Portal Niepoprawni.pl przestał być portalem patriotycznym!!!

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Blog

No i stało się faktem! Portal Niepoprawni.pl zatracił cechy portalu patriotycznego! „Patriota” – właściciel tego portalu Gawrion knebluje usta, stosuje kary za próbę obrony dobrego imienia portalu i imienia prawdziwych patriotów tu piszących. A wrogim tu zalogowanym cwaniaczkom z Neonu pozwala wprowadzać chaos, destrukcję i wrogą propagandę, zarazem ich broniąc i chroniąc. Zaś ich działanie nazywa… wymianą poglądów.

Gawrion ma prawo do tego typu działań, bo portal Niepoprawni.pl, a w zasadzie „domena” jest jego własnością. Ale już nie można mówić, że portal jest patriotyczny. Czy taki portal można nazwać jeszcze niepoprawnym politycznie? Stał się zwykłym portalem, gdzie słowa: „dzień dobry”, czy też „ładną mamy pogodę” – uszczęśliwia jego właściciela Gawriona. Bycie patriotą na portalu NP, to teraz tylko banał i slogan. Ja się nie boję że właściciel Gawrion może mnie „skasować” za to, co napisałem. Służyć Polsce można wszędzie. Co to za portal gdy nie ma tarć i ostrych spięć o poglądy, a jednym wolno więcej, innym mniej? Co takiego ohydnego napisałem, że dwa razy pod rząd zostałem ukarany? Oto te zdania zagrażające godności: „jeszcze ci pejsy wychodzą spod krymki”, „wy towarzysze macie adminów w Moskwie, „ty się nadajesz jako onuca”, „kacapski smród cię zdradza”, „obwieś, ruski kabotyn”. Pytam: – czyjej godności???

Panie Gawrion! – Wprowadził pan zamordyzm, jak Ruszkiewicz na Neonie i chce pan mieć spokój za wszelką cenę. Jak pisałem wcześniej, – ma pan do tego prawo, jako właściciel. Ale to już nie jest portal patriotyczny, tylko zwykły portal naszpikowany agenturą z V kolumny, na którym doktryna homo-sovietikusa zatruwa ten wspaniały niegdyś portal Niepoprawnych, gdzie gnidy nie miały prawa istnieć i funkcjonować tak otwarcie, jak teraz.

Miguel de Cervantes w swojej powieści „Don Kichote z La Manchy” pokazał, co to jest walka z wiatrakami. A takimi rycerzami wierzącymi w swoje ideały i walczącymi o te ideały jesteśmy my – niepoprawni patrioci, którzy walczą z wiatrakiem o nazwie Gawrion, który zaczął ewoluować od patriotycznej moralności w kierunku moralności pani Dulskiej. To zły znak dla tego portalu!

Nadchodzi ten czas, by zejść z barykady, na której Gawrionie wywiesiłeś białą flagę, za cenę swojego świętego spokoju.

Nazywam się Sawicki, a na imię mam Marek. Na portalu Niepoprawni.pl po raz pierwszy zalogowałem się w grudniu 2010 roku, a wtedy portal był prawdziwie patriotyczny. Słowa: Bóg, Honor, Ojczyzna można było wówczas widzieć, słyszeć i… czuć. Już 10 kwietnia 2011 roku, bardzo duża grupa Niepoprawnych zjawiła się na pierwszej rocznicy zamachu smoleńskiego w Warszawie. I ja tam byłem. Byłeś również i ty Gawrionie oraz wielu, wielu innych Niepoprawnych z banerami i flagami. Tam wówczas osobiście poznałem się z wieloma wspaniałymi Niepoprawnymi – patriotami polskimi. Idąc ulicami, byliśmy dumni maszerując wspólnie z tysiącami podobnych ideowo Polakami, a baner z napisem Niepoprawni widać było z daleka. Polska wtedy budziła się powoli z letargu, a ja byłem wtedy trybikiem w tym „budziku”, który budził społeczeństwo polskie z tego letargu.

Byłem także na demonstracjach w kolejne rocznice zamachu smoleńskiego w Warszawie w 2012 i 2013 roku. Pisałem wtedy pod nickiem Sawicki Marek. Po przejęciu portalu przez ciebie Gawronie – odszedłem z portalu wraz z innymi blogerami, nie wnikając w przyczyny rozłamu i sprawy prawne, które wtedy powstały na linii Gawrion – Hun, Max, Kuki, Smok Gorynycz, bo byłem związany emocjonalnie z tymi, którzy tuż wcześniej odeszli z Niepoprawnych.

Na Niepoprawnych wróciłem 2 lata i 6 miesięcy temu pod nickiem „Jestem jakim jestem”. Nie będę tłumaczył, dlaczego i po co, bo i tak V kolumna tego nie zrozumie.

Na koniec chcę zapytać publikujących i komentujących na tym portalu Użytkowników:
– czy podzielacie moje zdanie, że portal Niepoprawni.pl zatracił cechy portalu patriotycznego z powodu zbyt szerokiego i liberalistycznego, a wręcz libertyńskiego podejścia admina-Gawriona do kilku agentów V kolumny, przy jednoczesnym karaniu tych, którzy dają odpór tymże agentom???    

Jako wolny człowiek, i – co prawda – początkujący bloger, choć zaangażowany od prawie 7 lat komentator tak to widzę i takie mam prawo, by tak to przedstawić w swoim artykule na swoim blogu.

Jeśli nie odpowiecie w swych komentarzach, bo nie chcecie się narazić Gawronowi – doskonale to zrozumiem i nie będę miał pretensji, że „nabraliście wody w usta”.

 

Jestem jakim jestem

 

P.S.
1. Nie wiem, czy mój artykuł nie spadnie zaraz do piwnicy, jak tylko się ukaże na SG. Powiem szczerze – już nie jestem pewny, co i jak, bo „łaskawca-Gawrion” może znowu wymierzyć kolejną karę, – a tym razem może to być perm-ban.

2. Przepraszam Was, że nie odpowiem na Wasze wszystkie komentarze, ponieważ jako karany – mam tylko 3 komentarze na dobę.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (24 głosy)

Komentarze

Niestety, poprawność polityczna na Niepoprawnych oraz obecność "równych i równiejszych" stawia pod wielkim znakiem zapytania rzeczywistą "orientację" portalu.

Właściciel decyduje, blogerzy - mają - my mamy - wybór. Tendencja promująca pro-rosyjskość to coś, czego nie "trawię". "Prawie" zniknęli Pers i Jsc, za to pojawili się SL i jego akolici.

Wszystkiego najlepszego, ale już beze mnie.

Vote up!
17
Vote down!
-5

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1540271

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1540272

SL, Pers i Jsc to takie 3 w 1

jak widzisz i ja zmieniłem barwy :-))))))))))

pozdrawiam - Damy Radę

Vote up!
19
Vote down!
0
#1540281

Złapałem się na tym, że po raz kolejny dałem się wciągnąć w polemikę i napisałem notkę na temat zadany przez dyżurnego rozbijacza portali. Nie lubię zasypywania portali obowiązkowymi komentarzami na wszystkie możliwe tematy. Nie lubię epatować swoją obecnością. Rozumiem Ulę Ujejską. Jak dodać do siebie dwa fakty : uciążliwe tolerowanie obecności ewidentnych, wielokrotnie sprawdzonych trolli i kłopoty z ciągłymi "błędami Drupala" - to wypada zrobić sobie urlop.

Mam za sobą kilka "obron portali"! To tak nie działa, jak by się gorącym głowom zdawało. Trolle nie biorą się z powietrza. Portal - jak to z bramami bywa - może być bardziej lub mniej otwarty. Pod szyldem otwartości, zazwyczaj robi się porządki i usuwa "obrońców" zbyt ostro walczących.

Była szansa zagospodarować odchodzących z Salonu.

Vote up!
17
Vote down!
-1

#1540303

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540404

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1540273

"Jako wolny człowiek, i – co prawda – początkujący bloger, choć zaangażowany od prawie 7 lat komentator tak to widzę i takie mam prawo, by tak to przedstawić w swoim artykule na swoim blogu."

 

Podpisuje się obiema rękami

"Obawiam" się że ci "patri(di)oci inaczej" lada dzień sami się wykopią

Póki co spokojnie - Damy (im) Rade

ps.
Ja już to przerabiałem,

raczej w ilości kar, banów ,etc. to nikt mi nie dorówna :-)))

Vote up!
18
Vote down!
0
#1540276

skoro nagradza się zawziętego wroga, jednego z największych znanych chamów i zamordystów w necie, to coś wybitnie nie tak. jasne, że wbrew aktywowi i wszelkim zasadom. czy po to broniliśmy np i godności konkretnych osób (nawet na gadaczce- z mojej strony pokpiwanie było zawsze odwetem na czyjeś brzydkie słowa).

po co udawać jakieś ładne zasady? porządnym użytkownikom starczy prośba a nieporządnych...

kacapsko-żydożercze teksty znam i bez stowarzyszania się z takimi w jednym miejscu. nie po to szukałem przyzwoitego portalu.

a sam zakaz wycieczek osobistych nie zadziała, już widziałem takie akcje.

dział naruszeń- pracochłonny. starczy jak najprostszy regulamin i kącik z karami (z gradacją, od ostrzeżeń, przez ograniczniki po bany), przykład persa- ewidentny troll, w końcu zasłużył cudem na... 3 dni bana. a wcześniej choćby tylko mi kilkukrotnie groził śmiercią (za to- tylko ostrzeżenie!). to zabawa? a może wszyscy mają się prowokować i donosić?

te kilkadziesiąt komentów dziennie łatwo ogarniać, ze 2 moderów i klika, by zakryć publicznie krzywdzącą brzydotę. adresat mógłby odkryć. wtedy automat dopuści powiedzmy ze 3 czy 1 koment dziennie, przez powiedzmy tydzień, zależnie od rangi (nowy, karany, recydywa). w recydywie- klik, tresc sie zakrywa, dopuszczony 1 koment czy żaden, czas kary na automacie się wydłuża. i moze blogerzy mogliby zakrywac ale bezstratnie i tak by inni mogli se odkryc dla siebie

Vote up!
15
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1540279

To nie jest tak, że każdy kto krytykuje niektóre decyzje PiS jest wrogiem Polski czy proruskim trollem, tak nie można pisać moim zdaniem :(

Mogę napisać o sobie... ja głosowałam na PiS a kiedy mój kandydat Grzegorz Braun po odpadnięciu w pierwszej turze, prosił o oddanie głosów na A. Dudę - to tak właśnie zrobiłam. Uważam, że siedzenie w domu i nie głosowanie na nikogo nie jest wyjściem, ale znam Polaków, którzy tak robią i ... szanuję ich decyzję.

Wiem, że nie muszę się z niczego tłumaczyć ale napisałam o tym dla jasności, dlaczego? Pisanie na kilku portalach daje mi przeświadczenie, że ktoś jednak czyta to co piszę i być może zastanawiają go nie wszystkie mądre decyzje jakich jesteśmy świadkami. Uważam, że ubliżanie piszącym na innych portalach jest niegrzeczne i tyle... 

Skąd Pan wie, Panie Marku, że inni nie kochają Polski, nie martwią się o nią? Polska to jest coś przeogromnego i niektórzy, którym się marzyło że tylko oni mają rację,  no więc ... Polacy wybili im to z głowy. Naprawdę uważam, że jesteśmy wyjątkową nacją skoro mając tylu wrogów i to bardzo niebezpiecznych, jednak istniejemy.

Nie ufam i nie wierzę ani Rosji ani Putinowi ale mam chyba prawo uważać naszą politykę za nierosądną, kiedy tak wymachujemy szabelką, bo kto nas obroni? nikt!! i tutaj wyrażę swój szacunek dla Orbana bo ani on ani Węgrzy nigdy nie zapomną jak spłynęli krwią w 1956r a jednak rozmawiają i handlują z Rosją, dlaczego my tak nie możemy? Dla zabezpieczenia nam bezpieczeństwa potrzebna jest armia, nasza polska a nie sojusze... jak już kiedyś się boleśnie przekonaliśmy...

 

Się rozpisałam :) ale tylko dlatego, że boli mnie ... tylko czasami na szczęście :)) takie ubliżanie mnie i innym.Przykro to pisać ale w ten sposób odbywa się to czasem na Niepoprawnych niestety.

To jest dzielenie Polaków i tylko pytanie? komu na tym aż tak zależy? żeby nas wszystkich podzielić...

 

Pozdrawiam

Vote up!
13
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1540288

Dziękuję za ten trafny komentarz i czas, by topór wojenny zakopać, - jak na Wielkopolanina przystało.

Jeśli było coś nie tak z mojej strony, to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam,

Sawicki Marek

 

Vote up!
14
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540291

I chociaż zawsze były anse między Poznaniem a Kaliszem i co znamienne to jest sprawa jeszcze z okresu zaborów... to właśnie dzielenie ... to jestem za.. jak najbardziej !! :)))))

 

Vote up!
14
Vote down!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1540292

Polska jest jedna a i życie krótkie

Więc szanujmy się

 

Vote up!
18
Vote down!
0
#1540293

Ty też w kazamatach? :))))) ale sprawdziłam w "naruszeniach" pojechałeś nieźle i już nawet nie sprawdzam do kogo....

Ech chłopaki, coś  "na spokojność" wypijcie albo co :))))

 

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1540294

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

I tak to właśnie wygląda...
Dziwić może tylko to, że pod niezwykle mądrymi tekstami pojawia się natychmiast tyle minusów.
Zastanawiam się, kim są osoby "minusujące" ?...
Można się tylko domyślać, że są to "głosy" elity portalowych "patriotów"...
Patriotów "inaczej"...

Pozdrawiam i proszę o więcej...

Vote up!
5
Vote down!
-9
#1540316

Przez działy i podziały nawet w rodzinach powstają kłótnie. Na nieszczęście oprócz kłótni o majątek równie zażarte, a może nawet bardziej są kłótnie na tematy polityczne. Znam to z przekazów rodzinnych, rodzina Dziadka łącznie z nim zadeklarowani Piłsudczycy. Rodzina Babci Endecy. babcia ze zgrozą opowiadała, że jednego razu dziadek ze szwagrem przez rok nie rozmawiali. Panie to strasznie przeżywały. Właściwie już przed wojną ten podział stracił na znaczeniu. Upadła Rosja i Endecja nie miała już tam czego szukać. Przed I wojną było to korzystne, nie wiadomo było kto wygra należało obstawiać obie strony.

A my teraz? Einstein twierdził, że bóg nie gra w karty. Mnie się wydaje, ze można go porównać do krupiera On tylko karty rozdaje. Kto ma rację jak się losy potoczą? W dużej mierze zlaży od szczęścia. Najważniejsze to zachować dystans również do siebie. Wtedy łatwiej o rozsądek. Wybory polityczne są bardzo podobne do wyboru wróżbity. Sowieci np. wierzyli baie Wandze.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1542761

Portal zatracił cechy portalu patriotycznego bo JJJ i kliku innych lubujących się w zaśmiecaniu portalu, pyskówkach, prowokacjach dostało ostrzeżenia i kary za tego rodzaju twórczość:

  • "ten twój kacapski smród cię zdradza, który idzie za tobą obszczymurku. I nawet przez komputer go czuć."
  • "Ty możesz pochodzić nawet od praszczura i co z tego, już ci pisałem nie ty praszczurze będziesz mnie oceniał gdy dobiegnie mój kres życia. Więc wracaj do Neonowego szamba w kanałach skąd wypełzałeś. I nie kozacz kacapie, bo ci czerep pęknie od wysiłku myślowego, a myślenie zostaw innym, bo to nie twoja specjalizacja."
  • "Tak ty się nadajesz, tylko jako onuca do kacapskiego buta i to tylko szeregowca. Takich obwiesiów jak ty, moi przodkowie po prostu wieszali, ruski kabotynie, a poklask to se zrobisz na Neonie, jak zadowolisz frywolnie trybka czy Alfonsa, jako ." 
  • "Gonić to zawszone UB-eckie bydło z tego portalu";
  • "Sowiecko - UB-ecka "szmato"Kretyna to szukaj obok siebie";
  • "A ja takich szmaciarzy jak ty w szambie zanurzam i patrzę czy jeszcze ta gnida dycha Zawszony ścierwojadzie."

Wstydu trochę... Piękny patriotyzm!

Vote up!
11
Vote down!
-9

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1540295

Wstyd że staje w obronie Polski, to ty nie wiesz co jest wstyd. Bo tego nie odczułeś na własnej skórze, tak jak ja.

Wstyd bo byłem synem obszarnika ziemskiego i mnie nazywano synem kułaka i zaplutego karła reakcji, w każdej szkole byłem wytykany palcami jako wróg państwa ludowego. Z każdej uczelni mnie rugowali bo byłem wrogiem klasowym.

I ty mi mówisz trochę wstydu. To dzięki takim zwyrodnialcom jak ja, mogłeś spokojnie kończyć studia i doczekać wolnej Polski, bo tacy zwyrodnialcy jak ja nie zapomnieli skąd są ich korzenie i skąd ich Polski ród się wywodzi.

A ja do dziś pluje krwią z odbitych nerek, wątroby i czustki, więc mi nie mów co to wstyd, nie chciałem o tym pisać, ale twój komentarz zmusił mnie do tego.

Vote up!
14
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540298

To znaczy że możesz być bezkarny na portalu? I jeśli nie będziesz to portal zatraca patriotyczny charakter? Litości!

Vote up!
8
Vote down!
-10

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1540300

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Marek ! Ty szmato i łgarzu. Krwią to się pluje od odbitych PŁUC, a nie wątroby i nerek.
Po odbitych nerkach to się krwią sika gnoju kłamliwy.

Vote up!
4
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1542331

Cytat:

"Wstyd bo byłem synem obszarnika ziemskiego i mnie nazywano synem kułaka i zaplutego karła reakcji, w każdej szkole byłem wytykany palcami jako wróg państwa ludowego. Z każdej uczelni mnie rugowali bo byłem wrogiem klasowym."

 

Patrząc na twoje posty wytykano cie palcami jako notorycznego głupka, chama i kretyna. Tyle masz wspólnego z"obaszrnikem ziemskim", ze twój ojciec mógł być jedynie świniopasem u takiego. Stąd twoja kultura, chamie kacapski. ;)

 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1626737

X

Ciekawa dyskusja 

8-)))))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#1626741

W końcu zabrał Pan głos w tej sprawie...
Patriotyzm, to również kultura języka.
Tu często podłe chamstwo promowane jest i nagradzane przez portalowych "patriotów".
Przykładem może być "hurtowe plusowanie" bezczelnych, chamskich i zwyczajnie głupich wpisów osobnika "równa babka".
Ręce opadają nad takim "patriotyzmem"...

Vote up!
10
Vote down!
-9
#1540315

przestań chodzić za mną i szpiegować, wiem, co mówię i co robię, na manipulację nie będzie przyzwolenia nigdy.

 

Vote up!
8
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1540456

Sprawdziłam - na razie - przytoczony przez Ciebie ostatni cytat: "A ja takich...".

I nie jest to cytat Jjj!

Nie wiem, jak z pozostałymi tekstami, ale wiem, że także cytując moje "wykroczenie" - dodałeś co nieco, równocześnie ujmując z chamskiego wpisu Jsc. 

No cóż - "Nie oczekuję dziś ni...czego".

Sprawdziłam kolejny cytat: "Sowiecko - UB-ecka "szmato"Kretyna to szukaj obok siebie".

To także nie jest cytat Jjj! ( TYLKO, WOBEC TEGO, ZA CO JJJ DOSTAŁ "RANGĘ" KARANEGO?)

I jeszcze: "Gonić to zawszone UB-eckie bydło z tego portalu" - także nie jest cytatem Jjj.

Bez komentarza!

Vote up!
11
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1540588

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540600

Proszę czytać wpis w blogu (np. pierwszy akapit) i mój komentarz (który odnosi się do wpisu) ze zrozumieniem użytych słów. Wszystko będzie jasne. W ewidencji naruszeń są wszelkie potrzebne szczegóły. 

Vote up!
1
Vote down!
-4

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1540780

I Bozia go w końcu pokarała. Wyłysiał i skręcił nóżkę. A teraz już tylko może ujadać po portalach. I to do czasu, jak go zbanują. I co wtedy? Żałosna starość fasowca. Nie powiem, że się smucę z tego powodu. ;)

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1626736

Witam Pani Katarzyno i witaj Marku!

Tu jest dokładnie to samo, co napisałem Gawrionowi na PW. Niestety - groch o ścianę. Jest on bowiem zaczadzonym zwolennikiem wymyślonej przez siebie polit-poprawności, nie widząc, że może to być element destrukcyjny, który rozsadzi NP.

Przykre jest to, że Obywatel G. dokładnie wpisuje się w chwilę, gdy zjednoczone siły kacapstwa,agentury i pospolitych idiotów przypuściły nowy atak, by rozwalić to, co w końcu z takim trudem wywalczyliśmy.

Ja nie będę się kopał z koniem. Dlatego zawiesiłem swoją działalność na Niepoprawnych.

Powrócę, gdy Duch Święty przywróci Gawrionowi rozum.

Zalecana nam bierność, uległość i potulność, to woda na młyn naszych przeciwników. Trzeba ostro walczyć - zawsze wszędzie i na każdy sposób. Także tak, jak to robicie Kasiu, Marku, Józiu i Cybie.

A tu moje zdanie:

http://naszeblogi.pl/46714-czy-nie-przebrala-sie-miarka

Ściskam was wszystkich

Janusz

Vote up!
15
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1540304

Ruszkiewicz do Persa i (lub) odwrotnie

Melduję wykonanie zadania

przykre to wszystko

Vote up!
14
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1540306

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1540312

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

&qt;c w kńc z tkm trdm wywlczylśmy&qt;

h h...t n trzbył tk d rz? Pwdzć, żśc dsnt, który zsł kłmstw n tmt stsnków plsk - krńskch..dsntów jjsk, któr kmn jkś dyrdymły wspólnj jgllńskj rdzn dsntwc jzgdyn, który d pczątk jst zwlnnkm dstrczn kżdj lśc brn bndrwcm...rszt t plnktn d szczkn:)))

 

wystrczył, ż Rszkwcz sę pjwł bldy strch pdł n łwczkę:)))...b tk jst, ż pnkckm skjc nwygdn dl ws wypwdz, w równj wlc n rgmnty jstśc cncy jk dp węż:)) css Trnwskj w sprw mtczn w tmtyc tylrtęc < hrf="http://npprwn.pl/blg/trybs/jk-fnkcjnrsz-slzby-zdrw-mtcz-w-sprw-szczpn">lnk

by tn twój fch bywtl Jzgdyn trwł jk njdłżj, k stblnśc tg frm...zstł wm tylk gtt p twrzysz Tgrlskm:))

 

h... Dch Śwętg  zstw jż w spkj ...strzknnk

Vote up!
6
Vote down!
-13

http://trybeus.blogspot.com/

#1540319

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1540322

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Trzeba ostro walczyć - zawsze wszędzie i na każdy sposób. Także tak, jak to robicie Kasiu, Marku, Józiu i Cybie."...

Czyli jak ?...

Może to Pan określić ?.

Vote up!
4
Vote down!
-9
#1540333

Tak... zgadza się.

Trzymaj sie

Vote up!
7
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1540305

Język jestem jakim jestem do salonowych nie należy, co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości. Zdarza mu się też, co widać na cytowanych przykładach, użyć bardzo mocnych słów. Ale nie używa tych mocnych słów jak leci, w stosunku do wszystkich blogerów, jedynie do specyficznej grupki blogerów w cudzysłowie (mówiąc najdelikatniej jak tylko można). A zatem, jeśli na portalu Niepoprawni mogą się swobodnie "wypowiadać" pseudo-blogerzy, nie widzę powodu by represjonować za dosadne, acz prawdziwe do bólu słowa - jestem jakim jestem.   

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
-3

jan patmo

#1540317

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1540318

Dziś rano ( 24 maja 2017) przelała sie czara goryczy. Przeliczyłem komentarze na niebieskich fiszkach. Na 50 wpisów 26 pochodziło z ławeczki Obywateli PRL. Przerwałem pisanie notki, bo sytuacja dziwnie przypomina mi poprzednie akcje na poprzednich portalach. Szkoda mojego czasu. Nie interesuje mnie opinia tych ludzi.
Bezterminowo zawieszam tutejszą działalność.

Vote up!
15
Vote down!
-1

#1540321

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...czyl jdn kmntrz węcj &qt;łwczk bywtl PRL&qt;, nd &qt;łwczką bywtl m twrzysz Trglskg&qt; przlł czrę gryczy?:))))łjj, jkż wyrfnwn wrżlwść...j wm, pwnn być chcż pół n pół, wtdy zchwn by był równwg Fng Sh:))))

przypmn m t słwn &qt;sztndr wyprwdzć&qt;:))

Vote up!
5
Vote down!
-12

http://trybeus.blogspot.com/

#1540324

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1540326

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//Bz &qt;łwczk&qt; ndn będz.//

tż tk wżm, n l jk ktś chc knczn wyjść, t n nlży g ztrzymywć:))Trzb g gdn pżgnć pdzękwć z cłksztłt:))

Vote up!
4
Vote down!
-11

http://trybeus.blogspot.com/

#1540371

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To nie jest do końca tak..

Ci odrzuceni mogą się mścić. To brzydkie osobniki.

A jak się nagle dowiesz, że gwałciłeś córkę sąsiada? Nawet takie szmonsy mogą być. Stać ich na wszystko.

Ale Ty dasz sobie radę :)) Spoko.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-9

SpiritoLibero

#1540376

Polecam zwłaszcza kierownictwu Niepoprawnych!

 

Vote up!
8
Vote down!
-1

jan patmo

#1540323

tłumaczenie

 

próżnym się oddajesz

naukom

jak chcesz coś tłumaczyć

tłukom

 

PS A szczególnie kacapskim tłukom! 

Vote up!
10
Vote down!
-1

jan patmo

#1540327

Będę Ci wdzięczny, jak wprowadzisz poprawkę do tytułu:

"...przestał być - wg mnie - portalem..."

A wpisuję się, bo wg mnie - nie.

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1540331

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1540332

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1540360

Bez pokłonu dla mędrców neonu!

Vote up!
10
Vote down!
-1

jan patmo

#1540365

ewidencję naruszeń - od początku "nowego początku" lub "nowego, gawrionowego porządku".

Niestety, nadal odnoszę wrażenie, że są tutaj "równi i równiejsi". 

Nie będę przeprowadzała szczegółowej analizy ani nawet porównań.

Napiszę tylko kilka słów o patriotyzmie. Byli, w czasach II Rzeczypospolitej tacy którzy, oskarżając Marszałka o "prywatę" a raczej prywatne negatywne nastawienie wobec Rosji ("chorobę na Moskala") i inne przewinienia, czy uchybienia, jednak nie zarzucali Mu braku patriotyzmu. Uważając, równocześnie, samych siebie za patriotów. W taki rodzaj "marszałkowskiego patriotyzmu" wpisywał/wpisuje się na tym portalu Jjj czyli Marek (NB - czy pamiętacie "marszałkowską propozycję" Marszałka?). Wielu natomiast blogerów po prostu trollowało/trolluje, absolutnie bez zamysłu patriotycznego. Jedynie dla zaśmiecania, deprecjonowania portalu. Przypomnę choćby kretyńskie, powtarzane z uporem maniaka, ataki Jsc na dr Berczyńskiego. Czy "bezinteresowne" (i kłamliwe) ataki co "poniektórych" na min. Macierewicza. A wreszcie idiotyczne porównywanie Polski z Węgrami, które "umieją" współdziałać z Rosją ("a polscy politycy oczywiście NIE"). Tego rodzaju ataki mogą wynikać albo z głupoty, albo ze złej woli. Jednak dobrej woli trudno się dopatrzeć zwłaszcza u tych, którym "dawał odpór" Marek. Analizy politycznej polskiej sytuacji obecnie robić nie myślę. Jednak ataki na min. Macierewicza są typową "opcją" rosyjską, nie polską. A ogólnie - Rosja nigdy nie liczyła się ze słabymi, uległymi. Trzęsła się - wobec silnych, jak było, do czasu, z Niemcami. Natomiast "rzucała się" - na słabych. Tak było zawsze i nie zmieniło się do teraz.

Rozumiem, że wiele jest osób głupich, które nie znając historii - niczego też nie mogły z niej wynieść. Jednak głupcy powinni raczej milczeć, a nie pretendować do rangi blogera. "Si tacuisses..."

A dla ewidentnych trolli, zwolenników postawy antypolskiej brak jest miejsca na portalu z założenia patriotycznym. Chyba, że już nie jest to portal patriotyczny. CBDO.

Vote up!
15
Vote down!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1540361

to wspólna ławka z kacapstwem nie ubogaca?

czyż drugi neon nie posłuży patriotyzmowi i tej, no wymianie poglądów przeciwko fałszowi?

widać nie wierzysz w wyższość ideologii dla przywilejów wrogich nachodźców za to w honor, czyli nawet przesadne reagowanie w imię zasad.

myślę, że blogów nie ma co mylić z forami dyskusyjnymi czy otwartym onetowym komentowaniem.

jedynymi korzystającymi są dywersanci- katarynki.

P.S. interesujące odwołanie do II RP, ta faktycznie mimo gorączki sporów nie siadano z każdym do stołu i potrafiono sobie radzić.

Vote up!
10
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1540382

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540406

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1540362

znowu zaczyna? Czy może to nie trolling? To w takim razie - co?

Vote up!
13
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1540366

Raz sierpem raz młotem
w czerwoną hołotę 
raz prozom raz rymę
walczymy z kacapskim reżymem

Vote up!
14
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540383

 Witaj Marku! Póżno się dowiedziałem o tej zadymie. Dodam od siebie...Na pohybel Kacapi i zwolennikom Moskwy! My potomkowie AK bardzo trzeżwo postrzegamy historię naszej ukochanej Polski! Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1540844

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1540388

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1540389

spoko, Pers kasuje konto i zaraz wróci. co ma do stracenia, to inni mają tracić

Vote up!
13
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1540390

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540407

nie przydzielając żadnych punktów i świadomie nie stając po niczyjej stronie tego co nazwałbym konfliktem, pozwalam sobie zauważyć że zdumiewająco łatwo dajemy się rozpracowywać i rozgrywać ryzykując większą katastrofę. Pamiętajmy: komunistyczna bezpieka i jej następcy byli/są inteligentni i potrafią manipulować ludźmi; "zwykli zjadacze chleba" mogli być co najwyżej TW i donosić na bliskich i znajomych. Jeśli nie wykażemy się co najmniej równym im intelektem, zeżrą nas z kopytami i zrobią powtórnie swoją rewolucję. Czy tego naprawdę nie widać? Ochłońmy choć trochę.

Honic

Vote up!
12
Vote down!
0
#1540449

Któż jak Bóg!

 

Do Szatana i zastępów jego sług...

Archanioł Michał: Któż jak Bóg!

 

PS Oto odpowiedź na szatańską inteligencję  i obietnica zwycięstwa jeszcze tu na tej ziemi - zwycięstwa, które już jest udziałem Zmartwychwstałego Chrystusa! 

Vote up!
12
Vote down!
0

jan patmo

#1540466

i przechodniem,który wpada TU od czasu do czasu,przez sympatię dla dawnych znajomych i pewnego Poety;

Kiedyś za innych czasów prawie,ze mieszkałam  na Niepoprawnych,ale było,minęło,

nie ma już tamtych ludzi,nie ma tamtych lat a punktowanie ? nie obchodzi mnie nic a nic,

natomiast boli ,gdy sprawy WAŻNE i Polska są rozmieniane na drobne,ku uciesze tych,którym Polska nie leży na sercu,ba nawet ktoś -kiedyś ośmielił się powiedzieć,ze jest nienormalnością...i dlatego chyba uciekł do europki

 serdeczne pozdrowienia dla każdego,komu nasza

Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska 

leży na sercu a komu nie,,powiem Mistrzem "a kysz"

Vote up!
12
Vote down!
0

gość z drogi

#1540542

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540544

Bóg Ojczyzna Honor, to cel mego życia jaki już od dzieciaka mi przyświecał, mimo że pachołki Moskwy chcieli zrobić nas ludźmi bez wiary historii i tradycji. To nie z Polską takie numery, a teraz chce to zrobić światowe lewactwo i masoneria.

Pozdrawiam panią.

Vote up!
12
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540578

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

///Bóg jczyzn Hnr, t cl mg życ jk jż d dzck m przyśwcł,//

 

Węcj n będę sę czpł. Słw.

 

Jrk Rszkwcz

Vote up!
0
Vote down!
-8

SpiritoLibero

#1540581

Skoro ty to zrobisz, to  ja też zastosuje się do tego.

Sawicki Marek

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540590

refleksja

 

gdybyż więcej

takich jak Ty było

dawno po hołocie

słychu by nie było!

Vote up!
10
Vote down!
0

jan patmo

#1540583

Dzięki serdeczne Janie

Vote up!
8
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540589

"To nie z Polską takie numery, a teraz chce to zrobić światowe lewactwo i masoneria."

i tak trzymamy :)

psy szczekają karawana idzie dalej,do Celu

Vote up!
7
Vote down!
-1

gość z drogi

#1540655

Różne zbolszewizowane spirytusowe menele wypisując tu peany na cześć sowiecko-rosyjskiego zbrodniarza płk. KGB płk. Putina oraz atakując polskich patriotów - realizują tu wytyczne rosyjskiej propagandy i ten sposób włączają "Niepoprawnych" w ten postubecki ład medialny jaki bez przerwy obserwujemy w postsowieckich mass mediach.

Czyli tych mediach, jakie utworzono za pieniądze zrabowane Polsce w sowieckiej operacji FOZZ. A także mediach, jakie od początku są kierowane przez antypolską agenturę oraz służą postbolszewickiej mafii żerującej na Polsce i Polakach.

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1542318