Katyń 1940

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

 

Zbrodnia katyńska – to zbrodnia kwalifikowana jako zbrodnia wojenna, zbrodnia przeciwko ludzkości, zbrodnia przeciwko pokojowi, zbrodnia komunistyczna i zbrodnia ludobójstwa, dokonana przez NKWD przez rozstrzelanie wiosną 1940 roku co najmniej 21 768 obywateli polskich. Tę masową zbrodnię dokonano na mocy decyzji najwyższych władz ZSRR zawartej w tajnej uchwale Biura Politycznego KC WKP z dnia 5 marca 1940 roku (tzw. „decyzja katyńska”). Egzekucji ofiar uznanych za wrogów władzy sowieckiej, NKWD dokonywało przez strzał w tył głowy z broni krótkiej.

Nigdzie na świecie nie było w takiej skali barbarzyńskiego mordowania oficerów, jak to zrobili sowieci na polskich oficerach. Tylko banderowskie ścierwa przewyższały kacapów w okrucieństwach przeciw Polakom.

Przypomnę Polakom, że ten akt ludobójstwa sowietów na Polakach w Katyniu, Miednoje, Kozielsku, Katugach, Ostaszkowie, Starobielsku, Bykowni i innych miejscach na terenach sowieckich,... posłowie z: PO, PSL, SLD, - nie uznali to za ludobójstwo. A tylko za zbrodnie wojenne.

W kwietniu 2010 roku po zamachu Smoleńskim widzieliśmy, jak dwóch przyjaciół: Tusk i Putin "przybijali sobie żółwika". Teraz wiemy, po co obydwaj nie chcieli uznać tych mordów jako ludobójstwo.

Dzisiaj widzimy, że młodzież szkolna mało wie o Katyniu czy Wołyniu i innych miejscach kaźni Polaków, bo tego nie uczyli w Polskich szkołach. Zaplanowano dokładnie wymazywanie Polskiej historii z młodych umysłów uczniów już od 1944 roku przez żydokomunę i trwa ono do dzisiaj.

Będąc już starszym panem, dobrze pamiętam samo słowo "Katyń", za które powiedziane głośno w miejscach publicznych można było trafić do więzienia lub mieć ciężkie represje od PRL-owskiej żydokomuny.

Jeżeli nie ma historii, nie ma pamięci, to nie ma Państwa Polskiego!!! 
Najpierw byliśmy 17 republiką sowiecką, a dziś chcą zrobić z Polski republikę euro-burdelową, bez Boga, bez wiary, bez historii, bez tradycji i obyczajów. Po prostu pustynia bezideowa.

'Martyrologia Narodu Polskiego jest największa na świecie, a żydowska może się chować, w porównaniu do polskiej. Ale świat tego nie uznaje dzięki żydom, którzy nie pozwalają, by mówiono o ludobójstwie na Polakach, a mówiono tylko o ich Holokauście. Ta domena pod tytułem "Holokaust" zarezerwowana jest wyłącznie dla żydów.

Żaden bandyta czerwony strzelający w tył głowy oficerom Polskim w Katyniu i innych miejscach kaźni, nie został osądzony, tak jak banderowskie ścierwa, które mordowały Polskich bezbronnych cywili.

Za zniszczone i ukradzione mienie Polaków i Państwa Polskiego, nikt nawet nie chce kiwnąć palcem, a za żydowskie - Europa płaci bajońskie sumy, a teraz chcą jeszcze od Polski kasę za to, co już Niemcy im zapłacili.

 

"Naród, który nie pamięta o przeszłości, 
- nie ma przyszłości".

Jan Paweł II


 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)