Quo Vadis Konfederacjo!

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Czy idziecie budować silną niepodległą Polskę, czy chcecie się bratać z nieubłaganym wrogiem Polski - Rosją i formacjami politycznymi PO, PSL + Kukiz, SLD, które uważają że hegemonem ma być euro-burdel nad Polską???Czy wy nie widzicie, czy nie chcecie widzieć, jak Korwin krok po kroku niszczy to, co tak z trudem budujemy, swoimi wypowiedziami??? A wy nie reagujecie i jeszcze to akceptujecie, zamiast to potępiać. Jak sobie wyobrażacie? - by Polacy was popierali, gdy słyszą takie wypowiedzi Korwina, aby zrobić sojusz z Rosją, największym wrogiem Wolnej Polski, która przez wieki nas ciemiężyła i która niszczyła naszą kulturę i inteligencję?

Wypowiedź Korwina o zesłaniach Polaków na Sybir po Powstaniu Listopadowym i Styczniowym i dobrym traktowaniu Polaków przez władze carskie dała nam obraz potężnej jego indolencji. A to, że tysiące Polaków zmarło w drodze na Sybir i w trakcie pobytu na zesłaniu, to już dla niego nie ma znaczenia???

Fakt ten i wypowiedź Korwina można śmiało porównać do wypowiedzi komunistycznego pułkownika z PRL Mazguły o stanie wojennym w Polsce, gdzie władze PRL-u też łaskawie obchodzili się z opozycją antykomunistyczną, nie robiąc im żadnej krzywdy.

Polacy czytając te ohydne wypowiedzi Korwina przed wyborami, a którzy chcieli oddać swój głos na Konfederację, za pewne część odda głosy na PiS, będąc zdegustowanymi wypowiedzią Korwina i jego wybranym kierunkiem.

Jestem Narodowcem i patriotą i na takie wypowiedzi Korwina mówię stanowczo Nie!

Nie ma mojej zgody na bratanie się z wrogami Polski, by osiągnąć cele polityczne za wszelką cenę, nie bacząc na losy Polski i ich obywateli. Nie może być tak, by paru łotrów miało dla siebie korzyści, a reszta obywateli była zniewolona ich decyzjami wspierającymi wrogów Polski.

Korwin nigdy nie był Narodowcem i nigdy nie będzie. A Roman Dmowski w grobie się przewraca, na to co wyrabia Korwin i jak niszczy Ruch Narodowy.

Jestem już stary i może jestem już niereformowalny, ale mam zasady których nigdy nie złamałem. Bóg, Honor, Ojczyzna, aż do śmierci. Amen.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:21)

Komentarze

A co z rusofilem Braunem? I rosyjską agenturą wpływu w Konfederacji?

Prymitywny głupek Bosak też nie jest lepszy:

"Można było przekopać kanał pod lasem. Dzięki systemowi śluz statki zjeżdżałoby kilkanaście metrów poniżej poziomu morza i przepływały specjalnym zalanym wodą tunelem. Niestety rząd nie jest otwarty na innowacyjne i proeokologiczne projekty. A szkoda - cały świat by o tym mówił"

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605690

Bosak mówi, że dostać się dla niego do Sejmu...... to pryszcz.

8-)))))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1605725

Oczyszczanie Konfederacji z kretów i złogów trochę potrwa. Za cztery lata PiS może mieć mocno pod górkę, więc uzdrowione środowiska narodowców będą okazją do wzajemnej współpracy. Na pohybel lewakom i tęczowej zarazie.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1605694

Złogi zalegają również w PiS, w szczególności w MSZ, o czym wspominał niegdyś sam J. Kaczyński. Nic, albo prawie nic się nie zmieniło od tamtego czasu. Swoją drogą, boję się, jak przyjdzie czas, gdy zabraknie Kaczyńskiego, ZP się rozleci. Chyba, że patriotyczna strona się zjednoczy. PiS i Ruch Narodowy.

Nie daj Boże, by lewactwo i postkomuna (POst-KOmuna) wróciła do rządzenia. Będziemy mieli pozamiatane.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1605729

Wszystko to OK, ale od Kukiza to bym się odstosunkował. Pamiętam jak PiS wszedł w koalicję z Samoobroną. To dopiero był przykład do naśladowania.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1605705

Nie on jeden tam taki i to wiadomo od początku.

Nie ma co udawać, że cudem się dowiedziano dopiero teraz a to tylko incydent, zaciśnie się zęby, zagłosuje ale pokaże publice, jak się to nie podoba, by samemu nie zostać onucą. Popierając kogokolwiek tam, wspiera się i takich, pragnie dać im kasę i władzę nad innymi. Ich prorosyjskość to tylko jedna z widocznych spraw.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605709

A owszem, ale bez JKM i Sośnierza.

Pzdr

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

#1605712

...jest największym szkodnikiem całego środowiska narodowego. Wyczuwam bliski jego koniec.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1605713

JKM był cały czas szkodnikiem od początku transformacji. Szkodził idei liberalnej i narodowej. Pojawiał się zawsze tam, gdzie oddolnie rosły propolskie organizacje i zawsze je od środka niszczył. Po co Konfederacji ten JKM, nie rozumiem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

#1605757

Po co oni w ogóle tego Korwina wzięli na pokład, jakoś nijak nie mogę tego zrozumieć.
Praktycznie każdy z góry wiedział, że gość będzie wywijał numery i rozrabiał, a jedynie geniusze-narodowcy tego nie wiedzieli?

Inna sprawa to na czyją rzecz takimi wyskokami Korwin pracuje i na czyje polecenie...

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1605760

Już tu kiedyś pisałem.

JKM potrzebny jest Narodowcom z powodu milionowych dotacji budżetowych jakie dostaje za przekroczenie progu wyborczego w poprzednich wyborach. JKM w duzym stopniu sponsoruje Konfederację kasą ale i jednocześnie też ma ok 1-2 proc. poparcia politycznego - choc akurat to poparcie nie jest najważniejsze, bo JKM swoją postawą pewnie szkodzi Konfederacji więcej niz 1-2 proc.

Tak czy siak Narodowcy w samej Konfederacji sami mają dość JKM i otwarcie juz mówią, ze jesli dostana sie do sejmu i bedą mieli dotacje budżetowe to z miejsca rozstaja się z JKM (mówię tu o głosach Narodowców na nizszych szczeblach - nie wiem co konkretnie mówi góra). Tak czy siak, każdy z nas głosując na Konfederację powinien wyszukiwać kandydatów zgłoszonych u nich przez Ruch Narodowy, aby nie oddać głosu na jakiś Korwinowców.

Ps. przypomnę też, że to nikt inny jak PiS swoja propagandą anty Narodową i nachalnym pomijaniem Narodowców w Mediach sam pcha Narodowców do Korwina, którzy pomijani w mediach (co najwyzej tylko w nich szkalowani), bez dotacji (jakoś putin ich nie chce sponsorować, a przecież wg PiSu to są wysłannicy putina ;P ) musieli zawrzeć sojusz z Korwinem z kasą, ku uciesze PiS-u, który teraz w mediach cały czas ujada schemat jakoby Konfederacja = Korwin i nikt inny - większość ludzi tak odbiera jednoznacznie manipulacyjny ich przekaz (dziś to też doświadczyłem osobiście) i tylko bardziej dociekliwi wiedzą, że jest inaczej. I m.in. za taka bezczelną maniPOlację PiS-u, prawdopodobnie jak kiedyś mówiono na mnie PiSowiec, tak teraz juz chyba nigdy na nich nie zagłosuje więcej - bo to jest ich cynizm i obłuda, która się brzydzę.

aha i tutaj jest pokazane to, czego boją się najbardziej okrągłostołowe partie (z PiS na czele) w stosunku do Konfederacji i dlaczego tak ich pomijają i oczerniają w mediach - https://niepoprawni.pl/blog/piko/konfederacja-krotko-jasno-i-na-temat#comment-1605767

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1605764

   Witam! Przecież Kukiz 15 też miał być siłą Narodową. I jak się to skończyło? Ich zorganizowano, aby w pewnym momencie rozbić PIS, choć nie wszyscy członkowie tego ugrupowania o tym wiedzieli. Zaczęło się od dziwnych głosowań tej nacji. Dla mnie od zawsze byli dżwignią zadaniowej agentury. Świadczą o tym dziwni ludzie, przewijający się wokół Kukiza. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1605770

Kukiz15 siłą narodową? Zmień dilera ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1605818

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika gabro nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Witam, po wybraniu linka https://niepoprawni.pl/blog/piko/konfederacja-krotko-jasno-i-na-temat#comment-1605767 otwiera się strona z komunikatem: 

Odmowa dostępu

Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

Czy szanowny p. Admin mógłby to wyjaśnić? I to w miarę szybko, czyli przed ciszą wyborczą?

W razie wątpliwości co do moich słów podeślę tzw. "zrzut ekranu". W internecie nadal działa prawo " w Internecie nic nie ginie"

 

Godz. 11:41 (2019-10-11) strona nadal zablokowana. Za to 4 minusiki....   Czyli jest coś na rzeczy.... 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

gabro --> skała głębinowa -ZASADOWA-

#1605783

faktycznie, mi wyskakuje to samo i powiem więcej, że dałem tam merytoryczny komentarz i mojego komentarza też nie ma - nie ma w ogól tego wpisu, wykasowano wpis na którym było tylko i wyłącznie 3 filmiki z samych wypowiedzi 3 członków Konfederacji z trzech debat ostatnich (Polszmat, TVPiS i TuskVisionNetwork) - przy każdym z filmików było tylko 1 zdanie obrazujące co jest na filmiku - co się w tym nie spodobało tutejszej cenzurze??? Gawrion to już szczyt chamstwa i bezczelnosci, takie to właśnie chcesz "wolne" państwo PiS-u???

autor tamtego wpisu podał już linka, gdzie można to samo co zostało wykasowane obejrzeć: https://www.salon24.pl/u/piko/992030,berkowicz-z-konfederacji-krotko-jasno-i-na-temat

GAWRION WSTYD I HAŃBA - jeśli to nie ty, a któryś z przybocznych, to radze publicznie wyrwij chwasta i przywróć normalność.

 

Ps. zobaczcie nawet tutaj jak bardzo się boją pokazać normalne merytoryczne wypowiedzi liderów Konfederacji. Jak oni się ich boją tchórze! Chcą tylko swoją manipulacyjną propagande pokazywać, że niby Korwin jest Konfederacją i gada tylko o ruskich, a potem bezczelnie zarzucają Narodowcom, że się z Korwinem łączą, jak sami ich pchnęli w jego objęcia, bo ich cenzorują na każdym kroku, a bez kasy Korwina, to Konfederacja jużw ogóle by nigdzie nie wyszła. To co robicie to jest sku...o najwyższej wagi - sami pchacie normalnych rozumnych ludzi takimi posunięciami do Konfederacji - bo jeśli taka maniPOlacja i cenzura jest domeną PiSowców, to nikt normalny i rozumny nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1605817

został opublikowany przez autora o 8:25. Przy edycji wpisów nie klikajcie "odpublikuj", tylko "zapisz". Opublikowałem ponownie. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1605834

Nikt nawet nie próbuje przekonać, a już najmniej oni sami, dlaczego mają się nadawać do czegokolwiek, szczególnie zaś rządzenia. Cały przekaz to, że oni jedyni, antysystem, mają monopol na prawość a reszta to zła magdalenka, która strasznie uciska ich, niewinnych i bez powodu. Taki to antysystem, że zamiast budować oddolnie struktury latami to się robi na szybcika egzotyczny sojusz, byle mieć szansę na dotacje i parę stołków w desancie na parlament. Taniej by wysz!o dać im jeden stołek bez dotacji i niech pokażą, jak to walczą z systemem i obalają czy robią za sumienie "patrząc na ręce" .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605779

"…że zamiast budować oddolnie struktury latami to się robi na szybcika egzotyczny sojusz…".

To i mnie uwiera.

Ludzie, którzy przez lata nie potrafią zbudować silnego, zwartego zespołu, nie są zdolni do scalenia Polaków w narodową wspólnotę.

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1605782

Nie nazywajmy Polakami, antypolskich "beduinów", którzy leżą krzyżem i witają się "szczęść Boże"!. Zinfiltrowali wszystkie partie, przyjęli polskie nazwiska i od czasu okrągłego stołu, wyparli Polaków ze wszystkich dziedzin życia. Politykę zawłaszczyli równie skutecznie jak banki i prywatyzowany po bandycku majątek!. Zawłaszczyli nawet kościół katolicki, choć z wiarą katolicką mają tyle wspólnego, co ich rabinaccy przodkowie!. Geremek, Kuroń i Balcerowicz, których znamy jedynie pod tymi nazwiskami, byli pionierami niszczenia Polski i budowy Polin. Dziś tę rolę, przejęli ich następcy ulokowani w Konfederacji, Platformie i na Lewicy. Przeniknęli też do PiS!. Pamiętamy jeszcze wyczyny Sikorskiego i Giertycha, którzy karierę, zaczęli od partii Kaczyńskich!. Odcedźmy żmijowe plemię, które jest najbardziej antypolskim, toksycznym i trującym balastem, w naszym polskim domu!....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1605784

nie licząc paru innych rosyjskich agentów wpływu kandydująccych do Sejmu z list konfederacji...

Albo błazna Bosaka, który na twitterze napisał:

"Można było przekopać kanał pod lasem. Dzięki systemowi śluz statki zjeżdżałoby kilkanaście metrów poniżej poziomu morza i przepływały specjalnym zalanym wodą tunelem. Niestety rząd nie jest otwarty na innowacyjne i proeokologiczne projekty. A szkoda - cały świat by o tym mówił"

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605786

jakie wartości wyznają, ci stawiający minus?. Solidarność rasowa, czy owczy pęd?...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1605812

a może wyraźne groźby ze strony rzeczywistych rządców państwa polskiego? Nie każdy ma odwagę naśladować ś.p. Kornela Morawieckiego, świeć Panie nad Jego duszą....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

gabro --> skała głębinowa -ZASADOWA-

#1605829

magdalenkowy rządzi nadal. Raz bracia liberałowie raz "konserwatyści".

Teraz pieją z zachwytu nad "narodową" literaturą, scenopisami laureatki Nobla.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

CISZA

#1605845

Zgoda. To na kogo głosujemy w niedzielę, aby obalić wreszcie Kaczora "konserwatystę" magdalenkowego, Pani ciszo? Na nowoczesnych, postępowych od Biedronia, czy Prawdziwego Katolika, Największego Patriotę, Szanownego Pana Korwina Mikke?

Chyba jako katolicy musimy zagłosować zgodnie z sumieniem na partię "Prawdziwego Katolika i konserwatystę" Korwina. Dobrze myślę, prawda, Pani ciszo?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Hoyt

#1605856

Głosuj Pan na kogo chcesz! Głosujemy indywidualnie, więc zdanie: "To na kogo głosujemy w niedzielę, aby obalić wreszcie Kaczora....." pomijam uśmiechem. My? Wy?

Proszę uszanować fakt, że jesteśmy (ja jestem) wolnymi ludźmi. Wiem, że to trudne.... a to, jakim kto jest katolikiem, czy szczerze wierzy, wie tylko Pan Bóg.

Moim głosem nikogo "nie obalam" a jedynie popieram konkretnego człowieka i powiem Panu, nie jest to JKM :) "Jedynki" na listach podobne najczęściej do "jedynek" w szkołach:))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

CISZA

#1605861

Ale o.Rudzyka to dalej szkalujesz, bo nie chce z wami bić żyda i promować wolnego rynku?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605862

 Aleś ty aandypatryjotom zaimponował, i innym niedoszłym joblistom też.
Słuchaj dalej i dziel się prawdami objawionymi spod jarmułki Icka Kurskiego a niedługo przewyższysz mądrością samego Bolka!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1605904

Nie po drodze mi z Korwinem i jego kacapskimi myślami "kto nam da więcej z tymi będziemy współpracować" czyli z diabłem też.

A Korwin to hamulcowy, by Ruch Narodowy się nie rozwijał, a jego kacapskie myśli, spowodują utratę części elektoratu, która poprze PiS.

Jestem niezależny i gdy widzę błędy to je wykazuje, a nie je lukruje, tak było z PiS i tak będzie teraz z Konfederacją.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1605912

Jak może byc wiarygodna konfederacja, która ma na sztandarach walkę z aborcją, a pozbyłą się Kai Godek, bodaj najbardziej zaangażowanej w tę walkę? Przedstawiciele Konfederacji twierdzą, że mogą wejść w uklady z KO. Jak pogodzić deklarowane przez narodowców praktykowanie wiary katolickiej, kiedy chcą wejść w uklady z  cipkomaryjkowcami?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1605940

I właśnie o tym piszę, ale widać co nie którym ta prawda przeszkadza.

A tylko prawda wyzwala człowieka i nadaje sensu życia, chyba że ktoś jest papierowym chrześcijaninem i patriotą.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1605963