Jestem jakim jestem - blog

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

W sobotę, 14 września, przypada 72. rocznica urodzin bł. ks. Jerzego Popiełuszki, duchowego przywódczy „Solidarności” i męczennika za wiarę i ojczyznę. Został zamordowany 19 października 1984 roku przez SB. Beatyfikowany w Warszawie 6 czerwca 2010 roku.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Do decydującego szturmu na Przebraże, który nastąpił 30 sierpnia 1943 roku, przygotowywali się Ukraińcy niezwykle starannie, ściągając ok. 3 tys. doborowych rezunów z okolic Lwowa, a co najmniej drugie tyle liczyć miały miejscowe sotnie UPA – takie liczby podał Władysław Filar, który siły ukraińskie ocenia więc na ok 6 tys. uzbrojonych ludzi...

3.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:22)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Przemyślane i celowo zawetowanie ustaw o sądach, przez prezydenta Dudy, mają dzisiaj fatalne skutki, a PiS nie protestował i milczął, a milczenie to zgoda na te weta.

Towarzysze z żydo-komuny w togach, których prezydent Duda nie pozwolił ruszyć, nie pozwalają na naprawę państwa , Polskiego i teraz dążą by Polska zapłaciła odszkodowanie...

3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:20)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Już widzę Gawrionie jaki pusty śmiech Cię ogarnia i gdzie masz mój protest, ale nie mnie.

 Na znak protestu zawieszam pisanie jako bloger, zostałem ocenzurowany przez właściciela portalu Gawriona, bo według niego źle piszę o pisiorach i jestem monotematyczny i piszę nie prawdę, wspierając Ruch Narodowy. Moje artykuły na moim blogu żyją...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:18)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Jakimi jesteśmy chrześcijanami i katolikami, można sobie zadać pytanie, czy idziemy drogą jaką nam wskazał Bóg i czy przestrzegamy Jego Prawa które nam Bóg dał. A może Boga już Polska nie potrzebuje tak jak na zachodzie, bo wystarczy nam rząd i tylko wspominanie o Bogu, gdy przyjdzie taka potrzeba polityczna, jak na przykład wybory czy inne wydarzenia polityczne które stosuje PiS i w tedy pamięta o obecności Boga.

3.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Powoli dobiega koniec kadencji "dobrej zmiany" pod szumną nazwą Zjednoczona Prawica i Bóg Honor Ojczyzna, a ja się pytam gdzie jest Bóg i Jego Prawa u PiS-u gdy nadal prawo pozwala na zabijanie dzieci nienarodzone bo słupki poparcia ważniejsze??? Gdzie jest honor PiS-u, gdy jadą do Izraela i się kajają żydom z Polskich ustaw sejmowych??? Ojczyzna ale która, bo chyba nie Polska, skoro wydaje się miliardy na cele żydowskie w Polsce i wspieranie żydo-banderowskiej Ukrainy, pożyczając im wielomiliardowe pożyczki których bankrut banderowski nigdy nie spłaci !!! Więc nie można to nazwać z całą stanowczością dbanie o interesy Polskie, a dbaniem o interesy innych państw i w dodatku wrogo nastawionymi do Polski.  

3.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:22)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Gdyby Judasz był Grekiem, Portugalczykiem czy Włochem, tej tradycji lokalnej bicia Judasza nikt by nie zauważył ani by nie komentował. Takie same tradycje jak Polska w biciu Judasza ma Hiszpania, Czechy, Grecja, Meksyk, Wenezuela, Austria i jakoś żydzi nie protestują. Ale w Polsce po donosie agenta Danielsa i diaspory żydowskiej, PiS w majestacie policmajstra Brudzińskiego chciał wymusić by te tradycje zlikwidowano. A teraz jego tajni agenci jeżdżą po Pruchniku i szukają winnych.

Za moich młodych lat mówiono że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, a PiS za wszelką cenę chce się wykazać, jak jest usłużny żydom i jak dba o ich  interesy i wizerunek.

Nawet o wiele więcej zażydzona patologia z PO jak PiS, nie odważyła się tak jawnie występować w imieniu interesów żydowskich, jak to obecnie robi to PiS. A miliardy wypłacane na cele żydowskie w Polsce (renowacje cmentarzy żydowskich, teatry muzea gminny żydowskie) to tylko dowód komu służy obecnie PiS.

2.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Jerusalem Post pisze, że wizytę delegacji izraelskiej, która dziś miała rozmawiać w Warszawie na temat „restytucji” mienia żydowskiego, poprzedziły cztery lata przygotowań, które osobiście nadzorowała minister ds. równości społecznej Gila Gamliel. Czyli protesty Polaków wystraszyły pisiorów, którzy cztery lata knuli z żydami jak im wypłacić odszkodowania, by nie wkurzyć społeczeństwa Polskiego. To teraz będą knuli po tajemnie, że strachu przed wyborcami

3.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:21)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

"Izrael to cud naszych czasów i opatrzność Boska" - Jarosław Kaczyński.

3.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

I stało się, Kaczyński składa hołd dla Izraela, a agent Daniel mało nie pęknie z radości. Niech sobie Pan Kaczyński spakuje rzeczy i jedzie do Izraela my tu sobie damy radę bez niego, z Polskim narodem wspólnymi silami postawimy nasz kraj na piedestale bo to się nam należy.

2.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:21)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

21 kwietnia –  75 rocznica okrutnej rzezi 200 Polaków i polskich Ormian w Kutach. UPA krzyżowało bezbronnych
Kolejna rocznica krwawej rzezi jakiej dokonali Ukraińcy na Polakach i polskich Ormianach. W nocy z 19 na 20 marca 1944 r. załoga niemiecka ewakuowała się z miasteczka. Od tego momentu do 21 kwietnia 1944 r. (zajęcie Kut przez Armię Czerwoną) datują się pogromy dokonywane przez banderowców na polskich i ormiańskich mieszkańcach miasteczka.

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:20)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Dlaczego nam Polakom żydzi nie pozwalają bronić dobrego imienia Polski i Polaków, gdy bronimy godności naszego kraju, gdy żydzi ustawicznie nas opluwają w swoich mediach. A gdy protestujemy przeciw temu, to nazywają nas za to antysemitami. A sami mogą nasz oczerniać, opluwać i wylewać hektolitry pomyj i nikt nie ośmieli ich nazwać że uprawiaj antypolonizm i rasizm, bo gardzą Polską i Polakami. A Polski rząd robi tyle co kot napłakał prawie nic w tym kierunku, by zatrzymać te opluwanie Polski przez żydów.

Polacy!!! Gdzie wasz honor??? Gdzie wasza cześć??? Gdzie wasza duma z bycia Polakiem??? I jak długo pozwolimy by nami pomiatali i nas znieważali???

3.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:25)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Dnia 17 września 1939 roku sowiecka Rosja bez wypowiedzenia wojny napadła Polskę, zajmując jej wschodnie tereny. Sowieci w porozumieniu z Niemcami poprzez zawarcie paktu pomiędzy Ribbentropem i Mołotowem doprowadzili do czwartego rozbioru Polski. Tysiące żołnierzy i oficerów dostało się do sowieckiej niewoli, a tysiące cywilnych obywateli Polski wywieziono do Kazachstanu i na Sybir. Tamże zmuszeni, pod lufami NKWD do nadludzkiej pracy - umierali z głodu i wycieńczenia.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Pierwszy zamordyzm i kneblowania wolności w internecie, próbę zorganizował Tusk i jego przydupasy z PO, wraz z PSL.

Setki tysięcy Polaków wyszło na ulice Polski by protestować, przeciw tej decyzji Tuska. Platforma i Tusk spuścili z tonu i wycofali się z tego projektu, bo strach był wielki. Obawa że społeczeństwo odwróci się od PO i przegrają wybory, wymusił na Tusku i PO zrezygnowanie z tego planu, jak się dzisiaj okazało nie na długo.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

21 marca dzień wagarowicza i pierwszy dzień wiosny. Kto z was choć raz poszedł na wagary w tym dniu???

Nie ma czym się chwalić, ale parę razy zdarzyło mi się wagarować w tym dniu i nie tylko, dopóki mnie nie przyłapali.

3.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Dzisiaj mija 75 rocznica zbrodni ludobójstwa na Polskich obywatelach, przez Ukraińskich bandytów z SS Galizien, UPA i SKW, w miejscowości Palikrowy.

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

24 lutego 1953 roku został zamordowany jeden z najwybitniejszych dowódców Polskiego Państwa Podziemnego. Choć szef Kedywu Komendy Głównej AK sprawiał, że Polacy stawiali czoła niemieckiemu najeźdźcy, nowa „ludowa” władza nie miała dla niego litości i skazała „Nila” na karę śmierci.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:23)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Zbliża się 75 rocznica mordu ludności Polskiej w Hucie Pieniackiej przez banderowców. A rząd Polski wspomaga finansowo tych bandytów, mimo że budują pomniki dla tych bandytów i plują na groby Polskie i wylewają pomyje na Polskę. A parlament banderowskiej Ukrainy domaga się Polskich ziem.

Czy tak postępuje suwerenny i wolny rząd Polski??? I w imię jakich interesów dalej wspomaga banderowców???

4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Mija 15 rocznica śmierci Bohatera Polski generała Kuklińskiego, a w Polsce cisza. To dzięki jego bohaterskiej postawie Polska dzisiaj istnieje.

 

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Naiwnych nie sieją,... sami się rodzą.

Ja nie wrzucam do puszki dla Owsiaka!!!

Uważam, że Owsiak nie zbiera na chore dzieci. To zdrowe dzieci zbierają na Owsiaka-prezesa firmy "Mrówka Cała".:-)

A co o tym sądzicie???

 

[video:https://youtu.be/estPX_OP6qQ]

4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Gazeta Polska wykryła już co najmniej trzech WSI-owych towarzyszy, którzy byli i są doradcami ministra Solocha u prezydenta Dudy.

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Spowolnienie reform sądownictwa przez prezydenta Dudę jest na tyle widoczne, że w tej kadencji nie widzę realnej szansy, by te reformy przeprowadzić. Zaczną się konsultacje, podjazdy, przepychanki, małe wojenki, a wszystko po to by nie udało się przeprowadzić reform w sądownictwie – jak to chcą Polacy i rząd Zjednoczonej Prawicy.

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:41)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Głośnym echem odbiły się veta prezydenta Dudy wśród elektoratu i suwerena, jakimi są wyborcy i obywatele RP. Złamanie przyrzeczenia zawarte z suwerenem będzie rzutować na dalszą karierę prezydenta Dudy, gdyż wielu wyborców którzy głosowali na pana Dudę zapowiedzieli, że nie będą na niego głosowali, gdy pan prezydent będzie się ubiegał o drugą kadencję.

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:21)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Świat

Dziennik „L'Ossrvatore Romano” głos Watykanu podkreśla, że ustawa która daje władzy wykonawczej możliwości wywierania silnego wpływu na nominację sędziów Sądu Najwyższego, została przyjęta 20 lipca 2017 roku, przez parlament zdominowany przez posłów mających większość w sejmie, Prawa i Sprawiedliwości. Pomimo protestów publicznych i apeli Brukseli, to polski rząd przyjął „kontrowersyjną reformę wymiaru sprawiedliwości”, która de facto likwiduje autonomię sądownictwa.

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Możemy zapomnieć o naprawie Rzeczypospolitej, przy dzisiejszym vecie prezydenta Dudy. Veto które dzisiaj pan prezydent do dwóch ustaw zgłosił, to nic innego jak podanie ręki totalnej opozycji i dobermanom w togach. By ich nie było można ukarać za ich przewały kryminalne i te przeciwko Polsce.

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:17)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Blog

Chciałoby się rzec: „źle się dzieje w państwie duńskim”. To porównanie dotyczy nieprawidłowości, jakie obserwujemy na portalu Niepoprawni.pl. Ostatnio dało się zauważyć plagę donosów i zgłoszeń do admina przez użytkownika o nicku JSC. A zgłasza wszystko i wszystkich, co mu się na klawiaturę nawinie. Także teksty patriotyczne, w których między innymi autorzy piętnują hipokryzję totalnej opozycji.

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:17)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Blog

No i stało się faktem! Portal Niepoprawni.pl zatracił cechy portalu patriotycznego! „Patriota” – właściciel tego portalu Gawrion knebluje usta, stosuje kary za próbę obrony dobrego imienia portalu i imienia prawdziwych patriotów tu piszących. A wrogim tu zalogowanym cwaniaczkom z Neonu pozwala wprowadzać chaos, destrukcję i wrogą propagandę, zarazem ich broniąc i chroniąc. Zaś ich działanie nazywa… wymianą poglądów.

3.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:23)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Historia

Husaria – polska jazda należąca do autoramentu narodowego, znana z wielu zwycięstw formacja kawaleryjska Rzeczypospolitej, obecna na polach bitew od początku XVI wieku do połowy XVIII wieku. Była wykorzystywana do przełamywania sił nieprzyjaciela poprzez zadawanie rozstrzygających uderzeń w postaci szarż, które w najważniejszym okresie jej istnienia kończyły się zazwyczaj zwycięstwami.

4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:19)
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Europa jaką znaliśmy z kultury łacińskiej, na naszych oczach przestaje istnieć. A staje się Europą wszelakiego lewactwa i islamu, gdzie prawa szariatu już się wprowadza, a Unia Europejska już te prawa próbowała zaakceptować. Tylko szybka riposta europosła PIS Dominika Tarczyńskiego, zablokowały tę debatę do...

4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:10)

Strony