna granic. A jak w przypadku Polski, brat Izraela USA pogrozi paluszkiem, to rura Polskiemu rządu od razu mięknie, bo nie będzie geszeftów i ani jankesów w Polsce. Więc będzie trzeba płacić te 300 miliardów. Ale będzie ochrona krzyczą zwolennicy ładu i demokracji pisowskiej.

Oczywiście będzie ochrona, a za ile lat ten system padnie, przy takim dużym wydawaniu pieniędzy publicznych. I co w tedy??? A po drugie, co to za sojusz i przyjaźń gdy USA szantażuje Polskę według zapłaty dla żydów.

Z opowiadania moich śp rodziców, w ich Polsce, nikt nie miał prawa opluwać dobrego imienia Polski, bo kara była tylko jedna, bezwzględne więzienie, czy to Polak, żyd, Białorusin, Litwin, Ukrainiec, nie było zmiłuj.

A dzisiaj każdy może opluwać Polskę, a Polacy nie mogą się bronić, bo wymyślili że to mowa nienawiści i podjudzanie do zbrodni.

A gdy już wprowadzą ACTA 2, to my Polacy będziemy mogli zapomnieć o naszej prawdzie o którą walczymy i o obronie  dobrego imienia Polski i Polaków, bo nam zamkną usta w internecie ich cenzurom. 

A niepokornym blogerom i komentatorom, zastosują kary więzienia, albo wysokie kary finansowe, zmuszając ich do uległości i posłuszeństwa.

 

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (25 głosów)

Komentarze

podczas eliminacyjnego meczu w Izraelu o Puchar Davisa były wyzywane na stadionie od katolickich i polskich k.... Po wyjeździe z Izraela opowiadały jak bardzo bały się tam przebywać. Dzisiaj już mało kto o tym pamięta.

Vote up!
18
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1585286

Za przypomnienie tego faktu.

Pozdrawiam.

Vote up!
15
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585287

https://www.youtube.com/watch?v=yFRHG4Y5xwA

Jak ten Duda potrafi ladnie mowic... ciekawe dlaczego on swoim vetem nie przysluzyl sie Polakom ?

dwa standarty ? wojsko tak, ale on , to juz nie do konca ? :-))))

ach ta obluda...

 

https://www.youtube.com/watch?v=7bibQClnAyI

Niestety juz zmarla Beata Andrejas... rewelacyjne wystapienie...

Vote up!
10
Vote down!
-10

chris

#1585288

Robie co mogę i gdzie tylko się da.Mordą antysemicką kłapie.

A 14 sierpnia  mam w planie pieszą pielgrzymkę do Oświęcimia.Z Wrocławia,a 14 sierp. w Oświęcimiu.

Jak Pan Bóg pozwoli,bo urlop już mam zatwierdzony.

Jak masowo publicznie będziemy mówić o faktach antypolonizmu żydowskiego za Hitlera,Stalina,Geremka do dziś.To co te parchynam zrobią???Co?? ABW nasze(chyba)jeszcze.

Ludzie mówią że jestem artystą( rzeżba).....................

Wykonam projekt medalu.lub pierścienia pod tytułem "Jestem antysemitą.Bronię prawdy o Polsce"

No Pan Bóg może zgode da,ale ABW z Mosadem ????  :-)))))))))))))))))))))))))

Czas przypomnieć fakt który nie ma końca z Udziałem żydów.

"Żydzi nie mordujcie Palestyny i Polski"

 

Z Panem Bogiem.  Pozdrawiam

Vote up!
14
Vote down!
0

Mateo

#1585317

Ich system moralny pozwala na zabijanie gojów, i to nie jest grzechem, dokładnie tak jak to mówili i wykonywali Niemcy w stosunku do żydów, gdy ich mordowali że to podludzie i bydło.

Nic żydów historia Holokaustu nie nauczyła i nie wyciągneli żadnych wniosków.

Pozdrawiam i z Panem Bogiem.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585318

i już jednemu to się nie podoba.Oni wyciągają wnioski, ale w swoim interesie.Naiwnych polaczków mają gdzieś.Do dzisiaj mam kryjówkę z czasów okupacji. Ciekawe tylko czy takie ryzyko życia ze Śmiercią w ratowaniu Polaków podjąłby żyd. Historia nkwd, wyroki śmierci władzy ludowej, chyba coś o tym mówią.

Vote up!
5
Vote down!
0

Kolejorz

#1585443

Jest tu ich sporo na NP obrońców i wybielaczy żydów.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585447

https://jacekmiedlar.pl/2017/02/24/musicie-to-przeczytac-co-o-nas-pisza-w-zydowskich-mediach-antypolonizm-kwitnie-pomimo-wyciagnietej-dloni-polskich-wladz/

Komuna upadła, bo taka decyzja zapadła w Nowym Jorku, w gabinecie Rockefellera, przy współudziale tajnej, żydo-masońskiej loży B’nei B’rith.

“Polacy oprócz konkretnej pomocy ekonomicznej, a także związanej z ukrywaniem żydów, dawali im serce i ducha walki”. “A ten duch walki był olbrzymią, niewymierną wartością przede wszystkim w walce z panującym w getcie defetyzmem (brak wiary w zwycięstwo), celowo upowszechnianym przez rabinów (patrz: T. Bednarczyk, “Życie codzienne warszawskiego getta”, Warszawa 1995). Polacy brali również czynny udział wraz z żydami (ŻZW) w powstaniu w getcie warszawskim; m.in., żołnierze OW–KB, AK, policja granatowa (wielu z nich zginęło).

Polacy codziennie dostarczali do warszawskiego getta 250 do 300 ton żywności. Codziennie za tę pomoc ginęli ludzie. Wszyscy Ci Polacy, którzy oddali swe życie za niesienie pomocy żydom, powinni doczekać się procesu beatyfikacyjnego. Właśnie w tej sprawie został złożony 27 lutego 1996 roku wniosek do Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie o spowodowanie wszczęcia procesu beatyfikacyjnego dziesiątków tysięcy Polaków. Wniosek podpisali mieszkańcy Krakowa z p. Andrzejem Skrzyńskim na czele, zam., 31-918 Kraków, Oś. Hutnicze 8/28. Pan Skrzyński jest założycielem Stowarzyszenia Obrony Świętego Krzyża, który znajduje się za murem byłego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Członkowie stowarzyszenia czuwają nieustannie przy krzyżu, ponieważ amerykański rabin-chuligan Weiss zapowiedział, że Go usunie dlatego, aby Jego cień nie padał na teren obozu! Przykład katolików z Krakowa powinien być wzorem dla Wszystkich Polaków.

https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/17/jak-zgotowano-krzyz-narodowi-polskiemu/

PS

Najwyższym rangą żydem w strukturach NSZ był przedwojenny warszawski bokser klubu „Makabi”, Feliks Pisarewski „Parry”. W 1942 roku przyjaciele z Obozu Narodowo-Radykalnego odbili go z transportu więziennego Pawiaka przy Placu Konstytucji w Warszawie. Oddziałem dywersyjnym NSZ dowodził kpt. Piotr Zacharewicz „Zawadzki”. Co ciekawe, to była pierwsza tego typu akcja żołnierzy NSZ i jako pierwszego uratowano Żyda. „Parry” prędko został wcielony do NSZ, został oficerem wywiadu, uczestniczył w licznych akcjach, wyrabiał fałszywe dokumenty, ale głównym celem jego zadań – ze względu na znajomość Pawiaka, w którym przesiedział ponad rok – było odbijanie więźniów. Pisarewski sam z niedowierzaniem podchodził do sympatii i szacunku z jakimi spotykał się w strukturach obsadzonych nacjonalistami. Ja, przeciwnik ONR (…) stałem się oficerem NSZ na względnie wysokim szczeblu!” – mawiał żydowski oficer. 

~Jacek Międlar

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

casium

#1585330

Ale wielu uratowanych przez Polaków żydów, bezczelnie potem kłamało o Polakach i to jest fakt.

Pozdrawiam

Vote up!
14
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585333

Taka prawda!

Róbmy swoje!

Faktów zapisanych w dokumentach a pochodzących z zeznań naocznych świadków jest wiele, bardzo wiele. Nikt i nic nie zagłuszy prawdy! To tylko kwestia woli politycznej. Widocznie sprawującym władzę przez kolejne trzy dekady sumienie przechodziło mutację. A sprawy powinny być uregulowane w sposób najprostszy. Historycy Izraela spotykają się z historykami z Polski. Obie strony posiadają stosowne harmonogramy. Przystępują do omawiania kwestii spornych. Każda strona przedstawia DOWODY!!! Tylko nikomu na tym nie zależy! Bo okazałoby się, że tezy pseudo historyków/publicystów/autorów np. Johna D. Crossan'a czy Gerda Luedemann’a, publicysty Paula Winter’a czy prześmiesznych pseudo_itd. J. T. Grossa, Jan Grabowskiego, etc. nie są  warte funta kłaków! Zanim zaczniemy domagać się PRAWDY od światowych  Chazarów powinniśmy skorygować prawdomówność autorów rodzimych. Tych co szkalują Polskę i Polaków! Kuźnią ich niegodziwych publikacji była i jest gazeta Szechtera, ale nie tylko!

PS

Szkalujących i przekazujących nieprawdziwe informacje na temat Polski i narodu polskiego należy pociągać do odpowiedzialności karnej! Należy raz na zawsze z tym skończyć! Byłabym usatysfakcjonowana, gdyby taka obietnica została dopisana do innych istotnych obietnic wyborczych!

Pozdrawiam

Vote up!
16
Vote down!
0

casium

#1585336

Test prawdy.

Ilu żydów uratowało Polaków.

A ilu Polaków uratowało żydów, a przypomnę że za pomaganie żydom groziła śmierć.

Więc kto jest ten zły, dla mnie to jest oczywiste, ale nie można wszystkich jedną miarą porównywać.

Bo byli też żydzi co z całym sercem walczyli za Polskę jak na przykład K.K. Baczyński, który zginął w Powstaniu Warszawskim w 1944 roku. A to tylko jeden z wielu przykładów.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585351

Nadal zakłamują rzeczywistość, tworząc "własną" historyczną narację..

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0
#1585355

Dokładnie tak jak napisałeś w komentarzu.

I ja również serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585357

Oczywiście daje maksymalną notę za temat notki, pomimo że z z pewnymi oskarżeniami wobec aktualnie rządzących zgodzić się nie mogę. Oskarżenia nie poparte żadnymi dowodami.

Np. zgodę na zapłatę 300 mld. Kiedy i kto z PIS-u dał taką zgodę

Pozdrawiam

Miłego weekendu

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1585346

Panie kolego, jesteś wolnym człowiekiem i masz swój pogląd na te sprawy i ja to szanuje na moim blogu

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585350

Podczas wyborów w 2015 zagłosowałem na Państwo POLSKIE, które miało realizować moje interesy , jako POLAKA, za podatki, które płacę. Tak więc: obrona granic POLSKI, obrona dobrego imienia POLSKI ( przed zakusami z każdej strony!), obrona rdzennych Polaków i inne wymogi, które maja być spełnione dla SUWERENNEGO państwa. Dopiero potem, rozpowszechniono ( w dość taśmowy sposób), że jest niestety ch.., d... i kamieni kupa. Minęło 4 lata i co?Nie chcę napisać , że nadal  jest ch... , d...i kp, bo nie jest. Dopiero wczoraj złapali "nagrywacza" ? Ale nie jest też tak, że złodzieje oddają to , co ukradli ( vat, to zupełnie inna sprawa) osobiście. Kasty się mają dobrze, lub wyśmienicie sobie ryją pod tym, co naprawiane. Bezkarnie, a Kodeks Karny ma się , jak się ma. PiS straszy nas powrotem KO-PO-ZSL- i  czort wie jeszcze czym - oni się nadymają coraz bardziej bezczelnie, razem z tym, co wypączkowało z nich.  A starsi bracia robią swoją robotę po cichu. Gdzie jest państwo POLSKA?

Vote up!
5
Vote down!
-4

yenom

#1585361

Ja też głosowałem za PiS, ale gdy zaczeli wydawać miliardy na żydów i banderowców, gdy zrobili parodie sądów wraz z Dudą i ustawy o sądach nie przeszły tak jak ustawa degradacyjna, to ja na taką partie nie mam zamiaru głosować,

Co innego mówili przed wyborami, a co innego robili po wyborach.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585363

Polskie władze całkowicie pomijają milczeniem skrajny antypolonizm Żydów...wynikający w dużej mierze z wydumanych "roszczeń"...

Vote up!
11
Vote down!
-1

Yagon 12

#1585364

przejechał po 3 powyższych komentarzach. Hańba mu za to na wieki.

Vote up!
7
Vote down!
-1

yenom

#1585367

Ja już wiem kto to, złapany na gorącym uczynku.

Ale ma prawo, na moi blogu nie ma żadnego ograniczenia, co do ocen, jak i komentarzy i nikogo nie wypraszam, jak tu na NP robią co nie którzy, bo im nie w smak komentarze.

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585369

A najciekawszym jest to, ze pleduja za wolnoscia slowa i demoSracja   :-)))))

Ach ci "wojacy" od koszernych wojenek :-))))))

pzdr.

Vote up!
6
Vote down!
-5

chris

#1585371

Niema nic większego od Pana Boga, nawet Jaruzelski i Kiszczak klękneli przed Panem Bogiem w godzinie swojej śmierci, prosząc o odpuszczenie grzechów i Boskie przebaczenie.

I oni też, kiedy rozum powróci do głowy.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585372

Jest ,ale tylko polsko języczny

Ciągle  jest ten nieudany schemat

I język nieustannie cyniczny

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1585380

Ale mamy Boga i Króla Polski Jezusa Chrystusa i Matkę Boga Królową Polski Maryję.

A z Panem Bogiem jeszcze nikt nie wygrał i nie wygra.

Jacku z Panem Bogiem i szczodrych łask od Pana Boga dla Ciebie.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585383

W rosyjskiej telewizji oskarżono Polaków, że wymordowali więcej Żydów niż Niemcy i wzywano do czytania książek Grossa Osaczanie Polaków ustawą trwa nawet i ze Wschodu.

Szkoda że  rosjanie zapomnieli o tym że sami wymordowali więcej ludzi niz Hitler

Vote up!
9
Vote down!
0
#1585395

Oczywiście. Rosjanie wspierają Niemców, a Niemcy Rosjan. A i w samej Polsce mają te dwa ościenne państwa gorących popleczników, którzy ramię w ramię walczą o odsunięcie PiS-u od władzy.

Vote up!
6
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1585397

Naturalnie ma Pani racje, ale to jeszcze nie dowodzi, ze mamy byc z tego powodu szczesliwi. Bowiem zadam kilka pytan, albo moze pojde na skroty i ogranicze sie do jednego. Czy  Daniels izraelski spadochroniarz spaceruje po wszelakich polskich ministerstwach i wszedzie go pelno w sytuacji, gdy rzady sprawuje PiS, czy tez moze cos uszlo mojej uwadze i obecnie nadal rzadzi poprzednia " ekipa " ??? Mialbym kilka  innych pytan, ale moze to jedno , jakze wymowne zalatwia cala sprawe... W przypadku Prezydenta rowniez nie jestem pewien czy to  " Bronek bis" nadal rzadzi  na tym stanowisku, tyle ze tym razem w opcji amerykansko-izraelskiego zydostwa...

Kilku adwersarzy skarzy sie, ze wielu tutaj zarzuca innym , ze wszedzie szukaja zydow i wszystko na nich zwalaja.

No tak,  chyba zydow akurat u nas szukac nie trzeba...

Vote up!
7
Vote down!
-4

chris

#1585406

I to jest wlasnie koszt dostepu do internetu. Kazda szuja i kazdy parch... moze tutaj pisac i jest to analogiczne do wyborow w Polsce i to niezaleznie jakie one by nie byly. Niestety w kazdym spoleczenstwie znajduje sie pewien odpad spoleczny i tutaj na Niepoprawnych jak to widzimy jest on bardzo mobilny i widoczny. Ostatnio dokoptowala do niech " mlodziez" :-))) Widac "robia juz bokami " :-))) Czasami czynia kilkanascie godzin na narade, by we wzmozonej sile atakowac... Rdzen tworzy ciagle ta sama grupa, ktora ciagle pisze to samo :-))) niczym zatarta stra plyta :-))))

Podobnie jak w tych polskich partiach politycznych "starsi i madrzejsi" wpuscili na pierwsza linie frontu mlodych, wyksztalconych i z " duzych miast" :-)))))))

Jakie to wszystko zalosne...

Vote up!
7
Vote down!
-4

chris

#1585423

Cieszy mnie że ich zabolało, a drugie że się ujawnili.

Jadem waszym nas nie przestraszycie.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585426

No tak, ale ja ich rozpoznalem od razu, gdy pojawilem sie tutaj zaraz " po rozwodzie" na Niepopkach. Zwarta grupa starych internetowych weteranow. W obecnej sytuacji naszego kraju mozna powiedziec, ze sprzedaja sie niczym stare qrwy spod latarni, ktore pies z kulawa noga nie chce juz obszczac ! Sprzedaja sie doprawdy za kilka piw... no i maja jak widac "yntelektualny" narybek... dobrze wytresowany...potrafia klamac w zywe oczy i powieka im nie zadrgnie... wiadomo mlodosc jest bunczuczna, ale zdeprawowana mlodzierz jest jedynie jedn wielka krajowa dekadencja.Zaorac, to gowno mozna tylko zaorac, po prostu tak jak czyni sie na polu... Wylewamy obornik i oramy to gowno..., a pozniej bronowanie :-)))

Mnie to wiadomo minusuja z definicji, ale Ciebie ? no fakt, od czasu, gdy pozwoliles sobie na kilka slow krytyki na temat PiS-u, to stales sie odszczepiencem, a oni to bardzo nie lubia... sami to potrafia byc nie lojalni np. do tego ich NEO-nu, ale biada temu, ktory pod wplywem wynikajacej sytuacji zmienia zdanie... i w takiej sytuacji wlasnie Ty sie znalazles... Popisuja do Ciebie komentarze, ale widac ze zgrzytaja przy tym zebami :-)))))) No, a mlodzierz to widac, ze decentnie kasa po kostkach ;-))) Od lat 90-tych nie widze zmiany... ciagle jeszcze  Polacy jako Narod nie moga sie niestety odnalezc. I dlatego wlasnie tak latwo  Narodem manipulowac... A sqrwysynow, ktorzy na rozne sposoby manipuluja choc garstka prawdy jest wielu...tutaj na portalu mamy caly wachlarz ich agitacji i manipulacji... Jednak parch, to jest straszny " wynalazek"...

serdecznie pozdrawiam

z Panem Bogiem

 

ps. a po fechtuj nieco, by Ci te palce do klawiatury nie przyrosly ;-)))

... , no chyba, ze Szopena ... tak dla rodziny i przyjaciol...

Vote up!
6
Vote down!
-4

chris

#1585431

Chodzę na ryby, jadę na mecz Lecha, choć tragicznie grają, ale jako wierny kibic jestem na dobre i na złe że swoim klubem, bo tak przyzwoitość nakazuje.

Pojadę do syna na małe co nieco, tak wypoczywam Krzysztofie

Bóg i Ojczyzna, to droga którą podążam, a oni mogą pałować do woli i pisać co chcą, z raz obranej drogi nie zejdę.

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585436

Niedawno przeciez napisalem tutaj na portalu, zes jako jedny zrewidowal swoje polityczne przekonania do PiS-u, a przeciez po latach udreki z POpluczynami i komuchami wszyscy bylismy zmeczeni i pokladalismy nadzieje w tej formacji tj. PiS-u, choc wiadomo bylo, ze to zydostwo... No, ale gdy pokazali " co potrafia", to nas nieco ocucili...

Satyr sie nieco zachnal, ze on rowniez jest juz ocucony... wiec nie tylko Ty... Niestety, tych kilku adwersarzy na tym portalu nadal wierzy w " gruszki na wierzbie"... Przykrym jest, ze tak dali sie wyprowadzic na manowce... Ich stan umyslu nie rokuje nic dobrego... czytamy to kazdego dnia w ich komentarzach... To jest niczym dzuma... zaczadzeni tym PiS-em..i Kaczynskim...

Najbardziej zal mi Jozka, bo fajny byl z niego gosc... potrafil rozbawic towarzystwo tymi jego trafnymi zdjeciami..., no ale ostatnio stal sie fanatykiem...podobnie jak zawiedziony... jazgdyni zawsze byl ..."dwuznaczny" i nic sie nie zmienilo..., a ten " mlody narybek" po prostu idzie za ciosem...slowem towarzystwo podzielone... jak ta cala Polska nasza...

Pamietam jak w poczatkach lat 2000-nych  system podzielil Polakow niemalze po polowie..., a w 2005 to bylo wrecz apogeum...jedni za PO drudzy za PiS-em. Byle by w opozycji do komuchow...no i te dwie formacje pokazaly co potrafia... awers i rewers tej samej monety... W miedzy czasie nastapily pewne przetasowania i alianse...ale jaki kon jest, to kazdy widzi...

Cieszy mnie, ze... cieszysz sie zyciem ;- ) i... tak trzymac prosze...

pozdrawiam

 

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1585526